Gepa Bio sezamová tyčinka Barrita 20 g
14 Kč

Křupavá tyčinka ze sezamových semínek a třtinového cukru. FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky těchto znevýhodněných rolníků a jejich rodin. Podporuje jejich rovnoprávnost v obchodování, umožňuje mimo jiné vzdělání, lepší bydlení a lékařskou péči.

Gepa Bio hořká čokoláda se zázvorem 45 g
25 Kč

Tyčinka z hořké čokolády s vysokým podílem kakaa (70%) a kousky pražených kakaových bobů. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j.

Gepa Bio bílá čokoláda s vanilkou a mákem 45 g
25 Kč

Čokoládová tyčinka z aromatické bíle čokoláda, Vás zaujme neobvyklou kombinací máku a vanilky. Suroviny pěstovaný podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade, který zlepšuje životní podmínky dětí a rodin pěstitelů v rozvojových zemích.

Gepa Fair Fruit power tyčinka - jahoda 30g
28 Kč

Bio sušená ovocná tyčinka s jahodami, datly a mandlemi- FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j. vzdělání, kvalitnější bydlení a lékařskou péči. Přispívá k ochraně životního prostředí.

Gepa Mléčná čokoláda Black & White 45 g
31 Kč

Tyčinka pro ty, kdo se nechtějí rozhodovat jen pro jednu ze svých oblíbených čokolád – tyčinka Black & White nabízí v jednom spojení jemné mléčné čokolády a bílé jogurtové čokolády. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio mléčná čokoláda s kokosovým krémem 37,5 g
31 Kč

Tyčinka z mléčné čokolády s jemným kokosovým krémem. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.Suroviny na výrobu této tyčinky pocházejí od různých Fair Trade družstev.

Gepa Bio mléčná čokoláda pro děti 37,5 g
31 Kč

Tyčinka z mléčné čokolády s jemným mléčným krémem. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.Suroviny na výrobu této tyčinky pocházejí od různých Fair Trade družstev.

Gepa Bio mléčná čokoláda s quinoou 45 g
31 Kč

Tyčinka z mléčné čokolády s křupinkami z quinuy. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j. vzdělání, kvalitnější bydlení a lékařskou péči.

Gepa Bio mléčná čokoláda mandle a med 45 g
31 Kč

Tyčinka z mléčné čokolády s mandlovo-medovým kousky. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE výrazně zlepšuje životní podmínky rodin drobných pěstitelů v rozvojových zemích, zajišťuje vzdělání jejich dětem a chrání životní prostředí.

Gepa Bio hořká čokoláda s kávou Praliné Espresso 37,5 g
31 Kč

Tyčinka z hořké čokolády s jemným mléčným krémem s kávou Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.Suroviny na výrobu této tyčinky pocházejí od různých Fair Trade družstev: FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám l…

Gepa Bio sušenky Crossita s lískovými oříšky 40 g
34 Kč

Původ: CECAQ-11, São Tomé und PríncipeSerendipalm Co. Ltd, GhanaCOOPROAGRO, Dominikanische RepublikManduvirá, Paraguay  FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky těchto znevýhodněných rolníků a jejich rodin.

Gepa Bio jogurtová čokoláda s jahodami 40 g
35 Kč

Jemná jogurtová čokoláda s jahodami. Výborná kombinace jogurtu a jahod vytváří jemnou sladkou chuť, která vás jistě zaujme. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio čokoláda bílá mango a kokos 40 g
35 Kč

Jemná jogurtová čokoláda s mangem a kokosem. Tato kombinace vytváří jemnou sladkou chuť. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio čokoláda hořká 70% kakaa 40 g
35 Kč

Čístá  hořká čokoláda (40g) s pravým kakaem pro milovníky hořké čokolády. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio čokoláda mléčná karamel - sůl 40 g
35 Kč

Jemná mléčná čokoláda s karamelem a solí je netradiční kombinace chutí, která vás zaujme hned při prvním soustu. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio sušenky s kakaovým krémem 85 g
35 Kč

Dvojitá sušenka plněna kakaovým krémem a Quinoou Původ: COOPROAGRO, Dom. Rep.Naranjillo, PeruLA CORONILLA, BolivieMiel Mexicana del Volcan Popocatepetl, MexikoSerendipalm, Ghana FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky těchto znevýhodněných rolníků a jejich rodin.

Gepa Pomerančový džus (100% ovocný) 0,2 l x 3 ks
45 Kč

Pomerančová šťáva Fair Trade 0,2 l, 3ks Původ: Coopealnor, Brazílie Čistý obsah:60 clFairtrade podíl:100%Ingredience:Pomerančová šťáva z koncentrátu pomerančové šťávy* * složka ze spravedlivého obchodního vztahu Nutriční údaje Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: Energetická hodnota: 1…

Gepa Fairtrade mléčná čokoláda 33% 100g
45 Kč

Poctivá mléčná čokoláda s 33% kakaa, s pravým kakaovým máslem. Suroviny na výrobu této čokolády pocházejí z fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j. vzdělání, kvalitnější bydlení a lékařskou péči.

Gepa Bio bonbóny citrón s tymiánem 100 g
55 Kč

Osvěžující citronové dropsy s jemnou příchutí tymiánu. Barveno přírodní kurkumou. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j.

Gepa Bio hořká čokoláda 70% s pomerančovým olejem 100 g
62 Kč

Objevte lahodnou chuť tmavé čokolády s vysokým podílem kakaa speciální fair značky Amaribe Exklusiv! Vysoce kvalitní kakaové boby a pravé kakaové máslo z ekologického zemědělství zaručují jedinečný chuťový zážitek, který je umocněný lahodným pomerančovým olejem.

Gepa Bio čokoláda hořká 85% kakaa 100 g
62 Kč

Lahodná hořká čokoláda s 85% kakaa speciální fair značky Amaribe Exklusiv. Poctivé kakaové máslo a třtinový cukr představují skutečný požitek pro milovníky vydatné čokolády. FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky zemědělců, zajišťuje vzdělání dětem a chrání životní prostředí.

Gepa Bio hořká čokoláda 70% 100 g
62 Kč

Lahodná hořká čokoláda se 70% kakaa speciální fair značky Amaribe Exklusiv. Poctivé kakaové máslo a třtinový cukr představují skutečný požitek pro milovníky vydatné čokolády. FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky zemědělců, zajišťuje vzdělání dětem a chrání životní prostředí…

Gepa Bio hořká čokoláda s mátovým krémem 100 g
64 Kč

Hořká čokoláda s osvěžujícím mátovým krémem potěší milovníky nevšedních spojení. Obsahuje výhradně čisté kakaové máslo bez cizích tuků a emulgátorů, bez příměsi sojového lecitinu. Všechny přísady pocházejí z uznaných ekologických farem a nejsou geneticky modifikované.

Gepa Bio mléčná čokoláda s lískovými oříšky 100 g
65 Kč

Jemná mléčná čokoláda s celými lískovými oříšky. Lahodný chuťový zážitek spojený s dobrým pocitem z pomoci pěstitelům v rozvojovém světě. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio sušenky citrónové s mascobado cukrem 125 g
65 Kč

Citronové sušenky z rýžové mouky s třtinovým cukrem Vás postaví před těžké dilema. Rozdělit se o sladké srdce nebo si ho vychutnat o samotě? Ať už se rozhodnete jakkoli, podpoříte svým nákupem drobné pěstitele, kteří pěstují suroviny v souladu s podmínkami ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio sušenky čokoládové s pomerančem 125 g
65 Kč

Sušenky s moukou z quinuy, kousky čokolády a pomerančem, skvělá volba pro Vaši snídani i odpolední posezení u čaje. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. Původ: Alter Trade Corporation, FilipínyCandela, PeruSerendipalm, GhanaANAPQUI, BolivienCOOPROAGRO, Dom.

Gepa Bio mléčná čokoláda s celými mandlemi 100 g
65 Kč

Kvalitní mléčná čokoláda (38% kakaa) s celými mandlemi – klasické spojení, které nezklame. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky těchto chudých farmářů.

Gepa Bio sušenky s kousky čokolády 150 g
75 Kč

Křupavé lahodné cookies s kousky hořké čokolády s vysokým obsahem kakaa. Kakaové boby pro její výrobu se pěstují za fair trade podmínek. Původ: Manduvirá, ParaguayCOOPROAGRO, Dom.

Gepa Bio hořká čokoláda s pomerančem a kousky mandlí 100 g
75 Kč

Kvalitní čokoláda se pojí s kousky mandlí a pomerančem do lahodné chuti. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů. „Spravedlivý obchod je pro nás velmi důležitý.

Gepa Bio třešňové bonbóny se zázvorem 100 g
75 Kč

Pěstováno a zpracováno podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. Původ: Uganda, fair trade organizace Kipepeo a BioUganda  FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky těchto znevýhodněných rolníků a jejich rodin.

Gepa Bio bílá čokoláda s instantní kávou 100g
75 Kč

Jemnost kvalitní bílé čokolády a kousky prvotřídní instantní kávy Benita se snoubí v jedinečný chuťový zážitek. Jak by ne, když suroviny pro toto spojení jsou pěstovány v souladu s ekologickým zemědělstvím a spravedlivým obchodem.

Gepa Bio hořká čokoláda s kousky kakaa 100 g
75 Kč

Požitek pro vyznavače hořkých chutí a kakaa představuje tato čokoládová specialita. Lahodnou chuť hořké čokolády s vysokým obsahem kakaa (70%) umocňují kousky pražených kakaových bobů. Suroviny jsou pěstovány podle zásad ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio bílá čokoláda s jahodami a mléčnou čokoládou 80g
75 Kč

Pro milovníky sladké vůně jahod… FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích, v případě této čokolády pěstitelů v Paraguay, Dominikánské rep., a Peru.

Gepa Bio bílá čokoláda s čajem Earl Grey 80 g
75 Kč

FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích, v případě této čokolády pěstitelů v Paraguay, Dominikánské rep., a Peru.

Gepa Bio bílá čokoláda Matcha 80 g
75 Kč

Jemná bílá čokoláda s příchutí Matcha čajem. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích, v případě této čokolády pěstitelů v Paraguay, Dominikánské rep., a Peru.

Gepa Bio bílá čokoláda a krémová čokoláda Mocca 80g
75 Kč

Pro milovníky sladké vůně jahod… FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích, v případě této čokolády pěstitelů v Paraguay, Dominikánské rep., a Peru.

Gepa Bio mléčná čokoláda 38% espresso karamel 100 g
75 Kč

Čokoládová specialita pro ty, kdo dávají přednost zajímavým kombinacím chutí. Kvalitní mléčná čokoláda (38%) se v tomto případě skvělé pojí s kousky karamely a pražených kávových zrnek. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio mléčná čokoláda s kardamonem 100 g
75 Kč

Čokoláda pro ty, kdo se nebojí vyzkoušet exotické chuti. Kvalitní mléčná čokoláda (38%) s aromatickým kardamonem představuje nevšední kombinaci. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. Mléko pochází od krav z ekologických chovů v alpské oblasti Berchtesgaden.

Gepa Bio kakaový prášek 97% Amaribe Exklusiv 125 g
80 Kč

Amaribe je aromatický kakaový prášek z Latinské Ameriky, v němž se pojí typická chuť ovocem vonících kakaových zrn z Amazonie a kořeněně silných zrn z Karibiku. Pěstuje a zpracovává se podle pravidel fair trade a ekologického zemědělství.

Gepa Bio Fairtrade zázvorový čaj s citrónovou trávou 20 x 1,5 g
84 Kč

BIO zázvorový čaj s citrónovou trávou – má jemnou příjemnou ostrost, která je doplněná jemnou chutí citrónové trávy. Zázvor pochází z farmy, která je vysoko v deštných pralesích a je mnohdy přístupná pouze pěšky. emědělství a Fair Trade v Africe a Asii.

Gepa Bio Fairtrade ovocný čaj 20 x 1,7 g
85 Kč

Ibiškový čaj je tradiční nápoj v Egyptě. V této směsi se mísí chuť sušeného egyptského ibišku a jablek, šípku a jiných bobulí z Keni a Burkiny Faso pěstovaných podle pravidel fair-trade a ekologického zemědělství.

Gepa Bio Fairtade východofríská čajová směs 20 x 2 g
85 Kč

Východofríské čajové směsi jsou vytvářeny z indických a vietnamských černých čajů. To vytváří silnou směs, kterou milují na dalekém severu. Východofríský čaj se klasicky připravuje s hnědým cukrem a bohatou smetanou.