Djeco velké Promenáda 36 dílků
469 Kč

Novinka

Tenhle velký zvířecí průvod si rozhodně nenechte ujít! Nádherně ilustrované obří puzzle, které má po složení rozměr 1,3 m! Dokonalý dárek od francouzských návrhářů nejen pro děti.

Djeco Vkládací puzzle Zvířátka z jungle se zvuky
710 Kč 669 Kč

Novinka

Dřevěná vkládací zvířátka z jungle se vkládají do příslušného otvoru na desce. Ta má tvar stromu o velikosti 29 × 21 × 1,5 cm a po zmáčknutí vydávají zvuk. Každý dílek má úchytku pro snadné držení.

Djeco Vyhledávací puzzle Lesní orchestr
340 Kč 329 Kč

Novinka

Naučte se poznávat všechny hudební nástroje. Obrázek se skládá z 35 velkých a pevných dílků. Po složení mohou děti vyhledávat na obrázku jednotlivá vyobrazení v rámu.

Djeco Vyhledávací puzzle Pohádky
340 Kč 329 Kč

Novinka

Obrázek se skládá z 54 kvalitních dílků s krásnými ilustracemi. Děti si postaví obrázek s postavičkami ze známých pohádek. Po složení mohou děti vyhledávat na obrázku jednotlivá vyobrazení v rámu.

Djeco Stolní hra malá sklizeň
499 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Králíčci jsou hladoví a pokud se k nim chceme přiblížit musíme sklízet mrkev a hrách. Vyhrává hráč, který jako první získá 3 králíčky, 3 mrkve a 3 hrášky.

Djeco Sudoku Jungle
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Procvičte své mozkové buňky touto chytrou hrou na principu sudoku. Je třeba zaplnit desku, tak aby žetony odpovídaly zadání ve svislém i kolmém směru.

Djeco Malá hůlka pro víly
269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Každá víla stojí o překrásnou hůlku. S kreativní sadou od Djeca bude tvoření tak jednoduché. Sada obsahuje všechny části pro vytvoření čtyř odlišných hůlek. Dozdob je pomocí stuhy a propisovacích obrázků.

Djeco Zatloukání květiny

Djeco Zatloukání květiny

Hodnocení: 4,5
740 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vyrobte si romantickou květinu díky sadě TapTap Zahrada! Klasická dětská přitloukačka, ideální pro rozvoj dětské zručnosti je uložena v praktické dřevěné krabici, do které můžete vše uklidit hned poté, co si složíte květinu dle návodu, nebo dle vlastní představivosti.

Djeco Samolepkový set Autíčka
349 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada s fleesovými tvary, které děti dotvoří pomocí samolepících doplňků. V balení najdete siluety pestrobarevných autíček, které podle vlastní fantazie doplníte samolepkami. Na vybranou filcovou předlohu nalepíte větší samolepku a pak je dozdobíte ještě pomocí menších samolepek.

Djeco Propisovací obrázky Cukraland
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oblíbená metoda propisovacích obrázků bude děti rozhodně bavit. Propisovací obrázky s motivy světa sladkostí a cukrovinek. Děti si vyberou obrázek, položí fólii na místo, kde ho chtějí mít a dřívkem po obrázku jemně přejíždějí. Ve chvíli, kdy obrázek na fólii zesvětlí, je přenesen na papíře.

Djeco Prošívací obrázky Elegantní karnevalové masky
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální sada s prošívacími obrázky v překrásném designu francouzských ilustrátorů. Rozvíjejte svou kreativitu. Našijte bavlnku a flitry a vytvořte vlastní design karnevalové masky.

Djeco Cukrárna Charlotte a Tom
590 Kč 559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktická dřevěná krabička skrývá Cukrárnu Toma a Charlotte. Slouží zároveň jako výloha cukrárny a děti na ní mohou sestavit tři minidortíčky podle návodu – menu, či fantazie .

Djeco Magnetická skládačka Portréty
499 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obě strany plechové krabičky představují obličej, který si děti pomocí doplňků dotvoří v super portrét. Sada obsahuje 38 doplňků. Fantastická hra, kterou díky plechové krabičce lehce vezmete s sebou!

Djeco Samolepkové příběhy Invaze příšerek
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Knížka, kterou si děti dotvoří pomocí samolepek, je ideální pro rozvoj dětské fantazie. Knížka obsahuje 2 panoramata a 50 znovu snímatelných samolepek, kterými dotvoříte příběh a můžete ho obměňovat stále dokola.

Djeco Tamburína

Djeco Tamburína

Hodnocení: 5
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádherně ilustrovaná malá tamburína s jedinečným designem značky Djeco je ideální pro všechny malé začínající hudebníky. Naučte své děti doprovázet písničky a procvičte si s nimi rytmus.

Djeco Propisovací obrázky Módní návrháři
249 Kč 239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vytvoř svůj módní salón nebo uspořádej módní přehlídku – záleží jen na tobě, co vznikne s touto kreativní sadou! Děti si vyberou obrázek, položí fólii na místo, kde ho chtějí mít, a dřívkem po obrázku jemně přejíždějí. Ve chvíli, kdy obrázek na fólii zesvětlí, je přenesen na papíře. Pak lze sejmout fólii. Tímto způsobem postupně děti dotvoří obrázky.

Djeco Kouzelný obrázek Jednorožec
410 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přes den takový, v noci jiný. Kouzelný obrázek od značky Djeco je podsvětlený tak, aby při rozsvícení ukázal úplně nový svět. Přes den bude oblíbenou dekorací a v noci nejlepším parťákem na usínání.

Djeco Rybaření Mořské panny
440 Kč 419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná dřevěná hra s 12 magnetickými krásně malovanými podmořskými tvory . Obsahuje 2 pruty a praktickou krabičku. Proto je možné vzít tuto hru všude tam, kde je třeba děti na delší dobu zabavit.

Djeco Set deníčků a doplňků Rosalie
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásně ilustrovaná krabička ukrývá 2 zápisníčky, blok, samolepící štítky a sadu samolepek pro efektní dotvoření deníčků. Malé holčičky mohou mít svá tajemství stále při sobě.

Djeco Dřevěné puzzle pro nejmenší Farma
499 Kč 419 Kč

Dřevěné puzzle pro děti od jednoho roku. Zvířátka umožňují snadný úchop, děti se učí koordinaci a rozvíjí jemnou motoriku, když je vkládají do příslušných otvorů v hrací desce. Se zvířátky si mohou děti hrát i samostatně.

Djeco Kreativní sada Velká šatna
330 Kč 309 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velká krabice plná nejžhavějších módních trendů. Staň se návrhářkou a módní stylistkou díky této sadě! Oblékni modelku a udávej trendy.

Djeco Taktická hra Savana
239 Kč

Novinka

Rychlá hra Savana v podobě přebíjené. Vítězství je dobrá věc, ale nevíte, co mají ostatní hráči. Vyhrává, ten kdo má karty s největší hodnotou.

Djeco CubaBasic - dřevěný hlavolam pro nejmenší
240 Kč

CubaBasic nabízí kromě hry s kostkami i skládání obrázků zvířátek. Každá strana dřevěných kostek zobrazuje nějaké zvířátko. Můžete tedy poskládat 6 zvířátek. Zobrazení zvířátek využívá geometrické linie a každé zvířátko představuje jiný geometrický tvar: trojúhelník…

Djeco Malá mláďátka
230 Kč

Karetní hra pro nejmenší. Pomozte najít zvířátkům cestu domů tím, že budete hrát jejich maminku. Vydávejte zvuky jako maminka daných zvířátek! Spoluhráč musí uhádnout, kterého mláďátka maminka jste a dané zvířátko k vám přiřadit.

Djeco Vyhledávací puzzle Rallye
340 Kč 329 Kč

Novinka

Obrázek se skládá z 54 kvalitních dílků s krásnými ilustracemi. Děti si postaví obrázek závodu formulí. Po složení mohou děti vyhledávat na obrázku jednotlivá vyobrazení v rámu.

Djeco Batůžek Myška

Djeco Batůžek Myška

Hodnocení: 5
619 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásný barevný ilustrovaný batoh s motivem myšky v kvalitním provedení je vybaven praktickou rukojetí, jmenovkou a nastavitelnými popruhy. Vhodné pro děti již od 2 let.

Djeco Spirálové tvoření Rozkvetlá příroda
589 Kč 559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásně barevné tvoření z papírových proužků – to je quilling. Pomocí papírových proužku a aplikátoru lze vytvořit kolečka, slzičky a další potřebné tvary, které po zalepení konce proužku se vkládají do obrázku. Po dokončení si můžete obrázky vyzdobit svůj pokojíček či darovat mamince, babičce…

Djeco Dřevěné puzzle Na dvorku
355 Kč 339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vkládací puzzle s dřevěnými zvířátky, složenými ze dvou dílků. Roztomilé puzzle zvířátek, které děti musí správně nakombinovat a umístit na své místo. Hra rozvíjí jemnou motoriku při vkládání do správných tvarů.

Djeco Hostina pro princezny
740 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylová dřevěná souprava je ideální pro večeři při svíčkách. Sada obsahuje dva talířky, dva příbory, dvě růžové sklenice ve tvaru poupátek. V balení je i svícen s roztomilými svíčkami. To vše je na krásně zdobené podložce.

Djeco Kouzelný obrázek Tajuplný strom
410 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kouzelný obrázek, který se s padnutím noci mění. Obrázek od značky Djeco je podsvětlený tak, aby při rozsvícení ukázal úplně nový svět. Přes den bude oblíbenou dekorací a v noci nejlepším parťákem na usínání.

Djeco Oceán LED stínítko
284 Kč 269 Kč

Výprodej

Originální dekorace nejen do dětského pokojíčku je vyrobena pod značkou Djeco. Pod papírovým stínítkem se skrývá LED svíčka která ke spotřebě potřebuje baterie. Tajuplné hlubiny oceánu se stanou, příjemným společníkem do říše snů.

Djeco 3D omalovánky Fantastický les
560 Kč 529 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Neuvěřitelná sada, kde pomocí správné kombinace studených a teplých barev vytvoříš 3D efekt obrázku. V sadě jsou 4 obrázky k vybarvení. Nasaď brýle a uvidíš, jaký jsi malíř.

Djeco Batůžek Lvíček

Djeco Batůžek Lvíček

Hodnocení: 5
619 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásný barevný ilustrovaný batoh s motivem lvíčka v kvalitním provedení je vybaven praktickou rukojetí, jmenovkou a nastavitelnými popruhy. Vhodné pro děti již od 2 let.

Djeco Dřevěná kuchyňka Lili Rose
1 999 Kč 1 789 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilá dřevěná kuchyňka pro malé kuchařky. Kuchyňka je vybavena varnou deskou, hrncem, slánkou, pepřenkou, nádobím a utěrkami. Nechte si od své malé kuchařky uvařit něco speciálního v této krásné kuchyňce v designu Djeco.

Djeco Výtvarná sada Mramorové obrázky
589 Kč 559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mramorové obrázky, které vytvoříte s pomocí skleněných kuliček a barviček. Děti umístí obrázky do krabičky, na skleněnky nanesou barvy dle návodu či vlastní fantazie a jezdí s nimi v krabičce po obrázku. Vytváří tak krásné mramorové obrázky, které mohou umístit do rámečku a vytvořit tak dekoraci do pokojíčku nebo krásný dárek pro kamarády či pro maminku.

Djeco Pohyblivé obrázky Zvířátka v přírodě
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nápaditá kreativní hračka! Naučí tě vystřihovat podle šablony a použít svoji fantazii! Vytvoř si vlastní pohyblivé divadélko se zvířátky.

Djeco Sada Tiskneme a tvarujeme účesy
649 Kč 619 Kč

Krásná výtvarná sada pro nejmenší. Děti ozdobí předlohy modelínou, kterou si dle svých představ vytvarují vláskováčem nebo nakrájenými proužky. Vytvoří tak veselé obrázky z kudrnatých, rovných i střapatých vlásků. Balení obsahuje návod krok za krokem.

Djeco Výtvarná sada s olejovým pastelem Barevná jungle
655 Kč 619 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Díky této krásné sadě se z dětí stanou malíři jako Paul Klee (1879–1940). Díky 12 gelovým pastelkám, které nešpiní a jsou zábavné pro tvorbu, si vytvoří 4 originální obrazy se zářivými barvami a netradičními motivy.

Djeco Samolepkový set Roztomilá zvířátka
349 Kč 339 Kč

Sada s fleesovými tvary, které děti dotvoří pomocí samolepících doplňků. V balení najdete siluety různých zvířátek, které podle vlastní fantazie doplníte samolepkami. Na vybranou filcovou předlohu nalepíte větší samolepku a pak je dozdobíte ještě pomocí menších samolepek.

Djeco 3D omalovánky Legrační příšerky
559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Neuvěřitelná sada, kde pomocí správné kombinace studených a teplých barev vytvoříš 3D efekt obrázku. V sadě jsou 4 obrázky k vybarvení. Nasaď brýle a uvidíš, jaký jsi malíř.

Djeco Výtvarný set folie Draci
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výtvarnická sada, která děti zavede do dračího světa. Překrásné obrázky, které efektně dozdobí barevnými foliemi. Dechberoucí barvy, díky kterým se budou cítit, jako v pohádce.

Djeco Skládací dřevěná slepička
470 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nestárnoucí dřevěná oblíbená hračka nasazování na tyč. Krásné dětské provedení. Když správně poskládáte kroužky na sebe, vznikne krásná maminka slepička. Uvnitř je jako překvapení ukryté vajíčko.

Djeco Noční světlo Koloušek
1 109 Kč

Výsledný efekt je nesmírně něžný a působivý. Světlo se po 2 hodinách, až Vaši andílci usnou, samo vypne. Noční lampička, která po zapnutí vydává jemné barevné světlo a poletují v ní vločky.

Djeco Kdo zachrání sýr?
299 Kč

Myši jedí sýr, kočky loví myši a psi straší kočky. V tomto chaosu musí zůstat, co nejvíce sýrů na stole. Kolik jich tam bude?

Djeco Set deníčků a doplňků Violette
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásně ilustrovaná krabička ukrývá 2 zápisníčky, blok, samolepící štítky a sadu samolepek pro efektní dotvoření deníčků. Malé holčičky mohou mít svá tajemství stále při sobě.

Djeco Noční světlo Lila & Pupi
1 109 Kč

Světlo se po 2 hodinách, až Vaši andílci usnou, samo vypne. Noční lampička, která po zapnutí vydává jemné barevné světlo a poletují v ní vločky. Výsledný efekt je nesmírně něžný a působivý.

Djeco Domečky pro zvířátka
530 Kč 499 Kč

Set obsahuje 6 zvířátek a každé z nich má svůj domeček. Děti se naučí poznávat různá zvířátka a základní barvy. Při stavění si děti procvičí motoriku, logiku a zjistí, jak funguje rovnováha.

Djeco

Francouzská značka Djeco byla založena již v 50. letech 20. století, kdy její původní zakladatelka Véronique Michel-Dalès marně hledala na tehdejším trhu výrobky, které by děti bavily a zároveň je všestranně rozvíjely. Nakonec se rozhodla hračky navrhovat a vyrábět sama. Své firmě dala jméno Djeco podle ještěrky gekko a pronajala si prostory ateliéru na břehu řeky Seiny, kde firma sídlí dodnes. V roce 1989 firmu přebírá syn Frédéric a udržuje vysoké nároky na designové zpracování a nápaditost hraček. Francouzská firma Djeco nabízí výjimečné kreativní sady, originálními didaktické hry a hračky a v neposlední řadě designové doplňky do dětských pokojíků.

Djeco spolupracuje s předními výtvarníky a ilustrátory z celého světa a díky jedinečnému designu je snadno rozpoznatelné na českém i zahraničním trhu s hračkami.

Djeco

Francouzská značka Djeco byla založena již v 50. letech 20. století, kdy její původní zakladatelka Véronique Michel-Dalès marně hledala na tehdejším trhu výrobky, které by děti bavily a zároveň je všestranně rozvíjely. Nakonec se rozhodla hračky navrhovat a vyrábět sama. Své firmě dala jméno Djeco podle ještěrky gekko a pronajala si prostory ateliéru na břehu řeky Seiny, kde firma sídlí dodnes. V roce 1989 firmu přebírá syn Frédéric a udržuje vysoké nároky na designové zpracování a nápaditost hraček. Francouzská firma Djeco nabízí výjimečné kreativní sady, originálními didaktické hry a hračky a v neposlední řadě designové doplňky do dětských pokojíků.

Djeco spolupracuje s předními výtvarníky a ilustrátory z celého světa a díky jedinečnému designu je snadno rozpoznatelné na českém i zahraničním trhu s hračkami.