GiGwi hračka pro kočky Melody Chaser ptáček se zvukovým čipem
155 Kč 143 Kč

Interaktivní hračka se zabudovaným senzorem, který reaguje na dotek kočky. Ptáček spustí velmi reálný zvuk. GiGwi hračka pro kočky Melody Chaser ptáček se zvukovým čipem poskytne kočce dlouhotrvající kreativní zábavu.

GiGwi hračka pro psy Jumball Basketball míč s rukojetí 20 cm
483 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Robustní míč vhodný pro aportování a hry v přírodě. Pro větší plemena psů. GiGwi hračka pro psy Jumball Basketball míč s rukojetí 20 cm je opatřený rukojetí, která usnadňuje hod do dálky. Vyrobený z odolného materiálu.

GiGwi hračka pro kočky Pet Droid Hider interaktivní hračka se zvukem
479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Senzorická hračka, opatřená trsem barevných peříček. Vydává zvuk, který kočku přiláká, načež se peříčka začnou pohybovat dokola. GiGwi Pet Droid Hider interaktivní hračka se zvukem je napájena na baterie a je možné ji rovněž připevnit na stěnu. Součástí balení jsou i náhradní peříčka.

GiGwi hračka pro psy Duraspikes textilní divočák-35%
479 Kč 309 Kč

Textilní hračka ve tvaru divočáka s odolnými gumovými prvky. GiGwi hračka pro psy Duraspikes růžový je vhodný pro velké psy. Hodí se na aport i kousací hry. Atraktivní design psa zaujme.

GiGwi Hračka pro kočky Melody Chaser cvrček se-16%
155 Kč 129 Kč

Plyšová hračka ve tvaru cvrčka, který vydává melodický zvuk poté, co se jej kočka dotkne. GiGwi hračka Melody Chaser cvrček se zvukovým čipem má velmi atraktivní design, který v kočce vzbuzuje pocit bezpečí. Zabaví ji na dlouhé hodiny.

GiGwi Hračka pro psy Plush Friendz mýval M křupavý krk
283 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšová hračka s dlouhým krkem z pevného skeletu, který lze ohýbat. Při zmáčknutí hračka píská a při ohýbání vydává krk křupavé zvuky. GiGwi hračka pro psy Plush Friendz mýval M dokáže psa zabavit na dlouhou dobu. Zároveň je příležitostí k procvičení jeho čelistí.

GiGwi Duraspikes textilní mamut světle modrý-18%
479 Kč 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Měkká textilní hračka, vhodná pro velká plemena psů. Díky gumovým doplňkům si pes procvičí své čelisti. GiGwi hračka pro psy Duraspikes textilní mamut světle modrý psa zaujme nejen svým materiálem, ale i designem.

GiGwi Duraspikes textilní mýval žlutý-16%
379 Kč 316 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Textilní hračka ve tvaru mývala s gumovými prvky. Je ideální pro zabavení psa i trénovaní jeho čelistí. GiGwi hračka pro psy Duraspikes textilní mýval žlutý je z odolného materiálu. Díky optimistické žluté barvě a nápaditému designu si ji pes okamžitě zamiluje. Rozměry 37,5 × 12 × 15 cm.

GiGwi hračka pro psy Johnny Stick aport zvukový červeno/purpurový
219 Kč 195 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pískací hračka z plastu, která při skousknutí vydává zvuky. Ideální na aportování a další hry v přírodě. GiGwi hračka pro psy Johnny Stick aport zvukový červeno/purpurový umožňuje kreativní zábavu pro psy a zároveň jim dává možnost procvičit čelist. Délka hračky je 20 cm.

GiGwi Hračka pro psy Ball míček M pískající, 2 ks-15%
212 Kč 180 Kč

Pískací míčky pro psy, vhodné pro venkovní hry. 2 ks (jeden v červeném, druhý v modrém provedení). Vyrobené z velmi odolného materiálu. GiGwi hračka pro psy Ball míček M pískající, 2ks je vhodná pro každodenní využití.

GiGwi Hračka pro psy Plush Friendz pes S křupavý krk-25%
209 Kč 155 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšová hračka ve tvaru psa s dlouhým krkem, který je vyroben z tvrdého plastu, který lze různě ohýbat. Při zmáčknutí hračka píská. GiGwi hračka pro psy Plush Friendz pes S křupavý krk podněcuje psovu kreativitu a zabaví jej na dlouhé hodiny.

GiGwi hračka pro psy Plush Friendz liška s gum. kroužkem
179 Kč 159 Kč

Hračka pro velké i malé psy, vhodná na kousání nebo aportovací hry. Je zdrojem aktivní zábavy a posiluje psí čelisti. GiGwi hračka pro psy Plush Friendz liška s gum. kroužkem píská při zmáčknutí ocasu. Rozměry 22 × 11 × 2,5cm.

GiGwi Hračka pro psy Foamer Dumbbell činka tvrz. pěna zelená
189 Kč 172 Kč

Činka z tvrzené pěny, vhodná na hry venku i ve vodě díky tomu, že se jedná o plovoucí materiál. GiGwi hračka pro psy Foamer Dumbbell poslouží pro účely aportování i pro hry ve vodě. Představuje kreativní zábavu pro psa.

GiGwi hračka pro psy Foamer Ball míček tvrzená pěna oranžový-29%
169 Kč 119 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Míček z tvrzené pěny, vhodný na hraní venku, na aportování i hry ve vodě (vyroben z plovoucího materiálu). GiGwi hračka pro psy Foamer Ball míček má průměr 6,8 cm. Je vyroben z odolného materiálu atypického tvaru, který se psovi bude dobře chytat do pusy.

GiGwi Hračka pro psy Plush Friendz medvěd s gum. kroužkem
179 Kč 159 Kč

Hračka z plyšového povrchu, která je uvnitř vyztužená kroužkem z pevné gumy. GiGwi hračka pro psy Plush Friendz medvěd s gum.kroužkem je ideální pro kousací hry. Při zmáčknutí nohy píská. Představuje zdroj kreativní zábavy pro psa a je zároveň příležitostí k procvičení jeho čelistí.

GiGwi Hračka pro psy Plush Friendz králík S křupavý krk
247 Kč

Plyšová hračka ve tvaru zajíce s dlouhým krkem, který je vyroben z tvrdého plastu, který lze různě ohýbat. Při zmáčknutí hračka píská. GiGwi hračka pro psy Plush Friendz králík S křupavý krk dokáže psa zabavit na dlouhý čas a zároveň je příležitostí k procvičení jeho čelistí.

GiGwi hračka pro psy Plush Friendz sob s gum. kroužkem-16%
179 Kč 149 Kč

Hračka pro psy s plyšovým povrchem a zabudovaným plastovým kruhem. Designově koncipovaný do podoby soba. GiGwi hračka pro psy Plush Friendz sob s gum. Kroužkem je ideální pro kousací hry. Po zmáčknutí nohy píská.

GiGwi Hračka pro kočky Pet Droid Spinner pohyblivá hračka
524 Kč 452 Kč

Hračka pro kočky, která má v sobě zabudované 3 senzory (bez slepého bodu). Když se kočka přiblíží, peříčka a stužky se začnou pohybovat. GiGwi Pet Droid Spinner představuje kvalitní zábavu pro vaše zvíře. Součástí balení jsou i náhradní peříčka.

Pro společné nazapomenutelné momenty s mazlíčky. Mimořádně kvalitní a odolné materiály. Důvtipné funkce a atraktivní kombinace barev zajistí zážitek pro všechny smysly.

Pro společné nazapomenutelné momenty s mazlíčky. Mimořádně kvalitní a odolné materiály. Důvtipné funkce a atraktivní kombinace barev zajistí zážitek pro všechny smysly.