Garrett Detektor kovů ACE 400i

Garrett Detektor kovů ACE 400i

12 128 Kč

Detektor kovů Garrett ACE 400i je novinka na trhu, která stejně jako ostatní detektory značky Garrett, nabízí široký výběr funkcí. Tento model detektoru kovu vznikl vývojem modelu Euro ACE a nyní je mezi novými ACE modely absolutní špičkou.

Garrett Kryt na cívku original 4.5"

Garrett Kryt na cívku original 4.5"

230 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Krytka slouží jako ochrana hledací cívky před mechanickým poškozením. Krytku lze používat pro každodení hledání. Po nasazení se stává nedílnou součástí hledací hlavy a nedoporučuje se jí znovu sundávat.

Garrett Detektor kovů Pro-Pointer AT
3x

Garrett Detektor kovů Pro-Pointer AT

4 335 Kč

Voděodolný ruční dohledávací detektor kovů #1140900 Garrett Pro-Pointer AT se zvýšenou citlivostí a nepřehlédnutelným vzhledem je špičkovým pomocníkem každému vášnivému hledači pokladů. Plně automatické i manuální nastavení detektoru dává zcela volnou ruku svému majiteli.

Garrett Detektor kovů ATX

Garrett Detektor kovů ATX

80 633 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Garrett ATX je špičkový multi-frekvenční detektor určený pro všechny druhy terénu a extrémní podmínky. Z toho důvodu je tento detektor kovů ideální pro hledání zlata a relikvií ve vysoce mineralizované půdě nebo mincí a šperků ve vodě. To ale není všechno!

Garrett Detektor kovů ACE APEX
1x

Garrett Detektor kovů ACE APEX

14 567 Kč

Jediné, co se na modelu APEX nezměnilo je název ACE, který je odkazem na jeho rodinu. Již od roku 1964 vyrábí americká značka Garrett v Garlandu v Texasu ty nejlepší světové detektory kovů, které splňují přísná kritéria a kvalitativní standardy za podpory špičkových zákaznických služeb.