-28%
Slon nafukovací 76x53cm
39x

Fatra Slon nafukovací 76x53cm

559 Kč
399 Kč

Další nabídky od 228 Kč

Nafukovací slon z Fatry sice nemá chobot nahoru, ale věřte, že vám určitě přinese štěstí. Ostatně modrá barva vyjadřuje klid a koncentraci. Nezapomeňte také, že starověcí vládci slona považovali za jeden z nejvýznamnějších dárků. Možná si jej pamatujete z dětství.

Od prodejce MALL
-28%
Buvol nafukovací 63x58cm
20x

Fatra Buvol nafukovací 63x58cm

559 Kč
399 Kč

Další nabídka za 399 Kč

Je červený, když na něj sednete, tak píská, a po celém světě ho oslavují pro jeho svalnaté křivky. Nemluvíme ovšem o nějakém opáleném dýchavičném kulturistovi, ale o nafukovacím buvolovi Libuše Niklové. Možná si jej pamatujete z dětství.

Od prodejce MALL
-30%
Žirafa nafukovací 65x100cm
5x

Fatra Žirafa nafukovací 65x100cm

559 Kč
389 Kč

Další nabídka za 399 Kč

Vysoká žirafa, s ladnými křivkami, která si vyžádala pozornost médií v centrech módy Paříži nebo New Yorku. I bez typických hnědých skvrn se nafukovací žirafě z Fatry Napajedla splnilo to, po čem touží nejedna modelka. Možná si ji pamatujete z dětství.

Od prodejce MALL
-85%
Černobílý medvídek pro nejmenší
1x

Fatra Černobílý medvídek pro nejmenší

1 836 Kč
269 Kč

Nafukovací medvídek v černobílém provedení, určený pro úplné novorozence. Chrastí díky rolničce bezpečně uložené uvnitř medvídka. Černobílá kombinace je vhodná především pro stimulaci zraku novorozenců, kteří v prvních měsících života vidí pouze černobíle a jejichž zrak se utváří. Medvídka…

Partner: Kidtown
Koník 80x72cm

Fatra Koník 80x72cm

499 Kč

Koník nafukovací  Dětské nafukovací zvířátko Koník o velikosti 80 × 72 cm. Tato hračka je určena pro děti od 2–6 let. Koník rozvíjí koordinaci pohybů a rovnováhu dítěte, rozvíjí motoriku a posiluje svaly. Zvířátko tvarem i velikostí umožňuje dítěti na něm sedět. Lze jej použít do vody.

Partner: Fonetip
Nafukovací hračka - Housenka

Fatra Nafukovací hračka - Housenka

499 Kč

Ne z každé housenky musí vzniknout překrásný motýl. Nafukovací housenka z Fatry Napajedla totiž není určena k obdivování milovníky hmyzu, ale především pro zábavu vás i vašich dětí. Ve žluto-zelené barevné kombinaci získáte sedací hračku pro nejmenší děti ozvučenou pískátkem.

Partner: Fonetip
Nafukovací hračka - Prasátko

Fatra Nafukovací hračka - Prasátko

399 Kč

Jedná se o sedací hračku pro nejmenší dětí. V hračce je pískátko, které hračku ozvučí. Rozvíjí koordinaci pohybů a rovnováhu dítěte, také pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a posiluje svaly. -  Věk: 2+ – Materiál: PVC (nafukovací) – Rozměry: 78 × 60 cm

Partner: Fonetip
Prasátko nafukovací

Fatra Prasátko nafukovací

369 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nafukovací růžové prasátko je jedním z produktů ze zvířecí kolekce značky Fatra. Prasátko obsahuje pískátko, díky kterému činí dětské hrátky ještě veselejšími. S hračkou mohou děti bez obav dovádět a manipulovat, neboť svým provedením splňuje bezpečnostní normy a vyhovuje tak potřebám dětí ve…

Partner: Kidtown

Fatra

Nafukovací hračky s nezaměnitelným rukopisem, které vznikly pod taktovkou slavné české designérky Libuše Niklové, začala Fatra vyrábět v Napajedlech od roku 1961. Na červeného buvola, žlutou žirafu nebo nafukovací koníka, kteří se zapsali do mnoha dětských srdcí, si většina z nás pamatuje dodnes.

Historie legendární značky Fatra se začala psát v roce 1935 (založena pod koncernem Baťa), kdy se firma zabývala výrobou ochranných oděvů a pryžových hraček. Během pouhých několika let se zapsala jako významný zpracovatel plastů s širokým využitím v průmyslu i domácnostech.

Co všechno značka Fatra vyrábí?

  • „Retro" nafukovací hračky a hračky do vody
  • Vinylové podlahy, PVC podlahové krytiny
  • Výrobky z PVC do domácnosti, tvarované obaly
  • Hydroizolační folie
  • a mnoho dalších produktů.

Pro velkou oblibu jsou i dnes tyto stálice v oblasti dětských nafukovacích hraček k dostání – jejich tradiční ruční výroba byla v Napajedlech roku 2010 obnovena. PVC folie užívaná na výrobu hraček byla navíc nahrazena folií s certifikátem o zdravotní nezávadnosti.

V současné době Fatra vyrábí také originální nafukovací hračky pro nejmenší děti.

Značka Fatra má klade od počátku vzniku důraz na kvalitu materiálů, užití moderních technologií, výrobních postupů i ekologii, a díky tomu dnes patří k světovým zpracovatelům plastů s více jak osmdesátiletou tradicí.

.