10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ecoiffier Vozík se zahradním nářadím a konvičkou modro-zelený Ecoiffier Vozík se zahradním nářadím a konvičkou modro-zelený
Ecoiffier Vozík se zahradním nářadím a konvičkou modro-zelený

Plastový vozík se zahradním nářadím je nezbytná součást vybavení vašeho malého zahradníka. S tímto vozíkem bude práce na zahrádce hračka. Po zasazení květin nebo zeleniny může zahradníček rostliny i zalít přibalenou konvičkou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Kufřík pro veterináře s pejskem Ecoiffier Vozík se zahradním nářadím a konvičkou modro-zelený
Ecoiffier Kufřík pro veterináře s pejskem

Kufřík pro malého veterináře s pejskem obsahuje všechny potřebné pomůcky. Váš malý ošetřovatel může pomocí injekce uspat nemocného pejska a pak operovat. Pro doléčení je lepší nechat pejska nějaký čas v přepravce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Vařič s nádobím velká sada Ecoiffier Vozík se zahradním nářadím a konvičkou modro-zelený
Ecoiffier Vařič s nádobím velká sada

Dvouplotýnkový vařič se sadou kuchyňského příslušenství skvěle poslouží malým hospodyňkám. Naleznou v ní nejen nádobí ale i potraviny. Už jim v kuchyňce rozhodně nic chybět nebude. hrnců s pokličkami, rendlíky, pánvičkou, pekáčem, potravinami a dalším příslušenstvím.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Velký odkapávač s nádobím 30 cm Ecoiffier Abrick odtahové vozidlo se 6 auty
Ecoiffier Velký odkapávač s nádobím 30 cm

Krásná sada nádobí, která se hodí do každé dětské kuchyňky. Tato sada potěší každé malé dítě, které chce připravit pro své nejlepší kamarády skvělý a chutný oběd nebo svačinu. S touto sadou nádobí si Vaše děti užijí spoustu hodin skvělé zábavy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Abrick odtahové vozidlo se 6 auty Ecoiffier Abrick odtahové vozidlo se 6 auty
Ecoiffier Abrick odtahové vozidlo se 6 auty

V této sadě najdeš krásné odtahové vozidlo a dalších 6 aut. Každé auto stojí zaparkované na místě v odtahovce. Vykládka aut je umožněna díky sklopné rampě. Sada aut je ideální k dětským hrám, při kterých se rozvíjí fantazie.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Velká sada nádobí a jídla Ecoiffier Abrick odtahové vozidlo se 6 auty
Ecoiffier Velká sada nádobí a jídla

Tato velká sada kuchyňského nádobí se skládá z rendlíků a hrnců různých velikostí, pekáče se šťavnatým kuřecím masem. Je tu i pánev se smaženým vajíčkem. Balení, ve kterém je sada dodávána, může sloužit jako hrací prostor. Horní a boční stěna barevné krabice znázorňuje sporák s hořáky a troubou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Sada domácí spotřebiče Ecoiffier Sada nádobí s potravinami, 50ks
Ecoiffier Sada domácí spotřebiče

Dárková sada domácích spotřebičů a nezbytného příslušenství. Tato sada nesmí chybět v žádné dětské kuchyňce. Pozvi kamarády a uspořádej velkou oslavu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Odrážedlo Bagr 66 cm Ecoiffier Sada nádobí s potravinami, 50ks
Ecoiffier Odrážedlo Bagr 66 cm

Odrážedlo bagr má přední lžíci, která se ovládá pomocí dvou páček po stranách. Odrážedlo má protiskluzový volant (bez funkce řízení). Nechybí ani robustní plastová kola, která zvládnou každou překážku. Pod sedadlem je úložný prostor pro malé nezbytnosti každého řidiče.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Sada nádobí s potravinami, 50ks Ecoiffier Sada nádobí s potravinami, 50ks
Ecoiffier Sada nádobí s potravinami, 50ks

Rozsáhlá sada obsahuje nádobí a příbory pro dvě osoby, různé hrnce v různých velikostech, kuchyňské náčiní, misky na vejce a spoustu maket jídla.

můžete mít 1.3. - 5.3.

Ecoiffier Sada nádobí na vaření Ecoiffier Kuchyňský robot s moučníky
Ecoiffier Sada nádobí na vaření

Tato sada nádobí na vaření by neměla chybět v žádné kuchyňce. Všechny malé hospodyňky ocení spoustu doplňků, které budou při vaření potřeba. Sada obsahuje hrnce s pokličkami, rendlíky, zapékací nádobu, pánvičku a kuchyňské náčiní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Jídelní set v boxu Ecoiffier Kuchyňský robot s moučníky
Ecoiffier Jídelní set v boxu

Jídelní set obsahuje vše potřebné pro nachystání pohoštění, vč. nádobí. 4 talíře, sada příborů, pohárky, hrníčky, konvička s víčkem, hrnec s víkem, ovoce, jogurt a další.Věk od: 18 měsícůUrčení: uniZemě původu: FRŠířka (cm): 20.5Výška (cm): 17Hloubka (cm): 20.5

můžete mít 1.3. - 5.3.

Ecoiffier Kuchyňský robot s moučníky Ecoiffier Kuchyňský robot s moučníky
Ecoiffier Kuchyňský robot s moučníky

Tento kuchyňský robot s příslušenstvím by neměl chybět v žádné kuchyňce. Sada obsahuje kuchyňského robota se 2 míchacími nástavci a s mixovací miskou. Nechybí stojan s moučníky a další nezbytné doplňky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Potraviny v síťce Ecoiffier Kyblíček Delfín s krhličkou a příslušenstvím
Ecoiffier Potraviny v síťce

Sada potravin v síťce obsahuje:

můžete mít 4.3. - 6.3.

Ecoiffier Kyblíček Delfín s krhličkou a příslušenstvím Ecoiffier Kyblíček Delfín s krhličkou a příslušenstvím
Ecoiffier Kyblíček Delfín s krhličkou a příslušenstvím

Set na písek je ideální pro děti, které si rádi hrají na písku.S pomocí tohoto setu může dítě vytvořit s písku úžasně hrady jsou omezeny pouze svou fantazií. Hračka je celá vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Příslušenství můžete schovat do kbelíku a přemísťovat z místa na místo.

můžete mít 28.2. - 29.2.

Ecoiffier Rýpadlo-nakladač Ecoiffier Kyblíček Delfín s krhličkou a příslušenstvím
Ecoiffier Rýpadlo-nakladač

Robustní stavební plastový bagr s pohyblivou přední radlicí a pohyblivým zadním rypadlem. Ideální je pro prázdninové použití na pláži, na pískovišti doma nebo na hřišti.

můžete mít 1.3. - 5.3.

Ecoiffier Uklízecí vozík Ecoiffier Zahradní vozík s nářadím, květináči a konvičkou modrý
Ecoiffier Uklízecí vozík

Uklízecí vozík pro všechny malé pomocnice. Pojízdný vozík obsahuje veškeré potřebné náčiní. Vozík pro domácnost je obzvláště lehký a ovladatelný, a proto jej lze vzít kamkoli. Děti tak mohou pomáhat mamince při úklidu bytu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Zahradní vozík s nářadím, květináči a konvičkou modrý Ecoiffier Zahradní vozík s nářadím, květináči a konvičkou modrý
Ecoiffier Zahradní vozík s nářadím, květináči a konvičkou modrý

Zahradní vozík na kolečkách pro malé zahradníky obsahuje vše potřebné, co by mohli potřebovat při jarních pracích na zahrádce. Vybavení si mohou brát od záhonku k záhonku vždy s sebou. Zábava na zahrádce může začít!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Formičky Dinosauři 4 ks Ecoiffier Zahradní vozík s nářadím, květináči a konvičkou modrý
Ecoiffier Formičky Dinosauři 4 ks

Sada 4 formiček dinosaurů.

můžete mít 1.3. - 5.3.

Ecoiffier Kuchyňka s multifunkční konstrukcí Ecoiffier Kuchyňka s multifunkční konstrukcí
Ecoiffier Kuchyňka s multifunkční konstrukcí

Kuchyňka s chytrou multifunkční konstrukcí. Levé a pravé kuchyňské křídlo lze libovolně sklopit až o 180 stupňů. Kuchyňka se pružně přizpůsobí okolnostem dětského pokoje a nabízí stále nové, vzrušující herní varianty.

můžete mít 26.2.

Od MALL
Ecoiffier Moje první kuchyňka Ecoiffier Kuchyňka s multifunkční konstrukcí
Ecoiffier Moje první kuchyňka

Kompaktní kuchyňka v azurové barvě na hraní má troubu, sporák se dvěma hořáky, dřez s kohoutkem a různé police a háčky na uložení příslušenství. Kuchyňské doplňky zahrnují pánev se sázeným vejcem, pekáč se smaženým kuřetem, náčiní na pečení, talíř s příbory, sklenici, hrnek, mlýnek na pepř, krabička na těstoviny, láhev vody a dortík jako dezert.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Vaflovač s příslušenstvím Ecoiffier Kuchyňka s multifunkční konstrukcí
Ecoiffier Vaflovač s příslušenstvím

Vaflovač je nezbytný doplněk každé kuchyňské linky. Voňavá a sladká snídaně ve tvaru trojúhelníku s toppingem dle vašeho přání, nechte se pohostit od své malé kuchařinky. Dodáváno včetně talířků, lžiček a dalších dopňků k přípravě.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Sada her 3 v 1 Ecoiffier Velký odkapávač s nádobím 33,5 cm
Ecoiffier Sada her 3 v 1

Sportovní set her nejen na zahradu. Set obsahuje tři oblíbené hry – házení kruhů na kříž, chyť míček a shazování plechovek. Hry se dají velmi dobře využít venku ale i uvnitř.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Ecoiffier Sada her 6 v 1 Ecoiffier Velký odkapávač s nádobím 33,5 cm
Ecoiffier Sada her 6 v 1

Sada 6 her vhodných do interiéru i exteriéru – frisbee, chytání rybiček, golf, chyť míček, kroužky na kříž a kuželky.

můžete mít 1.3. - 5.3.

Ecoiffier Velký odkapávač s nádobím 33,5 cm Ecoiffier Velký odkapávač s nádobím 33,5 cm
Ecoiffier Velký odkapávač s nádobím 33,5 cm

Plastový odkapávač na nádobí se hodí do každé kuchyňky. Odkapávač je navíc se sadou nádobí, která obsahuje hrnky, příbory, talíře, hrnec s poklicí, sadu na zapékání a obracečku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Francouzská společnost Ecoiffier byla založena v roce 1945. Majitel společnosti pan Jouets Ecoiffier dělá vše pro to, aby odlišil produkty firmy ECOIFFIER a to zejména díky francouzskému designu, nejnovějším trendům a bezpečnostním výrobním postupům. Samozřejmostí pro společnost je i ochrana životního prostředí.

Hračky značky ECOIFFIER mají především vychovný vliv na dítě. Posláním je dosáhnout vzdělání prostřednictvím hry. Hrou s kuchyňkami nebo klučičím nářadím se děti přibližují ke světu dospělých.

Všechny hračky jsou testovány podle normy EN71 (část 1.2.3) závod má certifikát ISO 9001 z roku 2008. Společnost je členem “French Federation of Toys and Puericulture”.