Djeco Bigboum
750 Kč

Zábavná shazovačka, u které děti umisťují válečky na balančního slona tak, aby se moc nerozhýbal a válečky nepopadaly. Dokážete naložit slonovi dřevěné kostičky na končetiny, nebo se vám sesype jako domeček z karet?

Djeco Hudební hračka Lesní přátelé
652 Kč

Dřevěná hrací skřínka s figurkami malých lesních zvířátek, které za příjemné hudby tancují po ploše krabičky. Melodie, kterou skříňka hraje je Schubertova ukolébavka. Hudební box je na klíček, nejsou třeba baterie.

Djeco Dřevěné puzzle pro nejmenší Farma
499 Kč

Dřevěné puzzle pro děti od jednoho roku. Zvířátka umožňují snadný úchop, děti se učí koordinaci a rozvíjí jemnou motoriku, když je vkládají do příslušných otvorů v hrací desce. Se zvířátky si mohou děti hrát i samostatně.

Djeco Dřevěné puzzle Tygr a přátelé
289 Kč

Dřevěné puzzle s vyobrazenými zvířátky jsou jako stvořené pro první skládání. Puzzle se složí do obrázku, který je umístěn na dřevěné podložce. Jsou ideální pro první procvičování trpělivosti a prostorového vnímání.

Djeco Magnetická Hra Aventuro
509 Kč

Obě strany plechové krabičky představují postavičku, který si děti pomocí doplňků dotvoří v piráta nebo indiána. Sada obsahuje 27 doplňků. Fantastická hra, kterou díky plechové krabičce lehce vezmete s sebou!

Djeco Magnetická skládačka Portréty
499 Kč 469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obě strany plechové krabičky představují obličej, který si děti pomocí doplňků dotvoří v super portrét. Sada obsahuje 38 doplňků. Fantastická hra, kterou díky plechové krabičce lehce vezmete s sebou!

Djeco Skládací dřevěná slepička
478 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nestárnoucí dřevěná oblíbená hračka nasazování na tyč. Krásné dětské provedení. Když správně poskládáte kroužky na sebe, vznikne krásná maminka slepička. Uvnitř je jako překvapení ukryté vajíčko.

Djeco Kravička na farmě puzzle
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Roztomilé puzzle, se kterými si můžete postavit kravičky na farmě. Otevřete nádhernou krabičku ve tvaru zvířátka a pospojujte překrásně barevné dílky v originálním designu Djeco s obrázkem kraviček na farmě.

Djeco Město
530 Kč 499 Kč

Veliké puzzle, se kterými si můžete postavit město se silnicí i značkami. Projeďte každou uličku a až vás vaše město přestane bavit, prostě ho rozeberte a z puzzlových dílků složte jiné, nebo si další dílky přimalujte na kus kartonu!

Djeco Puzzle Červená karkulka
329 Kč

Roztomilé puzzle, se kterými si můžete postavit výjev z pohádky o Červené karkulce. Otevřete tvarovanou krabičku a pospojujte barevné dílky v originálním designu Djeco se třemi výjevy ze světoznámé pohádky.

Djeco Puzzle Don Quichote
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magické puzzle, se kterými si můžete postavit obrázek Dona Quijote. Otevřete tvarovanou krabičku a pospojujte barevné dílky v originálním designu Djeco s výjevem z legendárního literárního díla.

Djeco Puzzle Malé Kotě
329 Kč

Roztomilé puzzle, se kterými si můžete postavit koťátko s přáteli. Otevřete krabičku ve tvaru zvířátka a pospojujte barevné dílky v originálním designu Djeco s obrázkem domečku, obývaného koťátkem a jeho přáteli.

Djeco Puzzle Pampeliška a přátelé
470 Kč 449 Kč

Veliké puzzle pro všechny malé děti s oblíbeným motivem zvířátek. Sestavte si jeden ze šesti zvířecích profilů ve třech obtížnostech dle počtu dílků a pak z nich udělejte pyramidu. Vše v unikátním designu firmy Djeco

Djeco Puzzle Popelka
329 Kč

Roztomilé puzzle, se kterými si můžete postavit výjev z pohádky o Popelce. Otevřete tvarovanou krabičku a pospojujte barevné dílky v originálním designu Djeco se třemi výjevy ze světoznámé pohádky.

Djeco Puzzle Sova
330 Kč 299 Kč

Roztomilé puzzle, se kterými si můžete postavit veselou sovičku. Otevřete krabičku ve tvaru zvířátka a pospojujte barevné dílky v originálním designu Djeco s obrázkem stromečku, obývaného sovičkou a její rodinou.

Djeco Puzzle velké DRAK

Djeco Puzzle velké DRAK

Hodnocení: 5
470 Kč 449 Kč

Veliké puzzle, se kterými si můžete postavit obrovitého draka, který plive oheň. Překrásně barevné dílky v originálním designu Djeco sestaví draka o celkové délce 1,38 metru.

Djeco Puzzle víla a jednorožec
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Roztomilé puzzle, se kterými si můžete postavit obraz víly s jednorožcem. Otevřete nádhernou tvarovanou krabičku a pospojujte překrásně barevné dílky v originálním designu Djeco s romantickým výjevem z čarodějného lesa.

Djeco Batůžek Robot
619 Kč

Krásný barevný ilustrovaný batoh s motivem robota v kvalitním provedení je vybaven praktickou rukojetí, jmenovkou a nastavitelnými popruhy. Vhodné pro děti již od 2 let.

Djeco Čajová párty Gábi
859 Kč 789 Kč

Krásně barevný servis na odpolední svačinku pro trávení horkých dnů s pohoštěním v dobré společnost kamarádů. Tento krásný servis ozdobí každou dětskou kuchyňku, do které se dostane.

Djeco Cukrárna Charlotte a Tom
590 Kč 549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická dřevěná krabička skrývá Cukrárnu Toma a Charlotte. Slouží zároveň jako výloha cukrárny a děti na ní mohou sestavit tři minidortíčky podle návodu – menu, či fantazie .

Djeco Cymbál a Xylofon v jednom
499 Kč 459 Kč

Barevný hudební nástroj ve tvaru papouška nabízí rovnou dva hudební nástroje pro malé milovníky hudby. Naučte se s dětmi jednoduché melodie na xylofonu a doprovoďte je rytmem na činýlek.

Djeco Dřevěná kuchyňka Lili Rose
1 999 Kč 1 699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilá dřevěná kuchyňka pro malé kuchařky. Kuchyňka je vybavena varnou deskou, hrncem, slánkou, pepřenkou, nádobím a utěrkami. Nechte si od své malé kuchařky uvařit něco speciálního v této krásné kuchyňce v designu Djeco.

Djeco Kaleidocycle Flexanimals
159 Kč 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Víte, co je Kaleidocycle – že ne? Jedná se o zábavnou skládačku, kterou protáčíte stále dokola a postupně se vám budou skládat jednotlivé obrázky. Pozor, vysoce návykové!

Djeco Kaleidocycle Flexmonsters
159 Kč

Víte, co je Kaleidocycle – že ne? Jedná se o zábavnou skládačku, kterou protáčíte stále dokola a postupně se vám budou skládat jednotlivé obrázky. Pozor, vysoce návykové!

Djeco Malá kuchyňka
2 699 Kč
+ doprava zdarma

Roztomilá dřevěná kuchyňka pro malé kuchařky i kuchaře. Kuchyňka je vybavena varnou deskou, dřezem, troubou, hodinami a malou poličkou. Nechte si od svých malých kuchařů uvařit něco speciálního v této krásné kuchyňce v designu Djeco.

Djeco Malovaná kytara
740 Kč 699 Kč

Dětské sopránové ukulele v jasných zářivých barvách je ideální pro všechny malé začínající hudebníky. Díky plastovému tělu je odolné, takže snese i hrubší zacházení a jeho nylonové struny jsou dostatečně měkké, aby se o ně děti nepořezaly.

Djeco Malovaný bubínek
475 Kč 470 Kč

Nádherně barevný bubínek s jedinečným designem značky Djeco je ideální pro všechny malé začínající hudebníky. Bubínek je opatřen šňůrkou kolem krku a 2 dřevěnými paličkami

Djeco Metalofon Kočka
440 Kč 419 Kč

Dětský xylofon v jasných zářivých barvách je ideální pro všechny malé začínající hudebníky. Rozvíjí zájem o hudbu a umožní dětem poznávat nové zvuky a podle barev se učit jednoduché písničky.

Djeco Mozaika třpytivá na Koni
329 Kč

Krásná kreativní sada s doplňky, se kterými si děti vytvoří roztomilé mozaiky jezdců na zvířátkách. Děti si tak snadno mohou vytvořit tři obrázky z připravených šablon a geometrických samolepek s metalickým efektem.

Djeco Noční světlo Balerina
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Noční lampička, která po zapnutí vydává jemné barevné světlo a poletují v ní vločky. Výsledný efekt je nesmírně něžný a působivý. Světlo se po 2 hodinách, až Vaši andílci usnou, samo vypne.

Djeco Noční světlo Koloušek
990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výsledný efekt je nesmírně něžný a působivý. Světlo se po 2 hodinách, až Vaši andílci usnou, samo vypne. Noční lampička, která po zapnutí vydává jemné barevné světlo a poletují v ní vločky.

Djeco Noční světlo Malý Pilot
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Noční lampička, která po zapnutí vydává jemné barevné světlo a poletují v ní vločky. Výsledný efekt je nesmírně něžný a působivý. Světlo se po 2 hodinách, až Vaši andílci usnou, samo vypne.

Djeco Pískovací obrázky Pod širým nebem
410 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Efektní výtvarná sada s barevnými písky pro menší děti. Rozvíjí kreativitu díky zajímavému stylu tvorby. Odlepit, nasypat, uhrabat a je hotovo.

Djeco Prošívací obrázky Elegantní karnevalové masky
439 Kč 423 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální sada s prošívacími obrázky v překrásném designu francouzských ilustrátorů. Rozvíjejte svou kreativitu. Našijte bavlnku a flitry a vytvořte vlastní design karnevalové masky.

Djeco Sada Tiskneme a tvarujeme účesy
649 Kč

Krásná výtvarná sada pro nejmenší. Děti ozdobí předlohy modelínou, kterou si dle svých představ vytvarují vláskováčem nebo nakrájenými proužky. Vytvoří tak veselé obrázky z kudrnatých, rovných i střapatých vlásků. Balení obsahuje návod krok za krokem.

Djeco Samolepkový set Autíčka
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada s fleesovými tvary, které děti dotvoří pomocí samolepících doplňků. V balení najdete siluety pestrobarevných autíček, které podle vlastní fantazie doplníte samolepkami. Na vybranou filcovou předlohu nalepíte větší samolepku a pak je dozdobíte ještě pomocí menších samolepek.

Djeco Samolepkový set Rybičky
349 Kč

Sada s fleesovými tvary, které děti dotvoří pomocí samolepících doplňků. V balení najdete siluety pestrobarevných rybiček, které podle vlastní fantazie doplníte samolepkami. Na vybranou filcovou předlohu nalepíte větší samolepku a pak je dozdobíte ještě pomocí menších samolepek.

Djeco Set hudebních nástrojů
660 Kč 599 Kč

Nádherný set kastaněty, tamburíny a maracas s jedinečným designem značky Djeco je ideální pro všechny malé začínající hudebníky. Procvičte si s dětmi rytmus a naučte se s nimi doprovázet písničky na tyto nástroje.

Djeco Spirálové tvoření Rozkvetlá příroda
589 Kč

Krásně barevné tvoření z papírových proužků – to je quilling. Pomocí papírových proužku a aplikátoru lze vytvořit kolečka, slzičky a další potřebné tvary, které po zalepení konce proužku se vkládají do obrázku. Po dokončení si můžete obrázky vyzdobit svůj pokojíček či darovat mamince, babičce…

Djeco Spirálové tvoření Květinové dámy
589 Kč 549 Kč

Krásně barevné tvoření z papírových proužků – to je quilling. Pomocí papírových proužku a aplikátoru lze vytvořit kolečka, slzičky a další potřebné tvary, které po zalepení konce proužku se vkládají do obrázku. Po dokončení si můžete obrázky vyzdobit svůj pokojíček či darovat mamince, babičce…

Djeco Tamburína
355 Kč 335 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádherně ilustrovaná malá tamburína s jedinečným designem značky Djeco je ideální pro všechny malé začínající hudebníky. Naučte své děti doprovázet písničky a procvičte si s nimi rytmus.

Djeco Výtvarná sada Mramorové obrázky
589 Kč 529 Kč

Mramorové obrázky, které vytvoříte s pomocí skleněných kuliček a barviček. Děti umístí obrázky do krabičky, na skleněnky nanesou barvy dle návodu či vlastní fantazie a jezdí s nimi v krabičce po obrázku. Vytváří tak krásné mramorové obrázky, které mohou umístit do rámečku a vytvořit tak dekoraci do pokojíčku nebo krásný dárek pro kamarády či pro maminku.

Djeco Výtvarný set folie Draci
295 Kč 269 Kč

Výtvarnická sada, která děti zavede do dračího světa. Překrásné obrázky, které efektně dozdobí barevnými foliemi. Dechberoucí barvy, díky kterým se budou cítit, jako v pohádce.

Djeco Kinoptik Animonster
470 Kč 399 Kč

Zcela nová řada Kinoptik obsahuje impozantní magnetické puzzle, které pracují s optickým klamem. Každý magnetický kus má řadu čar, které po přejetí černého platu přes vaší příšerku, uvedou do pohybu končetiny a další části postavičky.

Djeco Twistanimo
318 Kč

Roztočte to s Twistanimem barevnými kočkami, což je trojdílný sloupec s pestrobarevnými dřevěnými kostkami s obrázky koček. Děti mohou vytvořit mnoho nezávislých kombinací, ale jen čtyři jsou správné. Kombinace vznikají jednoduše točením kostek.

Djeco Puzzle pro nejmenší Pejsci
249 Kč

Puzzle Primo pro všechny malé děti s oblíbeným motivem pejska. Sestavte si jednoho ze tří pejsků ve třech obtížnostech dle počtu dílků. Vše v unikátním designu firmy Djeco

Djeco

Francouzská značka Djeco byla založena již v 50. letech 20. století, kdy její původní zakladatelka Véronique Michel-Dalès marně hledala na tehdejším trhu výrobky, které by děti bavily a zároveň je všestranně rozvíjely. Nakonec se rozhodla hračky navrhovat a vyrábět sama. Své firmě dala jméno Djeco podle ještěrky gekko a pronajala si prostory ateliéru na břehu řeky Seiny, kde firma sídlí dodnes. V roce 1989 firmu přebírá syn Frédéric a udržuje vysoké nároky na designové zpracování a nápaditost hraček. Francouzská firma Djeco nabízí výjimečné kreativní sady, originálními didaktické hry a hračky a v neposlední řadě designové doplňky do dětských pokojíků.

Djeco spolupracuje s předními výtvarníky a ilustrátory z celého světa a díky jedinečnému designu je snadno rozpoznatelné na českém i zahraničním trhu s hračkami.

Djeco

Francouzská značka Djeco byla založena již v 50. letech 20. století, kdy její původní zakladatelka Véronique Michel-Dalès marně hledala na tehdejším trhu výrobky, které by děti bavily a zároveň je všestranně rozvíjely. Nakonec se rozhodla hračky navrhovat a vyrábět sama. Své firmě dala jméno Djeco podle ještěrky gekko a pronajala si prostory ateliéru na břehu řeky Seiny, kde firma sídlí dodnes. V roce 1989 firmu přebírá syn Frédéric a udržuje vysoké nároky na designové zpracování a nápaditost hraček. Francouzská firma Djeco nabízí výjimečné kreativní sady, originálními didaktické hry a hračky a v neposlední řadě designové doplňky do dětských pokojíků.

Djeco spolupracuje s předními výtvarníky a ilustrátory z celého světa a díky jedinečnému designu je snadno rozpoznatelné na českém i zahraničním trhu s hračkami.