Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem tmavě modrý
349 Kč 300 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pelíšek pro psy s voděodolným povrchem je praktický a pohodlný díky svým polyesterovým měkkým vláknům. Nezachytává chlupy a udržba je tak velmi snadná. Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem tmavě modrý má snímací potah, který je možné prát v pračce.

Dog Fantasy Pelech ovál origami pes šedý
699 Kč 554 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pelíšek pro psy se vzorem origami má vyjímatelný pratelný polštář, který je prošívaný. Vnitřní výplň je měkká díky obsaženým polyesterovým vláknům a zajišťuje tak maximální pohodlí pro vašeho mazlíčka. Dog Fantasy Pelech ovál origami pes šedý je vhodný pro každého psa.

Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem červený
299 Kč 242 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelíšek pro psy s voděodolným povrchem je praktický a pohodlný díky svým polyesterovým měkkým vláknům. Nezachytává chlupy a udržba je tak velmi snadná. Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem červený má snímací potah, který je možné prát v pračce.

Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem tyrkysový
299 Kč 220 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelíšek pro psy s voděodolným povrchem je praktický a pohodlný díky svým polyesterovým měkkým vláknům. Nezachytává chlupy a udržba je tak velmi snadná. Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem tyrkysový má snímací potah, který je možné prát v pračce.

Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem zelený
386 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pelíšek pro psy s voděodolným povrchem je praktický a pohodlný díky svým polyesterovým měkkým vláknům. Nezachytává chlupy a udržba je tak velmi snadná. Dog Fantasy Pelech ovál s polštářem zelený má snímací potah, který je možné prát v pračce.

Dog Fantasy Polštář origami pes mix černo-růžový
399 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nadýchaný oválný polštář pro psy jistě zaujme svým designem. Je ozvláštněn netradičními origami vzory, které jsou natištěné na látce. Měkkost zajišťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Polštář origami pes mix černo-růžový je vhodný pro všechny pejsky.

Dog Fantasy Polštář piktogram mix šedý
299 Kč 178 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pohodlný prošívaný polštář pro psy má odolný potah se zajímavým vzorem piktogramů. Vnitřní výplň je měkká díky obsaženým polyesterovým vláknům a zajišťuje tak maximální pohodlí pro vašeho mazlíčka. Dog Fantasy Polštář piktogram mix šedý je možné prát v pračce.

Dog Fantasy Sofa etno hnědé
632 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pelíšek pro psy z voděodolné látky se stane oblíbeným místem pro odpočinek vašeho mazlíčka. Měkký oboustranný polštář z polyesterového vlákna zajišťuje maximální pohodlí. Dog Fantasy Sofa etno hnědé je vhodné pro každého pejska a je možné jej prát v pračce.

Dog Fantasy Sofa origami pes mix černo-růžová
649 Kč 440 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Měkký pelíšek pro psy má odolný potah, který je možné prát v pračce. Polstrované boky pelechu dodávají na pohodlnosti a váš mazlíček si nový doplňek jistě rychle oblíbí. Dog Fantasy Sofa origami pes mix černo-růžová je vhodný pro každého pejska.

Dog Fantasy Pelech ovál origami pes tyrkysový
429 Kč 272 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelíšek pro psy se vzorem origami má vyjímatelný pratelný polštář, který je prošívaný. Vnitřní výplň je měkká díky obsaženým polyesterovým vláknům a zajišťuje tak maximální pohodlí pro vašeho mazlíčka. Dog Fantasy Pelech ovál origami pes tyrkysový je vhodný pro každého psa.

Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix hnědý
543 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelíšek pro psy se vzorem piktogramů má vyjímatelný pratelný polštář, který je prošívaný. Vnitřní výplň je měkká díky obsaženým polyesterovým vláknům a zajišťuje tak maximální pohodlí pro vašeho mazlíčka. Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix hnědý je vhodný pro každého psa.

Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix růžový
1 199 Kč 785 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelíšek pro psy se vzorem piktogramů má vyjímatelný pratelný polštář, který je prošívaný. Vnitřní výplň je měkká díky obsaženým polyesterovým vláknům a zajišťuje tak maximální pohodlí pro vašeho mazlíčka. Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix růžový je vhodný pro každého psa.

Dog Fantasy Polštář Basic červený
299 Kč 227 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Polštář pro psy je možné používat samostatně i do oválných pelechů. Je prošívaný a díky výplni z polyesterového vlákna velmi měkký, což zaručuje pohodlí vašemu mazlíčkovi. Dog Fantasy Polštář Basic červený lze prát v pračce.

Dog Fantasy Polštář Basic tmavě modrý
259 Kč 213 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Polštář pro psy je možné používat samostatně i do oválných pelechů. Je prošívaný a díky výplni z polyesterového vlákna velmi měkký, což zaručuje pohodlí vašemu mazlíčkovi. Dog Fantasy Polštář Basic tmavě modrý lze prát v pračce.

Dog Fantasy Polštář origami pes mix černo-zelený
313 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nadýchaný oválný polštář pro psy jistě zaujme svým designem. Je ozvláštněn netradičními origami vzory, které jsou natištěné na látce. Měkkost zajišťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Polštář origami pes mix černo-zelený je vhodný pro všechny pejsky.

Dog Fantasy Poštář piktogram mix růžový
299 Kč 178 Kč

Pohodlný prošívaný polštář pro psy má odolný potah se zajímavým vzorem piktogramů. Vnitřní výplň je měkká díky obsaženým polyesterovým vláknům a zajišťuje tak maximální pohodlí pro vašeho mazlíčka. Dog Fantasy Polštář piktogram mix růžový je možné prát v pračce.

Dog Fantasy Sofa origami pes mix černo-zelená
649 Kč 440 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Měkký pelíšek pro psy má odolný potah, který je možné prát v pračce. Polstrované boky pelechu dodávají na pohodlnosti a váš mazlíček si nový doplňek jistě rychle oblíbí. Dog Fantasy Sofa origami pes mix černo-zelená je vhodný pro každého pejska.

Dog Fantasy Obojek LED nylonový červený
219 Kč 199 Kč

Svítící nylonový obojek pro bezpečné procházky za šera i za tmy. USB doíjení a 3 svítící programy v červené barvě.

Dog Fantasy Obojek LED nylonový růžový
199 Kč 159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Svítící nylonový obojek pro bezpečné procházky za šera i za tmy. USB doíjení a 3 svítící programy v růžové barvě.

Dog Fantasy Hračka barevná 2 knoty + 2 tenisáky 35 cm
77 Kč

Kombinované přetahovadlo se 2 tenisáky pro zachování zdravého chrupu vašeho čtyřnohého miláčka. Složení z přírodní bavlny má za následek dobrou tahovou pevnost, která se osvědčí nejen u společného hraní, ale i při kousání. Dog Fantasy Hračka barevná 2 knoty + 2 tenisáky 35 cm zabaví vašeho chlupáče po značnou část dne.

Dog Fantasy Hračka lev 17 cm
69 Kč 53 Kč

Přetahovací hračka ve tvaru lva je ideální pro psy. Kousáním si masírují dásně a čistí zuby. Je vyrobena ze splétaných bavlněných vláken. V případě poškození ji vyměňte za novou. Dog Fantasy Hračka lev 17 cm je skvělá i jako házedlo.

Dog Fantasy Hračka medvídek 13 cm
79 Kč 66 Kč

Přetahovací hračka ve tvaru medvídka je ideální pro psy. Kousáním si masírují dásně a čistí zuby. Je vyrobena ze splétaných bavlněných vláken. V případě poškození ji vyměňte za novou. Dog Fantasy Hračka medvídek 13 cm je skvělá i jako házedlo.

Dog Fantasy Hračka slon 40 cm
249 Kč 215 Kč

Přetahovací hračka ve tvaru slona je ideální pro psy. Kousáním si masírují dásně a čistí zuby. Je vyrobena ze splétaných bavlněných vláken. V případě poškození ji vyměňte za novou. Dog Fantasy Hračka slon 40 cm je skvělá i jako házedlo.

Dog Fantasy Hračka srdce 11 cm
49 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přetahovací hračka ve tvaru srdce je ideální pro psy. Kousáním si masírují dásně a čistí zuby. Je vyrobena ze splétaných bavlněných vláken. V případě poškození ji vyměňte za novou. Dog Fantasy Hračka srdce 11 cm je skvělá i jako házedlo.

Dog Fantasy Hračka žirafa 16 cm
79 Kč 73 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přetahovací hračka ve tvaru žirafy je ideální pro psy. Kousáním si masírují dásně a čistí zuby. Je vyrobena ze splétaných bavlněných vláken. V případě poškození ji vyměňte za novou. Dog Fantasy Hračka žirafa 16 cm je skvělá i jako házedlo.

Dog Fantasy Miska keramická potisk Dog 16 cm
96 Kč

Keramická miska je ideální pro pejsky. Zaoblené hrany zabraňují uvíznutí jídla v rozích. Dog Fantasy Miska keramická potisk Dog 16 cm se velmi snadno čistí.

Dog Fantasy Míč bavlněný oranžovo-bílý 12,5 cm
82 Kč

Interaktivní hračka je ideální zábavou pro psy. Kousáním si masírují dásně a čistí zuby. Je vyrobena z netoxické a trvanlivé bavlny, která disponuje dobrou pevností v tahu. Dog Fantasy Míč bavlněný oranžovo-bílý 12,5 cm pomáhá posilovat žvýkací svalstvo.