Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Dino Dostihy a sázky: Nová edice Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová
Dino Dostihy a sázky: Nová edice

Dostihy a sázky je dnes již klasická stolní společenská hra na motivy hry Monopoly s původními pravidly a bohatou originální výbavou. Je učena především starším dětem a dospělým hráčům. Každý hráč je majitelem stáje. Cílem hry je co nejlépe investovat svěřené prostředky do koní a dostihů tak, aby stáj získala co nejvíce výher.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová
Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová

Legendární plastová Tatra 148 známá mezi dětmi i rodiči. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Nové zpracování s inovacemi, avšak stejně kvalitní jako tenkrát.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dino Diamantový les Dětská hra Dino Tatra Auto 148, 73cm oranžová
Dino Diamantový les Dětská hra

Hra od českého autora s prvky pamatování a strategie. Hráči se v rolích skřítků potácí v temném lese a snaží se jako první najít 4 barevné diamanty. V diamantovém lese na trpaslíky čekají poklady, štoly, skály, bažiny a také nevyzpytatelní rarášci.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Lovci pokladů Dino Tatra Auto 148 73cm modro-červená
Dino Lovci pokladů

Ve hře Lovci pokladů se stáváte jedním ze 4 kapitánů, kteří soupeří o nalezení co největšího pokladu. K dispozici má každý pouze svou loď a 4 odvážné námořníky. 

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Tatra Auto 148 73cm růžová Dino Tatra Auto 148 73cm modro-červená
Dino Tatra Auto 148 73cm růžová

Legendární plastová Tatra 148 v unikátní růžové barvě známá mezi dětmi i rodiči. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Nové zpracování s inovacemi, avšak stejně kvalitní jako tenkrát. Této barevné variantě neodolá žádná malá holčička.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Dino Tatra Auto 148 73cm modro-červená Dino Tatra Auto 148 73cm modro-červená
Dino Tatra Auto 148 73cm modro-červená

Legendární plastová Tatra 148 známá mezi dětmi i rodiči. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Nové zpracování s inovacemi, avšak stejně kvalitní jako tenkrát.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Dino Tatra Auto 148 73cm zelená Dino Tatra Auto 148 73cm zelená
Dino Tatra Auto 148 73cm zelená

Legendární plastová Tatra 148 v unikátní armádní edici známá mezi dětmi i rodiči. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Nové zpracování s inovacemi, avšak stejně kvalitní jako tenkrát.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dino Tatra Auto 148 73cm modrá Dino Tatra Auto 148 73cm zelená
Dino Tatra Auto 148 73cm modrá

Legendární plastová Tatra 148 v unikátní modré barvě známá mezi dětmi i rodiči. Tato klasická hračka na písek má širokou korbu, na které se děti mohou vozit. Nové zpracování s inovacemi, avšak stejně kvalitní jako tenkrát. Tato neutrální barevná verze osloví nejen malé holčičky, ale i chlapce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dino Člověče nezlob se! Dino Tatra Auto 148 73cm zelená
Dino Člověče nezlob se!

Společenská hra, která nesmí chybět v žádné domácnosti. Cílem hry je dostat všechny své figurky do domečku. Ovšem není to tak lehké, mírumilovný přesun figurek do domečku se může v okamžiku změnit v nelítostný boj.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Tatra 148 bagr 72 cm modrožlutý Dino Z pohádky do pohádky Retro edice
Dino Tatra 148 bagr 72 cm modrožlutý

Nové provedení Tatry 148 ve verzi bagr. Legendární plastová hračka z plastu pro děti na písek, po které ve své době toužili snad všichni kluci. Nyní v provedení jako nakladač – bagr. Toto auto si zamiluje každý malý kluk.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Dino Máme rádi Česko Dino Z pohádky do pohádky Retro edice
Dino Máme rádi Česko

Máme rádi Česko je týmová vědomostní hra, která vychází z populárního pořadu televize Prima. Chcete zažít atmosféru soutěže a změřit své znalosti o Česku? Čeká na vás 6 zábavných disciplín. Tým, který získá v konečném skóre více bodů, vyhrává.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Z pohádky do pohádky Retro edice Dino Z pohádky do pohádky Retro edice
Dino Z pohádky do pohádky Retro edice

Speciální retro edice oblíbené hry Z pohádky do pohádky v původním designu s unikátními dřevěnými figurkami. Při hře, ve které vždy zvítězí dobro nad zlem, si děti procvičí pozornost a soustředění.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Tatra 148 celooranžová 30 cm Dino Tatra 148 celooranžová 30 cm
Dino Tatra 148 celooranžová 30 cm

Legendární plastová Tatra 148 známá mezi dětmi i rodiči. Nově v atraktivním 30 centimetrovém provedení, které snadno vezmete na písek, do terénu nebo třeba k vodě. Kvalitní české zpracování.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Podložka pod puzzle nová Dino Tatra 148 celooranžová 30 cm
Dino Podložka pod puzzle nová

Ideální pomocník při skládání puzzle. Velký rozměr poskytuje dostatek místa na roztřídění dílků. Umožňuje rozložené puzzle složit a převážet. Díky podložce můžete svoji práci kdykoliv přerušit a vrátit se ke skládání později.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Tatra 148 červeno modrá 30cm Dino Tatra 148 celooranžová 30 cm
Dino Tatra 148 červeno modrá 30cm

Legendární plastová Tatra 148 známá mezi dětmi i rodiči. Nově v atraktivním 30 centimetrovém provedení v červeno modrých barvách. Které snadno vezmete na písek, do terénu nebo třeba k vodě. Kvalitní české zpracování.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Dostihy a sázky Junior Dino Úniková hra: Pán prstenů
Dino Dostihy a sázky Junior

Dětská varianta nejúspěšnější české hry Dostihy a sázky. Hráči nakupují své poníky a další potřebnou koňskou výbavu. Tato hra přinese nejen zábavu, ale také seznámí děti s hodnotou peněz a procvičuje počítání.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Úniková hra: Pán prstenů Dino Úniková hra: Pán prstenů
Dino Úniková hra: Pán prstenů

Napínavá úniková hra EXIT na motivy Pána prstenů. Pomůžete Frodovi a Společenstvu zničit Jeden prsten a zachránit Středozem? Čeká vás spousta nástrah a rébusů.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Moje první hra Dino Úniková hra: Pán prstenů
Dino Moje první hra

Společenská hra pro nejmenší hráče. Krteček by si chtěl hrát, ale kamarádi se mu rozutekli po louce. Pomozte mu ztracené kamarády najít! Při hře zažijete hodně zábavy a ledacos se naučíte.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Disney princezny a kamarádi 4x54 dílků Dino Disney princezny a kamarádi 4x54 dílků
Dino Disney princezny a kamarádi 4x54 dílků

Poskládejte si obrázky 4 princezen. Tyto dětské puzzle obsahují 4 obrázky. Děti mohou skládat obrázky opakovaně. Každý motiv se skládá z 54 dílků. Jedná se o český kvalitní výrobek.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Dino Po stopách Darwina rodinná hra Dino Disney princezny a kamarádi 4x54 dílků
Dino Po stopách Darwina rodinná hra

Připojte se na dobrodružnou plavbu kolem světa k Charlesi Darwinovi a společně dokončete slavnou knihu O původu druhů. Studujte zvířata, objevujte nové světy, publikujte své poznatky a rozvíjejte teorie. Kromě bohaté výbavy a nádherných ilustrací ve hře najdete i samostatný sešit se zajímavostmi z historie slavné plavby a o zvířatech, které se ve hře objevují.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Tatra 148 bagr 30 cm Dino Disney princezny a kamarádi 4x54 dílků
Dino Tatra 148 bagr 30 cm

Malí stavitelé mohou při svém budování využít tohoto skvělého pomocníka- Tatru 148 v sytě žluté barvě s pohyblivým ramenem. Bagr má otáčecí kabinu a pomocí přední lžíce lze opravdu bagrovat v písku na pískovišti.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Krtek: Narozeniny maxi puzzle 24 dílků Dino Krtek: Narozeniny maxi puzzle 24 dílků
Dino Krtek: Narozeniny maxi puzzle 24 dílků

Poskládejte si obrázek krtečka a jeho kamarádů z těchto maxi puzzlí. Obsahuje 24 dílků. Jedná se o český kvalitní výrobek.

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Zázraky přírody Dino Krtek: Narozeniny maxi puzzle 24 dílků
Dino Zázraky přírody

Zázraky přírody jsou dynamická rodinná hra, která v sobě kombinuje prvky vzdělávací a párty hry. Hra je inspirována stejnojmenným pořadem České televize. Cílem hry je správně odpovědět na 12 otázek, které jsou rozděleny do 5 kategorií. Předveďte, co všechno znáte!

můžete mít DNES

Od MALL
Dino Kamionem po Evropě Dino Krtek: Narozeniny maxi puzzle 24 dílků
Dino Kamionem po Evropě

Legendární kamiony už čekají, až zavelíte k odjezdu. Nemusíte ani nikam cestovat, Kamionem po Evropě se projedete v pohodlí svého obýváku. Oblíbená deskovka s dlouholetou tradicí se nyní vrací v nové grafické úpravě a absolutně stylovém obalu.

můžete mít DNES

Od MALL

Rodinná česká firma Dino Toys působí na trhu od roku 1993. V současnosti patří k předním výrobcům puzzle a deskových her v České republice i na Slovensku. Výrobce si velmi pečlivě hlídá kvalitu a bezpečnost hraček - je držitelem značky Bezpečná a kvalitní hračka. Sleduje nejnovější trendy v celosvětovém měřítku. Velký důraz klade také na hravý design a vývoj her, které vychovávají hráče od útlého věku až do dospělosti, a v každém věku mu tak nabízí adekvátní hru pro rozvoj motorických a myšlenkových dovedností. Výroba většiny produktů Dino Toys probíhá v Mnichově Hradišti. Největšího úspěchu dosáhla firma s hrou Dostihy a sázky, která se v několika obměnách prodává už bezmála 25 let. Mezi bestsellery patří také hry Člověče, nezlob se!, Pojď si hrát, Kris Kros nebo novinka z roku 2014 – „retro" plastová Tatra 148 na pískoviště.