10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Gecko

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Gecko K-8CM Gecko K-8CM
Gecko K-8CM

Nádherný zvonivý zvuk má mahagonová kalimba Gecko K-8CM, která se může pochlubit robustní dřevěnou podložkou a ozvučnými ocelovými plátky. Jedná se o kompaktní nástroj v pentatonickém ladění. Tělo zdobí překrásný motiv lilie.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Gecko K10BL Gecko K-8CM
Gecko K10BL

Nádherný zvonivý zvuk má mahagonová kalimba Gecko K10BL, která se může pochlubit robustní dřevěnou podložkou a ozvučnými ocelovými plátky. Jedná se o kompaktní nástroj v C-dur ladění. Tělo s ozvučnicí garantuje ještě lepší zvuk.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Gecko K-8CA Gecko K-8CM
Gecko K-8CA

Nádherný zvonivý zvuk má mahagonová kalimba Gecko K-8CA, která se může pochlubit robustní dřevěnou podložkou a ozvučnými ocelovými plátky. Jedná se o kompaktní nástroj v pentatonickém ladění. Tělo zdobí překrásný motiv lilie.

Momentálně nedostupné

Od MALL
Gecko K8mini cat Gecko K8mini cat
Gecko K8mini cat

Nádherný zvonivý zvuk má mahagonová kalimba Gecko K8mini cat, která se může pochlubit robustní dřevěnou podložkou a ozvučnými ocelovými plátky. Jedná se o kompaktní nástroj v pentatonickém ladění. Krásné je také krásné provedení v podobě kočičky.

Momentálně nedostupné

Od MALL

Firma Gecko funguje od roku 2009 a v jejím portfoliu najdeme celou řadu cajonů, ale i profesionálních a poloprofesionálních nástrojů. Nabídka firmy čítá elektrické kytary, akustické kytary, ukulele a další. Nástroje této firmy se vyznačují slušným řemeslným zpracováním, použitím kvalitních dřevin a vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Cajony jsou sestavovány ručně. Zvukově nabízí nástroje firmy Gecko velmi dobrou úroveň, a kromě začátečníků je tak ocení i pokročilí hráči.