Ellesse Tričko modré vel. S Maleli

Ellesse Tričko modré Maleli

857 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

pánské Tričko Ellesse Maleli SHK12189402 bylo vytvořeno s ohledem na časté používání. Díky použité technologii dokonale plní své funkce. Je nenahraditelná při každodenním nošení i při tréninku. Střih neomezuje v pohybu a použitý materiál snižuje riziko oděrek a podráždění.

Ellesse Tričko bledě zelené vel. M Prado

Ellesse Tričko bledě zelené Prado

809 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ellesse Prado SHK07405503 je perfektní tričko pánské univerzálni celoroční vyrobené z kvalitního materiálu s velkým důrazem na detail. Použitý střih: a způsob výroby vám umožní užívat si pohodlí při používání.

Ellesse Tričko černé vel. S Canaletto

Ellesse Tričko černé Canaletto

809 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

pánské Tričko Ellesse Canaletto SHS04548001 bylo vytvořeno s ohledem na časté používání. Díky použité technologii dokonale plní své funkce. Je nenahraditelná při každodenním nošení i při tréninku. Střih neomezuje v pohybu a použitý materiál snižuje riziko oděrek a podráždění.

Ellesse Mikina béžová vel. 170 - 175 cm/M SL Succiso

Ellesse Mikina béžová SL Succiso

1 332 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Nadčasová mikina, původně navržená tak, aby vás udržela v teple během přestávek v hra, je perfektním doplňkem pro každodenní styling. Sportovní, trendy mikina značky Ellesse se hodí k džínům, šortkám a joggerům.

Ellesse Mikina bílá vel. 152 - 157 cm/XS Torices

Ellesse Mikina bílá Torices

1 427 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Tato mikina od Ellesse je vyrobena z materiálu, který poskytuje pohodlí a komfort. Ellesse Torices SGS03244908 je ozdoben vysoce kvalitními detaily, které mu dodávají sportovní a výrazný design. Mikina dámská Ellesse Torices je vhodná na výlet do hor nebo na večerní procházku v chladný den.

Ellesse Mikina černá vel. 176 - 181 cm/L SL Gottero

Ellesse Mikina černá SL Gottero

1 874 Kč

Funkční a komfortni mikina Ellesse je městská i outdoorová outfit. Dá se sestavit se širokými kalhoty a streetwear botami nebo s klasickými chinos kalhotami. Pokud jde o boty, tato mikina Ellesse SL Gottero SHC07407011 velmi dobře se hodí k botám, kozačkám a teniskám.

Ellesse Mikina černá vel. 170 - 175 cm/L Agata

Ellesse Mikina černá Agata

1 332 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Tato mikina od Ellesse je vyrobena z materiálu, který poskytuje pohodlí a komfort. Ellesse Agata SGS03238001 je ozdoben vysoce kvalitními detaily, které mu dodávají sportovní a výrazný design. Mikina dámská Ellesse Agata je vhodná na výlet do hor nebo na večerní procházku v chladný den.

Ellesse Mikina černá vel. 170 - 175 cm/M Dahryl OH

Ellesse Mikina černá Dahryl OH

1 427 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Tato mikina od Ellesse je vyrobena z materiálu, který poskytuje pohodlí a komfort. Ellesse Dahryl OH SXG12737011 je ozdoben vysoce kvalitními detaily, které mu dodávají sportovní a zajímavý design. Mikina pánská Ellesse Dahryl OH je vhodná na výlet do hor nebo na večerní procházku v chladný den.

Ellesse Mikina černá vel. 170 - 175 cm/M Fierro

Ellesse Mikina černá Fierro

1 332 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chcete si obléci svou oblíbenou mikinu , ve které budete v teple a pohodlí, ale zároveň chcete trošku elegantnější vzhled? Mikina Ellesse Fierro SHS08784011 je skvělý kompromisem mezi pohodlím a stylem.

Ellesse Mikina černá vel. 182 - 187 cm/XL SL Gottero

Ellesse Mikina černá SL Gottero

1 874 Kč

Funkční a komfortni mikina Ellesse je městská i outdoorová outfit. Dá se sestavit se širokými kalhoty a streetwear botami nebo s klasickými chinos kalhotami. Pokud jde o boty, tato mikina Ellesse SL Gottero SHC07407429 skvělé se hodí k botám, kozačkám a teniskám.

Ellesse Mikina černá vel. 182 - 187 cm/XL SL Succiso

Ellesse Mikina černá SL Succiso

1 332 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Nadčasová mikina, původně navržená tak, aby vás udržela v teple během přestávek v hra, je perfektním doplňkem pro každodenní šatník. Sportovní, trendy mikina značky Ellesse se hodí k džínům, šortkám a joggerům.

Ellesse rostla v 70. letech v popularitě jako výrobce lyžařského oblečení, jako jsou prošívané bundy a lyžařské kalhoty. V roce 1979 byla Ellesse's Jet Pant, lyžařské kalhoty s polstrovanými koleny a širokou dolní částí nohy, která se vejde kolem lyžařské boty, součástí akce v pařížském centru Pompidou oslavující italský design. Dalším sportem, s nímž je Ellesse úzce spojena již od raných let, je tenis. Logo Ellesse odkazuje na tvar tenisového míčku ve tvaru špiček lyží.