Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Excellent Houseware

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Excellent Houseware Salatový kelímek se lžičkou a vidličkou, Excellent Houseware Barva: Žlutá Excellent Houseware Salatový kelímek se lžičkou a vidličkou, Excellent Houseware Barva: Žlutá
Excellent Houseware Salatový kelímek se lžičkou a vidličkou, Excellent Houseware Barva: Žlutá

Nádoba na salátovou mísu s lžící a vidličkou je velmi výhodná koupě pro lidi, kteří s sebou nosí jídlo, aby jedli pouze sami uvařené. Pohodlný způsob, jak si přinést salát do práce na oběd. Výrobek je kompletně vyroben z vysoce kvalitního plastu. Což není zdraví škodlivé.

můžete mít 4.4. - 5.4.

Excellent Houseware Chlebník s nožem a prkénkem, 40 cm, Excellent Houseware Barva: Šedá Excellent Houseware Barmanská sada Barmanský set Shaker Šejkr Drink Maker 5 prvků - nerez - stříbrná/černá matně
Excellent Houseware Chlebník s nožem a prkénkem, 40 cm, Excellent Houseware Barva: Šedá

Chlebník na bagety je produkt stvořený pro lidi, kteří nemají rádi nudná klasická řešení, pouze pro ty, kteří hledají zajímavější řešení. Šedá barva zaručuje dokonalé sladění s boho stylem. Co charakterizuje Excellent Houseware, je jeho zajímavá jednoduchost.

můžete mít 4.4. - 5.4.

Excellent Houseware Chladič na sekt, kbelík na víno, nádoba na led Excellent Houseware Barmanská sada Barmanský set Shaker Šejkr Drink Maker 5 prvků - nerez - stříbrná/černá matně
Excellent Houseware Chladič na sekt, kbelík na víno, nádoba na led

Pro všechny milovníky alkoholických nápojů uvádíme výjimečnou nádobu – kbelík na chlazení a skladování lahví. Chladič se výborně osvědčí během slavností v kruhu přátel či při rodinném setkání. Hlavní funkci nádoby je chlazení nápoje.

můžete mít 4.4.

Excellent Houseware Prkénko Na Krájení Kuchyňské Bambusové Sada 4 kusů prkének Excellent Houseware Prkénko Na Krájení Kuchyňské Bambusové Sada 4 kusů prkének
Excellent Houseware Prkénko Na Krájení Kuchyňské Bambusové Sada 4 kusů prkének

Vlastnosti produktu:Sada čtyř bambusových krájecích prkének o rozměrech 28 × 20 cm.Desky umístěné v černém, kovovém stojanu.Každé prkénko je určeno pro krájení dalších produktů: zeleniny, drůbeže, medu a ryb.Díky grafice budete mít jistotu, že použijete správné prkénko.

můžete mít 4.4.

Bambusový stojan na kuchařku Excellent Houseware Prkénko Na Krájení Kuchyňské Bambusové Sada 4 kusů prkének
Bambusový stojan na kuchařku

Nejsme schopni si zapamatovat všechny recepty a často v kuchyni používáme kuchařsku. Ale kam takovou knížku v kuchyni postavit, aby byly recepty dobře vidět a knížka nepřekážela při vaření? Ideálním řešením je bylo elegantní, bambusový stojan. Je oddaným pomocníkem při domácím pečení nebo vaření.

můžete mít 4.4.

Excellent Houseware Kovový stojan na víno - 3 kusy v sadě Excellent Houseware Prkénko Na Krájení Kuchyňské Bambusové Sada 4 kusů prkének
Excellent Houseware Kovový stojan na víno - 3 kusy v sadě

Víno je ušlechtilý alkohol, který by měl mít zvláštní místo v našem domě. Pro milovníky tohoto nápoje představujeme jedinečný stojan s místem až pro 12 lahví oblíbených vín. Stojan se také hodí k přechovávání lahví s jiným alkoholem nebo nápoji.

můžete mít 4.4.

Excellent Houseware Kuchyňská sada 17 kusů Excellent Houseware Červená keramická zapékací miska, 70 ml
Excellent Houseware Kuchyňská sada 17 kusů

Kuchyňská sada pro vaření s nádobím, 17 položek je nezbytným prvkem každé dobře vybavené kuchyně. Pokud máte rádi praktická řešení, která ušetří místo ve vaší kuchyni, bude tato sada ideální pro vás.

můžete mít 4.4. - 5.4.

Excellent Houseware Červená keramická zapékací miska, 70 ml Excellent Houseware Červená keramická zapékací miska, 70 ml
Excellent Houseware Červená keramická zapékací miska, 70 ml

Vyrobena ze hrubé a odolné proti vysokým teplotám keramiky zapékací miska je ideální pro servírování teplých omáček, dipů a malého občerstvení. Ve srovnání s tradičním nádobím udržuje déle vysoké teploty v ní připravených pokrmů. Lze ji použít jak v klasické tak i v mikrovlnné troubě.

můžete mít 4.4.

Excellent Houseware Krabička na čaj se 6 přihrádkami, černá Excellent Houseware Červená keramická zapékací miska, 70 ml
Excellent Houseware Krabička na čaj se 6 přihrádkami, černá

Krabička na čaj se 6 přihrádkami je kuchyňský doplněk, který by neměl chybět v žádné domácnosti milovníka čaje. Můžeme do ní uložit až šest druhů čaje. Stojí za zmínku, že krabička je také skvělým nápadem na dárek pro někoho blízkého.

můžete mít 4.4.

Vynikající domácí potřeby Excellent Houseware má širokou škálu domácích a kuchyňských potřeb. Nejznámějším artiklem jsou dobře jezdící stojany na víno. Velmi oblíbené jsou ale také sady pánví, příbory, fondue sady, čokoládové fontány, kuchyňské vozíky, prkénka, kotlíky a mlýnky na pepř. Excellent Houseware dodává pouze kvalitní produkty za velmi konkurenceschopnou cenu.