Elpumps Sací hadice 7m
37x

Elpumps Sací hadice 7m

549 Kč

Sací hadice 7m je vyrobena z kvalitního pružného materiálu, který nedegeneruje ani při dlouholetém používání.

Od prodejce MALL
Elpumps NEPTUN
48x

Elpumps NEPTUN

3 599 Kč
3 409 Kč

Kalové čerpadlo do septiku s volným průtokem ELPUMPS NEPTUN Čerpací výkon 15000 l/hod, max. výška čerpání je 9 m, výkon čerpadla je 800 W. Maximální průměr pevných příměsí je 45 mm.

Od prodejce MALL
Elpumps CT 4274 - univerzální ponorné kalové čerpadlo
10x

Elpumps CT 4274 - univerzální ponorné kalové čerpadlo

2 399 Kč
2 303 Kč

Univerzální ponorné kalové čerpadlo vhodné pro** čerpání** vody z bazénů, místností či různých šachet zatopených podzemní či povrchovou vodou nebo pro odvodnění v jiných prostorách, jámách nebo šachtách.

Od prodejce MALL
Elpumps VB 25/1300 B
30x

Elpumps VB 25/1300 B

4 999 Kč

Domácí vodárna ELPUMPS VB 25/1300 B je určená na zásobování domu nebo zahrady pitnou či užitkovou vodou. Tento model má mosazné oběhové kolo, které má výborné antikorozní parametry. Max. tlak je 4,7 bar, objem tlakové nádoby je 25 l.

Od prodejce MALL
Elpumps Tlaková nádoba 80 l
1x

Elpumps Tlaková nádoba 80 l

3 499 Kč

Tlaková nádoba o objemu 80 litrů, včetně manometru a všech přípojných koncovek. Max. tlak 8 bar.

Od prodejce MALL
Elpumps BT 6877 K SPECIAL - KALOVÉ ČERPADLO
4x

Elpumps BT 6877 K SPECIAL - KALOVÉ ČERPADLO

7 599 Kč
7 085 Kč

Další nabídky od 4 525 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kalové čerpadlo do septiku s oběžným kolem vhodné pro přečerpávání tekutin, čistých i silně znečištěných nebo odpadních vod akumulovaných na staveništích, surových kalů apod.

Od prodejce MALL
Elpumps BT 4877 K - KALOVÉ ČERPADLO DO SEPTIKU
6x

Elpumps BT 4877 K - KALOVÉ ČERPADLO DO SEPTIKU

4 999 Kč
4 307 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kalové čerpadlo do septiku s oběžným kolem vhodné pro přečerpávání tekutin, čistých i silně znečištěných nebo pro přečerpávání odpadních vod akumulovaných na staveništích, surových kalů apod.

Od prodejce MALL
Elpumps VB 50/1500 B
21x

Elpumps VB 50/1500 B

6 488 Kč

Domácí vodárna ELPUMPS VB 50/1500 B je určená na zásobování domu nebo zahrady pitnou či užitkovou vodou. Vodárna má mosazné oběhové kolo, které má výborné antikorozní parametry a je daleko odolnější. Max. tlak je 4,8 bar, objem tlakové nádoby je 50 l.

Od prodejce MALL
Elpumps Tlaková nádoba 50 l
3x

Elpumps Tlaková nádoba 50 l

1 999 Kč

Další nabídka za 1 585 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Expanzní tlaková nádoba s objemem 50 litrů.

Od prodejce MALL
Elpumps VB 25/800
3x

Elpumps VB 25/800

3 999 Kč
3 794 Kč

Další nabídka za 3 022 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Domácí vodárna je osazena čerpadlem s implementovaným předfiltrem o objemu 2 l. Příkon 800 W.

Od prodejce MALL
-16%
Elpumps CT 2274 - Univerzální ponorné kalové čerpadlo
3x

Elpumps CT 2274 - Univerzální ponorné kalové čerpadlo

2 099 Kč
1 759 Kč

Další nabídka za 1 298 Kč

Univerzální ponorné kalové čerpadlo vhodné pro čerpání vody z bazénů, místností či různých šachet zatopených podzemní či povrchovou vodou.

Od prodejce MALL

Společnost ELPUMPS Ltd. byla založena v roce 1994 a specializuje se na výrobu vysoce kvalitních ponorných čerpadel, čerpadel odpadních vod, zahradních čerpadel, domácích vodáren, hlubinných ponorných čerpadel a dalších produktů z oblasti vodního programu.

Během pouhých několika let si značka Elpumps vydobyla velmi silné postavení na trzích východní Evropy (Slovensko, Polsko, Maďarsko, Bulharsko, Rusko, Ukrajina, Srbsko, atd.), kde si široké vrstvy uživatelů oblíbily, dnes již pověstnou, odolnost a trvanlivost produktů Elpumps, zkombinovanou s velice příznivými cenami. Dnes Elpumps každým rokem expanduje do dalších zemí, nevyjímaje velmi náročné trhy západní Evropy nebo USA. Její produkty naleznete v nejvýznamnějších obchodních řetězcích (OBI, METRO, Bricostore, Auchan, ap.) a rovněž jsou velice populární mezi specializovanými prodejci.

Čerpadla i vodárny Elpumps jsou unikátní. Na vývoji každého modelu pracuje tým inženýrů, kteří mají na zřeteli tři základní požadavky – dlouhou životnost stroje (použití co nejmenšího počtu dílů, u kterých dochází k otěru), snadnou servisní údržbu a minimalizaci nákladů na servis, minimalizaci výrobních nákladů. Výrobní náklady však v žádném případě nejsou snižovány používáním levných komponentů. Právě naopak. Motory jsou vlastní konstrukce s pevně stanoveným počtem a průřezem vinutí a kvalitativní třídou mědi, měděné vinutí motoru nejvyšší jakosti dovážené z Francie, elektronika je od společnosti AEG, nadproudová ochrana Microterm z Německa, špičkové kabely z Itálie, nerezové pláště INOX jsou z nejkvalitnějších evropských sléváren a tak by se dalo pokračovat.

Snižování výrobních nákladů spočívá hlavně v relativně levné výrobě v továrně v Maďarsku a obecně využívání vynikajícího potenciálu východoevropských továren jako subdodavatelů pro některé komponenty, dále v použití nekomplikovaného průmyslového designu a vynikající kvalitě, která minimalizuje pozdější náklady na záruční servis.

Náklady na záruční servis minimalizuje ještě jedna důležitá věc – fyzická kontrola každého jednotlivého vyrobeného stroje, která se děje přímo ve výrobním závodě na konci výrobní linky. Každý stroj prochází zkouškou těsnosti, funkčnosti a bezvadné funkce všech elektrických či elektronických obvodů. Do obchodů se tak dostanou pouze odzkoušené stroje.

Významnou výhodou společnosti Elpumps, jakožto evropského výrobce, je i vysoká pružnost dodávek, jak strojů, tak náhradních dílů. To ocení jak prodejci, kteří mají pro své zákazníky zboží vždy, když ho potřebují, tak zákazníci, kteří mají vždy na výběr širokou paletu modelů a v případě potřeby rychlou dostupnost náhradního dílu.

Dokonalé funkčnosti i uváděným technickým parametrům můžete 100% věřit. Každý výrobek prochází náročnými zkouškami a posouzením prestižní německou společností TÜV a získává certifi kát GS (Geprufte Sicherheit).

Společnost Elpumps si pokládá za čest, dodávat svým zákazníkům stroje, které jsou vysoce kvalitní, mají promyšlenou obsluhu, robustní konstrukci a budou provázet své uživatele po dlouhá léta. Zároveň jsme svým zákazníkům vděčni, za všechny reakce, připomínky či podněty na zlepšení, které poctivě celá léta implementujeme do konstrukce nových modelů.