Finish

Značka Finish (dříve Calgonit) patří mezi průkopníky vývoje prostředků určených pro automatické mytí již od roku 1957. Disponuje širokým sortimentem výrobků, které vyhovují potřebám automatického mytí v myčkách na nádobí - ať už se jedná o mycí prostředky určené pro silně znečištěné nádobí jako například Finish Quantum, All in 1 nebo Classics, dále přídavné prostředky zvyšující účinek čisticího prostředku pro skutečně dokonalou čistotu jako jsou leštidla a soli Finish nebo prostředky zvyšující výkon myčky - čistič a osvěžovač myčky pro perfektní výsledky při mytí nádobí.

Při vývoji prostředků Finish určených do automatických myček byly použity nejmodernější metody vývoje a testování jednotlivých výrobků s ohledem na efektivitu spotřeby vody i elektrické energie při mytí pro současné dosažení maximální čistoty, jasu a lesku nádobí - to vše je shrnuto v tzv. Diamantovém standardu, na který může být značka Finish právem pyšná.

S koupí výrobků značky Finish si můžete být jisti, že kupujete efektivní výrobky pro vaši myčku nádobí zaručující perfektní výsledky mytí, které doporučuje mnoho výrobků myček nádobí po celém světě.