Dunhill Desire Silver - EDT
577 Kč

Desire Silver – to je pánská vůně, kterou značka Dunhill představila jako novinku v roce 2015. Tato citrusově-dřevitá vůně je plná svěžesti a vodních tónů. Skvěle se hodí nejen pro horké letní dny, ale využijete ji téměř po celý rok. Nechte se unést jejími vytříbenými tóny!.

Dunhill Icon - EDP
779 Kč 759 Kč

Aromatická, dřevitá vůně pro muže, která probudí vášeň v každé ženě – to je Icon od značky Dunhill. V úvodu se představí bergamot, neroli, černý pepř a petitgrain.

Dunhill Desire Black - EDT
644 Kč 538 Kč

V roce 2014 spatřila světlo světa vůně s názvem Desire Black. Tato orientálně-chyprová vůně pro muže se otevírá tóny grapefruitu, černého pepře a bergamotu. Poté se o slovo přihlásí růže, cypřiš a šafrán a na závěr vůni podtrhne ambra, vetiver a kadidlo.

Dunhill - EDT

Dunhill - EDT

Hodnocení: 5
631 Kč

Vůně Dunhill je vůně mužnosti a pevného charakteru. Neobyčejná, svěží a teple dřevitá. Tato vůně oslovuje muže, který je samostatný a má nezávislé uvažování. Muže, který nevidí žádný rozpor mezi ležérním stylem a výraznou mužností.

Dunhill Desire For A Man - EDT
571 Kč 536 Kč

Dunhill Desire je dokonalým obrazem muže, který hledá neotřelý a individuální přístup k životu. Umí se pohybovat jak ve světě businessu, tak i v nočních ulicích. Je mladý a současný, je módní ale ne marnivý, je tvrdý ale ne nepřirozený, je mužný ale ne nekonvenční.

Dunhill Desire Blue - EDT
759 Kč 665 Kč

Vůně klidu a míru. Tato vůně je určena pro moudré, elegantní a aktivní muže, kteří si nadevše cení své vnitřní pravdy a duchovních hodnot. Muži, kteří přemýšlí o životě a světě do hloubky a vždy hledají rovnováhu mezi svou duší, svými touhami a životem.

Dunhill Icon Elite - EDP
696 Kč 662 Kč

Icon Elite je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Svěží hlavu tvoří limetka, hořký pomeranč, bergamot a kardamom. Srdce patří vetiveru, jalovci, černému pepři a modré šalvěji. V základu se následně rozvoní santalové dřevo společně s krétskou pryskyřicí labdanum, semišem a ebenem.

Dunhill 51.3 N - toaletní voda M Objem: 100 ml
503 Kč

51.3 N je další pánskou vůní značky Dunhill. Je pojmenovaná podle šířky Londýna. Gentleman dnes touží po dobrodružství. Dobrodružství, je pro něj možnost zažít vzrušení, přičemž se stále zvyšuje jeho hranice. Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

Dunhill Black - toaletní voda M Objem: 100 ml
495 Kč

Dunhill Black představuje tóny čerstvé kopřivy, průsvitný jasmín, levanduli v kombinaci s akordem semiše a příjemné dřevo Guaiac v dokonalé harmonii s cedrem. Kopřivy vás ale mohou spálit, pokud s nimi nejednáte opatrně. Na druhou stranu semiš je hebký a poddajný.

Dunhill Brown - toaletní voda M Objem: 75 ml
559 Kč

Vůně DUNHILL je vůně mužnosti a pevného charakteru, neobyčejná, svěží a teple dřevitá. Tato vůně oslovuje muže, který je samostatný a má nezávislé uvažování. Muže, který nevidí žádný rozpor mezi ležérním stylem a výraznou mužností.

Dunhill D - EDT
478 Kč 436 Kč

Pánská vůně Dunhill D byla představena v roce 1996. Mužné složení se otevírá ovocnými tóny, které doplňuje dotek koření. Jemné tóny květin se pozvolna mísí s nádechem hřejivého dřeva a sladkou vanilkou. Složení obohacuje vůně ambry, cedru a dubového mechu.

Dunhill D - toaletní voda M Objem: 100 ml
465 Kč

Pánská vůně Dunhill D byla představena v roce 1996. Mužné složení se otevírá ovocnými tóny, které doplňuje dotek koření. Jemné tóny květin se pozvolna mísí s nádechem hřejivého dřeva a sladkou vanilkou. Složení obohacuje vůně ambray, cedru a dubového mechu.

Dunhill Desire Black - toaletní voda M Objem: 100 ml
587 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vůně pro odvážné a půvabně svůdné gentlemany přidá vaší osobnosti temnou a hlubokou smyslnost. Muž Dunhill Desire Black je klidný a elegantní, a přitom probouzí smysly a inspiruje touhu. Smyslná směs ingrediencí zosobňuje moderní mužnost. Je orientální, kořeněná a ambrová.

Dunhill Desire Blue - toaletní voda M Objem: 50 ml
492 Kč

Vůně klidu a míru, jejíž svěžest zjemňuje její hloubku a charakter. Tato vůně je určena pro moudré, velmi elegantní a aktivní muže, kteří si nadevše cení své vnitřní pravdy a duchovních hodnot.

Dunhill Desire - deodorant ve spreji M Objem: 195 ml
181 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Desire Man je jako touha. Alfred Dunhill je nejtypičtější anglická luxusní značka, která obléká muže do kolekce exkluzivních obleků a doplňků. Značka, která vznikla v roce 1893 je známa svou inspirací klasickými prvky své historie a jejich převáděním do vysoce žádoucích současných produktů.

Dunhill Desire for Man - toaletní voda M Objem: 100 ml
559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dunhill Desire je dokonalým obrazem muže, který hledá neotřelý a individuální přístup k životu. Umí se pohybovat jak ve světě businessu, tak i v nočních ulicích. Je mladý a současný. Je módní ale ne marnivý. Je tvrdý ale ne nepřirozený. Je mužný ale ne nekonvenční.

Dunhill Desire Silver - toaletní voda M Objem: 100 ml
722 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Desire Silver – to je pánská vůně, kterou značka Dunhill představila jako novinku v roce 2015. Tato citrusově-dřevitá vůně je plná svěžesti a vodních tónů. Skvěle se hodí nejen pro horké letní dny, ale využijete ji téměř po celý rok. Nechte se unést jejími vytříbenými tóny!

Dunhill For Men - kolínská voda M Objem: 100 ml
554 Kč

Dřevitá, kořeněná vůně pro muže. Klasická pánská vůně jejíž historie se píše již od roku 1932.

Hlava: citron, geranium, levandule, muškát, šalvěj

Srdce: iris, cedr, růže, jasmín hřebíček

Základ: mech, santal, cedr, vetiver, tonka, kůže

Dunhill Fresh - toaletní voda M Objem: 100 ml
544 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dunhill Fresh je osvěžující dřevitě-květinová vůně pro muže. Jako svěží vánek na vás dýchne spojení bazalky, frézie a zelené rostliny. Později se otevřou sladší tóny fialky, kosatce a vodních květů. V závěru se můžete nechat opájet smyslnou kombinací cedrového dřeva, pačuli, kůže a ambry.

Dunhill Icon Elite - parfémová voda M Objem: 100 ml
969 Kč

Icon Elite je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Svěží hlavu tvoří limetka, hořký pomeranč, bergamot a kardamom. Srdce patří vetiveru, jalovci, černému pepři a modré šalvěji. V základu se následně rozvoní santalové dřevo společně s krétskou pryskyřicí labdanum, semišem a ebenem.

Dunhill Icon - parfémová voda M Objem: 100 ml
969 Kč

Aromatická, dřevitá vůně pro muže, která probudí vášeň v každé ženě – to je Icon od značky Dunhill. V úvodu se představí bergamot, neroli, černý pepř a petitgrain.

Dunhill Icon - parfémová voda M Objem: 50 ml
839 Kč

Aromatická, dřevitá vůně pro muže, která probudí vášeň v každé ženě – to je Icon od značky Dunhill. V úvodu se představí bergamot, neroli, černý pepř a petitgrain.

Dunhill Icon Racing - EDP
1 071 Kč 1 011 Kč

Icon Racing od značky Dunhill je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava se skládá z bergamotu, grepu a kardamomu. Srdce patří pomerančovému květu, pepři a levanduli. V základu se rozvoní vetiver, pižmo guajakové dřevo. Na trh byla uvedena 2017.

Dunhill Pure - toaletní voda M Objem: 75 ml
553 Kč

Pánská vůně Dunhill Pure je jako nekonečný sen. S vůní Dunhill Pure budete žít vyrovnaným životem plným radosti a svobody. Je něco neuchopitelného v mužské duši. Jakási hluboká touha po volnosti a svobodě, vůně Dunhill Pure je jí nabitá. Je plná svěžesti, které kontrují mírně sladké nóty.

Dunhill Pursuit - toaletní voda M Objem: 50 ml
459 Kč

Orientálně kořeněná vůně Dunhill Pursuit je inspirována Afrikou a byla vytvořena pro muže, který si užívá luxus pro vlastní potěšení a zároveň touží po nových zážitcích a rozechvění z neznámého.

Dunhill X-Centric - toaletní voda M Objem: 100 ml
699 Kč

Vůně X-Centric je vůní individuality. Je to sexy, jemná, rozmanitá a přesto výrazně jednoduchá vůně. Je plná jedinečnosti a výjimečnosti. Oslavuje unikátnost a originalitu. Přímo vybízí k odlišení se v dnešním moderním, uniformním světě plném stereotypů a předsudků.