10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Foreo 1ks ufo smart mask device, fuchsia Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti
Foreo 1ks ufo smart mask device, fuchsia

Foreo 1ks UFO Smart Mask Device, Fuchsia, Kosmetický přístroj.

můžete mít 12.3.

Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti
Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti

LUNA fofo je sofistikovaný čisticí kartáček na obličej, který Vám díky 100% individuální péči pomůže poznat Vaši pleť a dosáhnout tak zdravé barvy ve tváři.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo LUNA Mini 2 Čisticí sonický kartáček na obličej Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti
Foreo LUNA Mini 2 Čisticí sonický kartáček na obličej

Uzdravte svou pleť a proměnte ji díky oceňovanému čisticímu přístroji na obličej LUNA mini 2, který v rámci minutového rituálu přináší zážitek, jako byste byli v lázních. Tento švédský kartáček na obličej, vhodný pro všechny typy pleti, pomáhá dosáhnout čisté, jemnější a hebvábnější pokožky.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo LUNA 2 Čisticí sonický kartáček s protivráskovým účinkem Foreo čistící a masážní kartáč na obličej luna 3 pro smíšenou pleť
Foreo LUNA 2 Čisticí sonický kartáček s protivráskovým účinkem

ČISTÁ ZA MINUTU, ZÁŘIVÁ PO CELÝ DEN Dopřejte si i doma profesionální péči o pleť díky LUNA 2, nejprodávanějšímu přístroji na obličej pro čistou pleť bez vrásek, od švédské značky FOREO.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo LUNA Plus 4 Čisticí a liftingový sonický kartáček Foreo čistící a masážní kartáč na obličej luna 3 pro smíšenou pleť
Foreo LUNA Plus 4 Čisticí a liftingový sonický kartáček

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ, LED TERAPIE A NEINVAZIVNÍ FACELIFTLUNA™ Plus 4 je nejpokročilejší silikonová péče o pleť 4 v 1 s T-sonic™ pulzací, která je základem pro rychlé a trvalé profesionální výsledky u vás doma.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo čistící a masážní kartáč na obličej luna 3 pro smíšenou pleť Foreo čistící a masážní kartáč na obličej luna 3 pro smíšenou pleť
Foreo čistící a masážní kartáč na obličej luna 3 pro smíšenou pleť

LUNA 3G Hloubkové, jemné čištění obličeje pro zářivou a pevnější pleť; LUNA 3 je nejnovější generace prvního silikonového masážního čističe obličeje na světě s pulzací TSonic. Luna 3 nabízí větší hlavu, delší a měkčí výčnělky, které zajišťují ještě hlubší a důkladnější čištění obličeje. Kromě čišt

můžete mít 8.3. - 12.3.

Foreo IRIS Masážní přístroj na oční okolí (Eye Massager Magenta) Foreo IRIS Masážní přístroj na oční okolí (Eye Massager Magenta)
Foreo IRIS Masážní přístroj na oční okolí (Eye Massager Magenta)

Průlomový masážní stroj IRIS na oční okolí využívá technologii Alternating T-Sonic, která dodává jemnou, ale účinnou masáž. Je až 3,5krát účinnější než manuální aplikace vašeho oblíbeného očního krému nebo séra.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo LUNA 3 Čisticí sonický kartáček s protivráskovým účinkem Foreo IRIS Masážní přístroj na oční okolí (Eye Massager Magenta)
Foreo LUNA 3 Čisticí sonický kartáček s protivráskovým účinkem

Sonický čisticí přístroj FOREO LUNA 3 udržuje vaši pleť fit a krásnou díky hloubkovému čištění a cílené anti-age masáži. Měkké a dlouhé štětinky spolu s 8000 T-Sonic pulzy v 16 intenzitách eliminují bakterie a nečistoty způsobené pocením a dodávají tak pleti svěží, zdravý lesk.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo LUNA 4 Čisticí sonický kartáček Foreo IRIS Masážní přístroj na oční okolí (Eye Massager Magenta)
Foreo LUNA 4 Čisticí sonický kartáček

PRÉMIOVÉ HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ A ZPEVNĚNÍ 2 v 1 S T-SONIC™ PULZACÍLUNA™ 4 je pokročilý hloubkový čisticí a zpevňující přístroj 2 v 1, ikonický a nezbytný začátek každé správné každodenní péče o pleť.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo LUNA Body 4 Čisticí kartáč na tělo Foreo LUNA Play Smart 2 Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti
Foreo LUNA Body 4 Čisticí kartáč na tělo

KAŽDODENNÍ REVITALIZUJÍCÍ LÁZEŇSKÁ PÉČE O CELÉ TĚLODopřejte si zážitek v podobně hloubkového čištění celého těla s přístrojem LUNA™ 4 a odstraňte 99,5 % nečistot díky jemnému peelingu, abyste svou pokožku připravili na lepší absorpci tělového mléka.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo LUNA Play Plus 2 Čisticí sonický kartáček na obličej Foreo LUNA Play Smart 2 Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti
Foreo LUNA Play Plus 2 Čisticí sonický kartáček na obličej

LUNA™ play plus 2 je malý, ale účinný čisticí masážní přístroj na obličej od švédského kosmetického giganta FOREO.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo LUNA Play Smart 2 Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Foreo LUNA Play Smart 2 Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti
Foreo LUNA Play Smart 2 Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti

Inteligentním zařízením na čištění obličeje od švédské značky krásy FOREO. Po předchozí analýze pleti následuje čištění na míru.

můžete mít 5.3. - 6.3.

čistící a masážní kartáč na obličej luna 3 pro citlivou pleť Foreo čistící a masážní kartáč na obličej luna 3 pro normální pleť
čistící a masážní kartáč na obličej luna 3 pro citlivou pleť

LUNA 3G Hloubkové, jemné čištění obličeje pro zářivou a pevnější pleť; LUNA 3 je nejnovější generace prvního silikonového masážního čističe obličeje na světě s pulzací TSonic. Luna 3 nabízí větší hlavu, delší a měkčí výčnělky, které zajišťují ještě hlubší a důkladnější čištění obličeje. Kromě čišt

můžete mít 8.3. - 12.3.

Foreo čistící a masážní kartáč na obličej luna 3 pro normální pleť Foreo čistící a masážní kartáč na obličej luna 3 pro normální pleť
Foreo čistící a masážní kartáč na obličej luna 3 pro normální pleť

LUNA 3G Hloubkové, jemné čištění obličeje pro zářivou a vypnutou pleť; LUNA 3 je nejnovější generace prvního silikonového masážního čističe obličeje na světě s pulzací TSonic. Luna 3 nabízí větší hlavu, delší a měkčí výčnělky, které zajišťují ještě hlubší a důkladnější čištění obličeje. Kromě čišt

můžete mít 8.3. - 12.3.

Čistící sprej 60 ml Foreo čistící a masážní kartáč na obličej luna 3 pro normální pleť
Čistící sprej 60 ml

Čistící silikonový sprej vhodný pro všechna zařízení Foreo. Bezpečně čistí a dezinfikuje. Prodlužuje životnost přístrojů tím, že rychle odstraňuje nečistoty, čisticí prostředky i zbytky make-upu.

můžete mít 6.3.

Foreo Hloubkově hydratační a vyplňující noční maska (Ultra-Hydrating Sleeping Mask) Foreo Hloubkově hydratační a vyplňující noční maska (Ultra-Hydrating Sleeping Mask)
Foreo Hloubkově hydratační a vyplňující noční maska (Ultra-Hydrating Sleeping Mask)

Součástí extrémně účinné kolekce SUPERCHARGED™ je bohatá noční maska, jejíž složení obsahuje 98 % čistých složek přírodního původu vyvážených tak, aby intenzivně doplnily, zklidnily a uzamkly potřebnou vlhkost. Vychutnejte si hloubkový reset.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo Intenzivní hydratační krém Supercharged (HA+PGA Moisturizing Cream) Foreo Hloubkově hydratační a vyplňující noční maska (Ultra-Hydrating Sleeping Mask)
Foreo Intenzivní hydratační krém Supercharged (HA+PGA Moisturizing Cream)

HA+PGA intenzivní hydratační krém má rychle se vstřebávající gelovo-krémovou texturu, která byla vytvořena jako výkonné, rychlé a účinné řešení „vše v jednom“, které zajišťuje dlouhotrvající hydrataci, zlepšuje pružnost, zabraňuje ztrátě vlhkosti a posiluje kožní bariéru.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo LUNA 3 Men Čisticí sonický kartáček pro muže s protivráskovým účinkem Foreo Hloubkově hydratační a vyplňující noční maska (Ultra-Hydrating Sleeping Mask)
Foreo LUNA 3 Men Čisticí sonický kartáček pro muže s protivráskovým účinkem

Foreo LUNA 3 Men Čisticí sonický kartáček pro muže s protivráskovým účinkem byl vytvořen přímo na míru pro náročné muže se zájmem o módu a design. LUNA 3 Men se nově objevuje v koupelnách mužů, aby za ně pečovala o jejich vytíženou pleť.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo LUNA 4 Men Čisticí sonický kartáček Foreo LUNA Mini 3 Čisticí sonický kartáček na obličej
Foreo LUNA 4 Men Čisticí sonický kartáček

NASAĎTE SI NOVOU TVÁŘLUNA™ 4 MEN je pokročilý hloubkově čisticí a zpevňující přístroj na obličej 2 v 1, nezbytný začátek každé správné rutiny čištění nabízející jemné, pravidelné a hloubkové čištění.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo LUNA Go 4 Čisticí sonický kartáček Foreo LUNA Mini 3 Čisticí sonický kartáček na obličej
Foreo LUNA Go 4 Čisticí sonický kartáček

NEZBYTNÉ HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ A TÓNOVÁNÍ BĚHEM CESTOVÁNÍLUNA™ Go 4 spojuje čistotu vysoce hygienického měkkého silikonu a sílu 8 manuálně nastavitelných intenzit T-Sonic™ pulzace, díky čemuž poskytuje dokonale přizpůsobené čištění na cestách.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo LUNA Mini 3 Čisticí sonický kartáček na obličej Foreo LUNA Mini 3 Čisticí sonický kartáček na obličej
Foreo LUNA Mini 3 Čisticí sonický kartáček na obličej

Čisticí přístroj LUNA Mini 3 se stane nepostradatelným pomocníkem v péči o vaši pleť. Kartáček je vhodný k čištění všech typů pleti. Můžete si nastavit 12 intenzit čištění s maximální rychlostí až 8 000 pulzů za minutu.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo LUNA Mini 4 Čisticí sonický kartáček Foreo Luna Mini2 Masážní přístroj na čištění obličeje Midnight facial cleansing massager
Foreo LUNA Mini 4 Čisticí sonický kartáček

OBOUSTRANNÉ HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ DOMA I NA CESTÁCHLUNA™ 4 Mini spojuje ultrahygienický, výjimečně měkký silikon a T-Sonic™ pulzaci, které pronikají do hloubky a odstraňují 99,5 % nečistot během dokonalého minutového ošetření, které zajišťuje lepší absorpci aktivních látek péče o pleť.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Foreo Luna Mini2 Masážní přístroj na čištění obličeje Midnight facial cleansing massager Foreo Luna Mini2 Masážní přístroj na čištění obličeje Midnight facial cleansing massager
Foreo Luna Mini2 Masážní přístroj na čištění obličeje Midnight facial cleansing massager

LUNA mini 2 je kompaktní sonický čisticí kartáček na obličej s masážním účinkem přizpůsobený potřebám všech typů pleti. Díky optimálnímu uspořádání výstupků, 8 nastavitelným úrovním intenzity pulzace a vylepšené pulzační technologii T-Sonic™ poskytuje plně uspokojivé výsledky čištění pleti. Pouhá 1

můžete mít 8.3.

Foreo Luna Mini2 Masážní přístroj na čištění obličeje Pearl Pink Foreo Luna Mini2 Masážní přístroj na čištění obličeje Midnight facial cleansing massager
Foreo Luna Mini2 Masážní přístroj na čištění obličeje Pearl Pink

LUNA mini 2 je kompaktní sonický čisticí kartáček na obličej s masážním účinkem přizpůsobený potřebám všech typů pleti. Díky optimálnímu uspořádání výstupků, 8 nastavitelným úrovním intenzity pulzace a vylepšené pulzační technologii T-Sonic™ poskytuje plně uspokojivé výsledky čištění pleti. Pouhá 1

můžete mít 8.3.

Mladá, inovativní švédská značka zaměřená na krásu a zdraví v oblasti péče o pleť. Čisticí sonické kartáčky FOREO jsou vyrobeny z hypoalergenního neporézního silikonu, který zajišťuje jejich vysokou hygieničnost. Společnost založená v roce 2013 se během krátké doby rozšířila po celém světě. Nyní má více než 3000 pracovních míst.

Revoluční systém na čistění pleti FOREO LUNA™ doplňuje například FOREO LUNA 2 s anti-aging efektem, kompaktní FOREO LUNA mini 2, cestovní LUNA go nebo nejmenší LUNA play. Oblíbená je i pomůcka pro masáž očního okolí FOREO IRIS. Postačí 2x denně 1 minuta péče a vaše pleť bude čistá a zářivá.