DJI OSMO Pocket

DJI OSMO Pocket

Hodnocení: 5
9 690 Kč 7 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DJI OSMO Pocket je kapesní stabilizátor s vestavěnou kamerou, který kombinuje mobilitu a stabilitu v jednom zařízení. Je vybaven kamerou pořizující fotografické snímky v rozlišení 12 MPx a video v rozlišení 4K/60 fps. Vestavěná dotyková obrazovka zobrazuje živý náhled z kamery a umožňuje veškeré nastavení kamery a závěsu.

DJI OSMO Action

DJI OSMO Action

Hodnocení: 4,9
9 990 Kč 7 490 Kč

Voděodolná akční kamera natáčí 4K videa a pořizuje 12Mpx fotografie. S DJI OSMO Action se můžete potopit do hloubky až 11 m, dobře odolává nízkým teplotám a je opatřená až o 16 % efektivnějším chlazením, takže se vám jen tak nepřehřeje. 12Mpx zaručuje perfektní výkon za každých podmínek.

DJI Mavic Mini Fly More Combo
13 990 Kč

Velmi kompaktní, lehký a snadno přenosný dron s příslušenstvím včetně batohu. DJI Mavic Mini váží necelých 250 g, létá rychlostí až 46 km/h, na jedno nabití vydrží až 30 minut a má dosah 4 km. Pořizuje fotografie s rozlišením až 12 Mpx a 2,7K Quad HD videa a je vybavený 3osou stabilizací. V aplikaci najdete připravené šablony střihu a režimy profesionálních záběrů.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
29 990 Kč

Vysoce kvalitní dron s kompletním příslušenstvím (brašna, náhradní baterie, ND filtry, 6 vrtulí aj.). DJI Mavic Air 2 pořizuje 48Mpx fotografie a videa v rozlišení až 4K UHD 60 fps. Na jedno nabití létá až 34 minut, přičemž dosahuje rychlosti až 68 km/h. Poskytne vám řadu režimů, vylepšené HDR, detekci focené scény, sledování natáčeného objektu nebo HyperLapse 8K. Detekuje překážky a záběry přenáší až na vzdálenost 10 km.

DJI Mavic Air 2

DJI Mavic Air 2

Hodnocení: 4,3
23 990 Kč

Vysoce kvalitní dron s příslušenstvím. DJI Mavic Air 2 pořizuje 48Mpx fotografie a videa v rozlišení až 4K UHD 60 fps. Na jedno nabití létá až 34 minut, přičemž dosahuje rychlosti až 68 km/h. Poskytne vám řadu režimů, vylepšené HDR, detekci focené scény, sledování natáčeného objektu nebo HyperLapse 8K. Detekuje překážky a záběry přenáší až na vzdálenost 10 km.

DJI Mavic Air Fly More Combo, Arctic White
26 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malý, skládací dron je vybavený 4K kamerou umístěnou na 3-osém stabilizátoru, výkonným senzorovým systémem FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minut. Lze ho ovládat pomocí vysílače, mobilního telefonu nebo pomocí gest. U modelu jsou novinky typu Slow-Mo.

DJI Osmo Mobile 4

DJI Osmo Mobile 4

Hodnocení: 5
3 999 Kč

Stabilizátor, díky kterému dáte roztřeseným videům sbohem. DJI Osmo Mobile 4 je kompaktní a skládací, ovládá se jednoduše tlačítky i gesty a díky magnetickému uchycení ho můžete pohodlně obsluhovat jednou rukou. Dává vám k dispocizi řadu efektů, filtrů a režimů, jako je panorama, timelapse, hyperlapse nebo rychlý active track.

DJI Osmo Pocket - Bezdrátový modul
1 589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šikovný bezdrátový modul umožňuje vaši kameru DJI Osmo Pocket propojit se smartphonem přes Bluetooth a Wi-Fi. DJI Osmo Pocket – Bezdrátový modul zajišťuje bezdrátové ovládání kamery a tím širší možnosti natáčení. Díky USB-C konektoru umožňuje i nabíjení kamery. Zároveň funguje jako stojánek.

DJI Osmo Pocket - Teleskopická tyč
1 990 Kč 1 741 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šikovná teleskopická tyč rozšiřuje využití akční kamery DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Teleskopická tyč umožňuje ovládání stabilizovaného závěsu. Je opatřená intuitivními tlačítky na rukojeti a 1/4″ závitem pro připevnění ke stativu. Díky proměnné délce pomáhá pořizovat množství atraktivních záběrů.

DJI Mavic Mini

DJI Mavic Mini

Hodnocení: 4,6
10 990 Kč

Velmi kompaktní, lehký a snadno přenosný dron s příslušenstvím. DJI Mavic Mini váží necelých 250 g, létá rychlostí až 46 km/h, na jedno nabití vydrží až 30 minut a má dosah 4 km. Pořizuje fotografie s rozlišením až 12 Mpx a 2,7K Quad HD videa a je vybavený 3osou stabilizací. V aplikaci najdete připravené šablony střihu a režimy profesionálních záběrů.

DJI LiPo akumulátor, 3850 mAh, 15,4 V (Mavic 2)
3 590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní vysokokapacitní akumulátor pro dron DJI Mavic 2, který vám poskytne dalších 31 minut letu. Díky systému inteligentního řízení baterií budete mít informace o jeho aktuálním stavu při letu k dispozici v reálném čase.

DJI Osmo Pocket - Sada ND filtrů
1 290 Kč

Šikovná sada ND filtrů je určená pro akční kameru DJI Osmo Pocket a umožňuje lepší nastavení expozice. DJI Osmo Pocket – sada ND filtrů se skládá z filtrů ND4, ND8, ND16 a ND32, které omezují množství snímaného světla a pomáhají pořizovat ty nejlepší záběry za jakýchkoliv světelných podmínek.

DJI Osmo Mobile 3

DJI Osmo Mobile 3

Hodnocení: 4,9
2 990 Kč

Stabilizátor, kterým dáte roztřeseným videům sbohem. DJI Osmo Mobile 3 je 3osý gimbal, který je vybavený elektronickou stabilizací obrazu. Ovládá se jednoduše tlačítky i gesty a můžete s ním pořizovat kvalitní fotografie i videa až po dobu 15 hodin. Je skládací a lehký a dává vám k dispocizi řadu efektů, filtrů a režimů, jako je panorama, slow-mo, timelapse nebo rychlý active track.

DJI Osmo Pocket - 3,5mm adaptér
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Adaptér pro připojení mikrofonů je určená pro akční kameru DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – 3,5mm adaptér rozšiřuje možnosti připojení externích mikrofonů pro dosažení toho nejlepšího zvuku za jakýchkoliv podmínek.

DJI Osmo Pocket - Rozšiřující sada příslušenství
2 890 Kč 2 528 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozšiřující sada příslušenství je určená pro akční kameru DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Rozšiřující sada příslušenství obsahuje držák na příslušenství, bezdrátový modul a modul k ovládání. Nechybí ani 32GB microSD paměťová karta.

DJI RYZE Tello Iron Man Edition - RC kvadrokoptéra
3 890 Kč 3 394 Kč

Malý a lehký dron s dlouhou výdrží. DJI RYZE Tello Iron Man Edition – RC kvadrokoptéra je vybavená HD kamerou s elektronickou stabilizací obrazu, fotí snímky s rozlišením 5 Mpx a točí HD videa. Dron umí 8 druhů přemetů, přistává bezpečně, i když s ním ztratíte spojení, a je programovatelný, lze ho tak učit nové věci.

DJI Osmo Action - Nabíjecí set
2 390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Inteligentní nabíjecí systém prodlouží vaší akční kameře DJI Osmo Action výdrž baterie o pořádný kus. DJI Osmo Action – Nabíjecí set se skládá z nabíječe, dvou akumulátorů a dvou pouzder na dané akumulátory. Představuje praktické a snadné řešení, jak si na cesty sbalit co nejvíc šťávy.

DJI Mavic Mini - Nabíjecí základna
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nabíjecí základna pro dron DJI Mavic Mini v elegantním industriálním designu. Kompaktní rozměry, bezpečné nabíjení.

DJI Osmo Pocket - Nabíjecí pouzdro
2 590 Kč 2 268 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktické pouzdro slouží nejen k uschování, ale i nabíjení vašeho DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Nabíjecí pouzdro funguje jako šikovná stanice, do které je kromě kamery možné uložit dvě microSD paměťové karty, čtyři ND filtry a dva konektory pro připojení k telefonu.

DJI Osmo Pocket - Modul ovládání
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šikovný ovladač umožňuje nastavování jak závěsu, tak přímo vaší kamery DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Modul ovládání je opatřený intuitivním kolečkem a tlačítky pro ovládání závěsu a kamery. Můžete tak nastavit osy závěsu či jej vycentrovat a dále nastavit režimy fotografování.

DJI Osmo Action - podvodní pouzdro do 60 m
1 537 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranné vodotěsné pouzdro je určeny pro akční kameru DJI Osmo Action a umožňuje potopení až do hloubky 60 m. DJI Osmo Action – podvodní pouzdro do 60 m je opatřené mřížkami pro odvod tepla, takže se kamera nezamlžuje ani nepřehřívá. Pevné sklo zajišťuje jasnost a ochranu displeje.

DJI Osmo Action - LiPo akumulátor 1300 mAh
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní li-po akumulátor prodlouží vaší akční kameře DJI Osmo Action výdrž o pořádný kus. DJI Osmo Action – LiPo akumulátor 1300 mAh má kapacitu 1 300 mAh a je ideální jako záložní či hlavní baterie.

DJI Osmo Action - adaptér CYNOVA pro ext. mikrofon
999 Kč

Adaptér pro externí mikrofon umožňuje připojení externího mikrofonu ke kameře DJI Osmo Action. DJI Osmo Action – adaptér CYNOVA pro ext. mikrofon je opatřený USB-C konektorem a 3,5 mm portem, dále USB-C konektorem pro přenos dat. Je kompatibilní s DJI Osmo Action Frame.

DJI Mavic Mini - Ochranné oblouky 360°
529 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

2 kusy 360° ochranných oblouků pro dron DJI Mavic Mini. Oblouky chrání dron, vás i vaše okolí. Dronu s nimi méně hrozí, že se například zamotá do větví nebo se poškodí nárazem, u lidí či věcí pak snižuje riziko zranění nebo poškození způsobených točícími vrtulemi.

DJI Osmo Pocket - Redukce USB-C
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Redukce pro propojení kamery se smartphone je určená pro akční kameru DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Redukce USB-C umožňuje propojení smartphone s operačním systémem Android a konektorem USB-C s vaší akční kamerou.

DJI Mavic Air - Ochranné oblouky
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

2 kusy ochranných oblouků pro dron DJI Mavic Air. Oblouky chrání dron, vás i vaše okolí. Dronu s nimi méně hrozí, že se například zamotá do větví nebo se poškodí nárazem, u lidí či věcí pak snižuje riziko zranění nebo poškození způsobených točícími vrtulemi.

DJI Care Refresh (Mavic Mini) EU
1 090 Kč

Prémiová záruka pro dron DJI Mavic Mini na 1 rok – až 2 kompletní výměny dronu – kryje i škody způsobené kontaktem s vodou.

DJI Care Refresh (Mavic Air 2) EU
2 590 Kč

Prémiová záruka pro dron • DJI Mavic Air 2 na 1 rok – až 2 kompletní výměny dronu – kryje i škody způsobené kontaktem s vodou.

DJI Phantom 3 Advanced

DJI Phantom 3 Advanced

Hodnocení: 5
31 989 Kč 21 490 Kč

Kvadrokoptéra Phantom 3 vybavená Full HD kamerou umístěnou na 3-osém stabilizovaném závěsu a integrovaným systémem Lightbridge pro přenos obrazu.

DJI Mavic 2 PRO

DJI Mavic 2 PRO

Hodnocení: 5
38 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní dorn se skládací konstrukcí. Maximální rychlost až 72 km/h, maximální letový čas 31 minut a letová výška 6000 m n. m. Anti-kolizní čidla do všech směrů. Velmi tichý let. Jednopalcový CMOS čip s objektivem Hasselblad 28 mm, stavitelnou clonou F2,8-F11 a rozlišením 20 Mpix. Vylepšený systém OcuSync 2.0.

DJI Mavic Air, Onyx Black
21 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malý, skládací dron je vybavený 4K kamerou umístěnou na 3-osém stabilizátoru, výkonným senzorovým systémem FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minut. Lze ho ovládat pomocí vysílače, mobilního telefonu nebo pomocí gest. U modelu jsou novinky typu Slow-Mo.

DJI Phantom 4 Pro+ V2.0
53 990 Kč 51 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Špičková kvadrokoptéra s 4K Ultra HD kamerou umístěnou na 3osém stabilizovaném závěsu, s integrovaným systémem Lightbridge pro přenos obrazu, video pozičním systémem, anti-kolizními čidly a moha dalšími funkcemi. Verze Pro + je navíc vybavena zabudovaným 5,5" displejem.

DJI Osmo ruční stabilizátor s UHD kamerou + mikrofon FM-15 FlexiMic + 2x akumulátory (DJI0650-C02) - zánovní-29%
17 990 Kč 12 625 Kč

Zánovní

Stabilizátor umožňující natáčet dokonale stabilizovaná videa ve vysokém rozlišení 4K, pořizovat fotografie v rozlišení až 12,4 MPx, pořizování panoramatických snímků, selfie snímků a videí. Vše, co natáčíte nebo fotíte vidíte na mobilním telefonu, který umožňuje nejen náhled kamery, ale i nastavování jednotlivých parametrů a zároveň umožňuje úpravu a sdílení pořízených snímků a fotografií. Limitovaná edice s dvěma akumulátory navíc.

DJI Mavic Mini - Přepravní batoh mini
979 Kč 910 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní přepravní brašna pro dron DJI Mavic Mini, která ho ochrání před nárazy a mechanickým poškozením. Vejde se do ní dron, obousměrný nabíječ, dálkový ovladač a další malé příslušenství.

DJI Phantom 4 Pro V2.0

DJI Phantom 4 Pro V2.0

Hodnocení: 5
44 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Špičková kvadrokoptéra s 4K Ultra HD kamerou umístěnou na 3osém stabilizovaném závěsu, s integrovaným systémem Lightbridge pro přenos obrazu, video pozičním systémem, anti-kolizními čidly a moha dalšími funkcemi.

DJI Mavic 2 ZOOM, 4K kamera
32 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zoom, zoom, zoom – ano, poprvé můžeme s dronem přibližovat obraz. Kamera Z3 s objektivem 24 – 48 mm (F2,8/F3,8) přináší dvojnásobné optické přiblížení v těle skladného a oblíbeného Mavica. V této verzi nám zůstal původní CMOS čip 1/2.3 s rozlišením 12 Mpix, ale stejně jako Mavic 2 Pro je i verze Zoom vybavena novým systémem OcuSync 2.0. Zvýšil se tedy dosah, délka letu, rychlost a maximální výška, kde lze s dronem létat.

DJI Mavic Mini - DIY Creative Kit
419 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kreativní sada pro dron DJI Mavic Mini. V sadě najdete barevné samolepky a fixy, kterými si můžete vzhled svého dronu upravit podle vlastního vkusu.

DJI Osmo Mobile 3 Combo

DJI Osmo Mobile 3 Combo

Hodnocení: 4,7
3 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stabilizátor a 3ramenný stojan, kterým dáte roztřeseným videům sbohem. DJI Osmo Mobile 3 je 3osý gimbal, který je vybavený elektronickou stabilizací obrazu. Ovládá se jednoduše tlačítky i gesty a můžete s ním pořizovat kvalitní fotografie i videa až po dobu 15 hodin. Je skládací a lehký a dává vám k dispocizi řadu efektů, filtrů a režimů, jako je panorama, slow-mo, timelapse nebo rychlý active track.

DJI Ronin SC

DJI Ronin SC

Hodnocení: 4,3
9 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Propracovaný stabilizátorergonomickou rukojetí vydrží až 11 hodin na jedno nabití. DJI Ronin SC se může pochlubit nízkou hmotností, širokou kompatibilitou a zabudovaným akumulátorem. Díky neomezené ose otáčení a jednoduché instalaci se vám s tímto stabilizátorem bude fotit jedna radost.

DJI Mavic Mini - Snap adaptér
419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Snap adaptér pro dron DJI Mavic Mini. Za pomoci adaptéru můžete k horní části dronu připojit různé příslušenství, jako je LED displej nebo stavební blok.

DJI Osmo Pocket - Redukce Lightning
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Redukce pro propojení kamery se smartphone je určená pro akční kameru DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Redukce Lightning umožňuje propojení smartphone s operačním systémem iOS a konektorem Apple Lightning s vaší akční kamerou.

DJI Ronin SC Pro Combo

DJI Ronin SC Pro Combo

Hodnocení: 5
9 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Propracovaný stabilizátorergonomickou rukojetí vydrží až 11 hodin na jedno nabití. DJI Ronin SC Pro Combo se může pochlubit nízkou hmotností, širokou kompatibilitou a zabudovaným akumulátorem. Díky neomezené ose otáčení a jednoduché instalaci se vám s tímto stabilizátorem bude fotit jedna radost.

DJI Osmo Action - CYNOVA Ochranný obal
399 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ochranný silikonový obal je určeny pro akční kameru DJI Osmo Action, kterou chrání proti poškození. DJI Osmo Action – CYNOVA Ochranný obal má elegantní černou barvu a je doplněný poutkem. Chrání vaši kameru před špínou a mechanickým poškozením.

DJI Osmo Action - Sada držáku kamery
949 Kč 875 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šikovná sada držáků vám pomůže akční kameru DJI Osmo Action chránit za jakýchkoliv podmínek. DJI Osmo Action – Sada držáku kamery se skládá z ochranného pouzdra a upevňovacího systému, díky kterým bude vaše kamera vždy v bezpečí.

DJI Osmo Pocket - Vodotěsné pouzdro
1 490 Kč

Vodotěsné pouzdro rozšiřuje využití akční kamery DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Vodotěsné pouzdro umožňuje potopení až do hloubky 60 m, díky čemuž budete moci pořídit naprosto dechberoucí záběry vodního světa.

DJI Přepravní pouzdro pro Osmo Mobile 3
750 Kč 677 Kč

Cestovní pouzdro pro stabilizátor DJI Osmo Mobile 3, které ho ochrání před nárazy a mechanickým poškozením. Brašna je na zip, má praktické poutko a potěší vás malými rozměry i nízkou hmotností.

DJI je špičkovým výrobcem multikoptér a řídících systémů pro rekreační i profesionální použití. Světově proslulé výrobky jsou využívány v mnoha odvětvích pro svoji dostupnost a univerzalitu.

DJI je špičkovým výrobcem multikoptér a řídících systémů pro rekreační i profesionální použití. Světově proslulé výrobky jsou využívány v mnoha odvětvích pro svoji dostupnost a univerzalitu.