Esperanza Čistička vzduchu malá Breeze
1 576 Kč

Díky pokročilému inovativnímu tříúrovňovému filtru zastaví čistička vzduchu Esperanza až 99,7% znečišťujících látek, jako jsou alergeny, pyl nebo prach. Absorbuje formaldehyd, benzen, xylen a další škodlivé plyny a také nepříjemný zápach. Vestavěná UV lampa eliminuje bakterie, roztoče, viry a houby.

Esperanza Čistička vzduchu velká Zephyr
2 494 Kč

Čistička vzduchu velká Zephyr Díky pokročilému inovativnímu třístupňovému filtru si čistička vzduchu Esperanza udrží až 99,97% znečištění, jako jsou alergeny, pyl nebo prach. Absorbuje formaldehyd, benzen, xylen a další škodlivé plyny a také nepříjemné pachy.

Esperanza Tlakoměr zápěstní
509 Kč

Esperanza představuje tlakoměr na zápěstí, díky kterému budete mít už vždy dokonalý přehled o výši vašeho krevního tlaku a aktuálním pulsu. Tlak měří s přesností na 3 mmHg, puls s přesností na 5 %.

Esperanza Tlakoměr pažní-33%
917 Kč 611 Kč

Tlakoměr pažní – Krevní tlak může kolísat v závislosti na měnících se podmínkách, a proto není vždy možné jej správně vyhodnotit na základě jediného měření. Náš monitor krevního tlaku vám umožňuje uložit výsledky do paměti zařízení spolu s datem a časem měření. To umožnilo sledovat změny tlaku.

Esperanza Elektrický pilník s leštičkou Shine
278 Kč

Elektrický pilník s leštičkou Esperanza Shine je ideální pro péči o nehty na rukou a nohou.  Díky 4 různým vyměnitelným nástavcům si nehty ošetříte a vyleštíte stejně jako v salonu krásy.  Jakmile ho vyzkoušíte, stane se oblíbeným vybavením vaší domácnosti. Napájení: 2 AA baterie (nejsou součástí).

Esperanza Váha Salsa
356 Kč

Váha Salsa je ultratenká elektronická váha speciálně navržená pro ty, kteří se zajímají o jejich zdraví a fyzický stav. Stylový design, velký displej, snadné použití. Vybaven čtyřmi vysoce přesnými tenzometry. .

Esperanza Víceúčelový bezkontaktní teploměr-34%
1 325 Kč 866 Kč

Teploměr měří tělesnou teplotu na různém povrchu. Má poplachovou funkci s podsvícením v různých barvách, když je naměřená teplota mimo normu. Zařízení potřebuje k provedení měření a zobrazení výsledku na LCD displeji pouze 1 sekundu.

Esperanza Čistící kartáček sonický na tvář Gioia - dobíjecí
407 Kč

Čistící kartáček sonický na tvář Gioia – dobíjecí je skvělé zařízení pro mytí a masáž obličeje a dekoltu. Účinně čistí pokožku bez ohledu na její typ. Důkladně odstraňuje zbytky make-upu, nečistoty a kožní maz a čistí póry. Kartáček má vestavěnou baterii, k nabití stačí běžný kabel USB.

Esperanza Hodiny s projekcí
254 Kč

Projekční budík měnící barvy. Tento budík je velmi pohodlný. Projekční budík Vám čas promítne na stěnu nebo na strop. Klidně ležte na zádech podívejte na strop a hned víte, kolik je hodiny. Projekční budík mění barvy. Má vestavěný budík s funkcí odložení.

Esperanza UV lampa na nehty Diamond 80 W
926 Kč

Díky profesionální UV lampě Esperanza Amber můžete zapomenout na časté návštěvy kosmetických salonů a drahou manikúru. Je vybaven 36 účinnými LED diodami vyzařujícími bílé světlo s celkovým výkonem 80 W. Má pohybový senzor a displej s dobou vytvrzování, což práci usnadňuje.

Esperanza Filtr k čističce vzduchu Zephyr
611 Kč

Náhradní filtr k čističce vzduchu Zephyr. Zaručuje dokonalé vyčištění vzduchu, výměna by měla probíhat 1 x za 6 měsíců – dle podmínek v místnosti.

Esperanza Váha Yoga
356 Kč

Váha Yoga je ultratenká elektronická váha speciálně navržená pro ty, kteří se zajímají o jejich zdraví a fyzický stav. Stylový design, velký displej, snadné použití. Vybaven čtyřmi vysoce přesnými tenzometry. .

Esperanza Filtr k čističce vzduchu Breeze
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní filtr k čističce vzduchu Breeze. Zaručuje dokonalé vyčištění vzduchu, výměna by měla probíhat 1 x za 6 měsíců – dle podmínek v místnosti.

Esperanza Váha Waikiki
356 Kč

Váha Waikiki je ultratenká elektronická váha speciálně navržená pro ty, kteří se zajímají o jejich zdraví a fyzický stav. Stylový design, velký displej, snadné použití. Vybaven čtyřmi vysoce přesnými tenzometry. .

Esperanza Váha Zumba
356 Kč

Váha Zumba je ultratenká elektronická váha speciálně navržená pro ty, kteří se zajímají o jejich zdraví a fyzický stav. Stylový design, velký displej, snadné použití. Vybaven čtyřmi vysoce přesnými tenzometry. .

Esperanza BREEZE

Esperanza BREEZE

Hodnocení: 5
1 690 Kč 1 622 Kč
Doprava zdarma

Čistička vzduchu s vestavěnou UV lampou, která eliminuje bakterie, roztoče a viry. Esperanza BREEZE nabízí 2 stupně otáček, pokročilý třístupňový filtr a generátor záporných iontů. Zajímavý design s barevným LCD displejem.

Esperanza ZEPHYR

Esperanza ZEPHYR

Hodnocení: 4,5
2 790 Kč 2 663 Kč
Doprava zdarma

Čistička vzduchu s průtokem vzduchu 150 m3/h. Esperanza ZEPHYR nabízí 3 volitelné režimy, pokročilý třístupňový filtr a generátor záporných iontů. Jednoduché ovládání pomocí velkého LCD displeje s dotykovými tlačítky.

Esperanza BORA

Esperanza BORA

Hodnocení: 5
2 790 Kč 2 682 Kč
Doprava zdarma

Čistička vzduchu s průtokem vzduchu 190 m3/h. Esperanza BORA nabízí 3 volitelné režimy, pokročilý čtyřstupňový filtr a generátor záporných iontů. Jednoduché ovládání pomocí velkého LCD displeje s dotykovými tlačítky.

Esperanza Filtr do čističky vzduchu BORA H11
370 Kč 354 Kč

Náhradní čtyřstupňový filtr pro čističku vzduchu. Esperanza Filtr do čističky vzduchu BORA H11 se skládá z předfiltru, vysoce účinného filtru HEPA, filtru s aktivním uhlím a filtru se studeným katalyzátorem.