Falk Traktor šlapací Case IH Puma 240CVX s valníkem a přední lžíc
5 909 Kč

Krásný šlapací traktor Case IH Puma 240CVX v červené barvě zaujme každého malého zemědělce. Ve své výbavě nabízí funkční přední lžíci a valník, na kterém se může vozit libovolný náklad. Je vybaven i klaksonem, se kterým o dítěti hned budete vědět. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.

Falk Traktor šlapací Valtra s valníkem
4 499 Kč 3 469 Kč

Krásný šlapací traktor Valtra ve vínové barvě zaujme každého malého zemědělce. Ve své výbavě nabízí valník, na kterém se může vozit libovolný náklad. Je vybaven i klaksonem, se kterým o dítěti hned budete vědět. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.

Falk Čtyrkolka šlapací Pirate - červená
3 790 Kč 1 899 Kč

Plastová šlapací čtyrkolka s robustní konstrukcí. Červená čtyřkolka má široká kola a precizně zpracované detaily. Je vyrobena z vysoce odolného a kvalitního plastu, takže vydrží všechny nástrahy terénu.

Falk Čtyřkolka šlapací Dakar Rallye
2 680 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šlapací čtyřkolka v designu Dakar Rallye. Z vysoce kvalitního a odolného plastu.Velikost 84×50×56 cm. Doporučený věk od 3 roků. Všechny čtyřkolky Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků evropských norem. Vyrobeno ve Francii.

Falk Traktor Claas Axos šlapací - s přední i zadní lžící
7 999 Kč 5 829 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šlapací traktor Claas Axos je zároveň i nakladač a bagr. Tento multifunkční traktor má přední a zadní funkční lžící a k tomu ještě 4 kolový valník. Je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu v zelených barvách.

Falk Traktor šlapací Komatsu s přední i zadní lžící a valníkem
5 999 Kč 5 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šlapací traktor Komatsu ve žlutém provedení s přední i zadní funkční lžící a valníkem je vybaven také odklápěcí kapotou. Malý traktorista ho může řídit volantem a to, že jede, oznámí všem okolo klaksonem. Zábava může začít!

Falk Traktor šlapací Case IH Puma 240CVX s přední lžící
5 899 Kč

Šlapací traktor Case IH Puma 240CVX v červeném provedení s přední lžící je vybaven také odklápěcí kapotou. Malý traktorista ho může řídit volantem a to, že jede, oznámí všem okolo klaksonem. Zábava může začít!

Falk Odrážedlo Dakar Moto Racing
1 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Odrážedlo Dakar Moto Racing je závodní odrážedlo v designu Dakar Rallye. Svým vzhledem ohromí každého malého budoucího závodníka! Jízdou děti trénují udržení rovnováhy a koordinaci celého těla. A navíc je s ním čeká plno zábavy.

Falk Odstrkovadlo - bagr žlutý
1 799 Kč 1 679 Kč

Originální odstrkovadlo v podobě bagru s funkční lžící. Je vyrobeno v klasické žluté barvě z vysoce kvalitního a odolného plastu. Dítě může pohodlně sedět na střeše kabiny a pomocí páky ovládat lžíci bagru.

Falk Odrážedlo Kawasaki KX BUD Racing malé
1 199 Kč 899 Kč

Super závodní motorkové odrážedlo, které učí dítě udržet rovnováhu. Široká kola jsou pro lepší stabilitu a větší rychlost. Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu ve Francii.

Falk Odstrkovadlo traktor Class Axos 340 s vodící tyčí
1 799 Kč

Novinka

Odstrkovadlo traktor Claas Axos 340 s vodící tyčí, volantem a klaksonem. Odrážedlo v podobě traktoru je ideální hračka pro dětskou venkovní zábavu. Děti si při hře na farmáře a zemědělce rozvíjejí svou fantazii. A když jim dojde pára můžete jim vypomoct vy pomocí odnímatelné vodící tyče.

Falk Čtyřkolka šlapací Dakar Rallye
2 499 Kč 2 139 Kč

Šlapací čtyřkolka v designu Dakar Rallye svým vzhledem ohromí každého malého budoucího závodníka! Čtyřkolka má široká kola a precizně zpracované detaily. Je vyrobena z vysoce odolného a kvalitního plastu, takže vydrží všechny nástrahy terénu.

Falk Traktor šlapací Landini Serie 7 s valníkem
3 999 Kč 3 089 Kč

Krásný šlapací traktor Landini Serie 7 v modré barvě zaujme každého malého zemědělce. Ve své výbavě nabízí valník, na kterém se může vozit libovolný náklad. Je vybaven i klaksonem, se kterým o dítěti hned budete vědět. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.

Falk Odstrkovadlo motorka Case
1 199 Kč

Odrážedlo v designu motorky svým vzhledem ohromí každého malého budoucího závodníka! Motorka má široká kola a precizně zpracované detaily. Jízdou děti trénují udržení rovnováhy a koordinaci celého těla. A navíc je s motorkou čeká plno zábavy.

Falk Odrážedlo Kawasaki KX BUD Racing velké
1 399 Kč 1 099 Kč

Super závodní motorkové odrážedlo, které učí dítě udržet rovnováhu. Široká kola jsou pro lepší stabilitu a větší rychlost. Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu ve Francii.

Falk Příves s držadly Claas
1 499 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přívěs za traktor od značky FALK je multifunkční. Jeho součástí jsou madla, která z něj po připojení udělají kolečko. Dále k němu patří i lopata, hrábě a konvička. „Práce na zahradě“ s tímto přívěsem bude zábava.

Falk Odrážedlo motorka Policie
1 299 Kč 999 Kč

Super motorkové odrážedlo v designu policie naučí dítě udržet rovnováhu. Široká kola jsou ideální pro lepší stabilitu a větší rychlost. Je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu ve Francii.

Falk Traktor šlapací Green zelený s přední lžící a valníkem
3 119 Kč

Novinka

Šlapací traktor Green s odnímatelným valníkem, odpruženými koly a přední lžící. Traktor je ideální hračka pro dětskou venkovní zábavu. Děti si při hře na farmáře a zemědělce rozvíjejí svou fantazii. Traktor je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu a do detailu propracován.

Falk Traktor šlapací Valtra 54 s přední lžící a valníkem
5 299 Kč 4 149 Kč

Šlapací traktor Valtra 54 ve vínovém provedení s přední lžící a valníkem je vybaven také odklápěcí kapotou. Malý traktorista ho může řídit volantem a to, že jede, oznámí všem okolo klaksonem. Zábava může začít!

Falk Odstrkovadlo - traktor Landini modré s volantem a valníkem
1 199 Kč

Odstrkovadlo – traktor Landini modré s volantem a valníkem Odstrkovadlo – traktor Landini modré s volantem a valníkem. Součástí valníku je lopatka a hrabičky. V balení jsou dvě sady samolepek na přední masku, můžete si vybrat polepky dle vlastní nálady.

Falk Traktor šlapací SuperCharger zelený s valníkem
3 119 Kč

Novinka

Šlapací traktor s odnímatelným valníkem speciálně navržený pro malé děti ve věku od 2 do 5 let. Otevírací kapota umožňuje malým mechanikům přístup k motoru za účelem kontroly řemenů, filtru a svíček. Traktor je ideální hračka pro dětskou venkovní zábavu. Děti si při hře na farmáře a zemědělce rozvíjejí svou fantazii.

Falk Odstrkovadlo traktor Class Axos 340 s volantem, zelený
1 599 Kč 1 099 Kč

Odstrkovadlo traktor Claas Axos 340 s volantem v klasické zelené barvě udělá radost každému malému traktoristovi. Je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu, takže se váš malý pracant nemusí bát, že se mu traktor při práci porouchá.

Falk Čtyřkolka šlapací Bud Racing zelená
2 799 Kč 2 189 Kč

Šlapací čtyřkolka v designu Bud Racing v zeleném provedení udělá radost každému malému závodníkovi. Má široká kola a precizně zpracované detaily. Je vyrobena z vysoce odolného a kvalitního plastu, takže vydrží všechny nástrahy terénu.

Falk Odstrkovadlo Práce na silnici s volantem, valníkem, hrabička
1 199 Kč

Odstrkovadlo Práce na silnici s volantem, valníkem, hrabičkami a lopatou ve žluté barvě. Z vysoce kvalitního a odolného plastu. Součástí traktoru je také dětmi oblíbený klakson. Velikost 103×31×37 cm. Doporučený věk od 1 roku. Nosnost 30kg. Testováno dle evropských norem. Vyrobeno ve Francii.

Falk Odstrkovadlo bagr žlutý s odklopným sedátkem
1 999 Kč 1 699 Kč

Originální odstrkovadlo v podobě bagru s funkční lžící. Je vyrobeno v klasické žluté barvě z vysoce kvalitního a odolného plastu. Dítě může pohodlně sedět na střeše kabiny a pomocí páky ovládat lžíci bagru.

Falk Přívěs čtyřkolový Claas Maxi s příslušenstvím
1 999 Kč 1 589 Kč

Čtyřkolový přívěs Class v zelené barvě je perfektním doplňkem každého šlapacího traktůrku značky Falk. Součástí přívěsu je i lopata a hrábě s háčkem. „Práce na zahradě“ s tímto přívěsem bude zábava.

Falk Traktor Garden Master s valníkem zelený
2 499 Kč 2 219 Kč

Novinka

Šlapací traktor Garden Master s odnímatelným valníkem v jasně zeleném provedení. Traktor je ideální hračka pro dětskou venkovní zábavu. Děti si při hře na farmáře a zemědělce rozvíjejí svou fantazii. Traktor je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu a do detailu propracován.

Falk Odstrkovadlo - traktor Stayer bílo/červenés volantem a valní
1 299 Kč

Odstrkovadlo – traktor Stayer bílo/červenés volantem a valník Odstrkovadlo – traktor Stayer červeno/bílé s volantem a valníkem. Součástí valníku je lopatka a hrabičky. V balení jsou dvě sady samolepek na přední masku, můžete si vybrat polepky dle vlastní nálady.

Falk Sada kuželů - 4 ks
579 Kč

Sada 4 kuželů – 2× červený, 2× oranžový. Vyrobeno z kvalitního plastu. Velikost kuželu 16×16×20 mm. Vyrobeno ve Francii.

Falk Přívěs dvoukolový s příslušenstvím
1 499 Kč 699 Kč

Přívěs za traktor od značky FALK je multifunkční. Jeho součástí jsou madla, která z něj po připojení udělají kolečko. Dále k němu patří i lopata, hrábě a konvička. „Práce na zahradě“ s tímto přívěsem bude zábava.

Falk Traktor šlapací Xtractor červený
2 199 Kč 1 889 Kč

Šlapací traktor X-Tractor v červeném provedení s dvoukolovým valníkem je vybaven také odklápěcí kapotou. Malý traktorista ho může řídit volantem a to, že jede, oznámí všem okolo klaksonem. Zábava může začít!

Falk Traktor šlapací Claas Axos 330 s Maxivalníkem
7 990 Kč 4 139 Kč

Krásný šlapací traktor Axos 330 v zelené barvě zaujme každého malého zemědělce. Ve své výbavě nabízí čtyřkolový maxivalník, na kterém se může vozit libovolný náklad. Je vybaven i klaksonem, se kterým o dítěti hned budete vědět. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.

Falk Traktor Farm Master s valníkem červený
3 499 Kč 1 699 Kč

Šlapací traktor Farm Master s valníkem v červeném provedení je ideální hračka pro dětskou venkovní zábavu. Traktor je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu a do detailu propracován. Všechny traktory Falk jsou testovány do 30kg. Vhodné pro děti od 3 let.

Falk Traktor Claas Arion 430 zelený
3 599 Kč 3 199 Kč

Krásný šlapací traktor značky FALK v zelené barvě zaujme každého malého zemědělce. Je vybaven klaksonem, se kterým o dítěti hned budete vědět. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.

Falk Traktor RanchTrac s přívěsem
3 590 Kč 1 799 Kč

Šlapací traktor RanchTrac s přívěsem, ve kterém malí zemedělci najdou také lopatku a hrabičky. Traktor je vyroben z vysoce odolného a kvalitního plastu a do detailu propracován. Je vhodný pro malé zemědělce od 2 let.

Falk Odstrkovadlo hasiči
1 699 Kč 849 Kč

Plastové odrážedlo v podobě hasičského vozu v červené variantě. Stabilní odrážedlo se ovládá pomocí volantu. Je vyrobeno z odolného plastu. Rozměry jsou 61 × 37 × 30 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Falk Traktor šlapací Garden Master s valníkem
5 290 Kč 2 449 Kč

Krásný šlapací traktor Garden Master v červené barvě zaujme každého malého zemědělce. Ve své výbavě nabízí valník, na kterém se může vozit libovolný náklad. Je vybaven i klaksonem, se kterým o dítěti hned budete vědět. Tento krásně propracovaný traktor bude vaše děti jistě bavit.

Francouzská rodinná firma Falk (Falquet) vznikla roku 1947. Od té doby tři generace neustále zdokonalují jednotlivé produkty, tak aby vyhovovali požadavkům dětí. Portfolio značky zahrnuje imitace traktorů, čtyřkolek, motorek, tříkolek a dalších vozítek. Jednotlivá vozítka jsou vyráběna s důrazem na kvalitu, pestrost a odolnost barev. V sortimentu naleznete produkty pro nejmenší od jednoho roku až po šestileté. Šlapací vozítka Falk jsou propracovaná do nejmenších detailů, mají kvalitní kola, řidítka a další náležitosti.

Francouzská rodinná firma Falk (Falquet) vznikla roku 1947. Od té doby tři generace neustále zdokonalují jednotlivé produkty, tak aby vyhovovali požadavkům dětí. Portfolio značky zahrnuje imitace traktorů, čtyřkolek, motorek, tříkolek a dalších vozítek. Jednotlivá vozítka jsou vyráběna s důrazem na kvalitu, pestrost a odolnost barev. V sortimentu naleznete produkty pro nejmenší od jednoho roku až po šestileté. Šlapací vozítka Falk jsou propracovaná do nejmenších detailů, mají kvalitní kola, řidítka a další náležitosti.