DMS Germany KT15G prodlužovací kabel s automatickým navijákem - 15 m šedá
1 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

DMS GERMANY  Univerzální a efektivní použití ve vaší dílně. Kvalitní provedení od německého výrobce DMS Germany.Prodlužovací kabel s navijákem DMS® má nástěnný držák s montážním hardwarem, takže můžete připojit kabelový válec na různá místa. Otáčení bubnu je 180°.

DMS Germany DST10B hadice na stlačený vzduch s automatickým navijákem - 10 m zelená
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

DMS GERMANY  Profesionální hadice na stlačený vzduch pro dílnu, garáž, sklep, zemědělství nebo zahradu – pomocí automatického navijáku vzduchové hadice DMS® bude práce velmi snadná. Díky odnímatelnému nástěnnému držáku lze naviják hadice snadno namontovat a pružně otáčet o 180 °.

DMS Germany BL1.5 stolní mixér s nástavcem na mletí/drcení
879 Kč

DMS GERMANY  Stolní mixér o výkonu až 800 W s praktickým nástavcem na mletí/drcení. Mixér s velkou nádobou o objemu 1,5 litru na drcení, míchání, mixování. Mixování omáček, polívek, nebo dětské výživy bude hračka. Díky nástavci můžete drtit ořechy, umlít čerstvou kávu a spoustu dalšího.

DMS Germany DHS-1500 stropní infračervený topný zářič / 1500 W
2 499 Kč

DMS® infračervený ohřívač DHS-1500Chladnější dny jsou tady a sezení bez vyhřívání na terase nebo balkoně je prakticky vyloučeno. Ale co takhle zimu přechytračit a pořídit si infračervený topný zářič, který vás při venkovním posezení dokonale zahřeje i v chladném počasí.

DMS Germany Drtič ovoce DMS OM-7L s kvalitní dřevěnou klikou - 7 l
2 299 Kč

Vhodný ke zpracování ovoce pro následné lisování a přípravu ovocných šťáv, moštu a vína. Kvalitní dřevěná klika. Objem zásobníků 7 litrů. Bez elektrického pohonu, libovolně přenosný. Po použití lze zásobník snadno vyčistit. Ocelový rám zaručující stabilitu.

DMS Germany EA27.TDSG digitální zavařovací hrnec 27 l - zlatý
2 999 Kč

DMS Germany EA27.TDSG nerezový zavařovací hrnec s LCD displejem o objemu 27 l je kvalitní produkt společnosti DMS Germany. Konvice, tlakový hrnec a varná konvice – to vše může být tento všestranný hrnec s obrovským zásobníkem 27 l. Vyznačuje se zvláště snadnou obsluhou bez zbytečných funkcí.

DMS Germany EA27.TDSR digitální zavařovací hrnec 27 l - červený
2 999 Kč

DMS Germany EA27.TDSR nerezový zavařovací hrnec s LCD displejem o objemu 27 l je kvalitní produkt společnosti DMS Germany. Konvice, tlakový hrnec a varná konvice – to vše může být tento všestranný hrnec s obrovským zásobníkem 27 l. Vyznačuje se zvláště snadnou obsluhou bez zbytečných funkcí.

DMS Germany EA27.TS zavařovací hrnec s časovačem 27 l - stříbrná
2 599 Kč

DMS Germany EA27.TS zavařovací hrnec s časovačem o objemu 27 l je kvalitní produkt společnosti DMS Germany. Konvice, tlakový hrnec a varná konvice – to vše může být tento všestranný hrnec s obrovským zásobníkem 27 l. Vyznačuje se zvláště snadnou obsluhou bez zbytečných funkcí.

DMS Germany EA27.TSB zavařovací hrnec s časovačem 27 l - metalická černá
2 599 Kč

DMS Germany EA27.TSB nerezový zavařovací hrnec s časovačem o objemu 27 l je kvalitní produkt společnosti DMS Germany. Konvice, tlakový hrnec a varná konvice – to vše může být tento všestranný hrnec s obrovským zásobníkem 27 l. Vyznačuje se zvláště snadnou obsluhou bez zbytečných funkcí.

DMS Germany EA27.TSR zavařovací hrnec s časovačem 27 l - červený
2 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DMS Germany EA27.TSR nerezový zavařovací hrnec s časovačem o objemu 27 l je kvalitní produkt společnosti DMS Germany. Konvice, tlakový hrnec a varná konvice – to vše může být tento všestranný hrnec s obrovským zásobníkem 27 l. Vyznačuje se zvláště snadnou obsluhou bez zbytečných funkcí.

DMS Germany Elektrický kráječ DMS AS-400 - 0-15 mm 19 cm 400W EXTRA SILNÝ
2 999 Kč

Kovový kráječ potravin (chleba, klobásy, masa atd.) DMS AS-400. Univerzální vroubkovaný nůž kráječ na maso. Max. 400 W. Univerzální kráeč se všemi výhodami úhlové a stabilní kovové konstrukce. Tento řezací stroj je kompaktní, praktický a snadno zvládne všechny řezací práce.

DMS Germany HRI3 Vysokotlaký čistič PROFI
15 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

VYSOKOTLAKÝ ČISTIČ DMS Germany HRI3 Vysokotlaký čistič s pracovním tlakem 100 bar, průtok vody 12,2 l / min včetně 4 různých trysek a 2 hydraulických vysokotlakých hadic.

DMS Germany HSW01 lanový naviják 10 m
899 Kč

DMS® ruční lanový naviják HSW 01 Stabilní ocelový naviják lana je ideální k držení, tažení nebo zjištění, ať už pro člun, hobby, zahradu, volný čas, auto, kempování a mnoho dalšího. Naviják vyniká dvojnásobným převodem.

DMS Germany JR-2 Elektrický odšťavňovač
1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

DMS Germany JR-2 Elektrický odšťavňovač S čerstvými šťávami můžete splnit své každodenní požadavky na výživu jednoduchým a především lahodným způsobem: S odšťavňovačem DMS Germany můžete rychle a snadno vyrobit z čerstvého i mraženého ovoce a zeleniny výživné šťávy plné zdrojů energie, které vám p…

DMS Germany JR1 odšťavňovač 1000 W
1 599 Kč

DMS GERMANY        Odšťavňovač německé značky DMS Germany z kvalitní ušlechtilé oceli. Snadné a rychlé odšťavnění jakéhokoliv ovoce, na které budete mít zrovna chuť.

DMS Germany KBS-2200B Žehlící parní systém - černá
9 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DMS Germany Parní žehlicí systém s aktivním žehlícím prknem Efektivní a lepší žehlení Na aktivní žehlicí desce s vyhříváním a velkým úložným prostorem, budete spokojeni s dobře udržovaným prádlem.

DMS Germany KBS-2200W Žehlící parní systém - bílá
9 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DMS Germany Parní žehlicí systém s aktivním žehlícím prknem Efektivní a lepší žehlení Na aktivní žehlicí desce s vyhříváním a velkým úložným prostorem, budete spokojeni s dobře udržovaným prádlem.

DMS Germany KMFB-1900B kuchyňský robot 3v1 1900 W - černá
3 999 Kč

DMS GERMANY  Jednodušeji a rychleji dokonalé těsto s vysokou rychlostí míchání pro optimální zpracování. Pro optimální míchání a profesionální pečení s praktickým příslušenstvím máte v jednom zařízení mnoho možností.

DMS Germany KMFB-1900R kuchyňský robot 3v1 1900 W - červená
3 999 Kč

DMS GERMANY  Jednodušeji a rychleji dokonalé těsto s vysokou rychlostí míchání pro optimální zpracování. Pro optimální míchání a profesionální pečení s praktickým příslušenstvím máte v jednom zařízení mnoho možností.

DMS Germany KMT-1800S kuchyňský robot 1800 W
3 999 Kč

DMS GERMANY    Multifunkční kuchyňský robot německé kvality od výrobce DMS Germany dokonalým kuchyňským pomocníkem pro každého kuchaře. Díky rozsáhlému sortimentu příslušenství máte spoustu příležitostí k tomu, abyste své dovednosti v kuchyni využili.

DMS Germany KS50B mini lednička-minibar 50 l černá
2 999 Kč

DMS GERMANY  Malá chladnička s kapacitou 50 litrů. Termoelektrické chlazení bez vzniku mrazu a bez kompresoru. Nastavitelný teplotní rozsah je 5 až 12 ° C. Napájení je 70 W. Její rozměry jsou: šířka 430 mm, výška 510 mm a hloubka 480 mm. Hmotnost je 9,82 kg. Tichý provoz bez vibrací.