10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
EYENIMAL Miska pro psy s váhou EYENIMAL 1 litr EYENIMAL Svítící obojek Eyenimal - nabíjecí - zelená - L
EYENIMAL Miska pro psy s váhou EYENIMAL 1 litr

Nerezová miska na baterie, pro vaše mazlíčky zváží každou proci přesnou digitální váhou. Umožní vám přesně dávkovat a upravit jednotlivé porce. Objem misky činí 1 litr.

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL Svítící obojek Eyenimal - nabíjecí - zelená - L EYENIMAL Svítící obojek Eyenimal - nabíjecí - zelená - L
EYENIMAL Svítící obojek Eyenimal - nabíjecí - zelená - L

Svítící obojek pro psa EYENIMAL je ideální pro venčení za tmy, abyste měli přehled, kde se váš pes právě pohybuje. Obojek má vysokou svítivost až na 500 m a to díky kvalitnímu LED osvětlení. Obojek funguje na USB nabíjení v provozu vydrží až 10 hodin.

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL Svítící obojek Eyenimal - bateriový EYENIMAL Svítící obojek Eyenimal - nabíjecí - zelená - L
EYENIMAL Svítící obojek Eyenimal - bateriový

Svítící obojek pro psa EYENIMAL je ideální pro venčení za tmy, abyste měli přehled, kde se váš pes právě pohybuje. Obojek má vysokou svítivost až na 200 m a to díky kvalitnímu LED osvětlení. Obojek funguje na 2× CR2032 na baterie a v provozu vydrží až 72 hodin.

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL Miska pro psy s váhou EYENIMAL 1,8 litrů EYENIMAL EYENIMAL automatický dávkovač krmiva s kamerou(Smart Tiny Pet Feeder)
EYENIMAL Miska pro psy s váhou EYENIMAL 1,8 litrů

Nerezová miska na baterie zváží pro vaše mazlíčky každou proci přesnou digitální váhou. Umožní vám přesně dávkovat a upravit jednotlivé porce s okamžitou kontrolou. Objem misky činí 1,8 litrů.

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL EYENIMAL automatický dávkovač krmiva s kamerou(Smart Tiny Pet Feeder) EYENIMAL EYENIMAL automatický dávkovač krmiva s kamerou(Smart Tiny Pet Feeder)
EYENIMAL EYENIMAL automatický dávkovač krmiva s kamerou(Smart Tiny Pet Feeder)

Jednoduché a flexibilní krmítko pro vašeho psa nebo kočku! Eyenimal Smart Tiny Pet Feeder se připojí k vaší Wi-Fi a umožní vám naplánovat, přizpůsobit a sledovat jídlo vašeho mazlíčka z mobilního telefonu!

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL Hydra200 Miska pro domácí mazlíčky EYENIMAL EYENIMAL automatický dávkovač krmiva s kamerou(Smart Tiny Pet Feeder)
EYENIMAL Hydra200 Miska pro domácí mazlíčky

Šplouchá a rozlévá váš pes při pití hodně vody, nebo máte problém s tím, že váš pes pije příliš rychle? Miska Eyenimal na vodu distribuuje vodu postupně, takže pes pije pomaleji a rozlévá méně vody kolem sebe!

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL EYENIMAL Chase Me Hračka pro kočky EYENIMAL Ultrasonic Bark Control protištěkací budka pro psy
EYENIMAL EYENIMAL Chase Me Hračka pro kočky

Díky Eyenimal Chase Me! zůstávají kočky aktivní a zábavné. Hračka podporuje u vaší kočky pohyb a povzbuzuje její lovecké instinkty. Skládá se z motorizované hůlky se stuhami, která se pohybuje a mění směr. Můžete si vybrat ze 4 módů rychlosti otáčení: pomalé, střední, rychlé a náhodné.

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL Ultrasonic Bark Control protištěkací budka pro psy EYENIMAL Ultrasonic Bark Control protištěkací budka pro psy
EYENIMAL Ultrasonic Bark Control protištěkací budka pro psy

Ultrazvuková budka Bark Control je vybavena mikrofonem, který detekuje štěkot psa. Budka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí neustálý psí štěkot v dosahu až 15 metrů. Ultrazvuk je lidskému uchu stěží slyšitelný, ale naši chlupatí přátelé jej snadno slyší.

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL SMART Bloom Pet Fountain fontána pro psy a kočky EYENIMAL Ultrasonic Bark Control protištěkací budka pro psy
EYENIMAL SMART Bloom Pet Fountain fontána pro psy a kočky

Hledáte kvalitní a tichou fontánu s moderním designem? Pak je Eyenimal SMART Bloom Pet Fountain správná volba. Jako téměř každá fontána zajistí vašemu mazlíčkovi čistou a čerstvou vodu.

můžete mít 1.12.

EYENIMAL Hračka pro kočky Chase Me! EYENIMAL Hračka pro psy a kočky Rolling Ball
EYENIMAL Hračka pro kočky Chase Me!

Interaktivní hračka Eyenimal Chase me! podporuje u vaší kočky pohyb a povzbuzuje její lovecké instinkty. Skládá se z motorizované hůlky se stuhami, která se pohybuje a mění směr. Můžete si vybrat ze 4 módů činnosti: pomalé, střední, rychlé a náhodné.

můžete mít 1.12.

EYENIMAL Hračka pro kočky Crazy Ribbons EYENIMAL Hračka pro psy a kočky Rolling Ball
EYENIMAL Hračka pro kočky Crazy Ribbons

Interaktivní hračka Eyenimal Crazy Ribbons využívá ke hře stuhy, které u vaší kočky podporují pohyb a její lovecké instinkty. Zařízení disponuje časovačem. Díky tomu můžete u hračky nastavit dva režimy – nepřetržitý provoz nebo automatické vypnutí po 15 minutách.

můžete mít 1.12.

EYENIMAL Hračka pro psy a kočky Rolling Ball EYENIMAL Hračka pro psy a kočky Rolling Ball
EYENIMAL Hračka pro psy a kočky Rolling Ball

Interaktivní hračka pro psy a kočky Eyenimal Rolling Ball zaručeně zajistí zábavu pro vaše mazlíčky na celé hodiny. Tato zábavná hračka se sama náhodně pohybuje a vybízí vašeho mazlíčka, aby ji chytil.

můžete mít 1.12.

EYENIMAL Automatický laser pro psy a kočky Eyenimal EYENIMAL Automatický laser pro psy a kočky Eyenimal
EYENIMAL Automatický laser pro psy a kočky Eyenimal

Automatický světelný laser s volitelnou rychlostí se otáčí v kruhu 360° aby na dlouhé hodiny zabavil vaši kočku. Hračka pro kočky funguje na 3 ks AA baterií. Zábavná hračka probudí v každé kočce lovecké instinkty a vaše šelma bude dovádět, lovit a číhat na pohyblivé červené světýlko.

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL Fontánka Pet Fountain EYENIMAL Automatický laser pro psy a kočky Eyenimal
EYENIMAL Fontánka Pet Fountain

Udržujte svého miláčka zdravého tím, že ho povzbudíte k pitíTato fontánka je navržena tak, aby zabránila stojící vodě.

můžete mít 4.12. - 5.12.

EYENIMAL Automatický dávkovač krmiva Eyenimal EYENIMAL Automatický laser pro psy a kočky Eyenimal
EYENIMAL Automatický dávkovač krmiva Eyenimal

Automatický dávkovač krmiva Eyenimal poskytne vašim domácím mazlíčkům optimální porce krmiva až 3 x denně i bez vaší účasti. A protože menší porce vícekrát za den prospívají kondici, jste na nejlepší cestě k chlupáčovu zdraví!

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL Automatický laser pro psy a kočky EYENIMAL Canibeep Radio Pro collar náhradní obojek a přijímač pro zvukový lokátor
EYENIMAL Automatický laser pro psy a kočky

Interaktivní hračka automatický laser pro psy a kočky Eyenimal zaručeně zabaví vašeho mazlíčka na několik hodin. Zařízení disponuje automatickým laserem, který se otáčí 360° a můžete si nastavit různé rychlosti.

můžete mít 1.12.

EYENIMAL Boomerang Aportovací hračka pro psy EYENIMAL Canibeep Radio Pro collar náhradní obojek a přijímač pro zvukový lokátor
EYENIMAL Boomerang Aportovací hračka pro psy

Psi přirozeně potřebují žvýkat a lovit, hračka Eyenimal Boomerang byla speciálně navržena tak, aby tuto potřebu splnila. Extrémně odolná hračka je vyrobena z E-TPU a přírodního kaučuku, odolá tak i velkým psům, kteří žvýkají tvrdě a dlouho.

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL Canicom 5.1500 výcvikový obojek pro 3 psy EYENIMAL Canicom Voice 200 náhradní vysílačka pro výcvikový obojek
EYENIMAL Canicom 5.1500 výcvikový obojek pro 3 psy

Canicom 5.1500 je velmi univerzální elektronický výcvikový obojek s funkcemi zvuk, vibrace, nastavitelného impulsu ve 25 úrovních a pohotovostní tlačítko booster.

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL Canicom Voice 200 náhradní vysílačka pro výcvikový obojek EYENIMAL Canicom Voice 200 náhradní vysílačka pro výcvikový obojek
EYENIMAL Canicom Voice 200 náhradní vysílačka pro výcvikový obojek

Náhradní vysílačka pro elektronický výcvikový obojek Canicom Voice 200.

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL EYENIMAL automatické škádlítko pro kočky EYENIMAL Canicom Voice 200 náhradní vysílačka pro výcvikový obojek
EYENIMAL EYENIMAL automatické škádlítko pro kočky

Toto rozkošné škádlítko pro kočky značky EYENIMAL je plně automatizované. Stuha se navíjí a odvíjí podél tyče díky motorizovanému systému, který způsobuje, že se nástavec se stuhou otáčí nahoru a dolů. Zábavnou hračku můžete připevnit na různé kusy nábytku (kočičí strom, škrabadlo atd.)

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL EYENIMAL Bloom Pet Fountain EYENIMAL Eyenimal Bloom Pet Fountain fontána pro psy a kočky
EYENIMAL EYENIMAL Bloom Pet Fountain

Eyenimal Bloom Pet je moderní, tichá fontána vyrobena z kvalitních plastů, která je vhodná díky své velikosti pro kočky a malé psy. Kapacita 2 litrů pomáhá dodržovat pitný režim všech domácích mazlíčků a nabídne jim vždy čerstvou a čistou vodu.

můžete mít 30.11. - 1.12.

EYENIMAL Eyenimal Bloom Pet Fountain fontána pro psy a kočky EYENIMAL Eyenimal Bloom Pet Fountain fontána pro psy a kočky
EYENIMAL Eyenimal Bloom Pet Fountain fontána pro psy a kočky

Fontána Eyenimal Bloom Pet Fountain je kvalitní designové zařízení, které nabízí stále čerstvou a čistou vodu vašim mazlíčkům. Na výběr máte ze dvou různých vodních toků.

můžete mít 1.12.

EYENIMAL EYENIMAL Classic Cat Door EYENIMAL Eyenimal Bloom Pet Fountain fontána pro psy a kočky
EYENIMAL EYENIMAL Classic Cat Door

Průchozí dvířka Eyenimal Classic jsou jednoduchá a kvalitní dvířka vhodná pro kočky. Dvířka se čtyřpolohovým bezpečnostním zámkem umožní vaší kočce pohodlný a svobodný průchod tam i zpět, nebo pouze jedním směrem. Zamykání (jen dovnitř, jen ven, otevřené, zavřené).

můžete mít 30.11. - 1.12.

Francouzská značka nabízející řadu výrobků pro psy a kočky v moderním provedení a designu. Svůj věhlas získala díky kamerám pro kočky a psy Eyenimal Pet Cam. Od roku 2011 je EYENIMAL ochrannou známkou společnosti Num’Axes, evropské jedničky ve výrobě elektronických výcvikových obojků pro psy.