Ecover Bělicí prostředek na stálobarevné i bílé prádlo 400 g
87 Kč

Bělicí prostředek na stálobarevné i bílé prádlo je vhodný na silně znečištěné prádlo a odstranění skvrn (od čaje, kávy, ovocné šťávy, červeného vína, trávy atd. ). Neobsahuje chlór, je vyroben pouze z minerálních složek. S výjimkou slunce se jedná o nejekologičtější známý bělící prostředek!.

Ecover Prostředek na mytí podlah se svěží citrónovou vůní 1 l
127 Kč

Prostředek na mytí podlah se svěží citrónovou vůní byl vyvinut zejména pro čištění a konzervování podlah z přírodních materiálů, např. pravého linolea, kamenných dlažeb z mramoru, dolomitu, travertinu. Zbavuje špíny a mastnoty, při jeho pravidelném používání dosáhne povrch přirozeného lesku.

Ecover Odstraňovač skvrn 200 ml
127 Kč

Odstraňovač skvrn je perfektní pro čištění límečků, manžet a dalších částí oblečení, výborně čistí skvrny od trávy, bláta, vajíček, moči, tuku, krve, zmrzliny apod. spolu s efektivním ručním kartáčkem, který balení obsahuje.

Ecover na choulostivé prádlo 5L, 110pd
789 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ideální na praní vlny a přírodních vláken (hedvábí a dalších jemných tkanin). Zachovává měkkost i barevnou stálost tkaniny. Při ručním praní je ohleduplný k pokožce. Vhodný i k praní v pračce.

Ecover ZERO Universal prací prášek pro alergiky 7,5 kg, 100pd
1 491 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vynikající Ecover prací prášek 7,5kg na bílé i barevné prádlo. Bez parfému, enzymů, fosfátů, bělidel, barviv a optických zjasňovačů. Odstraňuje celou škálu skvrn již při 30°C. Dermatologicky testován pro citlivou pokožku. 100 praní Balení v papírovém pytli.

Ecover Aviváž s vůní květů jabloně a mandlí 750 ml
81 Kč

Tkaninová aviváž pro všechny druhy tkanin s vůní větů jabloně a mandlí redukuje statický náboj, po jejím použití vaše prádlo příjemně a přirozeně voní. Zabraňuje tomu, aby při sušení vlákna látka tvrdla.

Ecover Tablety do myčky na nádobí 25 tbl.
175 Kč

Rostlinné složky, které tablety do myčky na nádobí obsahují, změkčí i nejtvrdší vodu. Účinně umyjí nádobí z porcelánu, sklenice, jídelní příbory a další kuchyňské potřeby. Tablety odstraňují veškeré zbytky potravy, umývají i silně zašpiněné talíře.

Ecover aviváž gardenia vanilka 1,5l 50pd
162 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ECOVER aviváž gardenia a vanilka 1,5lNová vůně květů gardenie a vanilky. Ecover aviváže obsahují nové vůně inspirované přírodou. Naše nové složení je z 92% přírodního původu, obsahuje změkčovací činidla získaná z řepkového oleje a sójových bobů pro zvýšení měkkosti bez ohrožení udržitelnosti.

Ecover Čistič koupelen 500 ml
151 Kč

Ekologický čistič určený na koupelny. Bezchybně čistí a nezanechává fleky. Ušetříte s ním životní prostředí a zajistíte si čistotu v domácnosti.

Ecover aviváž jabloň mandle 1,5l 50pd
162 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ECOVER aviváž jabloň mandle 1,5l Ecover aviváže obsahují nové vůně inspirované přírodou. Naše nové složení je z 92% přírodního původu, obsahuje změkčovací činidla získaná z řepkového oleje a sójových bobů pro zvýšení měkkosti bez ohrožení udržitelnosti.

Ecover Leštidlo do myčky nádobí 500 ml
100 Kč

Leštidlo do myčky Ecover. Spolehlivě zabrání vzniku skvrn na nádobí při usychání. Vaše sklenice, nádobí i jídelní příbory se budou opět blýskat. Pro dosáhnutí co nejlepšího účinku používejte spolu s tabletami do myčky Ecover.

Ecover Aviváž s vůní gardénie a vanilky 750 ml
81 Kč

Tkaninová aviváž pro všechny druhy tkanin s vůní gardénie a vanilky redukuje statický náboj, po jejím použití vaše prádlo příjemně a přirozeně voní. Zabraňuje tomu, aby při sušení vlákna látka tvrdla.

Ecover Prostředek na nádobí s aloe a citrónem 950 ml
101 Kč

Prostředek na nádobí s Aloe vera a citrónem účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě velkého množství pěny. Používá se v malých dávkách, na jedno mytí nádobí je potřeba pouze dávky odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody).

Ecover tekutý písek 500 ml
74 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odstraňuje zaschlé nečistoty, čistí odolné skvrny na všech druzích tvrdého povrchu, a přitom nepoškrábe. Vhodný zejména pro kuchyně a koupelny.

Ecover WC čistič Borovice 750 ml
91 Kč

Ekologický WC čistič Ecover. Budete mít čistou a provoněnou toaletu a zároveň ušetříte životní prostředí. Přírodní vůně borovice osvěží vaší koupelnu.

Ecover Tablety do myčky XL balení 1,4 kg
459 Kč

Bez fosfátů, neobsahují chlór. Účinně umyjí nádobí z porcelánu, sklenice, jídelní příbory a další kuchyňské potřeby. Výhodné XL balení 70 tablet. Tablety Ecover neobsahují fosfáty. Fosfáty nevratně poškozují vodní prostředí, a proto je žádný výrobek Ecover neobsahuje.

Ecover Ecover Prací prostředek na choulostivé prádlo 1 l
103 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Na praní přírodních i jiných jemných vláken
S vůní leknínu
Vhodné i pro citlivou pokožku
Neobsahuje ropné deriváty
Vhodné i pro septiky a domácí ČOV

Ideální na praní vlny a přírodních vláken (hedvábí a dalších jemných tkanin). Zachovává měkkost i barevnou stálost tkaniny.

Ecover čistič na trouby a sporáky 500ml
221 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Koncentrovaný účinný čistič, silně odmašťující. Síla bio tenzidů účinně odstraní mastnotu a odolnou špínu zejména v kuchyni. Vhodný na trouby, digestoře, pánve, grily atp. Extra silný čistič je jedním z výrobků, kde je použita nová mycí látka, jejíž výrobě Ecover věnoval 7 let výzkumu.

Ecover tekutý na praní 5L, 142pd
1 319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ecover prací gel 5L, koncentrovaný, 142 praní. Vysoce koncentrovaný tekutý prací prostředek vhodný na každodenní praní bílého i stálobarevného prádla. Neobsahuje optické zjasňovače. Velmi nízké dávkování.

Ecover ZERO Sensitive tekutý na praní 1,5 L, 42pd
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ECOVER ZERO Sensitive tekutý na praní 1,5 L, 42pd Tekutý nebiologický prací prostředek určený pro citlivou pokožku. Neobsahuje fosfáty, enzymy, parfém, barviva ani optické zjasňovače Pro každodenní praní bílého i stálobarevného prádla Schváleno britskou alergologickou společností Allergy UK.

Ecover ZERO tekutý na praní 5 L, 142pd
1 319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ECOVER ZERO Sensitive tekutý na praní 5 L, 142pd Tekutý nebiologický prací prostředek určený pro citlivou pokožku. Neobsahuje fosfáty, enzymy, parfém, barviva ani optické zjasňovače Pro každodenní praní bílého i stálobarevného prádla Schváleno britskou alergologickou společností Allergy UK.

Ecover aviváž jabloň a mandle 750ml, 25pd
91 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ECOVER aviváž jabloň mandle 750ml Ecover aviváže obsahují nové vůně inspirované přírodou. Naše nové složení je z 92% přírodního původu, obsahuje změkčovací činidla získaná z řepkového oleje a sójových bobů pro zvýšení měkkosti bez ohrožení udržitelnosti.

Ecover čistič pro domácnost s rozprašov. 500ml
123 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Široké použití v domácnosti (koupelny, kuchyně, keramické obklady, sklo, smalt, akrylátové vany, chrom). Nezanechává šmouhy na skle. K dostání také jako náhradní náplň bez rozprašovače.

Ecover na choulostivé prádlo 750 ml
85 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ideální na praní vlny a přírodních vláken (hedvábí a dalších jemných tkanin). Zachovává měkkost i barevnou stálost tkaniny. Při ručním praní je ohleduplný k pokožce. Vhodný i k praní v pračce.

Ecover oplachování – myčka 500 ml
109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivě zabrání vzniku skvrn při usychání. Vaše sklenice, nádobí i jídelní příbory se budou opět blýskat. Chcete-li dosáhnout co nejlepšího účinku, používejte spolu s tabletami do myčky Ecover.

Ecover Prací prášek univerzal 1,8 kg
341 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Na bílé i barevné prádlo
Parfémováno přírodními esencemi
Vhodné i pro citlivou pokožku
Neobsahuje ropné deriváty

Prací prášek na bílé a barevné prádlo s novým, a navíc koncentrovaným složením. Jemně parfémován přírodními esencemi.

Ecover Přípravek na mytí nádobí Citron
70 Kč

Ekologický přípravek na mytí nádobí s vůní citronu. Ušetříte s ním životní prostředí a zároveň budete mít čisté a voňavé nádobí. Účinně myje, odmašťuje a přitom je jemný k vaší pokožce.

Ecover tekutý na praní 5L, 56pd, levandule
689 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ECOVER tekutý na praní 5L, 56 praní, levandule Koncentrovaný prostředek vhodný pro praní při nízkých teplotách anebo ruční praní bílého i stálobarevného prádla. Neobsahuje enzymy ani optické zjasňovače. Chcete-li mít prádlo zářivě bílé, přidejte do tekutého prostředku bělicí prostředek Ecover.

Ecover ZERO Sensitive aviváž pro alergiky 1,5l, 50pd
140 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ECOVER ZERO Sensitive aviváž pro alergiky 1,5l, 50pd

zanechá vaše prádlo čisté a luxusně měkké bez přídavků parfému dermatologicky testováno pro citlivou pokožku schváleno britskou alergologickou společností Allergy UK netestováno na zvířatech vegan

Složení: >30%: water, 15–15%: cationic surfact…

Ecover ZERO Sensitive na choulostivé prádlo 1L, 22pd
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ECOVER ZERO na choulostivé prádlo 1L, 22pd Ideální na praní vlny a přírodních vláken (hedvábí a dalších jemných tkanin). Zachovává měkkost i barevnou stálost tkaniny. Při ručním praní je ohleduplný k pokožce. Vhodný i k praní v pračce. Bez barviv, bez parfému, bez enzymů. Vhodné pro alergiky.

Ecover bělicí prostředek 400 gr
100 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bělicí prostředek na stálobarevné i bílé prádlo zanechává vaše prádlo přirozeně bílé i po několikerém praní. Vhodný pro odstraňování skvrn (od čaje, kávy, ovocné šťávy, červeného vína, trávy atd.) na stálobarevném prádle. Neobsahuje chlór, je vyroben pouze z minerálních složek.

Ecover čistič koupelen 500ml s rozprašovačem
168 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čistota a lesk pro Vaši koupelnu. Účinný proti skvrnám od mýdla, vodnímu kameni i špíně. Vhodný na vany, sprchy, kachličky, baterie, umyvadla atd. Vítěz ÖKO-TEST 1/2013. Se svěží vůní, na rostlinné bázi.

Ecover Ecover Prací prášek univerzal 1,2 kg
310 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Na bílé i barevné prádlo
Parfémováno přírodními esencemi
Vhodné i pro citlivou pokožku
Neobsahuje ropné deriváty

Prací prášek na bílé a barevné prádlo s novým, a navíc koncentrovaným složením. Jemně parfémován přírodními esencemi.

Ecover na nádobí s aloe a citronem 5L
500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s aloe a citronem. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny. Na jedno mytí nádobí vystačí dávka odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody).

Ecover na nádobí s citronem 950ml
106 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s aloe a citronem. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny. Na jedno mytí nádobí vystačí dávka odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody).

Ecover na nádobí s heřmánkem 5L
482 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s heřmánkem a měsíčkem. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny. Na jedno mytí nádobí vystačí dávka odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody).

Ecover na nádobí s heřmánkem 950ml
106 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ECOVER na nádobí s heřmánkem 950ml Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s heřmánkem a klementinkou. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny. Na jedno mytí nádobí vystačí dávka odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody).

Ecover na podlahy citron 5 l
623 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ECOVER na podlahy citron 5 l Prostředek na mytí podlah se svěží citronovou vůní. Byl vyvinut zejména pro čištění a konzervování podlah z přírodních materiálů – linolea, kamenných dlažeb z mramoru, dolomitu či travertinu. Nehodí se však na lakované, voskované a leštěné podlahy.

Ecover na podlahy se lněným olejem 1 l
140 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prostředek na mytí podlah se svěží citronovou vůní. Byl vyvinut zejména pro čištění a konzervování podlah z přírodních materiálů – linolea, kamenných dlažeb z mramoru, dolomitu či travertinu Nehodí se však na lakované, voskované a leštěné podlahy.

Ecover odstraňovač skvrn 200 ml
130 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výborně čistí skvrny od trávy, bláta, krve, mastnoty atd. Pro bílé i stálobarevné prádlo. Perfektní pro čištění límečků a manžet. S kartáčkem, umístěným pod víčkem. Použití: Látku navlhčete vodou a pomocí zabudovaného štětce vetřete do tkaniny odstraňovač skvrn v místě skvrny.

Ecover Odstraňovač vodního kamene 500 ml
152 Kč

Odstraňovač vodního kamene je dokonale přizpůsoben pro koupelny, sprchy, kachličky, kohoutky a umyvadla. Efektivně odstraňuje vápenný vodní kámen a mýdlovou pěnu. Zanechává povrch jiskřivě čistý.

Ecover prací gel 1,5 L, 42pd, koncentrovaný
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ecover prací gel 1,5l 42 praní Tekutý nebiologický prací prostředek je vhodný na každodenní praní bílého i stálobarevného prádla. Neobsahuje enzymy ani optické zjasňovače. Také výhodné balení 5l.

Ecover prací gel COLOR 1,5 L, 42pd, koncentrovaný
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ecover koncentrovaný prací gel na barevné prádlo 1,5l 42 praní Tekutý nebiologický prací prostředek je vhodný na každodenní praní stálobarevného prádla. Neobsahuje enzymy ani optické zjasňovače.

Ecover prací prášek na barevné i bílé prádlo 7,5 kg, 100pd
1 661 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální koncentrovaný prací prášek vhodný především na praní barevného prádla, lze jej však používat i na bílé prádlo. Nové složení ! Neobsahuje bělicí prostředek ani optické zjasňovače. 100 praní Prášek neobsahuje optické zjasňovače, je proto vhodný pro citlivou pokožku.

Belgická firma Ecover byla založena v roce 1978 a stala se pojmem díky svým výrobkům, které jsou protialergení a snadno biologicky rozložitelné. Výrobky Ecover se vyrábějí z obnovitelných minerálních zdrojů ideálních pro citlivou pokožku. Ecover je díky svému chování k přírodě na čestné listině 500 vybranných firem OSN. Výrobky Ecover nejsou testované na zvířatech.

Belgická firma Ecover byla založena v roce 1978 a stala se pojmem díky svým výrobkům, které jsou protialergení a snadno biologicky rozložitelné. Výrobky Ecover se vyrábějí z obnovitelných minerálních zdrojů ideálních pro citlivou pokožku. Ecover je díky svému chování k přírodě na čestné listině 500 vybranných firem OSN. Výrobky Ecover nejsou testované na zvířatech.