Difuzed Batoh The Last of Us - Firefly
699 Kč

Batoh s logem hry The Last of Us a znakem revoluční skupiny ze hry s názvem Fireflies pro každodenní nošení do práce či školy.

Difuzed Brašna Watch Dogs: Legion - Patches
999 Kč

Stylová brašna (taška přes rameno) s motivem hry Watch Dogs: Legion pro vaše každodenní dobrodružství při cestě do práce či školy. Nabízí dostatek prostoru pro běžné potřeby či laptop.

Difuzed Batoh PlayStation - PS One
999 Kč

Batoh ve tvaru klasického PlayStationu nabídne dostatek prostoru pro věci každodenní potřeby, které s sebou nosíte do školy či práce a to včetně polstrované kapsy na laptop.

Difuzed Kšiltovka Assassins Creed: Origins - Logo
399 Kč 299 Kč

Stylová černá kšiltovka s prohnutým kšiltem, na které je logo Assassins Creed: Origins.  Materiál: 100% bavlna
Velikost: univerzální

Kšiltovka je naprosto černá a zlaté logo na ní je výrazné.

Difuzed Peněženka Fallout 76 - Vault 76 Vintage Denim
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Peněženka v denim stylu s logem Vaultu 76, který hraje ústřední roli ve hře Fallout 76. Kromě klasických přihrádek na bankovky a platební karty nalezneme v peněžence také přihrádku na drobné mince.

Difuzed Peněženka Magic the Gathering - Logo
499 Kč

Peněženka s logem nejslavnější sběratelské karetní hry Magic the Gathering nabídne všem fanouškům tohoto celosvětového fenoménu dostatek prostoru na bankovky, platební karty a dokonce i kapsičku na drobné mince.

Difuzed Taška Pokémon - Eevee-25%
1 199 Kč 899 Kč

Akce

Stylová taška/kabelka (tote bag) s roztomilým pokémonem Eevee vhodná jako pomocník pro každodenní lovení pokémonů.

Difuzed Batoh Halo - Red Team
799 Kč

Krásný batoh s tématikou populární hry Halo přinese stylové ozdobení v podobě emblemu Master Chiefa a nápisu Halo Wars 2. Batoh je velice praktický a hodí se tak pro každodenní používání do školy či práce.

Difuzed Batoh Nintendo - NES Console
999 Kč

Stylový batoh pro každodenní použití s ve tvaru legendární osmibitové konzole NES (Nintendo Entertainment System) nabídne dostatek prostoru třeba pro Nintendo Switch a příslušenství k němu.

Difuzed Batoh Skyrim - Rolltop
799 Kč 699 Kč

Stylový a moderně pojatý batoh s logem hry The Elder Scrolls: Skyrim. Vhodný pro každodenní použití díky kvalitním materiálům, dostatku prostoru a kapse na laptop.

Difuzed Brašna Assassins Creed - Core Crest Logo
699 Kč

Brašna přes rameno pro všechny správné Assassíny může být každodenním společníkem, díky kterému přenesete mnoho věcí, včetně notebooku, který má v brašně vyhrazené své místo.

Difuzed Brašna Fallout 4 Messenger Bag Vault-Boy
399 Kč

Taška přes rameno je povinná výbava, pokud chcete přežít v pustině. Kde jinde budete skladovat všechny nalezené poklady a zátky? Vždy pozitivní Vault-Boy vám navíc pokaždé připomene, že to má smysl!

Difuzed Brašna Spider-Man - The Ultimate Spider-Man
699 Kč 499 Kč

Při práci pro Daily Bugle Peter Parker alias Spider-Man používal velice podobnou brašnu k nošení všech potřebných věcí. Stylová brašna nabídne dostatek prostoru pro každodenní používání.