Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Esbit Tablety pevného lihu 4 g Esbit Lihový vařič Esbit Souprava na vaření 2 vařiče
Esbit Tablety pevného lihu 4 g

Tablety tuhého lihu 20 × 4 g

můžete mít 24.4.

Esbit Lihový vařič Esbit Souprava na vaření 2 vařiče Esbit Lihový vařič Esbit Souprava na vaření 2 vařiče
Esbit Lihový vařič Esbit Souprava na vaření 2 vařiče

Souprava na vaření 985ml obsahjící 2 hrnce a hořák na tuhý a tekutý líh. Ideální všude tam kde můžete mít problém sehnat jako palivo plyn nebo benzín. Materiály použité při výrobě výrazně snížily hmotnost, přičemž pevnost materiálu zůstává beze změny.

můžete mít 24.4.

Esbit Hrnec Esbit Hrnec z nerezu 1L Esbit Lihový vařič Esbit Souprava na vaření 2 vařiče
Esbit Hrnec Esbit Hrnec z nerezu 1L

Tento vysoce kvalitní nerezový hrnec je víc než jen hrnce. Jsou to vlastně dva hrnce! Alespoň když budete chtít aby to tak bylo. Protože víko velkého hrnce může být také použito jako menší hrnec.

můžete mít 24.4.

Esbit sada na vaření - Lihový vařič + hrnec Esbit sada na vaření - Lihový vařič + hrnec
Esbit sada na vaření - Lihový vařič + hrnec

Odlehčená souprava na vaření obsahující hrnec 585 ml a vařič na tuhý líh. Set na vaření je vyroben z tvrzeného hliníku. Hrnec je s praktickou měrkou a má izolované skládací rukojeti pro jednoduchou manipulaci.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Esbit Termohrnek Esbit sada na vaření - Lihový vařič + hrnec
Esbit Termohrnek

Esbit – německá společnost, která existuje již od roku 1936. Od samého počátku bylo hlavním a stěžejním produktem společnosti Esbit tuhé palivo, v jehož výrobě se společnost stala světovou jedničkou. Přirozeným důsledkem bylo, že Esbit rozšířil sortiment svých výrobků, nejprve o samotné vařiče a pot

můžete mít 25.4. - 26.4.

Esbit Tuhý líh v tabletách 12ks x 14g Esbit sada na vaření - Lihový vařič + hrnec
Esbit Tuhý líh v tabletách 12ks x 14g

Tuhý líh v tabletách 12ks x 14g. Tuhý líh k širokému použití k vaření, podpalování grilů, bbq ale i táborových ohňů. 1 tableta tuhého lihu (14g) hoří cca 12 min.

můžete mít 22.4. - 23.4.

Esbit Termoska na jídlo Esbit 1 L černá Esbit Termoska na jídlo Esbit 1 L černá
Esbit Termoska na jídlo Esbit 1 L černá

Termo jídlonosič Esbit udrží vaše jídlo horké až 24 hodin. Pokryté vnitřní stěny pro ještě lepší termoizolaci. Tato termoska na jídlo je vakuová dvoustěnná termoska vyrobená z nerez oceli. Jídlonosič má skvělý design a ty nejlepší vlastnosti.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Esbit Termoska 0,75 L zelená Esbit Termoska na jídlo Esbit 1 L černá
Esbit Termoska 0,75 L zelená

Zelená termoska Esbit s 2 hrnečky a 2 typy uzávěru – šroubovací a samozavírací. Matný neklouzavý povrch zjednodušuje manipulaci s termoskou. Extra odolná termoska má pokryté vnitřní stěny pro ještě lepší termoizolaci. Objem 750 ml.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Esbit Nerezová Termoska Esbit 1 L Esbit Termoska na jídlo Esbit 1 L černá
Esbit Nerezová Termoska Esbit 1 L

Esbit nerezová termoska o objemu 1 l s 2 hrnečky a 2 typy uzávěrů – šroubovací a samozavírací. Povrch termosky z leštěné nerezové oceli. Udrží nápoje horké až 24 hodin. Extra odolná termoska má pokryté vnitřní stěny pro ještě lepší termoizolaci.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Esbit Termoska classic - Vakuová baňka 0,75 l olivová Esbit Termoska classic - Vakuová baňka 0,75 l olivová
Esbit Termoska classic - Vakuová baňka 0,75 l olivová

Termoska Esbit classic – Vakuová baňka 0,75 l olivová Esbit TermosVacuum Flask 0,75 l olivová je jedna z nejoblíbenějších termosek na polském trhu, ceněná mezi turisty, vojenskými nadšenci, survival a lovci. Termoska z nerezové oceli potažená z vnější strany olivovým protiskluzovým povlakem

můžete mít 25.4. - 26.4.

Esbit Termohrnek Esbit Termoska classic - Vakuová baňka 0,75 l olivová
Esbit Termohrnek

Esbit – německá společnost, která existuje již od roku 1936. Od samého počátku bylo hlavním a stěžejním produktem společnosti Esbit tuhé palivo, v jehož výrobě se společnost stala světovou jedničkou. Přirozeným důsledkem bylo rozšíření sortimentu výrobků, nejprve o samotné vařiče a později o hrnce,

můžete mít 25.4. - 26.4.

Esbit Termohrnek Majoris 450 ml FT Blue Esbit Termoska classic - Vakuová baňka 0,75 l olivová
Esbit Termohrnek Majoris 450 ml FT Blue

Termohrnek Esbit Majoris o objemu 450 ml v moderní modré. Perfektní zpracování a excelentní izolační schopnost. Jednoduchý flip uzávěr lze ovládat jednou rukou a zaručuje 100% těsnost i při převrhnutí. Termohrnek můžete zastrčit v autě do držáku na nápoje, nebo postavte do kanceláře na stůl.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Esbit Termoska Esbit 0,75 L šroubovací s 2 uzávěry Esbit Termoska Esbit 0,75 L šroubovací s 2 uzávěry
Esbit Termoska Esbit 0,75 L šroubovací s 2 uzávěry

Nerezová termoska Esbit s 2 hrnečky a 2 typy uzávěru – šroubovací a samozavírací. Matný neklouzavý povrch zjednodušuje manipulaci s termoskou. Extra odolná termoska má pokryté vnitřní stěny pro ještě lepší termoizolaci.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Esbit Termohrnek Majoris 450 ml FT Silver Esbit Termoska Esbit 0,75 L šroubovací s 2 uzávěry
Esbit Termohrnek Majoris 450 ml FT Silver

Kvalitní termohrnek Esbit Majoris o objemu 450 ml. Perfektní zpracování z kvalitního nerezu a 100% těsnost termohrnku i při převrácení. Ideální termohrnek s rozměry na cestování i do auta. Neobsahuje BPA ftaláty. Dvoustěnný termohrnek má perfektní design a jednoduché otvírání jednou rukou.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Esbit Termohrnek Majoris 450 ml FT Black Esbit Termoska Esbit 0,75 L šroubovací s 2 uzávěry
Esbit Termohrnek Majoris 450 ml FT Black

Termohrnek Esbit Majoris o objemu 450 ml v matné černé. Perfektní zpracování a excelentní izolační schopnost. Jednoduchý flip uzávěr lze ovládat jednou rukou a zaručuje 100% těsnost i při převrhnutí. Nechte v autě v držáku na nápoje, nebo postavte do kanceláře na stůl.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Esbit Termohrnek Thermo Mug 375 ml černý Esbit Termoska Esbit 1 L šroubovací s 2 uzávěry
Esbit Termohrnek Thermo Mug 375 ml černý

Tento hrnek Thermo Mug je vyroben z kvalitní nerezové oceli dvěma stěnami mezi kterými je vakuum. Nápoj uvnitř si tak udrží svou teplotu po delší dobu, ale nádoba z vnější strany nezahřívá. Použitá ocel je také bezpečná při používání, protože byla zbavena škodlivého BPA.

můžete mít 25.4. - 29.4.

Esbit Termoska Esbit 1 L šroubovací s 2 uzávěry Esbit Termoska Esbit 1 L šroubovací s 2 uzávěry
Esbit Termoska Esbit 1 L šroubovací s 2 uzávěry

Nerezová termoska Esbit s 2 hrnečky a 2 typy uzávěru – šroubovací a samozavírací. Matný neklouzavý povrch zjednodušuje manipulaci s termoskou. Extra odolná termoska má pokryté vnitřní stěny pro ještě lepší termoizolaci.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Esbit BBQ Přenosný gril na dřevěné uhlí Esbit Esbit Termoska Esbit 1 L šroubovací s 2 uzávěry
Esbit BBQ Přenosný gril na dřevěné uhlí Esbit

BBQ přenosný gril na dřevěné uhlí se lehce složí do malého transportního obalu. BBQ Gril z nerezové oceli s praktickým nepromokavým obalem na uhlí a taškou na složený gril s popruhem na rameno. Gril je vhodný pro kemping, piknik i zahradu.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Esbit Benzínový vařič Esbit - Souprava na vaření na tekutý líh 985 ml Esbit Benzínový vařič Esbit - Souprava na vaření na tekutý líh 985 ml
Esbit Benzínový vařič Esbit - Souprava na vaření na tekutý líh 985 ml

Být na cestách neznamená jít bez dobrého domácího jídla. K tomu je ideální tato kompaktní sada. Skládá se ze dvou kvalitních nerezových hrnců, podstavce s hořákem a praktické síťované tašky na přenášení. Větší hrnec má ml/oz.

můžete mít 24.4.

Esbit Food Jug Termoska 0,5l olivová Esbit Benzínový vařič Esbit - Souprava na vaření na tekutý líh 985 ml
Esbit Food Jug Termoska 0,5l olivová

Esbit Food Jug Termoska 0,5l olivová

Esbit Food Jug 0,5 l olivová je malá obědová termoska , která vám umožní vychutnat si teplé jídlo v práci, na výletě nebo při cestování autem Termosky Esbit jsou jedny z nejoblíbenějších termosek na polském trhu, ceněné mezi turisty, voj

můžete mít 25.4. - 26.4.

Esbit Termoska Esbit 1 L zelená Esbit Benzínový vařič Esbit - Souprava na vaření na tekutý líh 985 ml
Esbit Termoska Esbit 1 L zelená

Nerezová termoska Esbit s 2 hrnečky a 2 typy uzávěru – šroubovací a samozavírací. Matný neklouzavý povrch zjednodušuje manipulaci s termoskou. Extra odolná termoska má pokryté vnitřní stěny pro ještě lepší termoizolaci.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Esbit Konvice Esbit Konvička 0,6l Esbit Lahev na pití Sculptor 750 ml Polar Blue
Esbit Konvice Esbit Konvička 0,6l

Outdoorová konvička pro snadné vaření vody na všech vašich cestách za dobrodružstvím. Nadchne vás svým povedeným designem :) Konvička má sklápěcí nerezovou rukojeť , která usnadňuje zabalení do batohu a je včetně tepelné izolace proti popálení.

můžete mít 24.4.

Esbit Konvička 1,4 l Esbit Lahev na pití Sculptor 750 ml Polar Blue
Esbit Konvička 1,4 l

Lehká a zároveň pevná konvička vyrobená z eloxovaného hliníku.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Esbit Lahev na pití Sculptor 750 ml Polar Blue Esbit Lahev na pití Sculptor 750 ml Polar Blue
Esbit Lahev na pití Sculptor 750 ml Polar Blue

Lehká, odolná a precizně zpracovaná lahev na pití Esbit Sculptor Polar Blue 750 ml na cestu i do města. Velké hrdlo umožňuje pohodlné pití i jednoduché čištění lahve. Víčko lahve se jednoduše otevírá pomocí velkého kruhu, kterým můžete lahev připnout na batoh pomocí karabiny nebo popruhu.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Outdoor. To zahrnuje širokou škálu činností od procházky v parku, přes skialpové túry, až po dobývání osmitisícovek. Mnoho různých aktivit, osudů a cílů. Jednoho společného jmenovatele ale najdeme. Teplo. Každý z nás potřebuje teplo. Zahřát se, aby podával výkony a cítil se dobře. A právě šíření tepla je hlavním posláním firmy Esbit.

Začali jsme s tím už v roce 1936, kdy Erich Schumm vynalezl suchý líh, který byl mnohokrát oceněn jako nejlepší pevné palivo na světě. Od té doby jsme vyrobili těžko uvěřitelných 10 miliónů kusů lihového kapesního vařiče. Který mimo jiné nosí ve své "KáPéZetce" i jednotky OSN.

Samozřejmě, každý není na vaření někde pod skalním převisem. Proto si teplo Esbit zabalte už doma do našich lehkých termosek, ze kterých se bude kouřit i po noci strávené v záhrabu. A díky kterým možná najdete i nové přátele. Jak to myslíme? Ve víčku mají schovaný ještě jeden hrneček, který můžete nabídnout promrzlému pocestnému. Nebo alespoň svému parťákovi. Teplo pro každého, o to tady jde.