-32%
Educa Hra: Rychlý jako rys 350 obrázků
119x

Educa Hra: Rychlý jako rys 350 obrázků

559 Kč
379 Kč

Další nabídky od 578 Kč

Akční rodinná hra, která odhaluje, kdo má nejsilnější zrak a nejrychlejší reakce! Kdo je bystrý jako rys vyhrává! Jednoduše rozložte hrací desku, promíchejte balíček s obrázky a vyberte 3 obrázky. Buďte první hráč, který najde všechny vaše obrázky na desce, shromáždí nejvíce karet a … vyhraje!

Od prodejce MALL
-34%
Educa Připrav si svůj Hamburger
10x

Educa Připrav si svůj Hamburger

349 Kč
229 Kč

Paměťová hra, která ti bude chutnat! Hoď kostkou a posuň svou figurku o tolik políček, kolik padlo číslo na kostce. Až postoupíš na políčko s přísadou, vyber si kartu ze středu desky. Je na obrázku stejná přísada jako na políčku, na kterém stojíš? Perfektní, získáváš ingredienci do svého hamburgeru! Pokud vstoupíš na políčku s hamburgerem, musíš říct, kterou ingredienci potřebuješ a následně si vybereš kartičku ze středové hrací plochy. Jestliže kartička odpovídá ingredienci, kterou jsi vyslovil přidej si ji do svého hamburgeru.

Od prodejce MALL
Educa Loto Zvířátka

Educa Loto Zvířátka

249 Kč
229 Kč

Zábavná rodinná hra na principu lota. Každý hráč si vybere zvířátko, o které musí pečovat, aby bylo spokojené. Všechny herní žetony se promíchají a umístí se lícem dolů na hromádku uprostřed stolu. Vítězem se stává první hráč, který splní všechny čtyři základní potřeby svého mazlíčka a jeho zvířátko není nemocné.

Od prodejce MALL
-24%
Educa Soubor her 4 v 1 - Princess
2x

Educa Soubor her 4 v 1 - Princess

329 Kč
249 Kč

Další nabídky od 309 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Educa soubor her 4 v 1 – Princess je nádherná sada dětských her s obrázky oblíbených princezen z Disney pohádek. Děti si mohou hrát samostatně nebo s rodiči či přáteli. Sada obsahuje 2 puzzle (2× 25 dílků), 1 pexeso a 1 domino.

Od prodejce MALL
Educa Puzzle CoComelon 4v1 (6,9,12,16 dílků)

Educa Puzzle CoComelon 4v1 (6,9,12,16 dílků)

277 Kč

DĚTSKÉ PUZZLE od španělské firmy EDUCA s obrázky postaviček ze vzdělávacího seriálu CoComelon. Progresivní puzzle s různou obtížností – 4 puzzle 16×16 cm s různým počtem dílků (6, 9 , 12, 16).

Partner: Puzzle4u

Počátky společnosti Educa se datují k roku 1894. Dnes je přední značkou, která stanovuje standard v oblasti vzdělávacích her ​​a hádanek. Výrobky společnosti jsou distribuovány ve více než 75 zemích po celém světě.

Značka Educa je zárukou kvality. Celých 90% výrobků je vyráběno v zařízeních v Barceloně. Produkty procházejí přísnou kontrolou kvality. Používány jsou jen kvalitní, obnovitelné a ekologicky šetrné suroviny.

V každém balení puzzle, které má 500 a více dílků neleznete lepidlo zdarma.