10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Euromedia Group

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Euromedia Group Kámasútra expert Euromedia Group Sherlock Holmes – Hitlerův posel smrti
Euromedia Group Kámasútra expert

Tato vzrušující kniha vás krok za krokem provede všemi smyslnými pozicemi, se kterými dosáhnete nekonečné rozkoše. Součástí jsou i názorné fotografie a podrobné popisy každé polohy, stejně jako tipy a rady k ještě hlubšímu prožitku. …

můžete mít 18.4. - 19.4.

Euromedia Group Vánoční dekorace lední medvěd PETR Euromedia Group Sherlock Holmes – Hitlerův posel smrti
Euromedia Group Vánoční dekorace lední medvěd PETR

Dřevěné dekorace se jmény či texty lze použít nejen jako ozdobičku na stromeček, ale i jako stylovou jmenovku na dárek. S rolničkou a okrasnou stužkou. Sobíci pro ženy, bílí medvědi pro muže…

můžete mít 18.4. - 19.4.

Euromedia Group Sherlock Holmes – Hitlerův posel smrti Euromedia Group Sherlock Holmes – Hitlerův posel smrti
Euromedia Group Sherlock Holmes – Hitlerův posel smrti

Je jaro roku 1937, světová válka pomalu, ale jistě klepe na dveře. Sherlock Holmes a jeho věrný druh dr. Watson se v pokročilém věku těší dobrému zdraví a odpočívají na britském venkově. Pak ale za dramatických okolností zahyne Holmesův mladý chráněnec, a slavný detektiv se tak vrací do Londýna.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group Sparta - 130 let fotbalové historie Euromedia Group Sparta - 130 let fotbalové historie
Euromedia Group Sparta - 130 let fotbalové historie

V listopadu 2023 oslaví nejúspěšnější český fotbalový klub AC Sparta Praha 130. výročí od svého založení. Renomovaný novinář Karel Felt přibližuje jeho historii formou 130 medailonků nejvýznamnějších českých a československých fotbalových osobností, převážně hráčů, ale i trenérů či funkcionářů.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group 100 procent Euromedia Group Sparta - 130 let fotbalové historie
Euromedia Group 100 procent

Ve Švédsku přece žádní sérioví vrazi neexistují a nikdy neexistovali. Ale pokud tomu tak je, proč je tělo zbavené krve? Proč je jiné tělo rozdrceno kost po kosti a proč je třetí spáleno různými chemikáliemi? Jak spolehlivé jsou ve skutečnosti testy DNA?

Momentálně nedostupné

Euromedia Group 100 úžasných chlebů Euromedia Group Sparta - 130 let fotbalové historie
Euromedia Group 100 úžasných chlebů

Chléb je pro mnoho lidí základní potravina, po které dennodenně sahají takřka automaticky.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group 111 křížovek – rekordy a zajímavosti v přírodě Euromedia Group 111 křížovek – rekordy a zajímavosti v přírodě
Euromedia Group 111 křížovek – rekordy a zajímavosti v přírodě

Víte, jak se jmenuje druhý nejjedovatější had světa, která ryba se dožívá až dvaceti let a jaké rostlině se říká „čapí nůsek“? Odpovědi na tyto zajímavosti a řadu dalších najdete v knize, která vám poslouží k procvičení mozku i k příjemnému ukrácení volného času.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group 115 magických fotbalových momentů Euromedia Group 111 křížovek – rekordy a zajímavosti v přírodě
Euromedia Group 115 magických fotbalových momentů

Co si člověk z fotbalu nejspíš zapamatuje? Výjimečný technický kousek, sportovní výkony typické pro svou dobu, nebo takové, které vyvrátily všechny předpovědi, vynálezy, jež fotbal navždy změnily, lidské příběhy, které člověka dojmou víc než hrdinské činy.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group 151 dní Pacifickou hřebenovkou Euromedia Group 111 křížovek – rekordy a zajímavosti v přírodě
Euromedia Group 151 dní Pacifickou hřebenovkou

Kniha úspěšné autorky, ale hlavně cestovatelky Lucie Kutrové se dostává v novém vydání do krásné, celobarevné podoby!

Momentálně nedostupné

Euromedia Group 151 dní po evropských stezkách Euromedia Group 151 dní po evropských stezkách
Euromedia Group 151 dní po evropských stezkách

Kniha úspěšné autorky, ale hlavně cestovatelky Lucie Kutrové se dostává v novém vydání do krásné, celobarevné podoby! Po návratu z Pacifické hřebenovky v Americe se rozhodla prozkoumat a přiblížit vám spoustu nádherných tras a stezek, které máme přímo pod nosem.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group 2023 Euromedia Group 151 dní po evropských stezkách
Euromedia Group 2023

Ročenka všeho podstatného a pravdivého, co přinesl letopočet 2023. Historické události, privátní milníky i chvíle, které roztáčely spirálu osudu (nejen) české společnosti. To nejlepší z tvorby TMBK za uplynulý rok a to nejlepší i nejhorší, co lidstvo nabídlo.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group 300 švédských křížovek Euromedia Group 151 dní po evropských stezkách
Euromedia Group 300 švédských křížovek

Vtipy, citáty, moudrá rčení osobností slavných i neslavných a životní pravdy zákonů schválnosti si můžete vyluštit v nové knize obsahující tři stovky švédských křížovek, které nikdy nezklamou…

Momentálně nedostupné

Euromedia Group Africká zvířata: V životní velikosti Euromedia Group Africká zvířata: V životní velikosti
Euromedia Group Africká zvířata: V životní velikosti

Stáli jste někdy tváří v tvář lvovi? Toužili jste se zadívat krokodýlovi zblízka do očí? V přírodě by to bylo příliš nebezpečné. S touto knihou se však nemusíte bát. Najednou máte africká zvířata na dosah ruky a bez obav je můžete prozkoumat.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group Agrometal Euromedia Group Africká zvířata: V životní velikosti
Euromedia Group Agrometal

Román inspirovaný komediálním televizním seriálem. Čeho je muž schopen pro lásku ke své ženě? Pokud ji miluje, dá se říct, že všeho na světě. Například zúčastnit se hudební soutěže, aniž by uměl hrát na nějaký hudební nástroj či zpívat.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group Ahoj, tady Sam Euromedia Group Africká zvířata: V životní velikosti
Euromedia Group Ahoj, tady Sam

Sedmnáctiletá Julie má v budoucnosti jasno – chce se s přítelem Samem odstěhovat z maloměsta, studovat vysokou a strávit léto v Japonsku. Jenomže pak Sam zemře. A všechno se navždy změní. Julie nejde na pohřeb, vyhodí jeho věci a snaží se na Sama a jeho tragickou smrt zapomenout.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group Akademie jednorožců: Matylda a Perla Euromedia Group Akademie jednorožců: Matylda a Perla
Euromedia Group Akademie jednorožců: Matylda a Perla

Matylda si to na Akademii jednorožců opravdu užívá a netrápí ji ani to, že její jednorožec jménem Perla ještě neobjevil svoje kouzlo nebo že své kamarádky z Diamantové ložnice často pěkně dopaluje tím, jak je nepořádná a chaotická. Jednoho dne se ale stane něco, co vyvede z míry dokonce i Matyldu.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group Akademie padouchů Euromedia Group Akademie jednorožců: Matylda a Perla
Euromedia Group Akademie padouchů

Vítejte ve škole pro příšery, zlouny a záporáky! Pokud jste dobráci od kosti, pak vám tady pšenka nepokvete. Stejně jako Bertovi. Tenhle malý vlkodlak by hrozně rád zlobil, ale nejde mu to.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group Akta Golgata Euromedia Group Akademie jednorožců: Matylda a Perla
Euromedia Group Akta Golgata

Vandenbergův nejprovokativnější román! br> br> Mezinárodní thriller o obchodu s darovanými transplantáty a o největším tabu církve. br> Po transplantaci orgánu umírá pacient. To, co nejprve vypadá jako odborné pochybení, se záhy ukazuje jako cílený útok.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group Alan Rickman: Deníky Euromedia Group Alan Rickman: Deníky
Euromedia Group Alan Rickman: Deníky

Deníky Alana Rickmana jsou jedinečnou pozvánkou do mysli autora – jednoho z nejoblíbenějších herců dnešní doby. Alan Rickman i po své smrti zanechal odkaz herce světové úrovně a jeho důstojnost, profesionalita i zvučný hlas nepřestávají diváci obdivovat ani dnes.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group Alenčina čítanka Euromedia Group Alan Rickman: Deníky
Euromedia Group Alenčina čítanka

Víte, děti, že malá Alenka má doma moře? A jste zvědavé, co všechno může zažít na výletě s dědečkem, nebo když se obuje do maminčiných střevíčků? Půvabné ilustrace Heleny Zmatlíkové doprovázejí Alenčiny veselé příběhy, úsměvné pohádky o zvířátkách a věcech, které Alenku obklopují.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group Alias Emma Euromedia Group Alan Rickman: Deníky
Euromedia Group Alias Emma

Emma Makepeacová, nejmladší členka elitní britské špionážní skupiny, dostává svůj první velký úkol, a čeká ji tak nejdelší noc v životě. Musí vypátrat a zachránit nevinného muže hledaného ruskou vládou a přivést ho do MI6 před východem slunce, a hlavně dřív, než se k němu dostane tým zabijáků.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group Amatéři Euromedia Group Anatomie těla v pohybu - Základní kurz anatomie kostí, svalů a kloubů
Euromedia Group Amatéři

Právnické firmě Finley a Figg na chicagském předměstí se nedaří zrovna nejlíp. Má bídnou a pochybnou klientelu a její stárnoucí majitelé zoufale vyhlížejí ten jeden „velký případ“, na němž zbohatnou, aby mohli odejít do penze. A pak se jim do života doslova vpotácí David Zinc.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group Anatomie těla v pohybu - Základní kurz anatomie kostí, svalů a kloubů Euromedia Group Anatomie těla v pohybu - Základní kurz anatomie kostí, svalů a kloubů
Euromedia Group Anatomie těla v pohybu - Základní kurz anatomie kostí, svalů a kloubů

Tento ucelený soubor přednášek se zaměřením na kosti, svaly a klouby lidského těla, a to nejen z hlediska jejich morfologie a struktury, ale především z hlediska jejich funkcí a vzájemného funkčního propojení, seznamuje čtenáře se základním anatomickým názvoslovím.

Momentálně nedostupné

Euromedia Group Anatomie těla v pohybu - Základní kurz anatomie kostí, svalů a kloubů Euromedia Group Anatomie těla v pohybu - Základní kurz anatomie kostí, svalů a kloubů
Euromedia Group Anatomie těla v pohybu - Základní kurz anatomie kostí, svalů a kloubů

Tento ucelený soubor přednášek se zaměřením na kosti, svaly a klouby lidského těla, a to nejen z hlediska jejich morfologie a struktury, ale především z hlediska jejich funkcí a vzájemného funkčního propojení seznamuje čtenáře se základním anatomickým názvoslovím.

Momentálně nedostupné

Tituly zaměřené na oblast životního stylu. Knihy určené pro širokou veřejnost pokrývají následující spektrum žánrů: fauna, flora, fitness, pohyb, aktivita, hobby, sběratelství, domácí zvířata, křížovky, hlavolamy, luštění, myslivost, rybářství, chovatelství, ruční práce, udělej si sám, vaření, nápoje, zahrada, diety, erotika, sex, krása, móda, kosmetika, kreativita, medicína, zdraví, partnerství, manželství, rodina, výchova dětí, sport, hry.