Ecozone Tablety do myčky Brilliance 65 ks
529 Kč

Vysoce účinné složení tablet do myčky zatočí se špínou a mastnotou i při nízkých teplotách a krátkých programech. Sklenice i nádobí budou zářivé beze šmouh.

Ecozone Na dřevěné a laminátové podlahy 2v1 500 ml
199 Kč

Přírodní čisticí prostředek na dřevěné podlahy s přírodní silou si poradí s mastnotou i špínou. Jeho rychle působící složení odstraní špínu a zanechá podlahu beze šmouh. Obsažený mandlový olej má regenerační a pečující účinky. Je vhodný na dřevěné i laminátové podlahy.

Ecozone Na ruční mytí nádobí Sensitive 500 ml
99 Kč

Tekutý přípravek na ruční mytí nádobí s koncentrovaným přírodním složením odstraňuje mastnotu i špínu. Přípravek je bez parfemace a složením vhodný i pro alergickou a citlivou pokožku, certifikovaný přísnými standardy UK Allergy Friendly Product.

Ecozone Čistič trub a sporáků 500 ml
209 Kč

Intenzivní čistící gel s přírodním složením snadno odstraňuje připečené zbytky, mastnotu a další nečistoty z trub a sporáků. Je přirozeně abrazivní, povrchy nepoškrábou a poradí si i se zažranou špínou. Vaše trouba bude zářit čistotou.

Ecozone Tyčinky na čištění odpadů 12 ks
329 Kč

Inovativní tyčinky na prevenci usazování nečistot v odpadech. Přírodní enzymy aktivně rozloží látky, které se usazují v odpadu a působí průběžně proti usazování mýdla, mastnoty a další špíny v odpadech.

Ecozone Čistič kuchyňských odpadů 1 l
249 Kč

Čistič kuchyňských odpadů působí jako šok ve výlevce. Pokročilé složení čističe se silou přírodních enzymů aktivně rozloží mýdlo, mastnotu i zbytky biologických materiálů. Poradí si s ucpaným odpadem, aniž by poničil potrubí či septik ve vašem domě.

Ecozone Koupelnový čistič 3v1 500 ml
149 Kč

Účinný koupelnový čistič 3 in 1 odstraňuje vodní kámen, usazeniny i mastnotu ze všech povrchů , keramických i smaltových, v koupelně. Účinná rostlinná formule odstraní mýdlové usazeniny i vodní kámen z van, umyvadel, sprchových koutů, kohoutků i dlaždic, které zanechá zářivě čisté.

Ecozone WC čistič 750 ml
99 Kč

WC gelový čistič s velmi hustou konzistencí čistí a dezinfikuje toaletu. Využívá sílu rostlinných ingrediencí pro čistou a lesklou toaletu. Je netoxický, bez bělidel a jeho účinné složení pomáhá odstraňovat skvrny i vodní kámen. Se svěží vůní oceánu.

Ecozone Prací gel na vlnu a hedvábí 750 ml
199 Kč

Ekologický prací gel se silou rostlinných extraktů na jemné a choulostivé prádlo jako vlna, hedvábí, jemné látky nebo bavlněné prádlo miminek. Je bez parfemace a barviv. Pokud chcete jemnou vůni prádla použijte Ecozone Aviváž.

Ecozone Antibakteriální úklidový sprej 3v1 500 ml
149 Kč

Speciální víceúčelový antibakteriální čistič do domácnosti se silou rostlinných extraktů čistí a chrání povrchy, kde zničí 99,9 % všech bakterií. Odstraní také špínu a mastnotu téměř z jakéhokoli typu tvrdého povrchu ve vaší domácnosti.

Ecozone Aviváž 1 l
165 Kč

Koncentrovaná aviváž s jemnou květinovou vůní s ryze přírodními ingrediencemi pro jemné a hebké prádlo. Vhodná i pro dětskou, alergickou a citlivou pokožku.

Ecozone Aviváž Happiness s tropickou vůní 1l
165 Kč

Koncentrovaná aviváž s exotickou ovocnou vůní a ryze přírodními ingrediencemi pro jemné a hebké prádlo. Tropická vůně s tóny broskví, ananasu, jablka a kokosu kombinuje orientální nádech jantaru, pačuli a vanilky.

Ecozone Čistič myček a praček 36 ks
769 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čistící tablety speciálně pro čistění a osvěžení myček a praček od vodního kamene, usazenin a zápachů, které při používání vznikají. Pravidelným používáním zlepšuje jejich fungování a šetří vaše náklady na zbytečné výměny a poruchy součástek vzniklé usazováním vodního kamene.

Ecozone Čistič zanesených odpadů umyvadel a van
329 Kč

Intenzivní čistič odpadů se silou přírodních enzymů aktivně rozloží látky v ucpaném odpadě umyvadel i van. Jedinečné složení se speciálně vyvinutými enzymy, které dokážou beze zbytku rozpustit vlasy i chlupy, které ucpávají odpady. Neobsahuje toxické žíraviny.

Ecozone ECOZONE čistící ubrousky 40ks antibakteriální
92 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ECOZONE antibakteriální čistící ubrousky 40ks  Když není po ruce univerzální čistič ve spreji, nahradí ho tyto antibakteriální ubrousky s jednoduchým použitím. Snadno utřete kliky, záchodové prkénko, kuchyňskou linku nebo dětskou židličku.

Ecozone Kuchyňský čistič a odmašťovač 3v1 500 ml
149 Kč

Kuchyňský čistič 3 v 1 od Ecozone nedá mastnotě a špíně sebemenší šanci. Jeho oceňované složení odstraní skvrny, špínu i mastnotu z povrchů i spotřebičů. Vhodný pro všechny typy povrchů, čištění varných desek, mikrovlnky, trouby i sporáku. Má příjemnou pomerančovou vůni.

Ecozone Leštidlo do myčky 500ml
125 Kč

S oplachovacím prostředkem od Ecozone docílíte zářivé sklenice, nádobí a rychlejší vysoušení nádobí v myčce. Nádobí je lesklé, bez šmuh, bílých skvrn a bez zbytků po mycím prostředku.

Ecozone Na podlahy univerzální 2v1 500 ml
199 Kč

Přírodní mycí prostředek na všechny tvrdé podlahy odstraní mastnotu i špínu s přijemnou vůni granátového jablka. Jeho rychle působící složení odstraní špínu a zanechá podlahu beze šmouh. Je vhodný na tvrdé povrchy, laminát, leštěné podlahy, keramické obklady, kámen, břidlicové povrchy i vinyl.

Ecozone Odstraňovač vodního kamene 500 ml
149 Kč

Účinný čistič odstraňuje vodní kámen, usazeniny ze všech povrchů, keramických i skleněných. Účinná rostlinná formule odstraní usazený vodní kámen a mýdlové usazeniny z van, umyvadel, sprchových koutů, kohoutků i dlaždic, které zanechá zářivě čisté a působí proti dalšímu usazování.

Ecozone Prací gel pro Active Sport 750 ml
229 Kč

Ekologický prací gel účinně odstraní špínu a zápach ze speciálních funkčních sportovních textilií i při nízkých teplotách praní již od 30°.

Ecozone Prací gel s enzymy 1,5 l
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ekologický prací gel na ruční praní i praní v pračce. Prací gel s enzymy čerpá sílu z rostlinných extraktů pro přirozeně čisté bílé i barevné prádlo. Prací gel je účinný na špínu i při nízkých teplotách od 30°. Inovativní formulace čistí odolné skvrny, jako je víno, tráva, mastnota, rajče atd.

Ecozone Prací gel s enzymy koncentrát 1 l
329 Kč

Ekologický vysoce koncentrovaný prací gel s enzymy na ruční praní i praní v pračce. Prací gel čerpá sílu z rostlinných extraktů pro přirozeně čisté bílé i barevné prádlo. Prací gel je účinný na špínu i při nízkých teplotách od 30°.

Ecozone Prací tablety Oxy na barevné prádlo 12 ks
209 Kč

Ekologické prací tablety s formulí aktivního kyslíku účinně odstraní skvrny a špínu z barevného prádla. Díky speciálně vyvinutým rozjasňujícím složkám fungují tablety skvěle i při nižší teplotě.

Ecozone Přírodní odpuzovač molů a můr 500 ml
199 Kč

Bezpečný netoxický přírodní přípravek s rostlinným složením a esenciálními oleji napadající a odpuzující moly a můry v domácnosti. Snadná aplikace pomocí rozprašovače. Jedna aplikace ochrání až na dva měsíce. V případě velkého zamoření však můžete stříkat denně.

Ecozone Přírodní prostředek proti roztočům 500 ml
199 Kč

Bezpečný přírodní přípravek s rostlinným složením a esenciálními oleji napadající a odpuzující roztoče v domácnosti. Lze jej použít na matrace, polštáře, koberce a další textilní vybavení vašeho domu.

Ecozone Šampon na koberce 1 l
249 Kč

Šampon na koberce s přírodním složením a svěží vůní bavlny koberce vyčistí, odstraní skvrny, oživí barvy a dodá nový vzhled. Rychle schnoucí ekologický čistič koberec chrání proti opětovnému znečištění. Pro manuální i strojové čištění koberců. Lze jej použít do většiny strojů na čištění koberců.

Ecozone Tablety do myčky Brilliance 25 ks
239 Kč

Vysoce účinné složení all-in-one tablet do myčky zatočí se špínou a mastnotou i při nízkých teplotách a krátkých programech. Zanechá nádobí i skleničky zářivé. Složení vše v jednom zahrnuje regenerační sůl, leštidlo i ochranu skla.

Ecozone Tablety do myčky Classic 25 ks
179 Kč

Vysoce účinné složení all-in-one tablet do myčky zatočí se špínou a mastnotou i při dlouhých i krátkých programech. Zanechá nádobí i skleničky zářivé. Složení vše v jednom zahrnuje regenerační sůl, leštidlo i ochranu skla.

Ecozone Univerzální čistící úklidové ubrousky 40ks
99 Kč

Ekologické víceúčelové ubrousky čistí povrchy a zničí 99,9% všech bakterií. Ubrousky mají rychle schnoucí akční vzorec, odstraňují špínu a mastnotu téměř z jakéhokoli typu povrchu v domácnosti. Ubrousky se svěží vůní Aloe Vera & Okurky jsou ve snadno znovu uzavíratelném balení.

Ecozone WC čistič Ultra 750 ml
119 Kč

Ultra silná přírodní formule odstraňuje vodní kámen, usazeniny, čistí a dezinfikuje toaletu. Zanechá svěží vůni oceánu. WC gelový čistič s velmi hustou konzistencí využívá sílu rostlinných ingrediencí pro čistou a lesklou toaletu.

Rodinná britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí – množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech a opouštějí je, snížit na naprosté minimum, stejně jako snížit emise CO2.

Ecozone přináší nejucelenější sortiment ekodrogerie na trhu. Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii, kterou testuje na perfektní funčnost bez kompromisu.

Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5% surovin přírodního původu a samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech. Svým složením jsou produkty vhodné i pro citlivou a alergickou pokožku splňující přísné standardy UK Allergy Friendly Product.

Hlavním cílem Ecozone je snižování dopadu na životní prostředí, proto složky produktů Ecozone jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Ecozone je první ekodrogerie bez kompromisů. Ecozone je rodinný podnik. Vytvořeno rodinou pro rodiny. Ecozone propaguje zelený přístup,ale není to o dosažení nějakého elitářského nebo hippického ideálu. Respektování životního prostředí může být způsobem každodenního života pro každého. Doufají, že tím, že nabídnou řešení problémů s domácnostmi, která budou přátelská s planetami, bude snazší rozhodovat se i pro nás po celém světě.

Rodinná britská společnost Ecozone založena v roce 2000 vyrábí špičkovou ekodrogerii s přírodním složením. Cílem je snížit dopad používání čistících prostředků v domácnosti na životní prostředí – množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech a opouštějí je, snížit na naprosté minimum, stejně jako snížit emise CO2.

Ecozone přináší nejucelenější sortiment ekodrogerie na trhu. Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii, kterou testuje na perfektní funčnost bez kompromisu.

Produkty Ecozone obsahují průměrně 99,5% surovin přírodního původu a samozřejmě jsou bez palmového oleje. Sortiment obsahuje vyzkoušené přírodní složky, které nejsou karcinogenní, nejsou agresivní a neobsahují žádné škodlivé složky. Používají pouze přírodní barviva. Samozřejmostí je certifikace netestování na zvířatech. Svým složením jsou produkty vhodné i pro citlivou a alergickou pokožku splňující přísné standardy UK Allergy Friendly Product.

Hlavním cílem Ecozone je snižování dopadu na životní prostředí, proto složky produktů Ecozone jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Ecozone je první ekodrogerie bez kompromisů. Ecozone je rodinný podnik. Vytvořeno rodinou pro rodiny. Ecozone propaguje zelený přístup,ale není to o dosažení nějakého elitářského nebo hippického ideálu. Respektování životního prostředí může být způsobem každodenního života pro každého. Doufají, že tím, že nabídnou řešení problémů s domácnostmi, která budou přátelská s planetami, bude snazší rozhodovat se i pro nás po celém světě.