Dolce & Gabbana

-17%
Dolce & Gabbana Light Blue - EDT 200 ml
76x

Dolce & Gabbana Light Blue - EDT

1 999 Kč
1 659 Kč
Doprava zdarma

Light Blue je senzační parfém, ohromující a neodolatelný jako radost ze života. Okouzlující a fascinující vůně plná šarmu a ženské svůdnosti. Při prvním nadechnutí zaznamenáte „živou vůni“ jablka Granny Smith, mladistvou a jiskřivou vůni sicilského citronu, cedr a barevnost modrých zvonků.

Partner: Vivantis
Dolce & Gabbana Light Blue - EDT TESTER 100 ml
79x

Dolce & Gabbana Light Blue - EDT TESTER

1 259 Kč
1 099 Kč
Doprava zdarma

Senzační vůně, ohromující a neodolatelná jako radost ze života. Při prvním nadechnutí zaznamenáte „živou vůni“ jablka Granny Smith, mladistvou a jiskřivou, průzračnou vůni bambusu a barevnost modrých zvonků. Poté rozpoznáte specifickou vůni pižma, přinášejícího pocit všudypřítomné svěžesti.

Partner: Vivantis
Dolce & Gabbana The One Royal Night - EDP 100 ml

Dolce & Gabbana The One Royal Night - EDP

1 775 Kč
Doprava zdarma

Tajemná a mužná, tak bychom mohli specifikovat novou vůni The One Royal Night od značky Dolce & Gabbana. Tato orientálně-dřevitá vůně pro muže vás v úvodu nadchne vůní kardamonu a bazalky. V srdci najdete muškátový oříšek a hruškové dřevo.

Partner: Vivantis
Dolce & Gabbana The One For Men - EDP 100 ml
15x

Dolce & Gabbana The One For Men - EDP

1 449 Kč
1 427 Kč
Doprava zdarma

Nadčasová klasika s moderními prvky, která nepostrádá eleganci a smyslnost. Právě taková je tato pánská vůně Dolce&Gabbana The One For Men. Perfektní partner pro populární dámskou The One.

Partner: Vivantis
Dolce & Gabbana Pour Homme - EDT TESTER 125 ml
1x

Dolce & Gabbana Pour Homme - EDT TESTER

999 Kč
871 Kč
Doprava zdarma

Povzbudivá, dynamická, atraktivní a agresivní svěžest, která vyjadřuje dualitu této vůně prostřednictvím citrusových tónů bergamotu, pomeranče, mandarinky a citronu. Uklidňující svěžest levandule, která evokuje jih Francie, tak důvěrně známý a přesto tak vzdálený.

Partner: Vivantis
Dolce & Gabbana The One Gold Limited Edition - EDP 75 ml

Dolce & Gabbana The One Gold Limited Edition - EDP

1 349 Kč
Doprava zdarma

The One Gold Limited Edition je orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří mandarinka, bergamot, broskev a liči. V srdci ucítíte lilii, jasmín, konvalinku a švestku. Kompozici uzavírá pižmo, ambra, vanilka, vetiver a mech. Na trh byla uvedena v roce 2014.

Partner: Vivantis
Dolce & Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 - EDT 100 ml
6x

Dolce & Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 - EDT

1 133 Kč
Doprava zdarma

Žhavá dámská vůně plná energie. Žena, která nosí tuto vůni, hraje hlavní roli ve filmu zvaném život. Exotické ovoce a růžové květiny jsou hlavní aromatické složky tohoto parfému. Patronem parfému je supermodelka Naomi Campbell. Parfém byl uveden na trh v roce 2009.

Partner: Vivantis

Značka Dolce & Gabbana vznikla v roce 1985. Jedná se o společnost vlastněnou italskými návrháři Domenico Dolce a Stefano Gabbana. Společně vytváří luxusní zboží, které udává trendy ve světe módy. V roce 1986 uspořádali svou první společnou módní přehlídku dámské módy a v roce 1996 představili řadu pánských džín. Další úspěchy zaznamenala tato značka svou kolekcí spodního prádla, bot, plavek, hodinek a dámských i pánských parfémů.