10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Difrax Náhradní ventil pro kojenecké láhve, 2ks Difrax Náhradní ventil pro kojenecké láhve, 2ks
Difrax Náhradní ventil pro kojenecké láhve, 2ks

Náhradní ventil, kompatibilní s S-lahvičkami Difrax Natural a Wide a také Easy Grip. Slouží k plynulé konzumaci potravy. Náhradní ventil pro kojenecké láhve, 2ks zabraňuje tvorbě kolik, říhání, žaludečních křečí a dalších problémů, které můžou při krmení vzniknout. Praktický design.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dudlík sviticí ve tmě Natural 0+ Difrax Náhradní ventil pro kojenecké láhve, 2ks
Difrax Dudlík sviticí ve tmě Natural 0+

Speciální dudlík, který dokáže za dne absorbovat světlo a ve tmě světélkovat. Má praktické využití díky tomu, že jej ve tmě snadno najdete. Slouží jako uklidňující prvek pro dítě a díky svítícímu efektu i jako vizuální podnět. Difrax dudlík sviticí ve tmě Natural 0+ je speciálně navržen pro potřeby nejmenších dětí od narození do 6 měsíců věku.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dudlík svítící ve tmě Natural 6+ Difrax Náhradní ventil pro kojenecké láhve, 2ks
Difrax Dudlík svítící ve tmě Natural 6+

Dudlík pro uklidnění dítěte. Když rostou první zoubky, vytváří to tlak na dáseň, s čímž může pomoct právě sání dudlíku. Difrax dudlík svítící ve tmě Natural 6+ dokáže přes den absorbovat světlo a v noci svítit, díky čemuž jej lze ve tmě snando najít. Zaujme i svým praktickým tvarem, který bude vyhovovat každému obličeji.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Little Hearts - Klip na dudlík - růžový Difrax Nastavitelná savička 1-2-3 Variflow Natural - 2ks
Difrax Little Hearts - Klip na dudlík - růžový

Klip na dudlík LITTLE HEART od značky Difrax je designově propracovaný, bezpečný a praktický. Je vhodný k připevnění jakéhokoliv dudlíku. Opačná strana klipu je připevnitelná k oblečení miminka.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Nastavitelná savička 1-2-3 Variflow Natural - 2ks Difrax Nastavitelná savička 1-2-3 Variflow Natural - 2ks
Difrax Nastavitelná savička 1-2-3 Variflow Natural - 2ks

Nastavitelná savička Difrax Natural 1–2–3 se systémem nastavení průtoku Variflow pasuje na S-lahvičky Difrax. Využijete ji jako náhradní savičku pro kojeneckou láhev Difrax 1–2–3 nebo v kombinaci s kroužkem 1–2–3 Difrax Variflow na jakoukoliv standartní lahvičku Difrax.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Savička Natural - S - 2ks Difrax Nastavitelná savička 1-2-3 Variflow Natural - 2ks
Difrax Savička Natural - S - 2ks

Difrax savička velikost S pasuje na jakoukoli S-lahvičku Difrax, má jemný, měkký povrch a tvarem miminku připomíná mateřský prs. Miminko si na savičku rychle navykne proto zaručuje možnost kojení i krmení z láhve

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Savička Natural - L - 2ks Difrax Kojenecká S-lahvička, Antikolik, růžová, 250ml
Difrax Savička Natural - L - 2ks

Savička Natural velikost L je vhodná pro miminka ve věku od 6 měsíců,je vhodná hustou výživu jako je kašička či pyré. Savička je navržena odborníky lékařského týmu Difrax a vyrobena z bezpečného, jemně měkkého silikonu bez použití BPA.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dárková sada Baby Special Gifset Difrax Kojenecká S-lahvička, Antikolik, růžová, 250ml
Difrax Dárková sada Baby Special Gifset

Dětská dárková sada neutrální barvy od značky Difrax je ideálním dárkem pro nastávající maminky. Obsahuje kojeneckou lahvičku, dudlíky a muchláčka, který dítě uklidní svým hebkým povrchem. Vhodná pro holčičky i pro chlapce.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Kojenecká S-lahvička, Antikolik, růžová, 250ml Difrax Kojenecká S-lahvička, Antikolik, růžová, 250ml
Difrax Kojenecká S-lahvička, Antikolik, růžová, 250ml

Kojenecká lahvička, vhodná pro děti od narození. Je opatřena speciálním ventilem, který zabraňuje proniknutí vzduchu do potravya chrání tím dítě proti kolikám, říhání a dalším zažívacím problémům. Difrax kojenecká S-lahvička, Antikolik 250ml je vyrobena z odolného materiálu, který lze používat v myčce i mikrovlnné troubě.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dětský hrneček s tvrdým pítkem Difrax Kartáč na kojenecké láhve, 2v1 Deluxe
Difrax Dětský hrneček s tvrdým pítkem

Patentovaný hrneček Difrax s tvrdým pítkem je perfektní pro naučení pití z hrnku. Je vhodný už od 9. měsíce a významě usnadňuje přechod od kojení nebo krmení z lahvičky k pití z hrnku.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dudlík svítící ve tmě Natural 12+ Difrax Kartáč na kojenecké láhve, 2v1 Deluxe
Difrax Dudlík svítící ve tmě Natural 12+

Difrax anatomicky tvarovaný dudlík zcela naplňuje sací potřeby vašeho miminka. Hlavička dudlíku Glow in the Dark absorbuje světlo a svítí ve tmě, je tedy snazší dudlík ve tmě najít. Ústí savičky je kulaté a vypouklé, miminko si tak dudlík rychleji osvojí. Velikost dudlíkového kotouče a savičky byla vyvinuta experty Difrax lékařského týmu a speciálně navržena pro kojence od 12 do 18 měsíců.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Kartáč na kojenecké láhve, 2v1 Deluxe Difrax Kartáč na kojenecké láhve, 2v1 Deluxe
Difrax Kartáč na kojenecké láhve, 2v1 Deluxe

Kartáč na lahve od značky Difrax s extra odolnými štětinami je ideální pro důkladné čištění savičky a kojenecké lahve včetně dna. Kartáček pro mytí saviček je integrovaný v rukojeti. Lze je umýt pod tekoucí vodou nebo v myčce.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dudlík Natural 12+ Difrax Kojenecká S-lahvička, široká, Antikolik, růžová, 200 ml
Difrax Dudlík Natural 12+

Anatomicky tvarovaný dudlík od značky Difrax v originálních barevných designech pro potěchu, útěchu a uvolnění. Kotouč ve tvaru motýla zajistí, že dudlík dokonale padne tvaru obličeje vašeho miminka.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Nastavitelná kojenecká S-láhev 1-2-3 Natural 250ml Difrax Kojenecká S-lahvička, široká, Antikolik, růžová, 200 ml
Difrax Nastavitelná kojenecká S-láhev 1-2-3 Natural 250ml

Kojeneckou S-láhev Difrax 1–2–3 se systémem nastavení průtoku Variflow využijí rodiče ke krmení různě hustou stravou. Pro mléko nebo čaj zvolíte pozici 1, pro řídkou kaši nebo rozmixovanou polévku pozici 2 a pro hustější kaši nebo pyré pozici 3. Stačí tak jen jedna lahvička pro různě hustou stravu.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Kojenecká S-lahvička, široká, Antikolik, růžová, 200 ml Difrax Kojenecká S-lahvička, široká, Antikolik, růžová, 200 ml
Difrax Kojenecká S-lahvička, široká, Antikolik, růžová, 200 ml

Lahvička, která je opatřená speciálním ventilem, zamezujícím vniknutí vzduchu do potravy. Díky tomu je dítě chráněno před kolikami. Difrax kojenecká S-lahvička, široká, Antikolik 200 ml má rovněž výhodu v ergonomickém tvarování, které podporuje dítě v přirozeném držení těla. Lahvička je vhodná pro novorozence.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Učící dětský hrneček s měkkým pítkem Difrax Dávkovač sušeného mléka, transparentní
Difrax Učící dětský hrneček s měkkým pítkem

Užitečná pomůcka, která dítěti pomůže přejít z používání kojenecké láhve na pití z hrnečku. Difrax učící dětský hrneček s měkkým pítkem má speciální tvar, díky kterému dítě nemusí při konzumaci nápoje zaklánět hlavu. Měkké pítko je šetrné k dětským dásním. Opatřen ventilem, který brání rozlití tektutiny, když dítě zrovna nepije. Produkt je vhodný pro dětu od 6 měsíců věku.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dávkovač sušeného mléka, transparentní Difrax Dávkovač sušeného mléka, transparentní
Difrax Dávkovač sušeného mléka, transparentní

S dávkovačem sušeného mléka Difrax můžete s sebou na cesty přibalit až tři porce mléka. Využijete jej i doma, zvláště v noci, pokud chcete dát dítěti vždy čerstvě připravené mléko.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dudlík Dental Cool 12+ Difrax Dávkovač sušeného mléka, transparentní
Difrax Dudlík Dental Cool 12+

Dudlík se silikonovou savičkou, sloužící k uklidnění dítěte. Je opatřen dvěma otvory, které zajišťují cirkulaci vzduchu a brání podráždění citlivé dětské kůže. Difrax dudlík Dental 12+ má příjemný design a vykrojený tvar, umožňující dítěti při sání dýchat nosem.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dudlík Natural 18+ Difrax Dudlík Natural Forest 6+
Difrax Dudlík Natural 18+

Anatomicky tvarovaný dudlík Natural značky Difrax je určený pro děti starší 18 měsíců. Kulaté a vypouklé ústí savičky je speciálně navrženo tak, aby pomohlo při odnaučování od dudlíku. Napomáhá i při prořezávání zoubků vašeho dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dudlík Natural 20+ Difrax Dudlík Natural Forest 6+
Difrax Dudlík Natural 20+

Anatomicky tvarovaný dudlík od značky Difrax v originálních barevných designech pro potěchu, útěchu a uvolnění. Kotouč ve tvaru motýla zajistí, že dudlík dokonale padne tvaru obličeje vašeho miminka.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dudlík Natural Forest 6+ Difrax Dudlík Natural Forest 6+
Difrax Dudlík Natural Forest 6+

Anatomicky tvarovaný dudlík od značky Difrax v originálních barevných designech pro potěchu, útěchu a uvolnění. Kotouč ve tvaru motýla zajistí, že dudlík dokonale padne tvaru obličeje vašeho miminka.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dudlík Natural I LOVE 18+ Difrax Dudlík Natural I LOVE PAPA 6+
Difrax Dudlík Natural I LOVE 18+

Anatomicky tvarovaný dudlík Difrax zcela naplňuje sací potřeby vašeho miminka. Tvar savičky je kulatý a vypouklý, miminku připomíná prs a na dudlík si rychle navykne. Velikost dudlíku i sací části byla navržena experty Difrax lékařského týmu pro miminka od 18 měsíců.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dudlík Natural I LOVE PAPA 6+ Difrax Dudlík Natural I LOVE PAPA 6+
Difrax Dudlík Natural I LOVE PAPA 6+

Dudlík speciálně určený dětem ve věku 6–12 měsíců, kterým rostou zoubky. To vytváří tlak na dáseň, s čímž mlůže pomoct právě sání dudlíku. Difrax dudlík Natural I LOVE 6+ je opatřen dvěma otvory, které zajistí proudění vzduchu a zamezí tak podráždění dětské pokožky. Díky vykrojení může dítě při sání pohodlně dýchat nosem.

můžete mít DNES

Od MALL
Difrax Dudlík Natural UNI Ice 0+ Difrax Dudlík Natural I LOVE PAPA 6+
Difrax Dudlík Natural UNI Ice 0+

Dudlík se silikonovou savičkou, sloužící k uklidnění dítěte a uspokojení jeho sacího reflexu. Difrax Natural UNI 0+ novorozenecký má výrazné vykrojení, díky kterému může dítě při sání dýchat nosem. Dva otvory umožňují cirkulací vzduchu a tím brání podráždění kůže miminka. Dudlík doporučujeme minimálně jednou týdně sterilizovat varem, aby se zabránilo přenosu bakterií.

můžete mít DNES

Od MALL

Společnost DIFRAX vznikla v Holandsku v roce 1967 jako rodinná firma a vždy kladla důraz především na kvalitu svých výrobků. Právě kvalita vynesla značku DIFRAX mezi nejvýznamnější evropské výrobce ve svém oboru. V sortimentu naleznete především kojenecké a dětské lahve, dudlíky, šidítka, netekoucí hrnky, hračky, hygienické a ostatní potřeby pro děti. V zemích Beneluxu je DIFRAX v současnosti jedničkou na trhu kojeneckých lahví a šidítek. Na vývoji všech produktů se podílí také lékařský tým (pediatr, poradce pro poruchy příjmu potravy, dětský psycholog a zubař), aby byly správně posouzeny nejen vývoj a potřeby dítěte, ale i požadavky rodičů.