Dr. Popov Dr. Popov Měsíčková mast s peruánským balzámem 50ml
79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výborná mast vhodná k regeneraci podrážděné pleti, jizev, otlaků, mozolů a zhrublé pokožky. Obsahuje pověstný peruánský balzám, pro své vlastnosti vysoce ceněný v Latinské Americe. Použití:

Měsíčková mast s peruánským balzámem má vynikající ochranné účinky.

Dr. Popov Dr. Popov Svízelová mast pro vyhlazování vrásek 50ml
79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Svízelová mast velmi dobře působí na vitalitu, pružnost a pevnost pokožky a je tak vhodná k vypínání pleti, vyhlazování vrásek a zároveň slouží k jejich prevenci. Mast tak napomáhá udržovat mladistvý vzhled.

Dr. Popov Dr. Popov Žindavová mast 50ml
79 Kč

Žindavová mast je v první řadě výborným prostředkem v péči o anální oblast, např. při ošetřování nekrvácejících hemoroidů. Mast zároveň slouží k jejich prevenci. Žindavová mast se totiž vyznačuje zvláčňujícími, osvěžujícími, stahujícími a regeneračními účinky na pokožku.

Dr. Popov Dr. Popov Arniková mast 50 ml
79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Arniková mast – tradiční osvědčený bylinný přípravek vhodný zejména k masážím. Jemná masáž působí příznivě při kloubních potížích, při otocích a svalové únavě. Výtažek z arniky má blahodárný vliv a působí regeneračně při akné a drobných oděrkách.

Dr. Popov Dr. Popov Kostivalová mast 50ml
79 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kostivalová mast je oblíbená mezi sportovci a těžce pracujícími. Obsažené výtažky ze čtyř léčivých rostlin mají blahodárný zklidňující účinek na celý pohybový aparát (unavené nohy, namožené svaly, šlachy, klouby a páteř). Použití: Kostivalová mast se výborně hodí k masáži.

Dr. Popov Dr. Popov Rakytníková mast 50ml
89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zklidňuje, hydratuje a regeneruje normální i vysušenou pleť, vynikající pro omezení tvorby vrásek. Obsahuje kvalitní Aloe Vera gel. Má regenerační a epitelizační účinky, vhodná i k péči o jizvy, spáleniny a omrzliny.

Dr. Popov Dr. Popov Tea Tree mast 50ml
89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tea Tree mast je velmi vhodná při péči o rty (např. při oparech) a k ošetřování plísní nehtů či plísní mezi prsty. Mast můžete používat k regeneraci pokožky podrážděné slunečním zářením, mechanickém podráždění a při různých kožních afekcích.