Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Gecko Aqua-Flo Circ-Master HP alebo CMHP Gecko Aqua-Flo Circ-Master HP alebo CMHP
Gecko Aqua-Flo Circ-Master HP alebo CMHP

Čerpadlo Aqua-Flo Circ-Master HP nebo CMHP (od Gecko) je vybaveno motorem Emerson US Motors 1/15 HP. Na rozdíl od Circ-Master CP (CMCP), kde je výboj centrován přímo nad sáním, má offsetový výtlak ze sání.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Gecko Aqua-Flo Flo-Master XP2 2.5HP Gecko Aqua-Flo Circ-Master HP alebo CMHP
Gecko Aqua-Flo Flo-Master XP2 2.5HP

Dvourychlostní čerpadlo Aqua-Flo Flo-Master XP2e (od Gecka) má stejné rozměry, ale vyšší průtok než předchozí model značky XP2. XP2e má nízkou rychlost filtrace a její vysoká rychlost ovládá masážní trysky.

můžete mít 23.4. - 24.4.

Gecko K8mini cat Gecko Aqua-Flo Circ-Master HP alebo CMHP
Gecko K8mini cat

Nádherný zvonivý zvuk má mahagonová kalimba Gecko K8mini cat, která se může pochlubit robustní dřevěnou podložkou a ozvučnými ocelovými plátky. Jedná se o kompaktní nástroj v pentatonickém ladění. Krásné je také krásné provedení v podobě kočičky.

můžete mít DNES

Od MALL
Gecko K-8CM Gecko K-8CM
Gecko K-8CM

Nádherný zvonivý zvuk má mahagonová kalimba Gecko K-8CM, která se může pochlubit robustní dřevěnou podložkou a ozvučnými ocelovými plátky. Jedná se o kompaktní nástroj v pentatonickém ladění. Tělo zdobí překrásný motiv lilie.

můžete mít DNES

Od MALL
Gecko K10BL Gecko K-8CM
Gecko K10BL

Nádherný zvonivý zvuk má mahagonová kalimba Gecko K10BL, která se může pochlubit robustní dřevěnou podložkou a ozvučnými ocelovými plátky. Jedná se o kompaktní nástroj v C-dur ladění. Tělo s ozvučnicí garantuje ještě lepší zvuk.

můžete mít DNES

Od MALL
Gecko K-8CA Gecko K-8CM
Gecko K-8CA

Nádherný zvonivý zvuk má mahagonová kalimba Gecko K-8CA, která se může pochlubit robustní dřevěnou podložkou a ozvučnými ocelovými plátky. Jedná se o kompaktní nástroj v pentatonickém ladění. Tělo zdobí překrásný motiv lilie.

Momentálně nedostupné

Od MALL

Firma Gecko funguje od roku 2009 a v jejím portfoliu najdeme celou řadu cajonů, ale i profesionálních a poloprofesionálních nástrojů. Nabídka firmy čítá elektrické kytary, akustické kytary, ukulele a další. Nástroje této firmy se vyznačují slušným řemeslným zpracováním, použitím kvalitních dřevin a vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Cajony jsou sestavovány ručně. Zvukově nabízí nástroje firmy Gecko velmi dobrou úroveň, a kromě začátečníků je tak ocení i pokročilí hráči.