General NANO GNP Waterless & Wax 3v1 Automotive sada
1 066 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada čistících prostředků pro automobily. Slouží k obohacení stávající barvy, dodání lesku bez nepříjemných šmouh a pomáhá zbavit vaše vozidlo od vrstvy pylu či hmyzu, jak z karoserie, tak ze skleněných částí. GENERAL NANO GNP Waterless & Wax 3v1 Automotive sada obsahuje 2 čistící přípravky, sadu útěrek a jednorázové rukavice.

General NANO GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive sada
315 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada čistících prostředků pro automobily. Slouží k dodání lesku bez nepříjemných šmouh a pomáhá zbavit vaše vozidlo od vrstvy pylu či hmyzu ze skleněných částí. GENERAL NANO GNP Glass & Mirrors Cleaner Automotive sada obsahuje mimo hlavní výrobek sadu útěrek a jednorázové rukavice.

General Dálkové ovládání GENERAL PREMIUM 3 bez konfigurace
349 Kč

Univerzální programovatelné dálkové ovládání General PREMIUM 3 je inovovaným modelem jeho oblíbeného předchůdce. Dálkový ovladač, luxusního vzhledu a vysoké kvality General Premium 3 je tak prakticky vždy vyroben na zakázku, přesně na míru Vašim přístrojům.

General Dálkové ovládání GENERAL BAR pro seniory bez konfigurace
329 Kč

Jednoduchý dálkový ovladač pro seniory, penziony, domovy pro seniory, nemocniční a lázeňská zařízení, restaurace apod. Pomocí dálkového ovládání GENERAL BAR můžete Váš přístroj (televizor, settopbox, satelitní přijímač, DVD přehrávač apod.)

General Dálkové ovládání GENERAL SAT-TV bez konfigurace
349 Kč

Dálkové ovládání, které je možno nakonfigurovat téměř na jakýkoliv satelitní přijímač nebo DVB-T set top box. Na dotaz Vám sdělíme dostupnost konkrétních typů zařízení, na které je možné tento ovladač nakonfigurovat.

General Dálkové ovládání GENERAL bez konfigurace
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dálkové ovládání, které je možno nakonfigurovat téměř na jakýkoliv přístroj TV, SAT, DVD, DVB-T, HiFi apod. Na dotaz Vám sdělíme dostupnost konkrétních typů zařízení, na které je možné tento ovladač nakonfigurovat. V současnosti je možné konfigurovat přibližně 450 tisíc typů zařízení.