Fenix osvětlení lucernový nástavec TK

Fenix osvětlení lucernový nástavec TK

191 Kč

Lucernový nástavec pro svítilny Fenix TK je vhodnou pomůckou pro venkovní akce, kempování i do domácnosti jako nouzové osvětlení při výpadku elektřiny. Je vhodný pro všechny svítilny s průměrem.

Fenix osvětlení filtr červený

Fenix osvětlení filtr červený

159 Kč

Červený filtr pro svítilny Fenix dává velmi dobře pronikající červený světelný kužel. Možné použití například jako signální světlo či v nízkých módech svítivosti jako méně rušivé červené světlo (např..

Fenix SOLIUS 20 - SÁLAVÝ KONVEKTOR

Fenix SOLIUS 20 - SÁLAVÝ KONVEKTOR

7 253 Kč

Sálavý konvektor, s výkonem 2000W, vhodné do bytů, domů a kanceláří. Spojuje v sobě výhody dvou odlišných systémů – infračervené sálavé vytápění (sálavé teplo, úspornější provoz, rovnoměrné rozložení teplot, příznivé mikroklima) a konvekční vytápění (výborná dynamika, výhodný poměr cena/výkon).

Fenix Fenix HM65R

Fenix Fenix HM65R

2 499 Kč

Nabíjecí čelovka Fenix HM65R se vyznačuje konstrukcí z lehké magnéziové slitiny, vysokou odolností proti vodě i pádu, unikátní konstrukcí se dvěma reflektory a celkovým výkonem až 1400 lumenů.

Fenix SOLIUS 10 - SÁLAVÝ KONVEKTOR
2x

Fenix SOLIUS 10 - SÁLAVÝ KONVEKTOR

5 521 Kč

Sálavý konvektor, s výkonem 1000W, vhodné do bytů, domů a kanceláří. Spojuje v sobě výhody dvou odlišných systémů – infračervené sálavé vytápění (sálavé teplo, úspornější provoz, rovnoměrné rozložení teplot, příznivé mikroklima) a konvekční vytápění (výborná dynamika, výhodný poměr cena/výkon).

Fenix Fenix HM61R Amber
1x

Fenix Fenix HM61R Amber

2 299 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Fenix HM61R Amber je vysoce výkonná nabíjecí čelovka, která nabízí světelný tok až 1200 lumenů (ANSI) neutrálního bílého světla (4500 K) s dosvitem až 145 metrů a navíc je vybavena i červenými LED.