Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Školní potřeby

S naším nákupním seznamem pro žáky 1.stupně na nic nezapomenete. Stáhnout seznam

Odložená platba MALL Pay

S platební metodou MALL Pay nakoupíte rychle, bezpečně a bez poplatků, na zaplacení máte až 14 dní po doručení. Objednávku potvrdíte pomocí SMS zprávy, blížící se termín platby a návod, jak ji jednoduše uhradit, vám včas připomeneme e-mailem.
Více informací o MALL Pay.

*nevztahuje se na zboží nabízené v rámci „Partnerského prodeje“

Z našeho blogu

Kompletní průvodce číslováním sešitů a tužek

Pamatujte, že dítko potřebuje jiné vybavení do každého předmětu. Ale někdy je pořádná věda koupit to pravé. Seznamy školních potřeb jsou totiž plné různých kódů: 524, A5 nebo HB. Čtěte, jak si udělat jasno v číslování sešitů a tužek, abyste vše pořídili na jedničku.

Přejít na článek

6 elektronických vymožeností, které školákům zpříjemní život

Škola je fuška, ať už děti počítají záludné rovnice, máchají štětcem po výkrese nebo se učí rozlišit tasemnice od škrkavek. Dnešní doba je naštěstí plná elektronických vychytávek, které jim učení zpříjemní. Inspirujte se našimi tipy na osvědčené školní parťáky.

Přejít na článek

Školní potřeby

Ať už sháníte školní potřeby pro prvňáčky nebo starší děti, jistě budete potřebovat školní batohy, pouzdra, sešity a nejrůznější výtvarné potřeby. Vybrat můžete i zvýhodněné sety.

Školní batohy

Školní batoh nebo aktovka je jistě první věcí, kterou budete pořizovat. Praktický průvodce Jak vybrat školní batoh vám pomůže. Školní batoh by měl být vybavený reflexními prvky, lehký a s polstrováním na zádech a popruzích.

Školní pouzdra a penály

Školní pouzdra, penály jsou k dostání ve stovkách provedení. Méně přehledná jsou kapsičková pouzdra, pojmou ale velký objem pomůcek. Přehlednější jsou pevná pouzdra, ať už ve dvoupatrovém či třípatrovém modelu.

Výtvarné potřeby

Ve škole, ale i při kreativní činnosti doma, budou děti potřebovat nejrůznější výkresy, kartony, skicáky i krepové papíry. Samozřejmě nesmíme zapomenout na barvy a ostatní výtvarné potřeby.

Pastelky, fixy

Pro mladší děti jsou vhodné měkké pastelky se širším průměrem nebo voskovky. Starší děti už s oblibou používají fixy v nejrůznějším zpracování.

Sešity do školy

Sešity do školy budou děti provázet od první třídy. Potřebovat budou i obaly a desky. Z potřeb pro školáky nesmíte zapomenout ani na svačinové boxy a láhve na pití.

Školní potřeby pro prvňáčky

Školní potřeby pro prvňáčky jsou často k dostání ve zvýhodněném setu. Pomůcky pak s dítětem postupují do dalších tříd.