10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Fragment Peppa Pig - Velký adventní kalendář Fragment Peppa Pig - Velký adventní kalendář
Fragment Peppa Pig - Velký adventní kalendář

S prasátkem Peppou uteče čekání na Štědrý den jako voda! V originálním adventním kalendáři najdete celkem 24 malých knížeček s pěknou pohádkou – třeba o maškarním večírku, výletu na lodi nebo návštěvě cirkusu.

můžete mít 29.2.

Fragment Pojďme spolu do Betléma Fragment Peppa Pig - Velký adventní kalendář
Fragment Pojďme spolu do Betléma

Zkrať si čekání na Štědrý den báječnými aktivitami! Poslechni si vyprávění o narození Ježíška, postav si vlastní betlém a s pomocí vylamovacích postaviček sehraj svůj vlastní vánoční příběh. Užij si zábavné hry a úkoly a více než 100 veselých samolepek!

můžete mít 29.2.

Fragment Zábavná logopedie Fragment Peppa Pig - Velký adventní kalendář
Fragment Zábavná logopedie

Logopedická cvičení na doma i do školky, která budou bavit děti i dospělé! Nácvik správné výslovnosti patří v mnoha rodinách ke každodenní rutině. Proto je důležité, aby procvičování všechny zúčastněné bavilo, bylo pestré a zábavné. Sešit, který máte před sebou, všechna tato kritéria splňuje.

můžete mít 29.2. - 1.3.

Fragment Logopedie pro nejmenší Fragment Stovka cvičení z českého jazyka od šestky do devítky
Fragment Logopedie pro nejmenší

Pracovní sešit plný her, doplňovaček, obrázků a úkolů pro rozvoj komunikačních dovedností a výslovnosti. Logopedie není jen nácvik správné výslovnosti. Je to i podpora komunikačních dovedností, a ty je možné začít trénovat již v raném věku.

můžete mít 29.2. - 1.3.

Fragment Fyzika je hra pro 2. stupeň ZŠ Fragment Stovka cvičení z českého jazyka od šestky do devítky
Fragment Fyzika je hra pro 2. stupeň ZŠ

Proměňte vaši kuchyň v domácí laboratoř, zábava začíná! Fyzika patří mezi předměty, které bývají považovány za složité a obtížně pochopitelné. Nenechte se však odradit! Ukážeme vám, že dokáže být hravá a zábavná.

můžete mít 29.2. - 1.3.

Fragment Stovka cvičení z českého jazyka od šestky do devítky Fragment Stovka cvičení z českého jazyka od šestky do devítky
Fragment Stovka cvičení z českého jazyka od šestky do devítky

Chcete umět český jazyk na jedničku? Ovládáte pravopis, jako když bičem mrská? Víte, kdy napsat Novákovi a kdy Novákovy? Znáte všechny slovesné vzory a dokážete určit přívlastek neshodný? Pokud jste alespoň jednou zaváhali, připravili jsme pro vás více než stovku cvičení.

můžete mít 29.2. - 1.3.

Fragment Tajemní zachránci - Nebeský jednorožec Fragment Vyškrabávací obrázky s aktivitami – Třpytiví jednorožci
Fragment Tajemní zachránci - Nebeský jednorožec

Stala se hrozná věc! Zlý sir Fitzroy ukradl ze stáda malého jednorožce jménem Jetýlek. Sofie a její kamarádka Mája ani na chvilku neváhají. V převleku a pod rouškou noci mu okamžitě vyrážejí na pomoc. Podaří se jim Jetýlka najít a vysvobodit ze zajetí?

můžete mít 29.2. - 1.3.

Fragment Vánoční koledy s piánkem – Josef Lada Fragment Vyškrabávací obrázky s aktivitami – Třpytiví jednorožci
Fragment Vánoční koledy s piánkem – Josef Lada

V knížce s piánkem najdete nejoblíbenější a nejznámější koledy s jednoduchým notovým záznamem. Zahrajte a zazpívejte si nejkrásnější vánoční koledy! V knížce s piánkem najdete nejoblíbenější a nejznámější koledy s jednoduchým notovým záznamem.

můžete mít 29.2. - 1.3.

Fragment Vyškrabávací obrázky s aktivitami – Třpytiví jednorožci Fragment Vyškrabávací obrázky s aktivitami – Třpytiví jednorožci
Fragment Vyškrabávací obrázky s aktivitami – Třpytiví jednorožci

Třpytivé vyškrabávací obrázky a zábavné aktivity pro všechny milovnice jednorožců! Užij si zábavu s kouzelnými jednorožci! Čeká tě spousta báječných aktivit a k tomu vyškrabávací stránky ukrývající nejedno třpytivé překvapení.

můžete mít 29.2. - 1.3.

Fragment Cesta do země snergů Fragment 100 osobností, které změnily svět
Fragment Cesta do země snergů

Dovolte mi poznamenat, jak moc se mně i mým dětem líbí kniha E. A. Wyke-Smithe Kouzelná země snergů, a její hrdina Gorbo – klenot mezi poplety a skvostný společník pro bláznivá dobrodružství. – J. R. R. Tolkien Pip a Flora jsou v pěkném průšvihu.

Momentálně nedostupné

Fragment 10 odvážných expedic Fragment 100 osobností, které změnily svět
Fragment 10 odvážných expedic

Poznej objevitele moderní doby, kteří změřili síly s přírodou i s neznámem. Neil Armstrong stanul jako první člověk na Měsíci. Ellen MacArthurová obeplula bez cizí pomoci celou zeměkouli. A nikdo nesestoupal tak hluboko pod zem jako Gennadij Samochin.

Momentálně nedostupné

Fragment 100 osobností, které změnily svět Fragment 100 osobností, které změnily svět
Fragment 100 osobností, které změnily svět

Přijměte pozvání do vybrané společnosti a seznamte se s těmi, kteří změnili svět! Přijměte pozvání do vybrané společnosti a seznamte se s těmi, kteří změnili svět!

Momentálně nedostupné

Fragment 101 aktivit proti nudě Fragment 101 her na dětské oslavy
Fragment 101 aktivit proti nudě

Víte, co je nejlepší obrana proti nudě? No přece zábava! Víte, co je nejlepší obrana proti nudě? No přece zábava! Sešit plný pestrých aktivit děti nejen zabaví, ale ještě se během plnění rozmanitých a poutavých úkolů mnohé naučí.

Momentálně nedostupné

Fragment 101 her na dětské oslavy Fragment 101 her na dětské oslavy
Fragment 101 her na dětské oslavy

Termín narozeninové oslavy vašeho dítěte se blíží a vy jste opět lehce bezradní? Tak s tím je konec! Milé maminky, milí tatínkové, touží vaše dítko po nezapomenutelné narozeninové oslavě a vy nevíte, jak na to? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Máte vyhráno!

Momentálně nedostupné

Fragment 101 jednorožců Fragment 101 her na dětské oslavy
Fragment 101 jednorožců

Rozpustilá obrázková knížka plná fantazie pro malé i velké milovníky jednorožců! Věděli jste, že jednorožčím miminkům se říká jednorůžci, protože jejich růžek je ještě úplně malinkatý? Tušili jste, že jednorožci umí svým rohem nejen čarovat, ale i odemknout jakýkoliv zámek?

Momentálně nedostupné

Fragment 33 fotbalových nej Fragment 50 dobrodružství, která musíte zažít, než vám bude 14
Fragment 33 fotbalových nej

Originální komiks pro malé i velké milovníky fotbalu. Doporučuje Petr Čech! Baví tě fotbal? A zajímá tě, které góly, události, kluby či kteří fotbalisti udělali díru do světa, že se zapsali do historie a mluví se o nich dodnes?

Momentálně nedostupné

Fragment 365 křížovek pro vášnivé luštitele Fragment 50 dobrodružství, která musíte zažít, než vám bude 14
Fragment 365 křížovek pro vášnivé luštitele

Luštěte křížovky a udržujte si s jejich pomocí bystrou mysl! Luštíte rádi? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Odborníci totiž říkají, že neustálým trénováním mozku si můžeme udržet dlouhodobé duševní zdraví. A jedním ze způsobů, jak mozek aktivně zaměstnat, je právě luštění křížovek.

Momentálně nedostupné

Fragment 50 dobrodružství, která musíte zažít, než vám bude 14 Fragment 50 dobrodružství, která musíte zažít, než vám bude 14
Fragment 50 dobrodružství, která musíte zažít, než vám bude 14

Naprostá nezbytnost pro dobrodruhy tělem i duší! Představ si, že jsi badatel, a chceš najít a popsat ta nejúžasnější dobrodružství, která by měl každý zažít, než mu bude čtrnáct. Ale kde začít? Tahle kniha ti poradí!

Momentálně nedostupné

Fragment 80 bludišť – Cesta do minulosti Fragment 80 bludišť – Cesta do minulosti
Fragment 80 bludišť – Cesta do minulosti

Vydej se s bludišti na cestu v čase! Vydej se s Maxem, Májou a psem Mojem na cestu v čase! V muzeu totiž objevili opravdový stroj času a ten je zanesl hluboko do minulosti.

Momentálně nedostupné

Fragment 80 bludišť – Cesta kolem světa Fragment 80 bludišť – Cesta do minulosti
Fragment 80 bludišť – Cesta kolem světa

Procestuj s bludišti celý svět! Přidej se ke kamarádům Maxovi, Máje a psu Mojovi na jejich cestě kolem světa! Povede přes rozličná bludiště a bude jen na vás, zda přijdete na to, kudy z nich ven. Navštívíte mrazivé pustiny Arktidy i vyprahlý australský buš.

Momentálně nedostupné

Fragment A hvězdy mi daly tebe Fragment 80 bludišť – Cesta do minulosti
Fragment A hvězdy mi daly tebe

Přinese tajemný paprsek z hvězd naději, nebo zkázu? Emma nikdy neztratila naději na Lucasovo uzdravení. Když náhle vstane ze smrtelné postele, jsou všichni natolik překvapení, že si nikdo nevšimne, že něco je špatně. Podezření má jen Emma.

Momentálně nedostupné

Fragment Adam a tajemství Těžkovského hrádku Fragment Adam a tajemství Těžkovského hrádku
Fragment Adam a tajemství Těžkovského hrádku

Obstojí Adam ve zkoušce odvahy? Do malého městečka Těžkov se načas přistěhuje desetiletý Adam, jehož rodiče odjeli na rok za prací do Anglie. Čeká ho zde to, co každého nováčka – nová škola, noví spolužáci, nové problémy.

Momentálně nedostupné

Fragment Adventní knížka pro Ježíška Fragment Adam a tajemství Těžkovského hrádku
Fragment Adventní knížka pro Ježíška

Oblíbené adventní kalendáře České televize ožívají v dárkové knížce! Interaktivní hry ve zpracování předních výtvarníků, které si menší i větší děti již několik hrají na webu českotelevizního Déčka, si nyní vyzkouší ví knize. Jak? Vždyť do knih se čmárat nemá! Pomocí kouzelné fólie a fixy!

Momentálně nedostupné

Fragment Adventní pohádky Fragment Adam a tajemství Těžkovského hrádku
Fragment Adventní pohádky

S pohádkovým adventním kalendářem tu Vánoce budou coby dup! Prožijte s vašimi dětmi kouzelný předvánoční čas a zpříjemněte si čekání na Ježíška společným čtením.

Momentálně nedostupné