ETA

ETA Zastřihovač vlasů Tommy

ETA Zastřihovač vlasů Tommy

617 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní zastřihovač vlasů ETA Tommy s odnímatelnou zastřihovací hlavou s titanovo-keramickým ostřím vám dopřeje profesionální péči jako od kadeřníka v pohodlí domova.

Partner: Vivantis
ETA Zastřihovač vousů a vlasů James

ETA Zastřihovač vousů a vlasů James

720 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zastřihovač vousů a vlasů James vám poskytne profesionální kvalitu vyladěnou pro bezpečné a pohodlné domácí použití. Díky ostrému nerezovému břitu s nástavci si snadno střihnete až 38 různých délek a to bez rizika poranění.

Partner: Vivantis
ETA zastřihovač vlasů Austin 8345 90000

ETA zastřihovač vlasů Austin 8345 90000

1 199 Kč
Novinka

Víceúčelový zastřihovač 5 v 1s kvalitní Li-Ion baterií s dobou provozu až 60 minut. ETA Austin 8345 90000 je vybaven odnímatelnou zastřihovací hlavou s titanovo-keramickým ostřím, LED displejem s informacemi a snadnou údržbou. 5 typů výměnných hlav.

Od prodejce MALL

Eta je ryze česká společnost, založená již v roce 1943 v Hlinsku. Od prvopočátku se zabývá výrobou elektrických spotřebičů pro domácnost, v současnosti se rozvoj firmy přesunul do dvou významných odvětví. Prvním z nich je výroba spotřebičů pro domácnost. Toto odvětví neustále rozšiřuje nabídku produktů a služeb. Poslední rozšíření bylo o holící strojky, hobby nářadí, klimatizační jednotky atd.

Druhým odvětvím je výroba plastových součástek – komponentů zejména do automobilového průmyslu, rozvoj tohoto odvětví je díky kooperaci s libereckou společností Plastkov. Vzhledem k tomuto vývoji, došlo ke změně ve struktuře společnosti a to zřízením divize elektrických potřebičů a druhé divize Plastkov – výroba komponentů.

Specializace

Spotřebiče do domácnosti