Gepa Bio mléčná čokoláda s celými mandlemi 100 g
65 Kč

Kvalitní mléčná čokoláda (38% kakaa) s celými mandlemi – klasické spojení, které nezklame. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky těchto chudých farmářů.

Gepa Bio černý čaj Chai sypaný s kořením 100g
195 Kč

Lístky černého čaje v tradiční indické kompozici s aromatickým kořením. Obvykle se vychutnávají s troškou třtinového cukru a s mlékem. Čaj pochází z ekologického zemědělství z indického regionu Dooars, koření ze Srí Lanky.

Gepa Instantní káva Fairtrade Bio Kagera 100 g
175 Kč

Silák mezi instatními kávami, volba pro milovníky vydatné, silné kávy. Směs arabiky a robusty z Tanzánie, která se v místě původu nejen pěstuje, ale i zpracovává. Káva Kagera se v Tanzánii pěstuje, ale také zpracovává. KCU ji praží a balí ve vlastním závodě TANICA v městečku Bukoba.

Gepa Bio kakaový prášek 97% Amaribe Exklusiv 125 g
80 Kč

Amaribe je aromatický kakaový prášek z Latinské Ameriky, v němž se pojí typická chuť ovocem vonících kakaových zrn z Amazonie a kořeněně silných zrn z Karibiku. Pěstuje a zpracovává se podle pravidel fair trade a ekologického zemědělství.

Gepa Bio instantní čokoláda s medem Cocoba 400 g
145 Kč

Výtečná rozpustná čokoláda slazená třtinovým cukrem a medem. Pro děti i milovníky horké čokolády. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio hořká čokoláda 70% s pomerančovým olejem 100 g
62 Kč

Objevte lahodnou chuť tmavé čokolády s vysokým podílem kakaa speciální fair značky Amaribe Exklusiv! Vysoce kvalitní kakaové boby a pravé kakaové máslo z ekologického zemědělství zaručují jedinečný chuťový zážitek, který je umocněný lahodným pomerančovým olejem.

Gepa Bio sušenky s kousky čokolády 150 g
75 Kč

Křupavé lahodné cookies s kousky hořké čokolády s vysokým obsahem kakaa. Kakaové boby pro její výrobu se pěstují za fair trade podmínek. Původ: Manduvirá, ParaguayCOOPROAGRO, Dom.

Gepa Bio hořká čokoláda s pomerančem a kousky mandlí 100 g
75 Kč

Kvalitní čokoláda se pojí s kousky mandlí a pomerančem do lahodné chuti. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů. „Spravedlivý obchod je pro nás velmi důležitý.

Gepa Bio mléčná čokoláda s lískovými oříšky 100 g
65 Kč

Jemná mléčná čokoláda s celými lískovými oříšky. Lahodný chuťový zážitek spojený s dobrým pocitem z pomoci pěstitelům v rozvojovém světě. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio čokoláda hořká 85% kakaa 100 g
62 Kč

Lahodná hořká čokoláda s 85% kakaa speciální fair značky Amaribe Exklusiv. Poctivé kakaové máslo a třtinový cukr představují skutečný požitek pro milovníky vydatné čokolády. FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky zemědělců, zajišťuje vzdělání dětem a chrání životní prostředí.

Gepa Bio třešňové bonbóny se zázvorem 100 g
75 Kč

Pěstováno a zpracováno podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. Původ: Uganda, fair trade organizace Kipepeo a BioUganda  FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky těchto znevýhodněných rolníků a jejich rodin.

Gepa Bio jogurtová čokoláda s jahodami 40 g
35 Kč

Jemná jogurtová čokoláda s jahodami. Výborná kombinace jogurtu a jahod vytváří jemnou sladkou chuť, která vás jistě zaujme. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio bílá čokoláda s instantní kávou 100g
75 Kč

Jemnost kvalitní bílé čokolády a kousky prvotřídní instantní kávy Benita se snoubí v jedinečný chuťový zážitek. Jak by ne, když suroviny pro toto spojení jsou pěstovány v souladu s ekologickým zemědělstvím a spravedlivým obchodem.

Gepa Bio bonbóny citrón s tymiánem 100 g
55 Kč

Osvěžující citronové dropsy s jemnou příchutí tymiánu. Barveno přírodní kurkumou. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j.

Gepa Fairtrade rýže - Fialová rýže z Laosu 500 g
99 Kč

Fialová rýže z Laosu je požitkem nejen pro chuťové pohárky, ale i pro oči. Při vaření se zbarví do jasně fialova. Pro tuto zvláštnost se v zemi svého původu připravuje především při slavnostních příležitostech. Pěstuje a zpracovává se podle pravidel fair trade.

Gepa Bio Fairtrade Lively čaj 20 x 1,7 g
96 Kč

Sladkokyselé plody afrických baobabů s lístky keře Buchu krásně doplňují jemné citrusové tońy indické bazalky Tulsi pro jedinečný čajový požitek. Skvělý nápoj pro kterékoli roční období a každou část dne.

Gepa Bio sušenky citrónové s mascobado cukrem 125 g
65 Kč

Citronové sušenky z rýžové mouky s třtinovým cukrem Vás postaví před těžké dilema. Rozdělit se o sladké srdce nebo si ho vychutnat o samotě? Ať už se rozhodnete jakkoli, podpoříte svým nákupem drobné pěstitele, kteří pěstují suroviny v souladu s podmínkami ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Zrnková káva Fairtrade - Bio Café Crema 250g
127 Kč

Bio Café Crema je praženo tradičním dlouhotrvajícím postupem, díky kterému je silné a může být dávkovány úsporně. Bio Café Crema dosahuje na stupnici chuti od 1 (jemná) do 5 (silná káva) hodnotu 3.

Gepa Bio hořká čokoláda se zázvorem 45 g
31 Kč

Tyčinka z hořké čokolády s vysokým podílem kakaa (70%) a kousky pražených kakaových bobů. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j.

Gepa Mletá káva Fairtrade - Cargado 250g espresso
155 Kč

Výrazně aromatické espresso s výjimečnou cremou, pražené po vzoru nejlepších italských značek. Jedinečná směs s lehoučkou tečkou robusty se pěstuje podle pravidel fair trade.

Gepa Bio Fairtrade ovocný čaj 20 x 1,7 g
85 Kč

Ibiškový čaj je tradiční nápoj v Egyptě. V této směsi se mísí chuť sušeného egyptského ibišku a jablek, šípku a jiných bobulí z Keni a Burkiny Faso pěstovaných podle pravidel fair-trade a ekologického zemědělství.

Gepa Bio černý čaj Assam sypaný 100 g
195 Kč

Výrazný, aromatický černý čaj z úbočí vysokých kopců indického regionu Assam. Pěstuje se podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Pomerančový džus (100% ovocný) 0,2 l x 3 ks
45 Kč

Pomerančová šťáva Fair Trade 0,2 l, 3ks Původ: Coopealnor, Brazílie Čistý obsah:60 clFairtrade podíl:100%Ingredience:Pomerančová šťáva z koncentrátu pomerančové šťávy* * složka ze spravedlivého obchodního vztahu Nutriční údaje Průměrné výživové hodnoty ve 100 g výrobku: Energetická hodnota: 1…

Gepa Mléčná čokoláda Black & White 45 g
31 Kč

Tyčinka pro ty, kdo se nechtějí rozhodovat jen pro jednu ze svých oblíbených čokolád – tyčinka Black & White nabízí v jednom spojení jemné mléčné čokolády a bílé jogurtové čokolády. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio Fairtrade zázvorový čaj s citrónovou trávou 20 x 1,5 g
84 Kč

BIO zázvorový čaj s citrónovou trávou – má jemnou příjemnou ostrost, která je doplněná jemnou chutí citrónové trávy. Zázvor pochází z farmy, která je vysoko v deštných pralesích a je mnohdy přístupná pouze pěšky. emědělství a Fair Trade v Africe a Asii.

Gepa Bio třtinový cukr kostky 500g
69 Kč

Fairtrade přírodní třtinový cukr z Paraguay v praktických kostkách je ideální k oslazení vaší kávy, čaje a dalších nápojů. Třtinu pro tento jemný cukr pěstují a zpracovávají podle zásad ekologického hospodaření. Fairtrade drobní pěstitelé družstva Manduvira v Paraguay.

Gepa Bio sušenky kokosové s rýžovou moukou 125 g
49 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sušenky s rýžovou moukou a kokosem, skvělá volba pro vaši snídani i odpolední posezení u čaje. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Kakao Afrika 98% mírně odtučněné 250g
138 Kč

Kakao Africa je vyrobeno z kvalitních kakaových bobů zpracovávaných šetrným a ekologickým způsobem, uchovávajícím lahodné kakaové aroma. Můžete z něj připravit vynikající kakaové nápoje či jej použít při pečení vašich dobrot.

Gepa Instantní káva Fairtrade Bio Benita Premium bez kofeinu 100 g
215 Kč

Prémiová instantní káva nejvyšší kvality, která uspokojí i nejnáročnější milovníky kávy. 100% arabika pěstovaná podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade, sušená mrazem. Nabídne Vám šálek skvělé kávy s výrazným aroma.

Gepa Bio čokoláda bílá mango a kokos 40 g
35 Kč

Jemná jogurtová čokoláda s mangem a kokosem. Tato kombinace vytváří jemnou sladkou chuť. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio mléčná čokoláda mandle a med 45 g
31 Kč

Tyčinka z mléčné čokolády s mandlovo-medovým kousky. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE výrazně zlepšuje životní podmínky rodin drobných pěstitelů v rozvojových zemích, zajišťuje vzdělání jejich dětem a chrání životní prostředí.

Gepa Bio mléčná čokoláda s kokosovým krémem 37,5 g
31 Kč

Tyčinka z mléčné čokolády s jemným kokosovým krémem. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.Suroviny na výrobu této tyčinky pocházejí od různých Fair Trade družstev.

Gepa Bio sušenky čokoládové s pomerančem 125 g
65 Kč

Sušenky s moukou z quinuy, kousky čokolády a pomerančem, skvělá volba pro Vaši snídani i odpolední posezení u čaje. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. Původ: Alter Trade Corporation, FilipínyCandela, PeruSerendipalm, GhanaANAPQUI, BolivienCOOPROAGRO, Dom.

Gepa Bio med - luxusní medové trio
160 Kč

Dárkové balení tří druhů medu v malých dozách po 125g. Všechny medy se vyrábí podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade v Latinské Americe.

Gepa Bio sušenky s kakaovým krémem 85 g
35 Kč

Dvojitá sušenka plněna kakaovým krémem a Quinoou Původ: COOPROAGRO, Dom. Rep.Naranjillo, PeruLA CORONILLA, BolivieMiel Mexicana del Volcan Popocatepetl, MexikoSerendipalm, Ghana FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky těchto znevýhodněných rolníků a jejich rodin.

Gepa Bio hořká čokoláda s kousky kakaa 100 g
75 Kč

Požitek pro vyznavače hořkých chutí a kakaa představuje tato čokoládová specialita. Lahodnou chuť hořké čokolády s vysokým obsahem kakaa (70%) umocňují kousky pražených kakaových bobů. Suroviny jsou pěstovány podle zásad ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio mléčná čokoláda pro děti 37,5 g
31 Kč

Tyčinka z mléčné čokolády s jemným mléčným krémem. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.Suroviny na výrobu této tyčinky pocházejí od různých Fair Trade družstev.

Gepa Bio čokoláda hořká 70% kakaa 40 g
35 Kč

Čístá  hořká čokoláda (40g) s pravým kakaem pro milovníky hořké čokolády. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio hořká čokoláda 95% Sao Tomé Grand Noir 80 g
86 Kč

Excelentní Bio hořká čokoláda s čistým kakaem 95% z družstva v Sao Tomé. Lahodný chuťový zážitek spojený s dobrým pocitem z pomoci pěstitelům v rozvojovém světě. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio sušenky Crossita s lískovými oříšky 40 g
34 Kč

Původ: CECAQ-11, São Tomé und PríncipeSerendipalm Co. Ltd, GhanaCOOPROAGRO, Dominikanische RepublikManduvirá, Paraguay  FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky těchto znevýhodněných rolníků a jejich rodin.

Gepa Bio bílá čokoláda s čajem Earl Grey 80 g
75 Kč

FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích, v případě této čokolády pěstitelů v Paraguay, Dominikánské rep., a Peru.

Gepa Bio mléčná čokoláda 38% espresso karamel 100 g
75 Kč

Čokoládová specialita pro ty, kdo dávají přednost zajímavým kombinacím chutí. Kvalitní mléčná čokoláda (38%) se v tomto případě skvělé pojí s kousky karamely a pražených kávových zrnek. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.