DUVLAN Běžecký pás DUVLAN Giyon
32 501 Kč 17 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

cardio programy – HRCmožnost propojit s hrudním pásempro běžné domácí použití

DUVLAN Trampolína 305 cm + ochranná síť + schůdky
6 750 Kč 4 190 Kč

Trampolína DUVLAN je zárukou zábavy pro Vás a Vaše děti. Součástí je ochranná síť a schůdky. Vyrobená z materiálů vysoké kvality. Trampolína je vhodná do interiéru jako i exteriéru.

DUVLAN Rotoped XB
4 950 Kč 3 390 Kč

Skládací rotoped DUVLAN XB je ideální volbou do menších bytových prostor. Po cvičení ho jednoduše složíte a odložíte na méně frekventované místo.

DUVLAN Ochranný kryt pro trampolínu s držadlem Jumpee
310 Kč

Chraňte sebe a Vaše děti před zraněním prostřednictvím krytu pružin na trampolínu s držadlem DUVLAN Jumpee. Obvod krytu je vybaven gumičkami na uvázání kolem nožiček. Slouží také jako náhrada za poškozený původní kryt pružin.

DUVLAN Ochranný kryt pružin na trampolínu 457 cm
1 770 Kč 1 160 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chraňte sebe a Vaše děti před zraněním prostřednictvím krytu pružin na trampolínu DUVLAN 457 cm. Slouží také jako náhrada za poškozený původní kryt pružin.

DUVLAN Posilňovacia veža Magni
9 100 Kč 6 490 Kč
+ doprava zdarma

Posilovací věž DUVLAN Magni je unikátní kombinací klasické posilovací věže a stojanem s boxovací hruškou.

DUVLAN Závaží 10 kg ocelové
617 Kč 580 Kč

Ocelové závaží značky DUVLAN se speciální povrchovou úpravou. 1 × 10 kg, průměr otvoru 30 mm.

DUVLAN Závaží 5 kg ocelové
306 Kč 290 Kč

Ocelové závaží značky DUVLAN se speciální povrchovou úpravou. 1 × 5 kg, průměr otvoru 30 mm.

DUVLAN Běžecký pás Greenwalk
7 300 Kč 4 990 Kč

Běžecký pás DUVLAN Greenwalk se řadí mezi bezmotorové běžecké pásy s magnetickým brzdným systémem. Díky nastavení běžecké plochy do 3 úrovní a LCD displeji kde můžete sledovat např. tep, rychlost či počet spálených kalorií.

DUVLAN Bench lavička DUVLAN Lift
4 050 Kč 2 690 Kč

Pro váš kvalitní domácí trénink horních a dolních svalových partií je bench lavička DUVLAN Lift jako stvořená. Procvičte ramena a hrudník komplexně, díky nastavení sklonu lavičky.Predkopávaním a zakopáváním kvalitně odcvičíte přední a zadní svaly stehen a pomo

DUVLAN Cementový Ketlebel 2 kg
139 Kč 119 Kč

Cementový ketlebel je vyroben z kvalitního materiálu určený pro začátečníky jako i pokročilé. Tvarovaná rukojeť zajišťuje bezpečné a zároveň komfortní cvičení. Je ideální pomůckou při formování svalů a zvyšování vytrvalosti. Mezi základní cviky patří švih, trh

DUVLAN Cementový kotouč 1,25 kg
33 Kč

Cementový kotouč 1,25 kg je závaží pro jednoruční i obouruční činku. Lze jej stejně použít i pro multifunkční posilovací lavice s trny o průměru 30 mm. Jeho vnitřní část je vyplněna cementovou náplní a vnější část tvoří kvalitní a vysoce odolný materiál chrání

DUVLAN Cementový kotouč DUVLAN 2,5 kg
64 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cementový kotouč 2,5 kg je závaží pro jednoruční i obouruční činku. Lze jej stejně použít i pro multifunkční posilovací lavice s trny o průměru 30 mm. Jeho vnitřní část je vyplněna cementovou náplní.

DUVLAN Úchopy na kliky Push Up Bar
217 Kč 160 Kč

Provádějte dokonalé kliky za pomoci úchopů na kliky značky DUVLAN. Při cvičení s úchopy vyvíjíte větší fyzickou zátěž na prsní svaly čímž zabezpečíte efektivní formování svalů.

DUVLAN Eliptical Air-41%
4 450 Kč 2 590 Kč

Akce

Procvičte si kvalitně všechny svalové partie spolu s Eliptical DUVLAN Air. Efektivní a plynulý odpor zajistí 5 kg setrvačník.

DUVLAN Eliptical Betty-34%
5 300 Kč 3 490 Kč

Akce

Užijte si trénink v pohodlí domova s eliptickým trenažérem DUVLAN Betty. Nastavte si manuálně jeden z 8 stupňů zátěže. Tichý chod zajistí řemenový převod a magnetický brzdný systém.

DUVLAN Fitness podložka 173x60x0,6 cm
275 Kč 221 Kč

Fitness podložka DUVLAN Vám během cvičení zaručí dokonalé pohodlí. Je vyrobena z měkkého materiálu, díky čemuž si užijete cvičení v pohodlí Vašeho domova.

DUVLAN Fitness podložka 180x60x0,6 cm
289 Kč 249 Kč

Fitness podložka DUVLAN se vyznačuje vysokou kvalitou a protiskluzovým materiálem. Díky tomu se během cvičení neklouže po podlaze a neztrácí tvar. Můžete ji využít na aerobic, fitness cviky, nebo jógu. Praktický držák slouží pro snadnější a komfortnější přenos

DUVLAN Hyperextenzní lavička Alexis
2 150 Kč 1 450 Kč

Hyperextenzní lavička DUVLAN Alexis je zárukou precizního procvičení hýždí, břišních šikmých svalů a spodní části zad.

DUVLAN Šikmá oblá lavička s činkami
2 399 Kč 1 359 Kč

Kvalitní ocelový rám a zaoblené opěradlo jsou předností šikmé oblé lavičky DUVLAN. Součástí lavičky je také úložný stojan a 2 jednokilové vinylové činky.

DUVLAN Mini stepper Tapie
1 850 Kč 1 090 Kč

Efektivní procvičení hýždí, stehen či břišního svalstva Vám zaručí Mini stepper Tapie. Pohodlnost zajistí široké a nastavitelné protiskluzové nášlapy.

Slovenská značka DUVLAN má ve své nabídce široké spektrum kvalitních fitness strojů pro domácí použití, trampolín, stolnotenisových stolů, zahradních houpaček a závěsných křesel. Během své téměř 10leté historie si získala uznání desítek tisíců zákazníků v Čechách, na Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Bulharsku, Litvy a Chorvatsku. Značka DUVLAN je vždy záruka vysoké kvality za přijatelnou cenu.

Slovenská značka DUVLAN má ve své nabídce široké spektrum kvalitních fitness strojů pro domácí použití, trampolín, stolnotenisových stolů, zahradních houpaček a závěsných křesel. Během své téměř 10leté historie si získala uznání desítek tisíců zákazníků v Čechách, na Slovensku, Maďarsku, Slovinsku, Bulharsku, Litvy a Chorvatsku. Značka DUVLAN je vždy záruka vysoké kvality za přijatelnou cenu.