Olympus WS-853

Olympus WS-853

Hodnocení: 4,5
2 199 Kč 1 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální stereo diktafon je ideální pro záznam schůzí či jiných shromáždění. Přizpůsobení úrovně hlasitosti zdroje zvuku, funkce vyvážení hlasu a odstranění šumu, režim pro začátečníky a pokročilé, paměť 8 GB rozšiřitelná o MicroSDHC kartu, výsuvné USB, pouzdro, napájení 2× AAA baterie.

Sony ICD-PX240

Sony ICD-PX240

Hodnocení: 4,6
1 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mono diktafon Sony ICD-PX240 přináší vnitřní paměť 4 GB pro až 1043 hodin záznamu v univerzálním formátu MP3. Přehrávání záznamu pomocí vestavěného reproduktoru, výstup pro sluchátka, vstup pro mikrofon, možnost připojení k PC pomocí USB rozhraní, maximální životnost baterie 32 h, napájení 2× AAA baterie.

Olympus VN-541PC

Olympus VN-541PC

Hodnocení: 4,4
1 399 Kč 836 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální mono diktafon je stvořen pro okamžité nahrávání důležitých rozhovorů na schůzi či přednášce. Jednoduché ovládání jednou rukou, přednastavené scény záznamu, funkce potlačení šumu, mikro USB konektor, paměť 4 GB, napájení 2× AAA baterie.

Sony ICD-PX470

Sony ICD-PX470

Hodnocení: 5
2 749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální stereo diktafon přináší vnitřní paměť 4 GB rozšiřitelnou o micro SD kartu a je ideální pro záznam vzdálených zdrojů zvuku jako je přednáška nebo konference. Optimalizované nahrávání hlasu, záznam do MP3, WAV, funkce Scene Select pro výběr scény, kalendářní vyhledávání, USB konektor, napájení 2 × AAA baterie.

Olympus WS-852

Olympus WS-852

Hodnocení: 4,1
1 599 Kč 1 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální stereo diktafon je ideální pro záznam schůzí či jiných shromáždění. Přizpůsobení úrovně hlasitosti zdroje zvuku, režim pro začátečníky a pokročilé, paměť 4 GB rozšiřitelná o MicroSDHC kartu, záznam do MP3, výsuvné USB, napájení 2× AAA baterie.

Philips DVT1200

Philips DVT1200

Hodnocení: 4,1
1 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Diktafon Philips DVT1200 s vestavěnou pamětí 4 GB rozšiřitelnou o MicroSD. Funkce aktivace hlasem pro nahrávání, podsvícený displej, časové značky pro jednoduché vyhledávání, USB rozhraní, vstup pro mikrofon, výdrž dobíjecí baterie až 42 h.

Sony ICD-BX140

Sony ICD-BX140

Hodnocení: 4,8
1 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mono diktafon Sony ICD-BX140 přináší vnitřní paměť 4 GB pro až 1043 hodin záznamu v univerzálním formátu MP3. Přehrávání záznamu pomocí vestavěného reproduktoru, výstup pro sluchátka, vstup pro mikrofon, maximální životnost baterie 45 h, napájení 2× AAA baterie.

Philips DVT2000

Philips DVT2000

Hodnocení: 4,7
1 699 Kč 1 454 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stereo diktafon Philips DVT2000 umožní záznam do formátů MP3, WAV pro křišťálově čistý zvuk. Vestavná paměť 4 GB rozšiřitelná o micro SD kartu, podsvícení displej pro snadnou navigaci, snadné připojení k PC pomocí USB rozhraní, FM tuner s funkcí nahrávání, redukce šumu, napájení 2 × AAA baterie s dobou záznamu až 40 h.

Olympus LS-P4 + Bluetooth reproduktor a kabel ZDARMA!
4 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Diktafon s lineárním záznamem PCM zvuku, kompatibilní pro nahrávání ve formátu FLAC. Nahrávejte ve vysoké kvalitě, která zabere velmi málo prostoru s Olympus LS-P4. Tento šikovný audiozáznamník nabízí připojení USB přímo do počítače, výstup 3,5 mm jack na sluchátka a vstup na mikrofon. Ten díky technologii řízení směrovosti míří přímo na zdroj snímaného zvuku, čímž zvyšuje kvalitu nahrávky. Součástí sady je navíc Bluetooth reproduktor Tec Geo Mini a audiokabel.

Eltrinex V12Pro BF (pro nevidomé)
6 103 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stereo diktafon s 16GB vnitřní pamětí rozšiřitelnou o microSD kartu. Eltrinex V12Pro BF pro nevidomé a slabozraké uživatele umožňuje precizní záznam zvuku z porad nebo koncertů do formátu MP3 či WAV. Hlasový průvodce, české menu, sluchátkový výstup, aktivace hlasem, USB rozhraní, FM tuner, podsvícený displej, napájení 2× AAA baterie.

Sony ICD-PX370

Sony ICD-PX370

Hodnocení: 5
1 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální mono diktafon přináší vnitřní paměť 4 GB a je ideální pro záznam rozhovoru na schůzce nebo poradě. Optimalizované nahrávání hlasu, záznam do MP3, funkce Scene Select pro výběr scény, kalendářní vyhledávání, USB konektor, napájení 2 × AAA baterie.

Olympus LS-P1

Olympus LS-P1

Hodnocení: 4,3
2 990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní stereo diktafon Olympus vybavený dvěma mikrofony, záznam ve formátu WAV / MP3, paměť 4 GB, slot na micro SDHC kartu, manuální nastavení nahrávání, inteligentní auto režim, limiter, kovové tělo, adaptér pro uchycení na stojan, potlačení šumu, přímé USB připojení k PC, hmotnost 75g.

Olympus LS-P4
4 999 Kč 3 386 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Diktafon s lineárním záznamem PCM zvuku, kompatibilní pro nahrávání ve formátu FLAC. Nahrávejte ve vysoké kvalitě, která zabere velmi málo prostoru s Olympus LS-P4. Tento šikovný audiozáznamník nabízí připojení USB přímo do počítače, výstup 3,5 mm jack na sluchátka a vstup na mikrofon. Ten díky technologii řízení směrovosti míří přímo na zdroj snímaného zvuku, čímž zvyšuje kvalitu nahrávky.

Olympus DM-720, stříbrná
4 798 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální stereo diktafon pomůže ušetřit čas díky efektivnímu přehrávání hlasu a je stvořen pro záznam přednášek ve velkých učebnách. Systém tří mikrofonů TRESMIC s funkcí zoom, USB konektor, paměť 4 GB rozšiřitelná o MicroSDHC kartu, záznam do MP3, WAV, potlačení šumu, vyvážení hlasu, napájení 1× AAA baterie.

Sony ICD-UX570B
3 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální diktafon s vestavěným USB rozhraním pro dobíjení a připojení k PC. Interní paměť 4 GB lze rozšířit pomocí microSD karty (SDHC, SDXC). V závislosti na nahrávání do MP3 od 48kbps do 192kbps lze nahrát 159–40 hodin záznamu. Nechybí minijack stereo výstup pro sluchátka a vstup pro mikrofon.

Philips DVT1150

Philips DVT1150

Hodnocení: 4
999 Kč

Digitální mono diktafon přináší vestavěnou paměť 4 GB pro záznam poznámek či zajímavých nápadů. Funkce aktivace hlasem, záznamy s časovým razítkem, USB konektor, napájení 2 × AAA baterie.

Olympus VP-10

Olympus VP-10

Hodnocení: 4
2 799 Kč 1 790 Kč

Stereo diktafon Olympus VP-10 přináší diskrétní design a průzračnou čistotu nahrávek. Filtr proti šelestu, funkce potlačení šumu, nahrávání jedním dotykem, vnitřní paměť 4 GB, záznam do WAV, MP3, WMA, volba scény záznamu, podsvětlený displej, USB konektor, napájení 1× AAA baterie s životností až 50 h.

Eltrinex V12Pro
4 690 Kč

Stereo diktafon s 16GB vnitřní pamětí rozšiřitelnou o microSD kartu. Eltrinex V12Pro umožňuje precizní záznam zvuku z porad nebo koncertů do formátu MP3 či WAV. Hlasový průvodce, české menu, sluchátkový výstup, aktivace hlasem, USB rozhraní, FM tuner, podsvícený displej, napájení 2× AAA baterie.

Olympus VN-541PC + ME52 monofonní mikrofon
1 699 Kč 1 191 Kč

Digitální mono diktafon + miniaturní monofonní mikrofon je stvořen pro okamžité nahrávání důležitých rozhovorů na schůzi či přednášce. Jednoduché ovládání jednou rukou, přednastavené scény záznamu, funkce potlačení šumu, mikro USB konektor, paměť 4 GB, napájení 2× AAA baterie.

IQ-Stylisch T6 on-line
4 990 Kč

Jazyková bariéra je ta tam, stačí mít po ruce moderní hlasový překladač IQ-Stylisch T6 on-line, který obousměrně překládá ve 41 světových jazycích včetně slovenštiny a češtiny. Přístroj má snadné ovládání, přehledný LCD displej, ovladač hlasitosti a podporuje WiFi, 4G SIM kartu a mobilní hotspot připojení.

Diktafony

Diktafony vybírejte podle kapacity paměti a výdrže baterie. Užitečnou funkcí diktafonů je i možnost vložení paměťové karty, výstup na sluchátka či vstup na mikrofon.

Diktafony podle parametrů

 • Kapacita paměti (GB) – od 4 až do 16 GB. 4GB diktafon uchová i 1,5 tisíce hodin záznamu (dle formátu), 8GB diktafon (a víc) ocení náročnější uživatelé, zvažte také podporu paměťové karty
 • Výdrž baterie – obvykle 10 až 15 h, profesionální modely i více než tisíc hodin
 • Typ napájení – na AAA baterie nebo nabíjecí přístroje
 • Formát nahrávky – MP3, WMA, WAVE, novější formáty nejsou náročné na kapacitu paměti
 • Možnost připojení k PC – pro úpravu a ukládání souborů (USB)

Diktafon na přednášky

 • Na přednášky je vhodný diktafon s citlivým mikrofonem pro nahrání řečníka ve větší vzdálenosti. Dbejte také na dostatečnou velikost paměti.

Jednoduchý diktafon

 • Jednoduchý diktafon využijete pro běžné záznamy hovoru, má nízkou cenu a monofonní mikrofon . Hodí se pouze pro občasné nenáročné použití.

Profesionální diktafon

 • Profesionální diktafon má kvalitní stereofonní mikrofon pro záznamy v reálné podobě (VOC – hlasový filtr apod.). Paměť je možné rozšířit s pomocí externí paměťové karty. Profesionální diktafony by měly být odolné a disponovat také filtrem nízkých frekvencí (LCF) či ochranou záznamů před vymazáním.

Mini diktafony

 • K dostání jsou i diskrétní diktafony v různém provedení. Modely mají menší kapacitu paměti, hodí se do kabelky apod.

Užitečné funkce diktafonů

 • Výstup pro sluchátka – vhodný do rušnějšího prostředí
 • Detekce zvuku – aktivace přístroje při okolním zvuku
 • Vstup na mikrofon – připojení externího mikrofonu pro lepší kvalitu zvuku
 • Ochrana a šifrování – záznamy jsou zabezpečeny heslem
 • Displej – snadné ovládání přístroje

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Diktafony.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Diktafony výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Diktafony akce.