Epee Cool games – Zombie ruka
1 000 Kč 799 Kč

Mluvíte pravdu? Jste připraveni plnit bláznivé úkoly? Zombie ruka obchází kolem dokola stolu. Bojíte se? Vybere si jednoho hráče a ukáže na něj svým prstem. Důkladně si rozmyslete, zda zvolíte pravdu nebo výzvu. Zábavná hra, kterou vyhraje hráč, který bude mít jako první šest karet.

Epee Cool games - Spy code
999 Kč 579 Kč

Vydejte se na loupežnou misi a získejte poklady uložené v sejfu. Zábavná hra při které se za pomoci karet, otisků prstů a stetoskopu budete snažit dostat do trezoru a odnést si lup. Vítězem se stává ten lupič, který jako první získá 5 mincí, nebo 2 diamanty.

Epee Chrono Bomb

Epee Chrono Bomb

Hodnocení: 5
1 000 Kč 939 Kč

Akční hra pro celou rodinu! Natáhněte libovolně v pokoji provázky a prověřte svou rychlost a obratnost. Překonejte nastražené provázky aniž se jich dotknete a dostaňte se k bombě dříve, než vybuchne. Ale pozor, jakmile se provázků dotknete třikrát, bomba vybuchne i před časovým limitem.

Epee Epee filly stars, Měsíční observatoř - sada 02626
1 117 Kč 893 Kč

Epee Filly Stars, Měsíční observatoř – soubor.

Skvělá sada, která vám umožní hrát spoustu figur Fly!
Obsah balení:

  • Měsíční observatoř
  • 1 jedinečný filly
  • 1 domácí zvíře
  • souprava příslušenství
  • kouzelná hůlka
  • 2 sběratelské karty
  • leták

    Obrovská krab

Epee Epee mini figurka válečník ninja želvy 8595582236470
85 Kč 68 Kč

Mini figurka Dospívající Mutant Ninja želvy sáček Rozšiřte svou kolekci o miniatury, které můžete nastavit na bloky klasické velikosti! Obsah balení: 1 minifigure Různé vzory. Cena je za 1 položku. Produkt byl odeslán náhodně.

Epee Cool games - Detector

Epee Cool games - Detector

Hodnocení: 4,7
999 Kč 779 Kč

Zahrajte si na hledače pokladů a pokuste se s pomocí detektoru nalézt truhlu s diamantem. Nejprve musíte nalézt dva klíče a poté můžete začít hledat poklad. Hru můžete zpestřit plněním úkolů z kartiček.

Epee Cool Games - Vzhůru nohama
599 Kč

Novinka

Tato hra vám převrátí svět vzhůru nohama. Vyzkoušejte spojit čtyři body nebo nakreslit obrázek dle zadání. Zdá se to jednoduché? Ale věřte nám, že s těmito brýlemi to rozhodně snadné není.