Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
DINGO Plovoucí míč na šňůrce pro hraní ve vodě 'Bibi' DINGO Plovoucí míč na šňůrce pro hraní ve vodě 'Bibi'
DINGO Plovoucí míč na šňůrce pro hraní ve vodě 'Bibi'

Hraje si váš pes rád ve vodě? Nebo nemá rád vodu, ale chtěli byste ho povzbudit, aby se věnoval vodním hrám? Pořiďte mu plovoucí míček! Míč BIBI je vyroben z kaučukové gumy. Míč je zcela vyplněn gumou – není dutý. Skrz něj je protažena barevná šnůrka, dlouhá asi 30 cm.

můžete mít 29.4. - 30.4.

DINGO HRAČKA PRO PSA - Dlouhé přetahovadlo s mopem DINGO Plovoucí míč na šňůrce pro hraní ve vodě 'Bibi'
DINGO HRAČKA PRO PSA - Dlouhé přetahovadlo s mopem

Hraní se svým psem můžete zpestřit s tímto dlouhým přetahovadlem s mopem! Přatahovadlo s mopem je barevná hračka pro psy, která se vyznačuje barevným materiálem s třásněmi! Díky pohodlné rukojeti ho můžete chytit a začít si hrát se svým pejskem!

můžete mít 29.4. - 30.4.

DINGO HRAČKA PRO PSA - Přetahovadlo s pískacím mopem DINGO Plovoucí míč na šňůrce pro hraní ve vodě 'Bibi'
DINGO HRAČKA PRO PSA - Přetahovadlo s pískacím mopem

Přetahovadlo s pískacím mopem, je barevná hračka pro psa, která se vyznačuje měkkým materiálem s třásněmi! Díky pohodlné rukojeti si můžete bez obav hrát se svým psem! Díky všitému pískadlu bude zábava nejen bezpečná, ale také energická!

můžete mít 29.4. - 30.4.

DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo s mopem a dvěma rukojeťmi DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z vlny s rukojetí s amortizérem (bungee)
DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo s mopem a dvěma rukojeťmi

Hraní se svým psem můžete zpestřit s tímto přetahovadlem s měkkým mopem! Přatahovadlo s mopem je barevná hračka pro psy, která se vyznačuje barevným materiálem s třásněmi! Díky pohodlným dvěma držadlům ho můžete chytit a začít si hrát se svým pejskem!

můžete mít 29.4. - 30.4.

DINGO suchary 2,5kg standart DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z vlny s rukojetí s amortizérem (bungee)
DINGO suchary 2,5kg standart

Je to kvalitní doplňkové krmivo vhodné pro každého psa jako pamlsek a doplněk každodenní stravy.Jsou tvrdé, křupavé pečivo, které díky své zvláštní struktuře nutí Vašeho psa skutečně žvýkat a to působí na posilování žvýkacích svalů a zubů.Složení: krmná mouka, chlebová mouka, hovězí moučka, ječné …

můžete mít 6.5. - 9.5.

DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z vlny s rukojetí s amortizérem (bungee) DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z vlny s rukojetí s amortizérem (bungee)
DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z vlny s rukojetí s amortizérem (bungee)

Přetahovadlo s rukojetí s amortizérem (bungee) pro psy je vyrobeno z ovčí vlny. Je ideální pro hraní a přetahování se psem. Bude velmi užitečné pro hraní, výuku poslušnosti a žvýkání.

Polstrovaná rukojeť s amortizérem tlumí silné trhnutí psa při hře.

můžete mít 29.4. - 30.4.

DINGO Sada pro běhání se psem: pás + vodítko s amorizérem a dvěmi karabinami, černá DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z falešné kožešiny s dlouhou rukojetí s amortizérem (bungee)
DINGO Sada pro běhání se psem: pás + vodítko s amorizérem a dvěmi karabinami, černá

Běhejte se svým psem! Sada běžeckého pásu a vodítka bude užitečná pro aktivní trávení času se psem. Běžecký pás DINGO je speciálně navržený pro sportování se psem. Sada bude skvěle fungovat v disciplínách, jako je DOGTREKKING nebo CANICROSS!

můžete mít 29.4. - 30.4.

DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z falešné kožešiny s dlouhou rukojetí s amortizérem (bungee) DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z falešné kožešiny s dlouhou rukojetí s amortizérem (bungee)
DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z falešné kožešiny s dlouhou rukojetí s amortizérem (bungee)

Dlouhá rukojeť s amortizérem (bungee), eliminuje silné trhnutí a zpestřuje zábavu například při přetahování. Hračka je ideální jak pro hraní s dospělým psem, tak pro výuku štěňat k poslušnosti a žvýkání. Společné hraní a přetahování vašemu mazlíčkovi jistě přinese velkou radost.

můžete mít 29.4. - 30.4.

DINGO POSTROJ PRO PSY „EASY WALK“ PROTI TAHÁNÍ DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z falešné kožešiny s dlouhou rukojetí s amortizérem (bungee)
DINGO POSTROJ PRO PSY „EASY WALK“ PROTI TAHÁNÍ

PostrojEasy Walk pro snadnouchůzi je určen pro psy, kteřítahají za vodítko. Díkyněmusvéhomazlíčkanaučítechoditu nohyna procházce rychle, jednoduše a bezbolestně. Klasicképostrojelzenahraditinovativnímpostrojem EASY WALK.

můžete mít 29.4. - 30.4.

DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z přírodní ovčí kožešinou s dlouhou rukojetí DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z přírodní ovčí kožešinou s dlouhou rukojetí
DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z přírodní ovčí kožešinou s dlouhou rukojetí

Přírodní ovčí kožešina je velmi jemná a příjemná na dotek, přitahuje svou vůní a vybízí ke hře. Dlouhá rukojeť z polypropylenové pásky eliminuje silné trhnutí a zpestřuje zábavu například při přetahování. Hračka je ideální jak pro hraní s dospělým psem, tak pro výuku štěňat k poslušnosti a žvýkání.

můžete mít 29.4. - 30.4.

DINGO Vodítko pro běhání se psem - amortizér a poutko DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z přírodní ovčí kožešinou s dlouhou rukojetí
DINGO Vodítko pro běhání se psem - amortizér a poutko

Vodítko s amortizérem a poutkem, je ideální pro sporty jako jsou dogtrekking, canicross, skijoring, inline bruslení nebo jízda na kole. Na rukojeti je přidělán kroužek pro připevnění běžeckého pásu.

můžete mít 29.4. - 30.4.

DINGO Sada pro spouštění psů: základní pás + vodítko se šokovým absorberem DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z přírodní ovčí kožešinou s dlouhou rukojetí
DINGO Sada pro spouštění psů: základní pás + vodítko se šokovým absorberem

Udělejte procházky se svým psem příjemnými! Budete potřebovat běžeckou sadu, opasek a šňůrku s tlumičem! Sada běžeckého pásu a vodítka s tlumičem nárazů je produktem pro běhání nebo venčení psa. Jeho největší výhodou je, že vodítko nemusíte držet v ruce – stačí připnout psa a ruce máte volné!

můžete mít 29.4. - 30.4.

DINGO drops 0,5kg s přídavkem škvarků DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z falešné kožešiny s amortizérem (bungee)
DINGO drops 0,5kg s přídavkem škvarků

Pomalu pečené DINGO škvarkové drops jsou vyrobeny z kvalitních lokálních surovin. Přirozenou cestou čistí zuby vašeho mazlíčka a tím se zabraňuje tvorbě zubního kamene, jsou lehce stravitelné bez přidaných konzervantů a aditiv. Dietní křupavé pečivo je vhodné i pro psy s citlivým zažíváním.

můžete mít 6.5. - 9.5.

DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z falešné kožešiny s amortizérem (bungee) DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z falešné kožešiny s amortizérem (bungee)
DINGO Hračka pro psa - přetahovadlo z falešné kožešiny s amortizérem (bungee)

Bezpečné a poutavé hry se psem? Pouze s přetahovadlem z umělé kožešiny s polstrovanou rukojetí! Umělá kožešina je velmi měkká a příjemná na dotek a její textura vybízí psy ke hře. Přetahovadlo má polstrovanou rukojeť, která kompenzuje silné trhnutí, což je skvělé pro přetahovaní.

můžete mít 29.4. - 30.4.

DINGO suchary 0,5kg přírodní DINGO Vodítko na běhání se psem - s amortizérem (bungee) a dvěmi karabinami
DINGO suchary 0,5kg přírodní

Kvalitní doplňkové krmivo vhodné pro každého psa jako pamlsek a doplněk každodenní stravy.

můžete mít 6.5. - 9.5.

DINGO suchary 13kg standart DINGO Vodítko na běhání se psem - s amortizérem (bungee) a dvěmi karabinami
DINGO suchary 13kg standart

Je to kvalitní doplňkové krmivo vhodné pro každého psa jako pamlsek a doplněk každodenní stravy.Jsou tvrdé, křupavé pečivo, které díky své zvláštní struktuře nutí Vašeho psa skutečně žvýkat a to působí na posilování žvýkacích svalů a zubů.Složení: krmná mouka, chlebová mouka, hovězí moučka, ječné …

můžete mít 6.5. - 9.5.

DINGO Vodítko na běhání se psem - s amortizérem (bungee) a dvěmi karabinami DINGO Vodítko na běhání se psem - s amortizérem (bungee) a dvěmi karabinami
DINGO Vodítko na běhání se psem - s amortizérem (bungee) a dvěmi karabinami

Vodítko s amortizérem a poutkem, je ideální pro sporty jako jsou dogtrekking, canicross, skijoring, inline bruslení nebo jízda na kole.

můžete mít 29.4. - 30.4.

Polská značka založená v roce 1977. Vysoce kvalitní doplňky pro psy a kočky: obojky, vodítka, postroje, hračky, pelíšky pro zvířata, náhubky, vybavení pro psy.