Ecoiffier Vozík se zahradním nářadím a konvičkou
329 Kč 319 Kč

Plastový vozík se zahradním nářadím je nezbytná součást vybavení vašeho malého zahradníka. S tímto vozíkem bude práce na zahrádce hračka. Po zasazení květin nebo zeleniny může zahradníček rostliny i zalít přibalenou konvičkou.

Ecoiffier Sada her 7 v 1-21%
639 Kč 499 Kč

Akce

Sada 7 her je vhodná do interiéru i exteriér. V sadě najdete frisbee, kroket, chytání rybiček, golf, chyť míček, kroužky na kříž a kuželky. Děti si s ní mohou krátit čas během letních slunečných dnů, ale i během dnů, kdy jsou nuceny být zavřené doma.

Ecoiffier Zahradní vozík s kyblíčkem a příslušenstvím-21%
369 Kč 289 Kč

Akce

Zahradní vozík s příslušenstvím na písek obsahuje kyblíček, síto, hrabičky a lopatičku. Nechybí ani formička ve tvaru kačenky a kyblíček. Děti si nyní své hračky mohou k pískovišti pohodlně dovézt.

Ecoiffier Zahradní vozík s nářadím, květináči a konvičkou
369 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zahradní vozík na kolečkách plastový je ideální pomůcka pro malé zahradníky. Mohou teď pomáhat rodičům s úpravou záhonků na zahradě. Obsahuje vše potřebné, například květináče, konvičku, zahradní nářadí.

Ecoiffier Kroket s vozíkem

Ecoiffier Kroket s vozíkem

Hodnocení: 4,5
329 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kroket s vozíkem obsahuje vše potřebné pro hraní dětského kroketu. Praktický vozík má v sobě uložené 3 pálky, míčky a branky. Komponenty jsou plastové, vyrobené ve Francii.

Ecoiffier Nákladní autíčko s formičkami 34 cm-17%
289 Kč 239 Kč

Akce

Nákladní autíčko sklápěčka na písek. Hraček na písek není nikdy dost. Základem je ale mít pořádnou sklápěčku. Součástí balení je kyblíček, lopatička, hrabičky a formička. Děti tak na písku budou mít vše potřebné.

Ecoiffier Retro vozík s konvičkou-22%
359 Kč 279 Kč

Akce

Plastový retro vozík s příslušenstvím je skvělá hračka pro děti na písek nebo na zahradu. Mohou pomoci rodičům s úpravou zahrady po zimně. Bude se jim hodit i příslušenství jako kyblíček, hrabičky nebo lopatička.

Ecoiffier 542 Zahradní kolečko s 2 kolečky-20%
349 Kč 279 Kč

Akce

Zahradní kolečko na dvou kolečkách plastové je ideální pomůcka pro malé zahradníky. Mohou teď pomáhat rodičům s úpravou záhonků na zahradě. Dvě kolečka zajišťují dobrou stabilitu i pro ty nejmenší pomocníky.

Ecoiffier Zahradní sekačka červená
219 Kč

Zahradní sekačka pro malé pomocníky je skvělý dárek pro malé děti. Hračku snadno složíte pro jednodušší skladování. Plastové jednoduché provedení v hezkých barvách.

Ecoiffier Abrick Stavební auta sada
249 Kč

V této sadě najdete bagr, nakladač i nákladní auto, bez kterých se na stavbě dělníci jen tak neobejdou. Souprava je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí fantazie. Zkus si práci na stavbě v bezpečí svého pokojíčku!

Ecoiffier Abric Adventní kalendář TweePop
399 Kč 349 Kč

Novinka

Kalendář s motivem TweePop má 24 otevíracích okének, díky kterým děti každý den objeví nové překvapení s vánočním nebo zimním motivem. Čekání na Ježíška může začít.

Ecoiffier Abric Farma s traktorem
769 Kč 659 Kč

Novinka

Tato barevná farma je pro opravdové farmáře. Na farmě je opravdu živo, malí farmáři mohou chovat: slepice, koníka, ovečku i kravičku. Na farmě jsou i stroje pro práci na poli pro opravdové farmáře.

Ecoiffier Abric Obchod TweepPop
399 Kč 339 Kč

Novinka

Barevný obchod s motivem TweePop. Připrav a vybal zboží, první zákazníci už přicházejí. Součástí je stánek s pokladnou a deštníkem, auto, 3 figurky a další příslušenství.

Ecoiffier Abric Škola TweepPop
769 Kč 659 Kč

Novinka

Zahraj si s kamarádkami na školu s touto stabenicí s motivem TweePop. Součástí je 6 figurek, budova školy, skluzavka a další. Tato škola bude krásným doplňkem v dětském pokojíčku.

Ecoiffier Abric Školní autobus TweepPop
259 Kč

Novinka

Nalož figurky na ty nejlepší místa v autobusu a vyjeď s nimi na krásnou projížďku po okolí. Ale opatrně na překážky. Součástí balení jsou 3 figurky a další příslušenství.

Ecoiffier Abric Staveniště
769 Kč 659 Kč

Novinka

Tato sada obsahuje všechno, co budou malí stavbaři potřebovat na staveništi. Balení obsahuje jeřáb, 5 dopravních prostředků, figurku a bohaté příslušenství.

Ecoiffier Abrick Auto s přívěsem pro koně
249 Kč

Sada obsahuje vše, co potřebuje dítě k přepravě koníka. Červené auto s přívěsem, do kterého se koník umístí, je hned připraveno na cestu. Součástí sady je i parkúrová překážka, přes kterou mohou koníci při svých hrách skákat. Sada obsahuje 2 koníky – bílého a hnědého, tak je z čeho vybírat. Souprava je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí fantazie.

Ecoiffier Abrick Hasičská stanice
399 Kč 339 Kč

Novinka

V této sadě najdete 2 hasičská auta s figurkami a příslušenstvím. Sada je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí jemná motorika a představivost.

Ecoiffier Abrick Pirátská loď
569 Kč 489 Kč

Novinka

Pirátská loď s příslušenstvím z oblíbené řady Abrick je určena pro nejmenší děti. U dětí rozvíjí jemnou motoriku a představivost. Děti se na dlouhou chvíli zabaví hrou na piráty.

Ecoiffier Abrick Policejní stanice
399 Kč 339 Kč

Novinka

V této sadě najdete 3 policejní auta s figurkami a příslušenstvím. Sada je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí jemná motorika a představivost. Zahraj si na policajta a zloděje.

Ecoiffier Abrick Traktor s přívěsem a zvířátky
269 Kč

Sada obsahuje vše, co potřebuje správný farmář k životu na farmě. Červený traktor s přívěsem, do kterého se dají vložit balíky slámy, je hned připraven na cestu. Součástí sady jsou i různá zvířátka. Souprava je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí fantazie.

Ecoiffier Abrick Transportér + 3 auta
249 Kč

V této sadě najdete velké nákladní auto, na které se dají naložit klasická autíčka. To ještě doplňuje odtahové auto, které jedno z menších autíček třeba odtáhne blíž k nákladnímu. Sada je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí fantazie.

Ecoiffier Abrick Velká hasičská stanice
769 Kč 659 Kč

Novinka

V této velké sadě najdete 3 hasičská auta s figurkami, vrtulník a příslušenství. Sada je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí jemná motorika a představivost.

Ecoiffier Abrick Velká policejní stanice
769 Kč 659 Kč

Novinka

V této velké policejní sadě najdete 2 policejní auta, vrtulník, figurky a příslušenství. Sada je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí jemná motorika a představivost.

Ecoiffier BBQ gril plynový
349 Kč 259 Kč

Grilování na zahradě může začít! Gril na stůl s víkem a plynovou bombou je vybaven nezbytným příslušenstvím, které budou malí kuchaři potřebovat při přípravě výborných pokrmů. Vyklápěcí odkládací plochy na obou stranách.

Ecoiffier Čajová souprava se zákusky
379 Kč 319 Kč

Novinka

Uspořádej malou oslavu pro kamarádky a pohosti je krásně barevnými zákusky. Uvařit můžeš i čaj, který můžeš servírovat v červené konvičce a nalévat do zelených hrníčků.

Ecoiffier Čajový servis a sada nádobí v tašce
359 Kč 329 Kč

Plastový čajový servis pro malé hostitelky. Velká průhledná taška se zavíráním na zip obsahuje čtyři talíře, sadu čtyř příborů, čtyři pohárky, čtyři plastové hrníčky s podšálky, konvičku, cukřenku, síto a hrnec s pokličkou.

Ecoiffier Fast food
569 Kč 489 Kč

Novinka

V žádném obchodě by nemělo chybět toto příslušenství pro rychlé občerstvení. Obsahuje mnoho doplňků. Hra na prodavače je velmi zábavná. Tyto barevné doplňky se budou hodit do každého dětského pokojíčku.

Ecoiffier Hamburger set
399 Kč 355 Kč

Set rychlého občerstvení s hamburgery je laděno do červené barvy a působí velmi realisticky. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci. Vše může být servírováno na tácu, který je součástí a zároveň slouží jako víko boxu.

Ecoiffier Kufřík pro veterináře s pejskem
429 Kč 359 Kč

Kufřík pro malého veterináře s pejskem obsahuje všechny potřebné pomůcky. Váš malý ošetřovatel může pomocí injekce uspat nemocného pejska a pak operovat. Pro doléčení je lepší nechat pejska nějaký čas v přepravce.

Ecoiffier Kuželky 30 cm-24%

Ecoiffier Kuželky 30 cm

Hodnocení: 5
329 Kč 249 Kč

Akce

Kuželky jsou skvělá zábava jak pro děti, tak i pro jejich rodiče. Kuželky jsou vysoké 30 cm a jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Balení obsahuje 6 kuželek a 2 koule na házení. Vytáhněte si je na zahradě a srazte všech 6!

Ecoiffier Kyblíček průhledný s víkem a přísl.-16%
179 Kč 149 Kč

Akce

Průhledný kyblíček s víčkem, růžovou konvičkou, lopatkou ve tvaru lžíce na kopečkovou zmrzlinu a formička ve tvaru nanuku. Nechybí ani kornoutek a kopeček zmrzliny. Hraček na písek není nikdy dost.

Ecoiffier Kyblíček Zelenina s konvičkou velký-25%
159 Kč 119 Kč

Akce

Kyblíček na písek s obrázky zeleniny. Součástí konvička, sítko, lopatička, hrabičky a formička ve tvaru mrkve. Děti tak na písku budou mít vše potřebné. Hraček na písek není nikdy dost.

Ecoiffier Lékařský kufřík Medical
379 Kč 329 Kč

Dětský doktorský kufřík je kompletně vybavený k základním lékařským ošetřením. Děti si tak mohou vyzkoušet náročnou práci skutečného doktora. Obsahuje injekci, teploměr, stetoskop a další.

Ecoiffier Lékařský kufřík velký
329 Kč 279 Kč

Dětský doktorský kufřík je kompletně vybavený k základním lékařským ošetřením. Děti si tak mohou vyzkoušet náročnou práci skutečného doktora. Obsahuje injekci, teploměr, stetoskop a další.

Ecoiffier Nákladní autíčko s formičkami 41 cm-28%
489 Kč 349 Kč

Akce

Nákladní autíčko sklápěčka na písek. Základem je ale mít pořádnou sklápěčku. Součástí balení je kyblíček, konvička, lopatička, hrabičky a formička. Děti tak na písku budou mít vše potřebné.

Ecoiffier Nákladní auto s radlicí
379 Kč 319 Kč

Nákladní autíčko s přední radlicí je ideálním doplňkem pro děti na pískoviště. Oranžová barva dělá toto nákladní auto nepřehlédnutelným. Vyzkoušejte, co všechno s autíčkem dokážete přemístit!

Ecoiffier Narozeninový dort vč. příslušenství
399 Kč 344 Kč

Sada narozeninový dort obsahuje vše potřebné pro oslavu narozenin. Děti v ní naleznou dort rozdělený na 6 částí, 6 svíček, 4 talířky, 4 lžičky a 4 hrníčky. Děti mohou pozvat kamarády na oslavu.

Ecoiffier Občerstvení na tácu
349 Kč 319 Kč

Plastové doplňky nemůžou chybět v žádné kuchyňce. S tímto boxem vytvoříš občerstvení v okamžiku – bagety, vejce, jogurty, ovoce a další. Víko boxu poslouží zároveň jako servírovací tác.

Ecoiffier Odrážedlo Traktor s úložným prostorem
599 Kč 476 Kč

Odrážedlo traktor s volantem a veselými očičky a dokonalým úsměvem. Traktor má ergonomicky vytvarované sedadlo, které je vzadu mírně vyvýšené. Pod sedadlem traktoru je úložný prostor na hračky.

Ecoiffier Odrážedlo Traktor s vlekem a sekačkou
929 Kč 799 Kč

Odrážedlo traktor s odpojitelným vlekem a zahradní sekačkou. Vlek rampu pro naložení a vyložení sekačky. Zvednutím rampy se sekačka na vleku zajistí. Pod sedadlem traktoru schránka na věci pro malého zahradníka.

Francouzská společnost Ecoiffier byla založena v roce 1945. Majitel společnosti pan Jouets Ecoiffier dělá vše pro to, aby odlišil produkty firmy ECOIFFIER a to zejména díky francouzskému designu, nejnovějším trendům a bezpečnostním výrobním postupům. Samozřejmostí pro společnost je i ochrana životního prostředí.

Hračky značky ECOIFFIER mají především vychovný vliv na dítě. Posláním je dosáhnout vzdělání prostřednictvím hry. Hrou s kuchyňkami nebo klučičím nářadím se děti přibližují ke světu dospělých.

Všechny hračky jsou testovány podle normy EN71 (část 1.2.3) závod má certifikát ISO 9001 z roku 2008. Společnost je členem “French Federation of Toys and Puericulture”.

Francouzská společnost Ecoiffier byla založena v roce 1945. Majitel společnosti pan Jouets Ecoiffier dělá vše pro to, aby odlišil produkty firmy ECOIFFIER a to zejména díky francouzskému designu, nejnovějším trendům a bezpečnostním výrobním postupům. Samozřejmostí pro společnost je i ochrana životního prostředí.

Hračky značky ECOIFFIER mají především vychovný vliv na dítě. Posláním je dosáhnout vzdělání prostřednictvím hry. Hrou s kuchyňkami nebo klučičím nářadím se děti přibližují ke světu dospělých.

Všechny hračky jsou testovány podle normy EN71 (část 1.2.3) závod má certifikát ISO 9001 z roku 2008. Společnost je členem “French Federation of Toys and Puericulture”.