Eltrinex LS500 GPS
22x

Eltrinex LS500 GPS

4 590 Kč

Další nabídky od 2 757 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Záznamová kamera do auta s 2K rozlišením, G-senzor pro detekci nárazu, 2,7" dotykový LCD, detekce pohybu, magnetické uchycení k držáku, varování před radary a nebezpečnými místy

Od prodejce MALL
Eltrinex V12Pro BF (pro nevidomé)
2x

Eltrinex V12Pro BF (pro nevidomé)

4 708 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stereo diktafon s 16GB vnitřní pamětí rozšiřitelnou o microSD kartu. Eltrinex V12Pro BF pro nevidomé a slabozraké uživatele umožňuje precizní záznam zvuku z porad nebo koncertů do formátu MP3 či WAV. Hlasový průvodce, české menu, sluchátkový výstup, aktivace hlasem, USB rozhraní, FM tuner, podsvícený displej, napájení 2× AAA baterie.

Od prodejce MALL
Eltrinex Kamera do auta LS500 GPS
1x

Eltrinex Kamera do auta LS500 GPS

5 890 Kč
Poslední kus za tuto cenu!
  • Držák disponuje napájením a není nutné neustále zapojovat a odpojovat napájecí kabel
  • Kameru stačí jen zasunout do držáku a automaticky dojde k aktivaci napájení a zahájení záznamu
  • Po odpojení kamery z držáku dojde k ukončení záznamu a vypnutí kamery.
  • Kamera je v…
Eltrinex Kamera do auta Eltrinex LS500 GPS

Eltrinex Kamera do auta Eltrinex LS500 GPS

5 829 Kč

Autokamera Eltrinex LS500 GPS je vybavena osvědčeným rychloupínacím magnetickým držákem s napájením, vycházející z modelu LS400, který se stal vítězem srovnávacího testu asistenční služby ÚAMK. Držák disponuje napájením, odpadá tedy nutnost neustále zapojovat a odpojovat napájecí kabel.

Partner: 4DAVE
Eltrinex V12Pro
1x

Eltrinex V12Pro

4 724 Kč

Další nabídka za 3 553 Kč

Stereo diktafon s 16GB vnitřní pamětí rozšiřitelnou o microSD kartu. Eltrinex V12Pro umožňuje precizní záznam zvuku z porad nebo koncertů do formátu MP3 či WAV. Hlasový průvodce, české menu, sluchátkový výstup, aktivace hlasem, USB rozhraní, FM tuner, podsvícený displej, napájení 2× AAA baterie.

Od prodejce MALL

Společnost Eltrinex je předním inovátorem v odvětví audiovizuální elektroniky a digitálních diktafonů. Důraz je kladen zejména na vysokou kvalitu produktů a spokojeného uživatele i v dlouhodobém časovém horizontu. Docíleno je toho zejména silnou zákaznickou podporou a reflexí zpětné vazby uživatelů a vývojem aktualizací firmware.