10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Novinka
Flair Ručně všívaný kusový koberec Lotus premium Blue Flair Ručně všívaný kusový koberec Lotus premium Blue
Flair Ručně všívaný kusový koberec Lotus premium Blue

Vlněný kusový koberec Lotus premium Blue je skvělým kobercem do každé domácnosti. Koberec byl vyrobený v Indii a je ručně všívaný a také ručně střižený. Při úklidu doporučujeme jemně vysávat jednou nebo dvakrát týdně. Při vysávání koberce použijte štětec.

můžete mít 20.12 - 27.12

Flair Ručně všívaný kusový koberec Lotus premium Red Flair Ručně všívaný kusový koberec Lotus premium Blue
Flair Ručně všívaný kusový koberec Lotus premium Red

Vlněný kusový koberec Lotus premium Red je skvělým kobercem do každé domácnosti. Koberec byl vyrobený v Indii a je ručně všívaný a také ručně střižený. Při úklidu doporučujeme jemně vysávat jednou nebo dvakrát týdně. Při vysávání koberce použijte štětec.

můžete mít 20.12 - 27.12

Novinka
Flair Ručně všívaný kusový koberec Lotus premium Fawn Flair Ručně všívaný kusový koberec Lotus premium Blue
Flair Ručně všívaný kusový koberec Lotus premium Fawn

Vlněný kusový koberec Lotus premium Fawn je skvělým kobercem do každé domácnosti. Koberec byl vyrobený v Indii a je ručně všívaný a také ručně střižený. Při úklidu doporučujeme jemně vysávat jednou nebo dvakrát týdně. Při vysávání koberce použijte štětec.

můžete mít 20.12 - 27.12

Novinka
Flair Ručně všívaný kusový koberec Illusion Candy Multi Flair Kusový koberec Manhattan Patchwork Chenille Terracotta
Flair Ručně všívaný kusový koberec Illusion Candy Multi

Vlněný kusový koberec Illusion Candy Multi je skvělým moderním kobercem do každé domácnosti. Koberec byl vyrobený v Indii a je ručně tkaný. Při úklidu doporučujeme jemně vysávat jednou nebo dvakrát týdně. Při vysávání koberce použijte štětec. Rozlité místo okamžitě osušte čistým hadříkem.

můžete mít 20.12 - 27.12

Novinka
Flair Kusový koberec Manhattan Patchwork Chenille Terracotta Flair Kusový koberec Manhattan Patchwork Chenille Terracotta
Flair Kusový koberec Manhattan Patchwork Chenille Terracotta

Krásný koberec v hřejivé červeno-oranžové barvě vnese do každé domácnosti luxusní a komfortní atmosféru. Jedná se o kousek vyrobený ze směsi akrylu, polyesteru a bavlny. Díky této kombinaci materiálů je odolný, hebký a snadný na údržbu. Nejlépe se hodí do obývacího pokoje nebo jídelny.

můžete mít 20.12 - 27.12

Novinka
Flair Kusový koberec Sarita Jute Boucle Natural Flair Kusový koberec Manhattan Patchwork Chenille Terracotta
Flair Kusový koberec Sarita Jute Boucle Natural

Jutový koberec bude skvělým doplňkem každé domácnosti. Je vyroben v Indii a má řadu praktických vlastností. Jedná se o koberec bez vlasu, a proto je velmi snadný na údržbu – stačí ho vyklepat nebo vysát. Dále je velmi odolný a komfortní při došlapu.

můžete mít 20.12 - 27.12

Novinka
Flair Kusový koberec Shaggy Teddy Olive Flair Kusový koberec Aruba Alfresco Weave Natural – na ven i na doma
Flair Kusový koberec Shaggy Teddy Olive

Olivově zelený koberec, který Vás zaujme fantasticky hebkým a měkkým povrchem. Má totiž vysoký vlas typu shaggy a ten bude Vašich chodidlům každý den nabízet příjemné pohlazení. Proto se nejlépe hodí do ložnice k posteli nebo obývacího pokoje k pohovce.

můžete mít 20.12 - 27.12

Novinka
Flair Běhoun Florence Alfresco Tile Grey Flair Kusový koberec Aruba Alfresco Weave Natural – na ven i na doma
Flair Běhoun Florence Alfresco Tile Grey

Šedo-béžový moderní běhoun, který svým motivem připomíná dlažbu. Jedná se o kvalitní a odolný kousek vyrobený z polypropylenu s krátkým vlasem. Mezi jeho přednosti patří snadná údržba nebo antistatická úprava.

můžete mít 20.12 - 27.12

Novinka
Flair Kusový koberec Aruba Alfresco Weave Natural – na ven i na doma Flair Kusový koberec Aruba Alfresco Weave Natural – na ven i na doma
Flair Kusový koberec Aruba Alfresco Weave Natural – na ven i na doma

Praktický koberec v přírodní béžové barvě dodá texturu každému interiéru i exteriéru. Díky nízkému profilu a vysoké odolnosti poslouží například v chodbě, v kuchyni nebo na terase. Má totiž místo klasického vlasu velmi krátké a pevné smyčky z polypropylenu, a proto odolá vyšší zátěži.

můžete mít 20.12 - 27.12

Flair Kusový koberec Solace Lino Leaf Natural kruh 160x160 (průměr) kruh Flair Kusový koberec Solace Lino Leaf Natural kruh 160x160 (průměr) kruh
Flair Kusový koberec Solace Lino Leaf Natural kruh 160x160 (průměr) kruh

Kruhový koberec v pískově béžové barvě se může pyšnit nejen povedeným 3D vzorem, ale také řadou kvalitních vlastností. V první řadě skvěle izoluje chlad, protože je vyroben ze 100% vlny. Dále je velmi příjemný na došlap, a to díky hustému středně vysokému vlasu.

můžete mít 29.12 - 03.01

Novinka
Flair Běhoun Spectrum Rhumba Multi Flair Kusový koberec Solace Lino Leaf Natural kruh 160x160 (průměr) kruh
Flair Běhoun Spectrum Rhumba Multi

Neskutečně měkoučký a extravagantně barevný běhoun Spectrum byl vyroben ze 100% polypropylenu, díky čemuž je velice příjemný na dotek a dobře se po něm chodí. Navíc má ručně vyřezávané vzorování, je antistatický a obšitý po celém obvodu.

můžete mít 20.12 - 27.12

Novinka
Flair Kusový koberec Basento Seed Natural – na ven i na doma Flair Kusový koberec Solace Lino Leaf Natural kruh 160x160 (průměr) kruh
Flair Kusový koberec Basento Seed Natural – na ven i na doma

Bezvlasý koberec v přírodní barvě najde uplatnění v chodbě i na terase. Nemusíte se bát, že se nenávratně ušpiní, protože ho můžete omýt vodou. Jedná se totiž o velmi kvalitní a odolný kousek vyrobený ze 100% polypropylenu. Má antistatickou úpravu a je obšitý na delších stranách.

můžete mít 20.12 - 27.12

Novinka
Flair Kusový koberec Cocktail Wonderlust Dark-blue kruh 160x160 (průměr) kruh Flair Kusový koberec Cocktail Wonderlust Grey/Ochre kruh 160x160 (průměr) kruh
Flair Kusový koberec Cocktail Wonderlust Dark-blue kruh 160x160 (průměr) kruh

Tmavě modrý kruhový koberec s abstraktním motivem. Hodí se především do obývacího pokoje nebo ložnice, kde oceníte nejen jeho design, ale i komfortní došlap. Vyrábí se totiž z polypropylenu heatset, který je měkký a příjemný.

můžete mít 20.12 - 27.12

Novinka
Flair Kusový koberec Cocktail Wonderlust Grey/Ochre kruh 160x160 (průměr) kruh Flair Kusový koberec Cocktail Wonderlust Grey/Ochre kruh 160x160 (průměr) kruh
Flair Kusový koberec Cocktail Wonderlust Grey/Ochre kruh 160x160 (průměr) kruh

Kruhový koberec kombinující hořčičně žlutou a šedou barvu s abstraktním motivem. Jedná se o kvalitní designový kousek, který se nejlépe hodí do obývacího pokoje nebo ložnice. Je totiž měkký, příjemný na dotek a má antistatickou úpravu.

můžete mít 20.12 - 27.12

Novinka
Flair Kusový koberec Hand Carved Cosmos Mint/Grey/Cream Flair Kusový koberec Cocktail Wonderlust Grey/Ochre kruh 160x160 (průměr) kruh
Flair Kusový koberec Hand Carved Cosmos Mint/Grey/Cream

Velmi pěkný koberec z řady Hand Carved s geometrickými tvary do zelené barvy zaujme skvělým designem a úžasným 3D motivem. Koberec je vyrobený z polypropylenu, a je tak příjmený na dotek. Díky krátkému vlasu je navíc snadný na údržbu a čištění. Koberec se bude hodit do každého interiéru.

můžete mít 08.01 - 11.01

Flair Kusový koberec Solace Lino Leaf Natural Flair Kusový ručně tkaný koberec Tuscany Textured Wool Border Brown
Flair Kusový koberec Solace Lino Leaf Natural

Moderní koberec v přírodní béžové barvě skvěle padne do každého interiéru. Vyrábí se v Indii z přírodní vlny, a díky tomu je hřejivý a izoluje hluk. Vaše chodidla jistě ocení i měkký a komfortní došlap, který zajišťuje vysoká hustota vlasu.

můžete mít 30.11 - 01.12

Novinka
Flair Kusový koberec Spectrum Rhumba Multi Flair Kusový ručně tkaný koberec Tuscany Textured Wool Border Brown
Flair Kusový koberec Spectrum Rhumba Multi

Neskutečně měkoučký a extravagantně barevný koberec Spectrum byl vyrobený ze 100% polypropylenu, díky čemuž je velice příjemný na dotek a dobře se po něm chodí, navíc má ručně vyřezávané vzorování. Koberec je antistatický a obšitý po celém obvodu.

můžete mít 20.12 - 27.12

Novinka
Flair Kusový ručně tkaný koberec Tuscany Textured Wool Border Brown Flair Kusový ručně tkaný koberec Tuscany Textured Wool Border Brown
Flair Kusový ručně tkaný koberec Tuscany Textured Wool Border Brown

Hnědý vlněný koberec, který je vyráběn ručně v Indii. Jedná se o povedený moderní kousek vhodný především do ložnice nebo obývacího pokoje. Je totiž měkký a hřejivý, což zajišťuje přírodní vlna, ze které je vyroben, a středně vysoký střižený vlas.

můžete mít 20.12 - 27.12

Novinka
Flair Ručně všívaný kusový koberec Illusion Falmouth Multi Flair Ručně všívaný kusový koberec Illusion Falmouth Multi
Flair Ručně všívaný kusový koberec Illusion Falmouth Multi

Vlněný kusový koberec Illusion Falmouth Multi je skvělým moderním kobercem do každé domácnosti. Koberec byl vyrobený v Indii a je ručně tkaný. Živé barvy bohaté na kombinaci s uměleckými geometrickými vzory vytvářejí umění pro vaši podlahu.

můžete mít 29.12 - 03.01

Novinka
Flair Běhoun Eris Marbled Blush Flair Ručně všívaný kusový koberec Illusion Falmouth Multi
Flair Běhoun Eris Marbled Blush

Moderní běhoun, který kombinuje šedou a pudrově růžovou barvu a má vskutku zajímavý motiv. Vypadá to, jako když se slévají dvě barvy dohromady. Některá vlákna se třpytí, což zajišťuje polyester, ze kterého je koberec vyroben. Dalším materiálem je polypropylen, díky kterému je koberec odolný a pevný.

můžete mít 20.12 - 27.12

Flair Kusový koberec Hand Carved Cosmos Purple/Grey Flair Ručně všívaný kusový koberec Illusion Falmouth Multi
Flair Kusový koberec Hand Carved Cosmos Purple/Grey

Moderní koberec řady Hand Carved s geometrickými tvary v krásné fialovo šedé barevné kombinaci se postará o zvýraznění Všeho interiéru. Koberec je vyrobený z polypropylenu, a je tak příjmený na dotek. Díky krátkému vlasu je navíc snadný na údržbu a čištění.

můžete mít 30.11 - 01.12

Novinka
Flair Kusový koberec Patna Channel Silver Flair AKCE: 60x230 cm Kusový ručně tkaný koberec Tuscany Siena Light-Grey 60x230
Flair Kusový koberec Patna Channel Silver

Koberec se zajímavým plastickým vzorem, který se díky své neutrální barvě hodí do každého interiéru. 3D efekt vytváří prostřižený vlas vyrobený ze směsi přírodní vlny a jemné a lesklé viskózy. Jistě si ho oblíbíte pro jeho skvělé tepelně izolační vlastnosti a útlum hluku.

můžete mít 20.12 - 27.12

Flair AKCE: 60x200 cm Běhoun Leela Ivory/Teal 60x200 Flair AKCE: 60x230 cm Kusový ručně tkaný koberec Tuscany Siena Light-Grey 60x230
Flair AKCE: 60x200 cm Běhoun Leela Ivory/Teal 60x200

Moderní běhoun kombinující slonovinovou a tyrkysovou barvu do Vaší domácnosti vnese klidnou atmosféru, přičemž na každé straně dominuje jiná barva. Vyrábí se z recyklované bavlny a polyesteru, a proto je odolný a příjemný na došlap. Mezi jeho přednosti patří snadná údržba nebo antistatická úprava.

můžete mít 30.11 - 01.12

Flair AKCE: 60x230 cm Kusový ručně tkaný koberec Tuscany Siena Light-Grey 60x230 Flair AKCE: 60x230 cm Kusový ručně tkaný koberec Tuscany Siena Light-Grey 60x230
Flair AKCE: 60x230 cm Kusový ručně tkaný koberec Tuscany Siena Light-Grey 60x230

Kusový jednobarevný vlněný koberec Tuscany je skvělým kobercem do každé domácnosti. Koberec byl vyrobený ze 100% vlny a má antistatickou úpravu. Při vysávání koberce použijte štětec. Rozlité místo okamžitě osušte čistým hadříkem.

můžete mít 30.11 - 01.12

Značka Flair přichází na internetový obchod, kde představuje širokou škálu hraček pro děti. Prodávají hračky jako figurky, panenky, plyšové hračky atd.