10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Fisher-Price Velký pejsek CZ HHH25 Fisher-Price Dětská jídelní deluxe židlička
Fisher-Price Velký pejsek CZ HHH25

Velký pejsek z řady Směj se a poznávej! od Fisher-Price® bude první nejlepší kamarád vašeho děťátka! Pejsek reaguje na pohyb vašeho batolete a spustí písničky, zvuky a fráze, které vašeho nadšeného drobečka zaručeně povzbudí k pohybu.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod Fisher-Price Dětská jídelní deluxe židlička
Fisher-Price Linkimals Mluvící lenochod

Mluvící lenochod Linkimals od Fisher-Price® rozhýbe vaše děťátko a naučí ho spoustu věcí pomocí senzačních světel, hudby, písniček a nápaditých tanečních pohybů. Zmáčkněte tlačítko na lenochodově tlapičce a poslechněte si vše o číslech, barvách a mnohém dalším, zatímco lenochod tleská tlapkami a kývá hlavičkou.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Dětská jídelní deluxe židlička Fisher-Price Dětská jídelní deluxe židlička
Fisher-Price Dětská jídelní deluxe židlička

Dětská jídelní deluxe židlička Fisher Price se zvířátky je vhodná pro děti od 6-ti měsíců. Tato židlička nadchne svým vzorem každého milovníka ZOO a zvířátek.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Pecka cena
Fisher-Price Oboustranné chodítko Steady Speed CZ/SK/HU/PL/EN HJP44 Fisher-Price Oboustranné chodítko Steady Speed CZ/SK/HU/PL/EN HJP44
Fisher-Price Oboustranné chodítko Steady Speed CZ/SK/HU/PL/EN HJP44

Oboustranné chodítko od Fisher-Price® roste spolu s dítětem a vybrat můžete mezi třemi úrovněmi výukového obsahu s technologií Smart Stages™. Přináší více než 100 zvuků, melodií a frází a učí děti abecedu, čísla, počítání, protiklady a další! Chodítko má kolečka s regulací rychlosti.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Mluvící pejsek CZ Fisher-Price Oboustranné chodítko Steady Speed CZ/SK/HU/PL/EN HJP44
Fisher-Price Mluvící pejsek CZ

Tento měkoučký, mazlivý pejsek se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě svého čtyřnohého kamaráda dotkne, zareaguje pejsek tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ Fisher-Price Oboustranné chodítko Steady Speed CZ/SK/HU/PL/EN HJP44
Fisher-Price Mluvící pejskova sestřička CZ

Tato měkoučká, mazlivá pejskova sestřička se postará o to, že učení bude jedna velká legrace. Když se dítě své čtyřnohé kamarádky dotkne, plyšák zareaguje tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího!

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price DOLU Moje odrážedlo Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN
Fisher-Price DOLU Moje odrážedlo

S kvalitním a komfortním odrážedlem- autíčkem ve veselých barvách si děti užijí každou jízdu. Na palubní desce pod volantem s funkčním klaksonem je umístěn telefon.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN
Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN

S tímto naučným stolečkem čeká na vaše děťátko mnoho zábavných aktivit a úžasných míst k prozkoumání! Na každé straně stolku čeká jiné dobrodružství: v ZOO, na farmě a v pejskově domečku.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Smart stages tablet cz Fisher-Price Pejskův stoleček Smart Stages CZ/EN
Fisher-Price Smart stages tablet cz

Tento tablet pro nejmenší děti je vybaven technologií Smart Stages, která umožňuje snadno měnit naučný obsah podle věku dítěte. Najdete zde tři herní úrovně, které nabízí pestrý výběr písniček, krátkých vět a zvuků vhodných pro aktuální vývojové stádium vašeho dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78 Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78
Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78

Interaktivní skládačka Linkimals Mluvící polární medvěd od Fisher-Price® s výrazným svítícím obličejem a špičkovým vzdělávacím obsahem je skvělým pomocníkem pro batolata při učení zábavnou formou.

můžete mít DNES

Od MALL
Fisher-Price První vkládačka Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78
Fisher-Price První vkládačka

Otevřete s vaším děťátkem kbelík plný zábavy. Tyto robustní barevné kostky pomáhají děti seznámit se s různými barvami a tvary. Děti mohou kostičky stavět na sebe nebo je pouštět otvory ve víku dovnitř kbelíku.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1 Fisher-Price Linkimals Mluvící polární medvěd CZ HJR78
Fisher-Price Mluvící robot 4 v 1

Mluvící robot 4 v 1 od společnosti Fisher-Price® je přestavitelný kamarád na hraní pro miminka se 4 nastaveními a spoustou zábavných melodií, světýlek a praktických aktivit. S každým robotem se vaši nejmenší mohou pustit do nového zábavného objevování, ať už díky koulícím se očím, postrkování či zábavnému lezení.

můžete mít DNES

Od MALL
Fisher-Price Little People Letadlo Fisher-Price Pejskův chytrý telefon CZ/SK/ENG/HU/PL HNL43
Fisher-Price Little People Letadlo

Připoutejte se a připravte se na vzlétnutí letadla Little People® Travel Together od Fisher-Price® za nejrůznějšími vzrušujícími dobrodružstvími! Když batolata umístí figurku pilota Kurta na jeho sedadlo, uvidí, jak se část letadla rozsvítí, a uslyší zábavné písničky a zvuky o objevování světa s přáteli.

můžete mít DNES

Od MALL
Fisher-Price Pejskův chytrý telefon CZ/SK/ENG/HU/PL HNL43 Fisher-Price Pejskův chytrý telefon CZ/SK/ENG/HU/PL HNL43
Fisher-Price Pejskův chytrý telefon CZ/SK/ENG/HU/PL HNL43

Pejskův chytrý telefon z řady Směj se a Poznávej! od Fisher-Price je hračka pro nejmenší nabitá tlačítky a písničkami pro zábavu i veselé učení. Váš malý objevitel se naučí nové dovednosti a znalosti stisknutím 9 tlačítek pro aktivaci světel a výukového obsahu, který učí tvary, barvy, písmenka, čísla a další!

můžete mít DNES

Od MALL
Fisher-Price Doktorský set s taškou DVH14 Fisher-Price Pejskův chytrý telefon CZ/SK/ENG/HU/PL HNL43
Fisher-Price Doktorský set s taškou DVH14

Je v domě doktor? Teď už ano! S doktorským setem Fisher-Price® se mohou předškoláci vrhnout na hraní. Mini-doktoři mohou „poslouchat“ srdce svého pacienta pomocí stetoskopu, „kontrolovat“ teplotu (stisknutím tlačítka teploměru se z „nemocného“ stane „zdravý“), zkontrolovat uši pomocí otoskopu nebo měřit tlak (tlakoměr se otáčí).

můžete mít DNES

Od MALL
Fisher-Price Chodítko Pejsek Fisher-Price Pejskova zábavná hrací deska CZ/SK/ENG/HU/PL HRB72
Fisher-Price Chodítko Pejsek

Pojďme se projít, zlato! Učte se s chodítkem Smart Stages™ štěnětem – dokonalým kamarádem pro vaše rostoucí dítě, který nabízí vzrušující praktické aktivity pro malé sedící děti a spoustu povzbuzujících frází a podpory pro tyto první malé kroky.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Fisher-Price Tahací telefon Fisher-Price Pejskova zábavná hrací deska CZ/SK/ENG/HU/PL HRB72
Fisher-Price Tahací telefon

Veselý tahací telefon se rychle stane oblíbeným kamarádem vašeho dítěte. Díky přátelskému obličeji, otočnému číselníku, zábavnému vyzvánění a očím, které se koulí nahoru a dolů, bude za chvíli vaše dítě telefonovat jako dospělí. Děti si s telefonem mohou hrát v sedě nebo ho tahat za sebou. Hračka seznamuje děti s čísly od 0 do 9.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Fisher-Price Pejskova zábavná hrací deska CZ/SK/ENG/HU/PL HRB72 Fisher-Price Pejskova zábavná hrací deska CZ/SK/ENG/HU/PL HRB72
Fisher-Price Pejskova zábavná hrací deska CZ/SK/ENG/HU/PL HRB72

Pejskova zábavná hrací deska od Fisher-Price® je nabitá praktickými a zábavnými aktivitami pro nejmenší. Tato interaktivní hračka vypadá jako hrací deska stolní hry. Obsahuje zábavná světla, hudbu, učení písniček a praktické aktivity, které podporují jemnou motoriku.

můžete mít DNES

Od MALL
Fisher-Price Linkimals Mluvící lama CZ HNM94 Fisher-Price Hrající Dino s vyskakujícími míčky CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51
Fisher-Price Linkimals Mluvící lama CZ HNM94

Linkimals Mluvící Lama od společnosti Fisher-Price je plná praktických her a interaktivní zábavy. Když děti posunují kroužek 1–2–3 nahoru a dolů nebo otáčejí duhovým kolečkem, jsou odměněny světýlky, písničkami, zvuky a frázemi, které přibližují barvy, čísla a počítání od 1 do 3.

můžete mít DNES

Od MALL
Fisher-Price Pejskův ovladač CZ Fisher-Price Hrající Dino s vyskakujícími míčky CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51
Fisher-Price Pejskův ovladač CZ

Vaše děťátko si s touto interaktivní hračkou užije nejen hodně legrace, ale také se naučí něco nového. Díky spoustě tlačítek, písniček a zábavného učení si děti pejskův ovladač naprosto zamilují.

můžete mít DNES

Od MALL
Fisher-Price Hrající Dino s vyskakujícími míčky CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51 Fisher-Price Hrající Dino s vyskakujícími míčky CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51
Fisher-Price Hrající Dino s vyskakujícími míčky CZ/SK/ENG/HU/PL HNR51

Hrající dino s vyskakujícími míčky od Fisher-Price roste spolu s dítětem a nabízí tři režimy hry. Stisknutím tlačítek ABC, 123 a Hudba se aktivují světýlka a zábavné naučné písničky, melodie a fráze. Čtyři barevné míčky lze také roztřídit přes dinova záda nebo ocas do kyblíku a pokračovat tak v zábavě!

můžete mít DNES

Od MALL
Fisher-Price Duhový ježek HBP42 Fisher-Price Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami HBM26
Fisher-Price Duhový ježek HBP42

Ježek s čírem? To zní jako skvělý cool kamarád na hraní! Duhový ježek od Fisher-Price® má 8 různých textur a 3 jedinečné zvuky, které může dítě prozkoumat – včetně šustícího bříška, překvapivé znělky uvnitř a pískajícího nosu!

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami HBM26 Fisher-Price Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami HBM26
Fisher-Price Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami HBM26

Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami od Fisher-Price® spolehlivě zabaví vašeho malého velkého šéfa! Vaše děťátko se může posadit do otáčecího sedátka uprostřed centra zábavných aktivit a užít si zábavu s interaktivními aktivitami po jeho okrajích.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Fisher-Price Měkké piano se zrcátkem HND54 Fisher-Price Dětská kancelář 2 v 1 s aktivitami HBM26
Fisher-Price Měkké piano se zrcátkem HND54

Měkké piano se zrcátkem od Fisher-Price® přináší smyslovou hru pro vaše maličké na hraní doma nebo na cestách. Zábavné prvky na jednotlivých stranách hračky nabízí různé možnosti pro hru vleže, čas na bříšku a pro hru vsedě.

můžete mít DNES

Od MALL
Maminky i tátové chtějí pro své děti jen to nejlepší. Proto je už od jejich narození obklopují hezkými a nápaditými hračkami. Najdete pestrý výběr veselých hraček, všech možných barev i tvarů. Hračky Fisher Price, které nabízíme, jsou kvalitní, zdravotně nezávadné a pořídíte je za velmi příznivé ceny. V naší nabídce si vybere každý – a bude odměněn šťastným a spokojeným úsměvem hrajícího si děťátka.