Gepa Bio a Fairtrade čokokousky 70% s pomerančovým olejem 100 x 3 g
316 Kč

Malé kousky skvělé čokolády pro chvilky pohody. Ideální ke kávě, pro domácnosti, kanceláře i gastro provozy. Vysoce kvalitní kakaové boby a pravé kakaové máslo z ekologického zemědělství zaručují jedinečný chuťový zážitek, který je umocněný lahodným pomerančovým olejem.

Gepa Bio quinoa červená 500 g
215 Kč

Quinua je tradiční plodina pěstovaná ve vysokohorských oblastech And. Je to výborná, přirozeně bezlepková příloha vhodná k zeleninovým i masovým jídlům. Zpracovává se stejně jako rýže či proso. Výtečná je i v polévkách, povařená s mlékem nebo při přípravě koláčů a různých sladkostí.

Gepa Instantní káva Fairtrade Bio Benita Premium bez kofeinu 100 g
215 Kč

Prémiová instantní káva nejvyšší kvality, která uspokojí i nejnáročnější milovníky kávy. 100% arabika pěstovaná podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade, sušená mrazem. Nabídne Vám šálek skvělé kávy s výrazným aroma.

Gepa Bio Fairtrade bílý čaj sypaný Darjeeling 75 g
209 Kč

Původně nápoj vyhrazený pouze čínským císařům, dnes delikatesa pro čajové znalce – jemný bílý čaj. Vyrábí se z vrchních lístečků čajovníku se stříbřitě světlými špičkami, sbírá se ručně v raném období vegetačním období a na rozdíl od černého a zeleného čaje neprochází vůbec bílý čaj oxidací.

Gepa Instantní káva Fairtrade Bio Benita 100% Arabica 100 g
197 Kč

Instantní káva nejvyšší kvality, která uspokojí i nejnáročnější milovníky kávy. 100% arabika pěstovaná podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade, sušená mrazem. Nabídne Vám šálek skvělé kávy s výrazným aroma.

Gepa Bio černý čaj Assam sypaný 100 g
195 Kč

Výrazný, aromatický černý čaj z úbočí vysokých kopců indického regionu Assam. Pěstuje se podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio černý čaj Chai sypaný s kořením 100g
195 Kč

Lístky černého čaje v tradiční indické kompozici s aromatickým kořením. Obvykle se vychutnávají s troškou třtinového cukru a s mlékem. Čaj pochází z ekologického zemědělství z indického regionu Dooars, koření ze Srí Lanky.

Gepa Bio zelený čaj sypaný Darjeeling exclusive 100 g
195 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento skvělý bylinně-čerstvý zelený čaj pochází z vybraných čajových zahrad v Darjeelingu, proslulém čajovém regionu v Indii. Pěstuje a zpracovává se podle zásad ekologického zemědělství a spravedlivého obchodu fair trade.

Gepa Bio zelený čaj Exclusive Ceylon sypaný 100g
195 Kč

Aby bylo možné získat prvotřídní zelený čaj, záleží na správném zpracování. Ručně sbírané čajové lístky se proto ihned po sklizni velmi šetrně suší. Objednejte si zde jako sypaný čaj v balení po 100 g!

Gepa Mletá káva Fairtrade - Bio Schonkaffee 250g 100% arabica
180 Kč

S plným obsahem kofeinu, ale jemná a šetrná pro zažívání. To je hlavní výhoda speciální šetřící kávy Schonkaffee, 100% arabiky ze zemí Latinské Ameriky. Specifikum výroba této bio kávy spočívá v napaření surových kávových bobů pod zvýšeným tlakem a teplotě.

Gepa Instantní káva Fairtrade Bio Kagera 100 g
175 Kč

Silák mezi instatními kávami, volba pro milovníky vydatné, silné kávy. Směs arabiky a robusty z Tanzánie, která se v místě původu nejen pěstuje, ale i zpracovává. Káva Kagera se v Tanzánii pěstuje, ale také zpracovává. KCU ji praží a balí ve vlastním závodě TANICA v městečku Bukoba.

Gepa Bio třtinový cukr Mascobado 1kg
165 Kč

Bio celý třtinový cukr, nerafinovaný – mascobado Původ: Alter Trade Corporation, Filipíny FAIR TRADE výrazně zlepšuje životní podmínky rodin drobných pěstitelů v rozvojových zemích, zajišťuje vzdělání jejich dětem a chrání životní prostředí.

Gepa Bio med - luxusní medové trio
160 Kč

Dárkové balení tří druhů medu v malých dozách po 125g. Všechny medy se vyrábí podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade v Latinské Americe.

Gepa Mletá káva Fairtrade - Cargado 250g espresso
155 Kč

Výrazně aromatické espresso s výjimečnou cremou, pražené po vzoru nejlepších italských značek. Jedinečná směs s lehoučkou tečkou robusty se pěstuje podle pravidel fair trade.

Gepa Bio instantní čokoláda s medem Cocoba 400 g
145 Kč

Výtečná rozpustná čokoláda slazená třtinovým cukrem a medem. Pro děti i milovníky horké čokolády. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Kakao Afrika 98% mírně odtučněné 250g
138 Kč

Kakao Africa je vyrobeno z kvalitních kakaových bobů zpracovávaných šetrným a ekologickým způsobem, uchovávajícím lahodné kakaové aroma. Můžete z něj připravit vynikající kakaové nápoje či jej použít při pečení vašich dobrot.

Gepa Fairtrade marmeláda lahodné mango 340g
131 Kč

Exotická marmeláda z tropického manga. Za fair trade podmínek ji vyrábí v africkém Svazijském království organizace Swazi Kitchen. Původ: Svazijsko, fair trade družstvo Swazi Kitchen FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j.

Gepa Bio nugátový krém Cocoba 400 g
130 Kč

Dopřejte si vydatnou snídani či svačinku s oříškovo nugátovým krémem. Férová cena, kterou za něj zaplatíte, pomáhá zlepšovat životní úroveň pěstitelů v Dominikánské republice a Paraguay, jejich dětem dává šanci chodit do školy. Původ: COOPROAGRO, Dom.

Gepa Zrnková káva Fairtrade - Bio Café Crema 250g
127 Kč

Bio Café Crema je praženo tradičním dlouhotrvajícím postupem, díky kterému je silné a může být dávkovány úsporně. Bio Café Crema dosahuje na stupnici chuti od 1 (jemná) do 5 (silná káva) hodnotu 3.

Gepa Bio kávová zrna v čokoládě 100 g
112 Kč

Vybraná kávová zrna z vysokohorských oblastí Latinské Ameriky obalená v mixu lahodné čokolády – hořké, mléčné a bílé. Obsahuje kofein – není vhodné pro děti. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio květový med Canela se skořicí
107 Kč

Krémový květový med z divoké přírody z Mexika, originálně doplněný lahodnou směsí koření. Pěstuje se podle zásad ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Fairtrade rýže - Fialová rýže z Laosu 500 g
99 Kč

Fialová rýže z Laosu je požitkem nejen pro chuťové pohárky, ale i pro oči. Při vaření se zbarví do jasně fialova. Pro tuto zvláštnost se v zemi svého původu připravuje především při slavnostních příležitostech. Pěstuje a zpracovává se podle pravidel fair trade.

Gepa Bio Fairtrade Lively čaj 20 x 1,7 g
96 Kč

Sladkokyselé plody afrických baobabů s lístky keře Buchu krásně doplňují jemné citrusové tońy indické bazalky Tulsi pro jedinečný čajový požitek. Skvělý nápoj pro kterékoli roční období a každou část dne.

Gepa Med z divokých květů pastovaný 250 g
96 Kč

Potravinový med – mírně kořeněný krémový med z divokých květů Fair Trade ve sklenici 250 g. Vyrábí se podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Med z divokých květů tekutý 250 g
96 Kč

Potravinový med – mírně kořeněný, tekutý med z divokých květů Fair Trade ve sklenici 250 g. Vyrábí se podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio hořká čokoláda 95% Sao Tomé Grand Noir 80 g
86 Kč

Excelentní Bio hořká čokoláda s čistým kakaem 95% z družstva v Sao Tomé. Lahodný chuťový zážitek spojený s dobrým pocitem z pomoci pěstitelům v rozvojovém světě. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio paraořechy v hořké čokoládě 100 g
86 Kč

Celé paraořechy v lahodné hořké čokoládě s vysokým podílem kakaa. Potěší každý mlsný jazyk! Elegantní balení z nich dělá také skvělý dárek. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. Původ: Bolívie (fair trade organizace C.A.I.

Gepa Bio Fairtrade ovocný čaj 20 x 1,7 g
85 Kč

Ibiškový čaj je tradiční nápoj v Egyptě. V této směsi se mísí chuť sušeného egyptského ibišku a jablek, šípku a jiných bobulí z Keni a Burkiny Faso pěstovaných podle pravidel fair-trade a ekologického zemědělství.

Gepa Bio Fairtade východofríská čajová směs 20 x 2 g
85 Kč

Východofríské čajové směsi jsou vytvářeny z indických a vietnamských černých čajů. To vytváří silnou směs, kterou milují na dalekém severu. Východofríský čaj se klasicky připravuje s hnědým cukrem a bohatou smetanou.

Gepa Bio Fairtrade zázvorový čaj s citrónovou trávou 20 x 1,5 g
84 Kč

BIO zázvorový čaj s citrónovou trávou – má jemnou příjemnou ostrost, která je doplněná jemnou chutí citrónové trávy. Zázvor pochází z farmy, která je vysoko v deštných pralesích a je mnohdy přístupná pouze pěšky. emědělství a Fair Trade v Africe a Asii.

Gepa Bio kakaový prášek 97% Amaribe Exklusiv 125 g
80 Kč

Amaribe je aromatický kakaový prášek z Latinské Ameriky, v němž se pojí typická chuť ovocem vonících kakaových zrn z Amazonie a kořeněně silných zrn z Karibiku. Pěstuje a zpracovává se podle pravidel fair trade a ekologického zemědělství.

Gepa Bio sušenky s kousky čokolády 150 g
75 Kč

Křupavé lahodné cookies s kousky hořké čokolády s vysokým obsahem kakaa. Kakaové boby pro její výrobu se pěstují za fair trade podmínek. Původ: Manduvirá, ParaguayCOOPROAGRO, Dom.

Gepa Bio hořká čokoláda s pomerančem a kousky mandlí 100 g
75 Kč

Kvalitní čokoláda se pojí s kousky mandlí a pomerančem do lahodné chuti. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů. „Spravedlivý obchod je pro nás velmi důležitý.

Gepa Bio třešňové bonbóny se zázvorem 100 g
75 Kč

Pěstováno a zpracováno podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. Původ: Uganda, fair trade organizace Kipepeo a BioUganda  FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky těchto znevýhodněných rolníků a jejich rodin.

Gepa Bio bílá čokoláda s instantní kávou 100g
75 Kč

Jemnost kvalitní bílé čokolády a kousky prvotřídní instantní kávy Benita se snoubí v jedinečný chuťový zážitek. Jak by ne, když suroviny pro toto spojení jsou pěstovány v souladu s ekologickým zemědělstvím a spravedlivým obchodem.

Gepa Bio bílá čokoláda s čajem Earl Grey 80 g
75 Kč

FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích, v případě této čokolády pěstitelů v Paraguay, Dominikánské rep., a Peru.

Gepa Bio bílá čokoláda Matcha 80 g
75 Kč

Jemná bílá čokoláda s příchutí Matcha čajem. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích, v případě této čokolády pěstitelů v Paraguay, Dominikánské rep., a Peru.

Gepa Bio bílá čokoláda a krémová čokoláda Mocca 80g
75 Kč

Pro milovníky sladké vůně jahod… FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích, v případě této čokolády pěstitelů v Paraguay, Dominikánské rep., a Peru.

Gepa Bio mléčná čokoláda 38% espresso karamel 100 g
75 Kč

Čokoládová specialita pro ty, kdo dávají přednost zajímavým kombinacím chutí. Kvalitní mléčná čokoláda (38%) se v tomto případě skvělé pojí s kousky karamely a pražených kávových zrnek. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio bílá čokoláda s jahodami a mléčnou čokoládou 80g
75 Kč

Pro milovníky sladké vůně jahod… FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích, v případě této čokolády pěstitelů v Paraguay, Dominikánské rep., a Peru.

Gepa Bio hořká čokoláda s kousky kakaa 100 g
75 Kč

Požitek pro vyznavače hořkých chutí a kakaa představuje tato čokoládová specialita. Lahodnou chuť hořké čokolády s vysokým obsahem kakaa (70%) umocňují kousky pražených kakaových bobů. Suroviny jsou pěstovány podle zásad ekologického zemědělství a fair trade.