Ecoiffier Zahradní vozík s kyblíčkem a příslušenstvím zelený
419 Kč 299 Kč

Zahradní vozík s příslušenstvím na písek obsahuje kyblíček, květináč, konvičku, lopatičku a hrabičky. Kyblíček je ozdobený zeleninou a ovocem, které tak dodá tu správnou letní atmosféru všem hrám. Děti si tak mohou své hračky k pískovišti pohodlně dovézt a po hraní zas uložit.

Ecoiffier Abric Staveniště
779 Kč 629 Kč

Tato sada obsahuje všechno, co budou malí stavbaři potřebovat na staveništi. Balení obsahuje jeřáb, 5 dopravních prostředků, figurku a bohaté příslušenství.

Ecoiffier Abrick Velká policejní stanice
779 Kč 629 Kč

V této velké policejní sadě najdete 2 policejní auta, vrtulník, figurky a příslušenství. Sada je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí jemná motorika a představivost.

Ecoiffier Abrick Velká hasičská stanice
779 Kč 629 Kč

V této velké sadě najdete 3 hasičská auta s figurkami, vrtulník a příslušenství. Sada je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí jemná motorika a představivost.

Ecoiffier Vaflovač s příslušenstvím
429 Kč 359 Kč

Vaflovač je nezbytný doplněk každé kuchyňské linky. Voňavá a sladká snídaně ve tvaru trojúhelníku s toppingem dle vašeho přání, nechte se pohostit od své malé kuchařinky. Dodáváno včetně talířků, lžiček a dalších dopňků k přípravě.

Ecoiffier Vozík se zahradním nářadím a konvičkou modro-zelený
369 Kč

Plastový vozík se zahradním nářadím je nezbytná součást vybavení vašeho malého zahradníka. S tímto vozíkem bude práce na zahrádce hračka. Po zasazení květin nebo zeleniny může zahradníček rostliny i zalít přibalenou konvičkou.

Ecoiffier Vařič s nádobím velká sada
399 Kč

Dvouplotýnkový vařič se sadou kuchyňského příslušenství skvěle poslouží malým hospodyňkám. Naleznou v ní nejen nádobí ale i potraviny. Už jim v kuchyňce rozhodně nic chybět nebude. hrnců s pokličkami, rendlíky, pánvičkou, pekáčem, potravinami a dalším příslušenstvím.

Ecoiffier Plastové hračky potraviny v síťce
189 Kč

Makety potravin v síťce skvěle poslouží v každé kuchyňce nebo obchodě. Děti mohou nakoupit oblíbené potraviny a z nich pak připraví pro rodiče výborné jídlo. Vše je prakticky baleno.

Ecoiffier Zahradní kolečko žlutomodré s 2 kolečky
359 Kč

Zahradní kolečko pro malé zahradníky má pro lepší stabilitu 2 kolečka. Kolečko je určené k převážení menších břemen. Udělá jistě radost každému malému pomocníkovi. Zábavná hra na zahrádce může hned začít!

Ecoiffier Velký odkapávač s nádobím 30 cm
279 Kč 259 Kč

Krásná sada nádobí, která se hodí do každé dětské kuchyňky. Tato sada potěší každé malé dítě, které chce připravit pro své nejlepší kamarády skvělý a chutný oběd nebo svačinu. S touto sadou nádobí si Vaše děti užijí spoustu hodin skvělé zábavy.

Ecoiffier Vozík pro veterináře s pejskem
879 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Veterinární stolek s příslušenstvím je určen pro všechny malé veterináře. Je na kolečkách a ve spodní části je prostor pro umístnění přepravky s pejskem. Horní část stolečku je určena pro vyšetření zvířátka.

Ecoiffier Kufřík pro veterináře s pejskem
439 Kč 399 Kč

Kufřík pro malého veterináře s pejskem obsahuje všechny potřebné pomůcky. Váš malý ošetřovatel může pomocí injekce uspat nemocného pejska a pak operovat. Pro doléčení je lepší nechat pejska nějaký čas v přepravce.

Ecoiffier Zahradní kolečko plastové žluté
269 Kč

Zahradní kolečko pro malé zahradníky je vyrobeno z kvalitního plastu. Kolečko je určené k převážení menších břemen. Udělá jistě radost každému malému pomocníkovi. Zábavná hra na zahrádce může hned začít!

Ecoiffier Velká sada jídelního příslušenství, 39ks
379 Kč 349 Kč

Velká plastová sada jídelního příslušenství. V balení naleznete celkem 39 kusů servisu nádobí, potravin a dalších doplňků. Součástí je i velký odkapávač nádobí. Vaší malé kuchařce už nebude v kuchyňce nic chybět.

Ecoiffier Ovoce a zelenina 50 ks
359 Kč 299 Kč

Makety potravin představují plno vitamínů díky různým druhům ovoce a zeleniny. V sadě naleznete mrkev, jahody, papriky, houby, hroznové víno, banány a další potraviny, bez kterých se žádná kuchyňka nebo obchod neobejde.

Ecoiffier Čajový servis a sada nádobí v tašce
369 Kč 299 Kč

Plastový čajový servis pro malé hostitelky. Velká průhledná taška se zavíráním na zip obsahuje čtyři talíře, sadu čtyř příborů, čtyři pohárky, čtyři plastové hrníčky s podšálky, konvičku, cukřenku, síto a hrnec s pokličkou.

Ecoiffier Snídaňový set s toustovačem
429 Kč 349 Kč

O snídani se říká, že je základ dne. Snídaňová souprava s toustovačem, konvicí, hrnečky na kávu, vařenými vejci a dalšími doplňky vytvoří báječnou snídani pro 2 osoby. Připravte si ve své kuchyňce perfektní začátek dne!

Ecoiffier Sada nádobí a potravin v boxu
799 Kč 629 Kč

Tato sada nádobí a potravin by neměla chybět v žádné kuchyňce. Všechny malé hospodyňky ocení spoustu doplňků, které budou na jednom místě. Sada obsahuje mixér, talíře, příbory, hrnečky s podšálky, pekáč s kuřetem, hrnce a další doplňky.

Ecoiffier Stánek s rychlým občerstvením
819 Kč 699 Kč

S tímto stánkem budeš mít velký úspěch u menších zákazníků. Tento stánek obsahuje vše potřebné pro rychlé občerstvení. Hra na prodavače je velmi zábavná.

Ecoiffier Abrick Traktor s přívěsem a zvířátky
289 Kč 249 Kč

Sada obsahuje vše, co potřebuje správný farmář k životu na farmě. Červený traktor s přívěsem, do kterého se dají vložit balíky slámy, je hned připraven na cestu. Součástí sady jsou i různá zvířátka. Souprava je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí fantazie.

Ecoiffier Občerstvení na tácu
349 Kč 319 Kč

Plastové doplňky nemůžou chybět v žádné kuchyňce. S tímto boxem vytvoříš občerstvení v okamžiku – bagety, vejce, jogurty, ovoce a další. Víko boxu poslouží zároveň jako servírovací tác.

Ecoiffier Velká sada kuchyňského příslušenství
379 Kč 329 Kč

Velká sada kuchyňského příslušenství skvěle poslouží všem malým hospodyňkám. Naleznou v ní nejen nádobí ale i potraviny a další příslušenství. Už jim v kuchyňce nic chybět nebude.

Ecoiffier Zahradní kolečko plastové modré
289 Kč

Zahradní kolečko pro malé zahradníky je vyrobeno z kvalitního plastu. Kolečko je určené k převážení menších břemen. Udělá jistě radost každému malému pomocníkovi. Zábavná hra na zahrádce může hned začít!

Ecoiffier Zahradní vozík se sekačkou a fukarem listí
799 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 3 v 1 na zahradu se skládá z fukaru na listí, sekačky na trávu a zahradního vozíku na kolečkách. Zahradní vozík obsahuje i květináče, konvičku a zahradní nářadí. S touto sadou bude každé dítě hned rozený zahradník!

Ecoiffier Abrick Auto s přívěsem pro koně
249 Kč 229 Kč

Sada obsahuje vše, co potřebuje dítě k přepravě koníka. Červené auto s přívěsem, do kterého se koník umístí, je hned připraveno na cestu. Součástí sady je i parkúrová překážka, přes kterou mohou koníci při svých hrách skákat. Sada obsahuje 2 koníky – bílého a hnědého, tak je z čeho vybírat. Souprava je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí fantazie.

Ecoiffier Nákladní auto s radlicí-39%
379 Kč 229 Kč

Akce

Nákladní autíčko s přední radlicí je ideálním doplňkem pro děti na pískoviště. Oranžová barva dělá toto nákladní auto nepřehlédnutelným. Vyzkoušejte, co všechno s autíčkem dokážete přemístit!

Ecoiffier Fast food

Ecoiffier Fast food

Hodnocení: 4
579 Kč 439 Kč

V žádném obchodě by nemělo chybět toto příslušenství pro rychlé občerstvení. Obsahuje mnoho doplňků. Hra na prodavače je velmi zábavná. Tyto barevné doplňky se budou hodit do každého dětského pokojíčku.

Ecoiffier Nákupní vozík s příslušenstvím
339 Kč

NÁKUPNÍ VOZÍK S PŘÍSLUŠENSTVÍM Nákupní vozík s dalšími doplňky, které jsou vynikajícími pomůckami při hře na obchod. Plastový vozík je 49 cm vysoký, 36 cm široký a 9,7 cm hluboký. Zadní část koše je výklopná a přední kolečka jsou otočná.

Ecoiffier Uklízecí vozík
539 Kč

Vozík pro malou uklízečku obsahuje vše potřebné pro úklid: smeták, ruční vysavač, kbelík s mopem a úklidové prostředky. Rozměry vozíku: 26,5 × 56 × 21 cm.

Ecoiffier Stánek s biopotravinami
1 049 Kč 779 Kč

Tento stánek nabízí jen samézdravé potraviny. Rozlož si tento stánek a můžeš čekat nové zákazníky. Stánek se stane krásnou barevnou dekorací v dětském pokojíčku. Stánek je vybaven dvěma stabilními kolečky.

Ecoiffier Retro vozík s konvičkou a příslušenstvím
369 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Retro vozík s příslušenstvím na písek obsahuje kyblíček, hrabičky, lopatičku, konvičku a formičku na písek. Kyblíček je ozdobený ovocem, které tak dodá tu správnou letní atmosféru všem hrám. Děti si tak mohou své hračky k pískovišti pohodlně dovézt a po hraní zas uložit.

Ecoiffier Jídelní set v boxu
309 Kč

Jídelní set obsahuje vše potřebné pro nachystání pohoštění, vč. nádobí. 4 talíře, sada příborů, pohárky, hrníčky, konvička s víčkem, hrnec s víkem, ovoce, jogurt a další.

Ecoiffier Abric Škola TweepPop
779 Kč 619 Kč

Zahraj si s kamarádkami na školu s touto stabenicí s motivem TweePop. Součástí je 6 figurek, budova školy, skluzavka a další. Tato škola bude krásným doplňkem v dětském pokojíčku.

Ecoiffier Velká sada nádobí s odkapávačem
549 Kč

Velká sada nádobí s odkapávačem Dětské nádobíčko by nemělo chybět v žádné dětské kuchyňce. Velký odkapávač se sadou nádobí obsahuje talíře, hrnečky s podšálky, příbory, sadu hrnců, kuchyňské náčiní a neschází zde ani prostředek na umývání nádobí.

Ecoiffier Stoleček na písek i vodu s mlýnkem
779 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací stoleček pro hraní s pískem i vodou je rozdělena na tři části. Na prostřední část se nasadí velké sítko, mlýnek a kanón. Součástí jsou hrabičky, lopatička, kyblíček, konvička a také tři formičky na písek.

Ecoiffier Abrick Pirátská loď
546 Kč

Pirátská loď s příslušenstvím z oblíbené řady Abrick pro nejmenší. 2 figurky pirátů a papouška součástí. Parametry: Věk: 3+ Rozměry: 43 × 19 × 35 cm Materiál: plast

Ecoiffier Abric Obchod TweepPop
399 Kč 319 Kč

Barevný obchod s motivem TweePop. Připrav a vybal zboží, první zákazníci už přicházejí. Součástí je stánek s pokladnou a deštníkem, auto, 3 figurky a další příslušenství.

Ecoiffier Kyblíček Zelenina s konvičkou velký
169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kyblíček na písek s obrázky zeleniny. Součástí konvička, sítko, lopatička, hrabičky a formička ve tvaru mrkve. Děti tak na písku budou mít vše potřebné. Hraček na písek není nikdy dost.

Francouzská společnost Ecoiffier byla založena v roce 1945. Majitel společnosti pan Jouets Ecoiffier dělá vše pro to, aby odlišil produkty firmy ECOIFFIER a to zejména díky francouzskému designu, nejnovějším trendům a bezpečnostním výrobním postupům. Samozřejmostí pro společnost je i ochrana životního prostředí.

Hračky značky ECOIFFIER mají především vychovný vliv na dítě. Posláním je dosáhnout vzdělání prostřednictvím hry. Hrou s kuchyňkami nebo klučičím nářadím se děti přibližují ke světu dospělých.

Všechny hračky jsou testovány podle normy EN71 (část 1.2.3) závod má certifikát ISO 9001 z roku 2008. Společnost je členem “French Federation of Toys and Puericulture”.

Francouzská společnost Ecoiffier byla založena v roce 1945. Majitel společnosti pan Jouets Ecoiffier dělá vše pro to, aby odlišil produkty firmy ECOIFFIER a to zejména díky francouzskému designu, nejnovějším trendům a bezpečnostním výrobním postupům. Samozřejmostí pro společnost je i ochrana životního prostředí.

Hračky značky ECOIFFIER mají především vychovný vliv na dítě. Posláním je dosáhnout vzdělání prostřednictvím hry. Hrou s kuchyňkami nebo klučičím nářadím se děti přibližují ke světu dospělých.

Všechny hračky jsou testovány podle normy EN71 (část 1.2.3) závod má certifikát ISO 9001 z roku 2008. Společnost je členem “French Federation of Toys and Puericulture”.