Epigemic Vitamin K2 Epigemic 60 kapslí
398 Kč

MenaQ7 je zdroj přírodního vitamínu K2, který se získává ze sójových bobů pomocí bakterie Bacillus subtilis natto nebo Bacillus licheniformis. Jde o nejlépe využitelnou přírodní formu vitamínu K2.

Epigemic OPC Epigemic 60 kapslí
480 Kč

Přípravek OPC Epigemic obsahuje extrakt ze semen červených hroznů, které jsou známy svými pozitivními účinky na organismus.

Epigemic Coleus forskohlii Epigemic 60 kapslí
357 Kč

Coleus forskohli roste na suchých svazích nižších poloh Himaláje v severní Indii a Nepálu, dnes se ale již běžně pěstuje v několika asijských zemích. Ve fytoterapii se využívá její kořen. Ve starověkých sanskrtských textech je zmiňována jako tonikum zlepšující zdraví srdce a plic.

Epigemic BIO Rosmarinic acid 90 kapslí
439 Kč

Přípravek BIO Rosmarinic acid Epigemic obsahuje rozmarýn lékařský, ve kterém se nacházejí fenolové kyseliny, flavonoidy, dieterpeny i triterpeny. Nejčastěji se setkáme s kyselinou rozmarýnovou, rosmanolem, karnosolem a kyselinou karnosovou.

Epigemic EGCG - extrakt ze zeleného čaje Epigemic 100 kapslí
480 Kč

V zeleném čaji se nachází množství vysoce prospěšných látek. Jednou z nich je epigalokatechin galát (EGCG). Tento koncentrovaný 98% extrakt ze zeleného čaje je duálně standardizovaný, aby bylo dosaženo co nejvyšší kvality.

Epigemic Genistein Epigemic® 30 kapslí
378 Kč

Genistein Epigemic® díky svým pozitivním účinkům vám pomůže zvládnout nepříjemné příznaky období menopauzy, podpoří vaši vitalitu a pomůže udržet v kondici vaše kosti a cévy. Žádná žena nevítá menopauzu s otevřenou náručí.

Epigemic Resveratrol Epigemic 60 kapslí
500 Kč

Resveratrol je z chemického hlediska derivát stilbenu. Vyskytuje se v širokém spektru ovoce a zeleniny, přičemž nejznámějším zdrojem jsou slupky a jadérka modré révy vinné.

Epigemic představuje značku přírodních doplňků s bylinami, které se odpradávna používají v nejrůznějších kulturách.

Epigemic představuje značku přírodních doplňků s bylinami, které se odpradávna používají v nejrůznějších kulturách.