Ecce Vita Kubra
350 Kč

Bylinná směs pupečníku asijského (Gotu Kola) , zázvoru lékařského, černého pepře a kurkumy, které podporuje normální stav kloubů a kostí, trávení a patří mezi antioxidanty.

Ecce Vita Haritaki XL
279 Kč

Terminalia chebula se v Sanskrtu nazývá Haritaki, je to opadavý asijský strom dorůstající do výšky až třiceti metrů.

Ecce Vita Dlouhý pepř BIO 50g
72 Kč

Dlouhý pepř (piper longum) v organické kvalitě patří mezi adaptogeny, které chrání před stresem, podporuje trávení, imunitu.

Ecce Vita Hemheal
143 Kč

Účinná bylinná mast na hemeroidy s protizánětlivým účinkem.

Ecce Vita Trikatu 50 g
82 Kč

Trikatu je kombinací třech druhů koření – pepř dlouhý, pepř černý a zázvor lékařský, které podporují trávení a přirozenou obranyschopnost organismu.

Ecce Vita An-kak
349 Kč

Extrakt z fermentované červené rýže v kapslích z rostlinné celulózy.

Ecce Vita Anti-Acid
279 Kč

Anti-acid obsahuje směs sušené nati embliky lékařské (Amalaki) a plodu chebule srdčité (Guduchi).

Ecce Vita Bio-Noni
989 Kč

Bio šťáva Noni z dužiny tahitského plodu morinda přirozeně podporuje imunitu, pozitivně ovlivňuje fyzickou i psychickou aktivitu.

Ecce Vita Bylinný čaj Anti-age
255 Kč

Originální směs 12 bylin podle receptury a dlouholetých zkušeností Ecce Vita plná antioxidantů a adaptogenů na podporu energie, vitality, svalového tonusu a kognitivních funkcí.

Ecce Vita Bylinný čaj Čisté tělo
180 Kč

Bylinná směs pro přípravu nálevu podle originální receptury Ecce Vita s obsahem bylin podporujících vylučování a detoxikace.

Blog: Čaje pro podporu hormonální rovnováhy

Ecce Vita Bylinný čaj Gynhelp
160 Kč

Ecce Vita originální směs 7 bylin pro podporu imunity, dolní močové cesty, relaxaci těla, menstruační a před-menstruační komfort.

Ecce Vita Bylinný čaj Plodnost ženy
205 Kč

Směs bylin pro hormonální rovnováhu a posílení organismu. Čaj je vhodný například pro ženy i dívky, které mají nepravidelný mensturační cyklus.

Blog: Čaje pro podporu hormonální rovnováhy

Ecce Vita Bylinný čaj Zdravá játra
180 Kč

Originální směs bylin podle receptury a dlouholetých zkušeností Ecce Vita na podporu funkce a regenerace jater a zlepšení trávení i akutních potíží.

Ecce Vita Bylinný čaj Zdravé ledviny
180 Kč

Směs bylin na podporu ledvin a normální funkce močových cest podle originální receptury Ecce Vita na základě dlouholetých zkušeností.

Ecce Vita Bylinný čaj Zdravé průdušky
160 Kč

Směs bylin pro podporu normálních funkcí dýchacího systému a přirozené obranyschopnosti podle originální receptury Ecce Vita na základě dlouholetých zkušeností.

Ecce Vita Bylinný čaj Zdravý žlučník
150 Kč

Originální směs bylin podle receptury a dlouholetých zkušeností Ecce Vita na podporu funkce a regenerace žlučníku a zlepšení trávení i akutních potíží.

Ecce Vita Bylinný čaj Žena 40+
199 Kč

Směs bylin podle originální receptury Ecce Vita pro mladé ženy a podporu metabolismu, kontrolu tělesné hmotnosti a sexuálního zdraví.

Ecce Vita City Protect 50 ml
1 490 Kč

Hydratační krém, plný antioxidantů, karotenoidů, mastných kyselin, extraktů z bylin, semen stromů a přírodních olejů

Ecce Vita Digest Plus
549 Kč

Originální receptura Digest plus je složená ze standardizovaných extraktů bylin, které svým synergickým působením podporují trávení, vylučování, činnost žlučníku a jater a podporují imunitní systém.

Ecce Vita Earl Grey bez kofeinu
235 Kč

Původní název Earl Grey byl přisuzován pouze černému čaji, avšak dnes je úzce spojován s bergamotovým olejem. Náš Earl Grey je proto směsí čínského a cejlonského černého čaje s kapkou bergamotového oleje

Ecce Vita Ecce Vita Bio Třtinový cukr 500 g
84 Kč

Organický tradiční neodstředěný třtinový cukr je vyrobený tradičními metodami bez separace melasy se zachováním přirozeného obsahu minerálů a s výjimečnou ovocnou chutí.

Ecce Vita Ecce Vita bylinná směs Slinivka
190 Kč

Bylinný směs 12 bylin podle originální receptury Ecce Vita. Bylinky ve směsi podporují trávení ,normální hladiny cukru v krvi, ale i činnost jater a žlučníku. Směs obsahuje i adaptogeny, které pomáhají organismu vyrovnat se s účinky stresu a antioxidanty.

Ecce Vita Ecce Vita Bylinný čaj Headhelp
205 Kč

Originální Ecce Vita směs 5 bylin pro podporu funkcí oběhové soustavy, odolnosti, střevního traktu a dýchacího systém. Pozitivně působí na obranyschopnost, relaxaci a uvolnění.

Ecce Vita Ecce Vita Bylinný čaj Imuhelp
180 Kč

Směs 7 bylin na podporu přirozené obranyschopnosti imunitního systému podle originální receptury Ecce Vita na základě dlouholetých zkušeností.

Ecce Vita Ecce Vita mýdlo - Deep Soap
159 Kč

Ručně vyráběné, čistě přírodní mýdlo s antibakteriálním a antivirovým esenciálním olejem, s jemným peelingovým účinkem obsahující ovesné vločky a kombinací přírodních olejů z meduňky, oliv a jojoby