10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
GIM Dětský batoh na kolečkách Auta - Piston Cup GIM Ochranná fólie na sešity 40 x 180 cm PP, 65 µm, čirá
GIM Dětský batoh na kolečkách Auta - Piston Cup

Batůžek pro kluky na kolečkách – trolley - Auta – Cars – motiv Piston Cup. Batoh má jednu hlavní komoru a menší přední kapsu s tváří závodníka Bleska McQueen, oboje se zapínáním na zip. Z jedné boční strany je pružná síťka na na nápoj, z druhé strany je kapsa na drobnosti.

můžete mít 28.2.

GIM Chlapecký školní batoh Spiderman - MARVEL GIM Ochranná fólie na sešity 40 x 180 cm PP, 65 µm, čirá
GIM Chlapecký školní batoh Spiderman - MARVEL

Dětský školní batoh Spiderman – MARVEL. Batoh má dva oddíly a přední kapsu, vše se zapínáním na zip. Popruhy na záda mají měkkou výstelku a jsou nastavitelné. Stejně měkkou a prodyšnou výstelku mají i celá záda batohu. Nechybí ani ucho na zavěšení a boční pružné síťky na nápoj, nebo jiné drobnosti…

můžete mít 28.2.

GIM Ochranná fólie na sešity 40 x 180 cm PP, 65 µm, čirá GIM Ochranná fólie na sešity 40 x 180 cm PP, 65 µm, čirá
GIM Ochranná fólie na sešity 40 x 180 cm PP, 65 µm, čirá

Ochranná fólie na sešity. Rozměr 40 × 180 cm, vyrobeno z PP, 65 µm, čirá barva.

můžete mít 6.3. - 8.3.

GIM Dětský batoh s přední kapsou Ježek Sonic 2 GIM Chlapecký školní batoh Tlapková patrola - Rescue Knights
GIM Dětský batoh s přední kapsou Ježek Sonic 2

Dětský batůžek Ježek Sonic - Sonic the Hedgehog. Batoh má jeden hlavní prostor a navíc přední kapsu se zapínáním na zip. Popruhy na záda mají měkkou výstelku a jsou nastavitelné. Stejně měkkou a prodyšnou výstelku mají i celá záda batohu. Nechybí ani ucho na zavěšení, nebo nošení v ruce.

můžete mít 28.2.

GIM Chlapecký batoh na kolečkách Ježek Sonic GIM Chlapecký školní batoh Tlapková patrola - Rescue Knights
GIM Chlapecký batoh na kolečkách Ježek Sonic

Dětský batoh na kolečkách / trolley Ježek Sonic. Batoh má dva oddíly a přední kapsu, vše se zapínáním na zip. Dále je vybaven výsuvným držadlem s plastovým madlem, textilním uchem na zavěšení a samozřejmě kolečky a předními nožkami. Nechybí ani boční pružné síťky na nápoj, nebo jiné drobnosti.

můžete mít 28.2.

GIM Chlapecký školní batoh Tlapková patrola - Rescue Knights GIM Chlapecký školní batoh Tlapková patrola - Rescue Knights
GIM Chlapecký školní batoh Tlapková patrola - Rescue Knights

Dětský školní batoh Tlapková patrola – Paw Patrol – motiv Rescue Knights. Batoh má dva oddíly a přední kapsu, vše se zapínáním na zip. Popruhy na záda mají měkkou výstelku a jsou nastavitelné. Stejně měkkou a prodyšnou výstelku mají i celá záda batohu.

můžete mít 28.2.

GIM Dětský cestovní batoh na kolečkách Ježek Sonic 2 GIM Chlapecký batoh na kolečkách Tlapková patrola - Paw Patrol
GIM Dětský cestovní batoh na kolečkách Ježek Sonic 2

Dětský cestovní kufřík na kolečkách – trolley - Ježek Sonic - Sonic the Hedgehog. Tento dětský kufr má jeden hlavní prostor o rozměru cca 30 × 25 × 12 cm a navíc přední kapsu se zapínáním na zip.

můžete mít 28.2.

GIM Chlapecký batoh na kolečkách Tlapková patrola - Paw Patrol GIM Chlapecký batoh na kolečkách Tlapková patrola - Paw Patrol
GIM Chlapecký batoh na kolečkách Tlapková patrola - Paw Patrol

Dětský batoh na kolečkách / trolley Tlapková patrola – Paw Patrol. Batoh má dva oddíly a přední kapsu, vše se zapínáním na zip. Dále je vybaven výsuvným držadlem s plastovým madlem, textilním uchem na zavěšení a samozřejmě kolečky a předními nožkami.

můžete mít 28.2.

GIM Batoh s přední kapsou Tlapková patrola - Rescue Knights GIM Chlapecký batoh na kolečkách Tlapková patrola - Paw Patrol
GIM Batoh s přední kapsou Tlapková patrola - Rescue Knights

Dětský batůžek Tlapková patrola ve filmu - Paw Patrol: The Mighty Movie – motiv Rescue Knights. Tento batoh má jeden hlavní prostor a prostornou přední kapsu, oboje se zapínáním na zip. Popruhy na záda mají měkkou výstelku a jsou nastavitelné.

můžete mít 28.2.

GIM Dětský batoh Ježek Sonic GIM Dětský příruční batoh blesk mcqueen s kolečky
GIM Dětský batoh Ježek Sonic

Cestovní dětský batůžek s obrázkem Ježka Sonica je vhodný pro předškolní děti i malé školáky na výlety. Chlapecký batoh Ježek Sonic má jednu hlavní komoru a jednu přední kapsu, obě se zapínáním na zip. Má široké popruhy, které lze délkově nastavovat, ouško pro přenášení v ruce nebo pověšení.

můžete mít 28.2.

GIM Dětský příruční batoh blesk mcqueen s kolečky GIM Dětský příruční batoh blesk mcqueen s kolečky
GIM Dětský příruční batoh blesk mcqueen s kolečky

Dětský příruční batoh blesk mcqueen s kolečky.Vyztužené zádové popruhyZesílená rukojeťRozměry produktu: 30 cm x 25 cm x 15 cmMateriál: tkaná látkaKapacita: 12l

můžete mít 29.2. - 1.3.

GIM Vybavený dvoupatrový školní penál Ježek Sonic GIM Dětský příruční batoh blesk mcqueen s kolečky
GIM Vybavený dvoupatrový školní penál Ježek Sonic

Vybavené dvoupatrové pouzdro na tužky a školní potřeby Ježek Sonic. Penál má dva oddíly se zapínáním na zip. V jednom oddílu je 10 barevných fixek, obyčejná tužka, pravítko a poznámkový blok, v druhém oddílu je 10 barevných pastelek, obyčejná tužka, ořezávátko, guma a rozvrh hodin.

můžete mít 28.2.

Naše historie začíná v roce 1980, kdy jsme uvedli na trh výrobky se školní tematikou (aktovky, batohy, penály atd.) Dnes má naše společnost dominantní postavení na řeckém trhu. Od roku 1992, kdy jsme začali spolupracovat s licencí Disney, se objevují v naší nabídce výrobky oblíbených hrdinů Disney.

Následně jsme též přidali do našeho portfolia vlastní značku v oblasti papírenského zboží a dárkových předmětů. Naše výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, která je zaručena nejpřísnější kvalitativní kontrolou a proto poskytují všem uživatelům záruku absolutní bezpečnosti. Výrobky značky GIM jsou vyráběny v Řecku.