Diochi Astofresh kapky 23 ml
479 Kč

Astofresh obsahuje směs silic bylin obohacenou o bioinformace. Napomáhá normální činnosti horních cest dýchacích. Dokáže probrat spící orgány, žaludek, plíce a mozek. Obsažené fytohormony jsou blahodárné pro harmonizaci celého těla.

Diochi Viraimun 80 kapslí
955 Kč

Viraimun je bioinformační posilující doplněk stravy, který obsahuje vybrané, osvědčené a účinné výtažky z hub, bazalky vonné a aminokyselinu arginin. Navrací tělu svěžest a energii.

Diochi Diocel Biominerál kapky 50 ml
499 Kč

Přírodní bioinformační multiminerálový doplněk stravy Diocel Biominerál obsahuje vyváženou skladbu přírodních koloidních minerálů v organické formě. Doplňuje důležité organominerály, které jsou potřebné pro životní funkce našich buněk.

Diochi Levamin kapky 50 ml
547 Kč

Levamin je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián žaludku, jater, ledvin, osrdečníku, řídící, početí, sleziny a slinivky a tří zářičů.

Diochi Detoxin kapky 50 ml
547 Kč 469 Kč

Přírodní bioinformační bylinné kapky Detoxin pro celkovou regeneraci a detoxikaci organismu. Hořká chuť bylin obsažených v Detoxinu je balzámem pro játra a žlučník, jimž napomáhá k normální funkci.

Diochi Sagradin kapky 50 ml
674 Kč

Přírodní bioinformační kapky Sagradin obsahují maximální koncentraci mízy jihoamerického stromu Croton lechleri. Sagradin je ideálním společníkem na exotické cesty.

Diochi Diocel kapky 50 ml
547 Kč

Diocel je bioinformační posilující doplněk stravy pro ledviny a močový měchýř. Je vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Diochi Deviral Plus 60 kapslí
955 Kč

Deviral Plus je přírodní bioinformační přípravek, který obsahuje byliny používané v alternativní medicíně.

Diochi Nervamin kapky 23 ml
802 Kč

Speciální bioinformační směs silic bylin obsažená v Nervaminu celkově harmonizuje a zklidňuje celou osobnost. Nervamin má také blahodárný vliv na hormonální systém. Neobsahuje žádný alkohol.

Diochi Baktevir kapky 50 ml
547 Kč

Bioinformační posilující doplněk stravy Baktevir je vyrobený z rostlin a éterických olejů. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Diochi Astomin kapky 50 ml
547 Kč

Bioinformační bylinné kapky Astomin mají blahodárný vliv na funkci zažívacího ústrojí. Hořčiny mají také výborný vliv na normální funkci metabolismu.

Diochi Androzin kapky 50 ml
547 Kč

Bylinné bioinformační kapky Androzin mají pozitivní vliv zejména na mužský hormonální systém.

Diochi Estrozin kapky 50 ml
547 Kč

Estrozin celkově harmonizuje hormonální systém a navrací tělu sílu a svěžest.

Diochi Gerocel kapky 50 ml
547 Kč

Bylinné bioinformační kapky Gerocel obsahují zcela unikátní komplex rostlin s velmi širokým spektrem účinků pro celkovou detoxikaci těla.

Diochi Vitamín Tropic šumivé tablety 20 tablet
183 Kč

Vitamín Tropic šumivé tablety osvěžující nápoj s vitamínem C a s flavonoidy z tropického ovoce Camu Camu a z moruše. Flavonoidy a vitamín C podporují zdravý imunitní systém, pomáhají chránit vaše buňky a tkáně před oxidačním poškozením.

Diochi Achyrocline satureioides - čaj 80 g
254 Kč

Achyrocline satureioides se používá jako digestivum žaludku, jater a střev. Ochraňuje játra proti poškození. Zklidňuje centrální nervový systém a uvolňuje gastrointestinální svalstvo. Je vynikajícím relaxačním a tonizačním čajem s výbornou chutí.

Diochi Astofresh 100 tbl.
547 Kč

Posilující přírodní a detoxikační tablety Astofresh podporují normální obranyschopnost organismu. Astofresh usnadňuje dýchání a podporuje normální činnost dýchacích cest. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Diochi Detoxin krém 50 ml
547 Kč

Detoxin krém je bioinformační regenerační a masážní krém s obsahem koloidních minerálů a ozonu.

Diochi DiNAvir kapky 50 ml
751 Kč

DiNAvir je bioinformační posilující a detoxikační doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. DiNAvir díky obsaženým betaglukanům a komplexu rostlinných kyselin podporuje normální činnost obranného systému těla.

Diochi Diolift Hydrogel 30 ml
700 Kč

Přírodní hydratační liftingový krém Diolift Hydrogel je vhodný pro velmi citlivou a unavenou pleť se sklonem k vráskám.

Diochi Diozon Clear krém 30 ml
547 Kč

Diozon Clear je bioinformační čistící krém z ozonu a olivového oleje. Je vhodný na popraskanou kůži, kde je narušena její struktura.

Diochi Supracid 60 kapslí
751 Kč

Přírodní bioinformační doplněk stravy Supracid pomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v těle. Obsahuje sépiovou kost, díky níž dodává tělu dostatek vápníku, hořčíku a ostatních minerálů a stopových prvků.

Diochi T CD4 Imuserol 80 kapslí
1 657 Kč

T CD4 Imuserol je vysoce kvalitní produkt s vysokým obsahem biologicky aktivních přírodních látek.

Diochi Tromboserin Multivitamín 80 kapslí
955 Kč

Doplněk stravy Tromboserin Multivitamín obsahuje vitamíny skupiny A, B, D, E, H, koenzym Q10, butyrát sodný, výtažky z pampelišky lékařské, lapača červeného, červené řepy, citronové trávy a patentovanou klinicky testovanou látku Fruiflow.

Diochi Vitamín Cassis šumivé tablety
183 Kč

Vitamín Cassis šumivé tablety je osvěžující nápoj s vitamínem C, Betaglukany a s výtažky z černého rybízu a ACAI Berry. Betaglukany, flavonoidy a vitamín C podporují zdravý imunitní systém. Mají silné antioxidační účinky.

Diochi Aloysia triphylla (aloisie trojlistá) - čaj 80 g
254 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aloysia triphylla se používá pro své citrónové aroma na přípravu osvěžujícího čaje a také na ochucování jídel. Aloysia triphylla podporuje normální činnost srdce a centrálního nervového systému.

Diochi Carica papaya čaj 80 g
254 Kč

Carica papaya čaj má antioxidační účinek. Dále má účinky antibakteriální, antiparazitické, protizánětlivé a antiinflamatorní účinky (snižuje cholestrerol). Napomáhá při trávení. Díky estrogenní aktivitě (estrogen je pohlavní hormon) harmonizuje hormonální systém.

Diochi Cytonic 90 kapslí
751 Kč

Cytonic je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostliny Maytenus ilicifolia. Navrací tělu svěžest a vitalitu.

Diochi Diocel Artrizone krém 50 ml
547 Kč

Diocel Artrizone je bioinformační regenerační a masážní krém s obsahem koloidních minerálů a ozónu. Přírodní pomoc pro masáže v oblasti kloubů, šlach a svalů. Regeneruje, uvolňuje a relaxuje.

Diochi Diocel bylinný nápoj 100 g
254 Kč

Diocel bylinný nápoj je bylinná směs harmonizující meridiány ledvin, močového měchýře, žaludku, sleziny, slinivky, jater, plic. Posiluje vylučování škodlivých metabolitů z těla a posiluje imunitní systém.

Diochi Estrozin krém 50 ml
547 Kč

Estrozin je bioinformační, liftingový, regenerační a masážní krém s fytoestrogeny pro muže i ženy. Navrací pokožce tonus, silně ji regeneruje a hydratuje.

Diochi Gerocel Bioenzym 90 kapslí
842 Kč

Gerocel kapsle jsou bioinformační a detoxikační doplněk stravy podporující normální činnost obranného systému organismu. Obsahuje vysoce aktivní huminové látky, výtažky z rostliny Selaginella deoderleinii a kalifornských dešťovek rodu Eisenia andrei.

Diochi Intocel 90 kapslí
802 Kč

Bioinformační a detoxikační doplněk stravy Intocel s vysokým obsahem antioxidantů podporuje normální obranyschopnost organizmu.

Diochi Intocel kapky 50 ml
547 Kč

Bioinformační bylinné kapky Intocel mají stahující účinek a všude, kudy procházejí,  vykonávají svoji blahodárnou ochrannou činnost. Stabilizují a regenerují především trávicí ústrojí, chrání dutinu ústní, jícen, žaludek, tenké a tlusté střevo.

Diochi Lipodestron 80 kapslí
955 Kč

Unikátní stimulující produkt Lipodestron jsou přírodní bioinformační kapsle s vlastnostmi přírodního tonika a životabudiče. Lipodestron kapsle jsou vyrobeny  z cesmíny paraguayské, višně obecné a sedmikrásky.

Diochi Vitamín Citrus šumivé tablety 20 tablet
183 Kč

Vitamín Citrus je osvěžující nápoj s vitamínem C a s flavonoidy z tropického ovoce Amla. Obě látky obsahují přirozeně se vyskytující antioxidanty, které pomáhají chránit Vaše buňky a tkáně před oxidačním poškozením.

Společnost Diochi se specializuje na výrobu bioinformačních přípravků z oblasti přírodní medicíny. Ty slouží hlavně k detoxikaci a regeneraci těla.

Společnost Diochi se specializuje na výrobu bioinformačních přípravků z oblasti přírodní medicíny. Ty slouží hlavně k detoxikaci a regeneraci těla.