EOS Saunatechnik

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Thermat 9 kW EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Filius 7,5 kW
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Thermat 9 kW

Saunová kamna EOS Bi-O Thermat jsou určena pro domácí sauny. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost pro. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Filius 7,5 kW EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Filius 7,5 kW
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Filius 7,5 kW

Saunová kamna EOS Bi-O Filius jsou určena pro domácí sauny. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost pro. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Filius 7,5 kW EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Filius 7,5 kW
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Filius 7,5 kW

Saunová kamna EOS Filius o výkonu 7,5 kW jsou určena pro externí ovládání. Vyznačují se elegantním designem díky vnějšímu plášti s antracitovým. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Max 12 kW EOS Saunatechnik EOS Compact DP, řídící jednotka pro suchou saunu, arktická bílá
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Max 12 kW

Saunová kamna EOS Bi-O Max pro použití v rodinných nebo komerčních saunách, právě tam kde potřebujete častý dlouhotrvající provoz. Kamna kombinují. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik EOS Compact DC, řídící jednotka pro suchou saunu, antracit EOS Saunatechnik EOS Compact DP, řídící jednotka pro suchou saunu, arktická bílá
EOS Saunatechnik EOS Compact DC, řídící jednotka pro suchou saunu, antracit

Elektronická řídicí jednotka EOS Compact DC v antracitové barvě pro finskou (suchou) saunu je vysoce praktická a skvěle vypadá. Zajistí jednoduché,. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik EOS Compact DP, řídící jednotka pro suchou saunu, arktická bílá EOS Saunatechnik EOS Compact DP, řídící jednotka pro suchou saunu, arktická bílá
EOS Saunatechnik EOS Compact DP, řídící jednotka pro suchou saunu, arktická bílá

Elektronická řídicí jednotka EOS Compact DP v arktické bílé barvě pro finskou (suchou) saunu je vysoce praktická a skvěle vypadá. Zajistí jednoduché,. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik EOS Econ H4, Řídící jednotka pro suchou i vlhkou saunu EOS Saunatechnik EOS EmoStyle Hi, řídící jednotka pro suchou i vlhkou saunu, černá/ořech
EOS Saunatechnik EOS Econ H4, Řídící jednotka pro suchou i vlhkou saunu

Elektronická řídící jednotka pro suchou (finskou) i vlhkou saunu s novými inovativními funkcemi. Zvláště vhodné pro moderní komerční saunové kabiny.. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik EOS EmoStyle Hi, řídící jednotka pro suchou i vlhkou saunu, bílá/ořech EOS Saunatechnik EOS EmoStyle Hi, řídící jednotka pro suchou i vlhkou saunu, černá/ořech
EOS Saunatechnik EOS EmoStyle Hi, řídící jednotka pro suchou i vlhkou saunu, bílá/ořech

Luxusní digitální řídící jednotka pro suché i vlhké sauny. Co se týče funkcí, je na tom stejně jako model EmoStyle H, ale navíc se zobrazovacím. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik EOS EmoStyle Hi, řídící jednotka pro suchou i vlhkou saunu, černá/ořech EOS Saunatechnik EOS EmoStyle Hi, řídící jednotka pro suchou i vlhkou saunu, černá/ořech
EOS Saunatechnik EOS EmoStyle Hi, řídící jednotka pro suchou i vlhkou saunu, černá/ořech

Luxusní digitální řídící jednotka pro suché i vlhké sauny. Co se týče funkcí, je na tom stejně jako model EmoStyle H, ale navíc se zobrazovacím. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik EOS LSG 18, modul pro zvýšení výkonu o 18kW, suchá sauna EOS Saunatechnik EOS LSG 18, modul pro zvýšení výkonu o 18kW, suchá sauna
EOS Saunatechnik EOS LSG 18, modul pro zvýšení výkonu o 18kW, suchá sauna

Poskytuje dodatečnou spínací kapacitu 18 kW. S vestavěnou pojistkovou skříní. Velmi kompaktní, prostorově úsporný design a vysoce spolehlivá. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik EOS přídavné teplotní čidlo, antracit EOS Saunatechnik EOS LSG 18, modul pro zvýšení výkonu o 18kW, suchá sauna
EOS Saunatechnik EOS přídavné teplotní čidlo, antracit

2. teplotní čidlo (čidlo na lavici), včetně pouzdra a 5 m silikonového kabelu. Umožňuje lepší regulaci teploty zejména u velkých saun a kabin se. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik EOS Reproduktor do sauny EOS Saunatechnik EOS LSG 18, modul pro zvýšení výkonu o 18kW, suchá sauna
EOS Saunatechnik EOS Reproduktor do sauny

Výkon 25 W (peak 50 W) při 8 Ohm, O 10 cm (4“), laminátová membrána, teplotně odolná 120 °C, vhodné do exteriéru, vhodné pro slaný mořský vzduch,. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Gracil 9 kW EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Gracil 7,5 kW
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Gracil 9 kW

Saunová kamna EOS Bi-O Gracil o výkonu 9 kW s ručním vypouštěním vody, jsou určena pro domácí využití. Jsou kombinací klasických saunových kamen. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Gracil 7,5 kW EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Gracil 7,5 kW
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Gracil 7,5 kW

Saunová kamna EOS Bi-O Gracil o výkonu 7,5 kW s ručním vypouštěním vody, jsou určena pro domácí využití. Jsou kombinací klasických saunových kamen. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Tec 7,5 kW EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Gracil 7,5 kW
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Bi-O Tec 7,5 kW

Saunová kamna EOS Bi-O Tec jsou určena pro domácí sauny. Kamna kombinují klasická saunová kamna s výparníkem vody, kterým se vytváří vlhkost pro. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Cubo+ 12 kW EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Filius Control 6 kW
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Cubo+ 12 kW

Saunová kamna EOS Cubo+ o výkonu 12 kW pro použití v rodinných nebo komerčních saunách, právě tam kde potřebujete častý dlouhotrvající provoz. Kamna. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Filius Control 6 kW EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Filius Control 6 kW
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Filius Control 6 kW

Saunová kamna EOS Filius Control o výkonu 6 kW s integrovanou ovládací jednotkou, díky které můžete nastavit teplotu od 40°C do 110°C a dobu provozu. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS FinnRock 9 kW EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Filius Control 6 kW
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS FinnRock 9 kW

Saunová kamna EOS FinnRock jsou navržena tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější potřeby. Stylová kamna s designovými prvky v antracitovém provedení. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Gracil 7,5 kW EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Mythos S45 12,0 kW, antracit
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Gracil 7,5 kW

Saunová kamna EOS Gracil o výkonu 7,5 kW jsou určena pro externí ovládání. Kamna se vyznačují elegantním designem díky vnějšímu plášti s antracitovým. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Gracil 9 kW black EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Mythos S45 12,0 kW, antracit
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Gracil 9 kW black

Saunová kamna EOS Gracil o výkonu 9 kW jsou určena pro externí ovládání. Kamna se vyznačují elegantním designem díky vnějšímu plášti černé barvy.. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Mythos S45 12,0 kW, antracit EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Mythos S45 12,0 kW, antracit
EOS Saunatechnik Saunová kamna EOS Mythos S45 12,0 kW, antracit

Saunová kamna Mythos S45 s exkluzivním provedením jsou skvělou volbou pro designově zaměřené saunové kabiny. Koš na kameny pojme až 45 kg, a svým. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová regulace, řídící jednotka EOS Infratec Premium INFRA EOS Saunatechnik Saunová regulace, řídící jednotka EOS Infratec Premium INFRA
EOS Saunatechnik Saunová regulace, řídící jednotka EOS Infratec Premium INFRA

Pohodlné a jednoduché ovládání díky digitální řídící jednotce EOS Infratec Premium. Regulace s LCD displejem je určena k montáži na vnější nebo. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik Saunová regulace, řídící jednotka EOS Infratec Classic INFRA EOS Saunatechnik Saunová regulace, řídící jednotka EOS Infratec Premium INFRA
EOS Saunatechnik Saunová regulace, řídící jednotka EOS Infratec Classic INFRA

Pohodlné a jednoduché ovládání díky digitální řídící jednotce EOS Infratec Classic. Regulace s podsvíceným LCD displejem je určena k montáži na vnější. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

můžete mít 25.6. - 26.6.

EOS Saunatechnik EOS čidlo na lavici, antracit EOS Saunatechnik Saunová regulace, řídící jednotka EOS Infratec Premium INFRA
EOS Saunatechnik EOS čidlo na lavici, antracit

Čidlo obsahuje pouzdro a 6m silikonový kabel. Umožňuje lepší regulaci teploty zejména u velkých saun a kabin se složitým uspořádáním. Vhodné řídicí. Produkty z oblasti saunování a saunových doplňků.

Momentálně nedostupné

Německý producent technologie pro wellness s více než 75letou historii společnosti. Již více než 50 let vyvíjíme a budujeme saunovou technologii pro mezinárodní trh. Produktové portfolio obsahuje trendová a vysoce kvalitní elektrická saunová kamna a také odpovídající saunová ovládání pro použití v soukromých i komerčních saunách. Portfolio zahrnuje intra-technologii, vybavení parních lázní a širokou škálu příslušenství.