Finish

Značka Finish (dříve Calgonit) patří mezi průkopníky vývoje prostředků určených pro automatické mytí již od roku 1957. Disponuje širokým sortimentem výrobků, které vyhovují potřebám automatického mytí v myčkách na nádobí - ať už se jedná o mycí prostředky určené pro silně znečištěné nádobí jako například Finish Quantum, All in 1 nebo Classics, dále přídavné prostředky zvyšující účinek čisticího prostředku pro skutečně dokonalou čistotu jako jsou leštidla a soli Finish nebo prostředky zvyšující výkon myčky - čistič a osvěžovač myčky pro perfektní výsledky při mytí nádobí.

Při vývoji prostředků Finish určených do automatických myček byly použity nejmodernější metody vývoje a testování jednotlivých výrobků s ohledem na efektivitu spotřeby vody i elektrické energie při mytí pro současné dosažení maximální čistoty, jasu a lesku nádobí - to vše je shrnuto v tzv. Diamantovém standardu, na který může být značka Finish právem pyšná.

S koupí výrobků značky Finish si můžete být jisti, že kupujete efektivní výrobky pro vaši myčku nádobí zaručující perfektní výsledky mytí, které doporučuje mnoho výrobků myček nádobí po celém světě.

Výrobky značky Finish jsou zastoupeny v následujících kategoriích: