Dunlop Herco Thumbpicks Heavy Palcové prstýnky
139 Kč

Palcové prstýnky. Prstýnky jsou vhodné pro všechny, kdo touží po jasném a čistém zvuku kytary, banja nebo resonatoru. Tyto speciální palcové prstýnky mají tvar obvyklého trsátka.

Prstýnky se primárně používají v žánrech bluegrass, country, folk a podobně. Uplatnění ale najdou i jinde.


Dunlop  105Q Bass Cry Baby Q
4 079 Kč

DUNLOP CRY BABY BASS 105Q Je jen málo jmen, které ve světě hudebníků zná prakticky každý. Zrovna Cry Baby je ale jedním z nich – tyto wah-wah pedály vycházející z designu Thomas Organ z roku 1966 se staly ve světe „kvákadel“.


Dunlop  6400
748 Kč

Velmi šetrný a účinný prostředek k použití pro všechny povrchy. Sada leštících přípravků na korpusy a činely + hadřík..


Dunlop  6422
158 Kč

DUNLOP 6422 Tato emulze je určena k čištění a údržbě činelů – obnovuje povrch starších zašlých činelů a vrací jim původní lesk, odstraňuje nečistoty a zlepšuje zvuk. Lahvička obsahuje 60 mililitrů tekutiny. .


Dunlop  6503
560 Kč

Balení obsahuje lahvičku Dunlop 65 Lemon Oil pro údržbu hmatníku kytar a kytarovou leštěnku s čistidlem Dunlop 65 Guitar Polish&Cleaner. Každá z lahviček obsahuje 118 ml tekutiny. .
Dunlop je tradičně etablován v první výbavě prestižních automobilových a motocyklových značek a jeho nejvýznamnější produkty (SP Sport 9000 a SP Winter Sport M3…) jsou v nezávislých testech dlouhodobě doporučovány jako nejlepší volba pro moderní výkonné automobily.

Pneumatiky Dunlop jsou známy v našich zemích již s nástupem motorismu ve dvacátých letech a z období první republiky. Koncem devadesátých let získává značka opět své místo na trhu a vzniká současná regionální distribuční síť. V souvislosti se vznikem Join-venture se společností Goodyear v devadesátých letech dochází i České republice k přímému zastoupení. Pneumatiky Dunlop zastupuje v České republice společnost:Dunlop je tradičně etablován v první výbavě prestižních automobilových a motocyklových značek a jeho nejvýznamnější produkty (SP Sport 9000 a SP Winter Sport M3…) jsou v nezávislých testech dlouhodobě doporučovány jako nejlepší volba pro moderní výkonné automobily.

Pneumatiky Dunlop jsou známy v našich zemích již s nástupem motorismu ve dvacátých letech a z období první republiky. Koncem devadesátých let získává značka opět své místo na trhu a vzniká současná regionální distribuční síť. V souvislosti se vznikem Join-venture se společností Goodyear v devadesátých letech dochází i České republice k přímému zastoupení. Pneumatiky Dunlop zastupuje v České republice společnost: